Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

A.B.C & P.J. - the first episode

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Park Jaemin
csere
csere

♠ Hozzászólások : 3

TémanyitásTéma: A.B.C & P.J. - the first episode   Szomb. Nov. 05 2016, 20:51

Leenem *^* | 620 szó | NU'EST(뉴이스트) _ Action

A mai nap sem lesz más, mint az eddigiek, mióta elhagytam Spanyolországot. Alig ismerek itt valakit, néha csak lesek egy, két koreai kifejezésen, főleg, ha az szakmai nyelv, mert fingom sincs, miket beszélnek. Társalgási szinten tanultam meg, önszorgalomból, szóval még nyelvvizsgám sincs belőle, szóval el tudjátok képzelni mennyire „királyul” megy az egész. Mindegy, ami kell azt megértem és tudok válaszolni, a többit meg később megtanulom, jobban mondva most, különben később kivágnak innen. De értitek, ez a lényeg. Anyáékkal spanyolul beszélek, mert mikor kiköltöztünk oda, azt jobban nyomatták, nekem meg elfelejtették megtanítani az anyanyelvemet. Akkoriban fontosabb volt az ottani nyelvet érteni, hiszen iskolába se járhattam anélkül, és nem gondolták, hogy vissza fogok jönni. Hah, nem így lett, megint tévedtek. *önelégült fej*
Kicsit elaludtam a mai napon, mert a szobatársaim elfelejtettek kelteni. Persze, elfelejtettek, jó vicc. Az első előadásomról elkéstem, ergo a jegyzeteket el kell kérjem valakitől, és most ezt szeretném teljesíteni. Nem tudom, melyik sráctól tudnék segítséget kérni, egyik sem tűnik figyelősnek, de majd az első, aki szembe jön velem, az megfelelő lesz, jobban mondva lenne, ha nem a szobatársamat kapnám ki, aki egy fasz. Jó tagokkal vagyok összezárva, tudom, egyébként nincs velük baj. Sóhajtva lépek közelebb és érdeklődöm meg mi van, arcomon a szemtelen vigyorral, hiszen az ő hibája a lemaradásom, ilyenkor illik rajtam segíteni. De mint említettem rossz emberekkel vagyok összezárva ilyen szempontból. Szeretnek kitolni velem, pedig én vagyok a legidősebb közöttük, mégis engem „nevelnek”. Fogadás, megint az a fogadás, méghozzá a leendő szakmámmal kapcsolatban a bűvészkedéssel. Hát jó, nekem mindegy. Az első szembejövő lányt kell elbűvöljem az egyik trükkömmel, és, ha sikerül, este elmondják mi volt. Összevont szemöldökkel nézek utána, hogy bizonyítsam a tehetségemet láttatlanban? Majd megoldom, felveszem a telefonnal, vagy valami. Már csak egy tökéletes embert kell találjak, aki megfelelő lesz a feladatra. Nem lehet akárki olyan szerencsés, hogy bemutassam neki a tehetségemet, kivételes személynek kell lennie, egy gyönyörű teremtésnek, aki akár később többet is láthat a pitiáner trükkjeimnél. Nézelődöm és lesem a nőnemű lényeket, de mindegyik egyforma és nem találok különlegeset. Nehezebb lesz, mint gondoltam. Végül rábukkanok egy szőke lánykára, és számat csücsörítve bámulom pár pillanatig, aztán elindulok felé. A tömeg sem állíthat meg, ha kell átvergődöm mindenkin, míg meg nem találom, az kizárt, hogy szem elől veszítsem, akkora balfék nem vagyok. Az utolsó pillanatban, mielőtt le akarna lépni, elkapom a karját és, ha kérdőn pillant rám, ha nem megmagyarázom a helyzetet.
- Velem kell jönnöd, segíts nekem – kicsit talán kérlelő a hangom, de, ha nemet is mond, elkezdem húzni, miközben csuklóját szorítom, nehogy lelépjen út közben. Szükségem van rá, ezt meg kell értenie. Meglehet ráhoztam a frászt, ismeretlenül a segítségét kérem, de a szükség most fontosabb, mint más. Nem szökhet el, tényleg minden rajta múlik. Még el is túlzom a helyzetet a hülye jegyzetek miatt, de kit érdekel, a haver előtt nem éghetek be. Egyébként tudom, mire megy ki a játék, szerinte kell nekem már egy csaj és nem tudok magamtól felszedni, pedig nem így van. Tegnap este sem aludtam a szobánkban, csak amennyire vak, nem tűnt fel neki. Áhh, mindegy, majd kimagyarázom a szőkénél. Az épület egy eldugottabb és nyugodtabb helyére viszem, ahol nincsenek olyan sokan és nyugodtan tudunk beszélni.
- Bocs, ha rád ijesztettem, de szükségem van rád, hogy megkapjam a jegyzeteimet, ha csak nem most volt informatikád, mert akkor te is odaadhatod a jegyzeteidet – vigyorgok rá a kisfiús mosolyommal, ami anyám szerint aranyos és vonzó. Majd meglátjuk, hogy az itteni lányoknál mennyire jön be.
- A haverom azt mondta akkor adja oda a őket, ha egy lányt lenyűgözök a bűvésztudományommal. Te leszel ez a személy, vagy, ha nem szeretnéd elég annyit mondanod, hogy jó volt és letudjuk az egészet. Nem szeretném most elkezdeni a bukást – vakarom meg a tarkóm és ráemelem pillantásomat.

Taking crazy things
seriously is a serious waste of time.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A.B.C & P.J. - the first episode
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SAO extra fejezetek