Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap előtörténete (16.10)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeKedd 1 Nov. 2016 - 7:23


Hónap karakterlapja

Egy hozzászólásban MAX 3 karakter jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted ki volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 11.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeKedd 1 Nov. 2016 - 9:24

Won So Eun;; Egyértelmű, hogy ezt fogom jelölni, mert számomra nem csak a legkedvesebb, hanem a legjobb lap is volt a hónapban. Imádom a plotunkat, imádom So Eun jellemét és azt a könnyed stílust is, ahogyan meg tudod fogalmazni a lapjaidat, még egy ilyen szomorú karakter esetében is.
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2016 - 8:48

Ahn Gi Na
A szerepjátékos példa, amit szerencsém volt olvasni, nagyon megnyert magának. A plot, a stílus, a gördülékenység és élvezhetőség mind csillagos 5-ös, úgyhogy nekem egyik kedvenc voltál ebben a hónapban.

Ahn Minhyuk
Az ambuláns kezelőlap ötlete teljesen le vett a lábamról, nem is beszélve arról, hogy mennyire professzionálisan dolgoztad ki! Alig várom, hogy olvashassam, mit alkotsz a játéktéren!


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2016 - 16:52

Park Yejun: Imádtam az előtörténetet, különösen azt, hogy milyen jól összefűzted más bandatagokéval, köztük az enyémmel is. Gyakorlatilag párbeszédet, vagy egy kisebb szerepjátékot folytattunk az ET megírásánál mindenféle összebeszélés nélkül. Remélem nem haragszol, hogy beleírtalak és nem szóltam róla, bíztam benne, hogy nem veszed irányításnak. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2016 - 18:36

Ahn Minhyun: Az első sortól kezdve az utolsóig egyszerűen imádtam. Nagyon ötletesnek tartom, hogy egy ambuláns kezelőlap köré építetted az egész ET-t, ez csak egy plusz pontot dobott az egyébként is szépen kidolgozott történeten. Már nagyon várom, mit hozol ki belőle a játéktéren.

Woo So Eun: Szomorú történet, mégis olyan könnyedén tudtad megfogalmazni, teljességgel oda vagyok érte. Imádom a lányka jellemét, amit alkottál, és már nagyon kíváncsi vagyok rád is, mit alkotsz a játéktéren Hyukkal karöltve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2016 - 20:36

Ahn Minhyun

Én részesültem abban a megtiszteltetésben, hogy elfogadhattalak, és mit ne mondjak, nagyon megnyertél vele, nemcsak a remek írásstílusoddal, hanem a karakterlap alapötletével is. Nagyon-nagyon tetszett az ambuláns lap keretébe épített élettörténet, annak minden mélységével, nyers őszinteségével és szentimentalizmusával együtt. Csak gratulálni tudok! :thumbsup:

Ahn Gina

Nagyon magával ragadó, igazi fiatalos és lendületes karaktert hoztál, élvezet volt a szerepjátékos példádat olvasni. Mást se tudok mondani, csakhogy nagyon gördülékenyen tudtad elénk tárni a történteket, megannyi vicces és megmosolyogtató jelenettel. Élvezet volt az első szótól az utolsóig! izgatott

Choi Kyuhyun

Már az előző szerepjátékon való adminkodás során is volt szerencsém Kyuhyun történetével találkozni, ám a plusz kiegészítés és a változatlanul fantasztikus minőség most is magával ragadott. Egyszerűen az egész olyan gyönyörűen, érzelemdúsan és őszintén van leírva, hogy az embernek kedve támad zsebkendő után nyúlni. Én imádtam. :juhu:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitimeKedd 8 Nov. 2016 - 23:03

Ahn Minhyun: megfogott a történeted, és a karakterlapod stílusa is. Kíváncsi vagyok, hogy mit hozol ki belőle. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap előtörténete (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap előtörténete (16.10)   Hónap előtörténete (16.10) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap előtörténete (16.10)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap előtörténete (16.11)
» Hónap előtörténete (16.09)
» Hónap előtörténete (16.12)
» Hónap előtörténete (17.01)
» Hónap játéka (16.10)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: