Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Jihwan & Yein || your lucky night

Go down 
SzerzőÜzenet
Lim Ye In
uni
uni
Lim Ye In


♠ Titulus : birthday blondie
♠ Tartózkodási hely : hopefully far from home, in arms so warm
♠ Szak/Foglalkozás : marketing BA final year
♠ Családi állapot : careful minho, i might fall for you
♠ Előtörténet : tádám
♠ Hozzászólások : 98
♠ Reagok : 58

Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeVas. 13 Nov. 2016 - 23:36


A levegőben fénysebességgel hasító elektronok módjára ropog a feszültség, és a tömeg már a kezdő sípszó előtt is morajlik, ami máris jóleső, rajongói izgalommal tölt el.
- Bocsi, elengednél? - furakodom a sportpálya lelátóján téblábolók közt, hogy előrébb kerüljek, és megfelelő rálátásom legyen a pályára. A nézőtér dugig megtelt diákokkal és érdeklődőkkel, hiszen a Hanyang elleni kosárlabda-meccs az egyik legígéretesebb ebben a szezonban azok után, hogy a tavalyi bajnokságban fej-fej mellett haladt a két csapat a győztes címért. Abban tehát biztos vagyok, hogy nem fogok unatkozni, és átadom magamat a szurkolás örömének azzal sem foglalkozva, hogy aki csak hírből ismer, nem érti, hova lett az a mindenkivel flörtölő lány, aki nem fél rápirítani a bárpultosra, ha kilöttyinti az italát.
Egészen az első sorig küzdöm magamat, ahonnan tökéletes rálátásom lehet a teljes pályára kellő közelségben a játékosokhoz ahhoz, hogy annak méltó rendje és módja szerint megbámulhassam őket. A közhiedelemmel ellentétben azonban nem (csak) nyálat csorgatni járok ki az SZNE sporteseményeire, hanem őszintén szeretem ezeket a meccseket. A felgyülemlő adrenalint, a magával ragadó lelkesedést, a végső másodpercekkel járó kétségbeesést és nem utolsó sorban a tehetséges sportolókat, akik egyszer majd világbajnokságokon teszik naggyá országunk nevét. Tavaly főképp futballmeccseken voltam, ami megmagyarázza, hogy miért nem vagyok egészen tisztában a kosárlabda csapat felállásával, de ez semmit sem von le a lelkesedésemből, sőt! Amikor végre elhangzik a várva várt felkonferálás és a csapatok megjelennek a színen, teli torokból kiabálom a többi SZNE-es diákkal a csapat nevét és harsogom az indulót.  A következő órában, míg szünetekkel együtt lefolyik a négy negyed, a játék szellemébe teljesen beleélve magamat követem nyomon a pattogó labda nyomát, és végigvontatom tekintetemet az izzadó sportolókon. Olykor együtt kiáltom az éppen zsákoló vagy jó passzt leadó játékos nevét, de kissé elfogult vagyok Hayden irányába, és a neve gyakrabban csúszik ki a számon, mint bárki másé. Egészen az utolsó percig, amikor is lehet bármennyire félisten az Amerikából jött srác, semmivel sem tudná elvonni a figyelmemet a palánk felé haladó, de blokkolt Kim mezes srácról.
- Gyerünk, gyerünk, gyerünk! - dobolok idegesen a lábammal, és ökölbe szorított kezekkel, az alsó ajkamat harapdálva szurkolok a csapatnak, hogy csak ezt a pontot szerezzék meg, mert akkor megnyerik az egész meccset. Azt hiszem, egy pillanatra elfelejtek lélegezni, amikor az eddig támadó játékos egy magas, verejtéktől csillogó bőrű, koromfekete hajú fiúnak passzolja a labdát. Minden olyan gyorsan történik: tekintetem alig tudja követni a srác gördülékeny mozdulatait és a dobás kecses ívét, mert mire észbe kapok, felhangzik a pontot jelző sípszó, majd nem sokkal később a meccs ünnepélyes végéről tudósító is. Öntudatlanul talpra pattanok, és kicsattanó örömmel tapsolom a nagyszerű produkciót. A hangom a többi szurkolóéval keveredik, és együtt kántáljuk az ünneplő csapattagok neveit. Csak egyet jegyzek meg, mert úgy érzem, érdemes lesz rá emlékeznem.
Időbe telik, míg elül az örömmámor. A nézők lecsillapodnak, a csapattagok visszavonulnak az öltözőkbe, a pályát letakarítják. Mindenki az afterparty-ra siet. Normál esetben én is így tennék, de úgy döntök, ezúttal kicsit merész leszek, és megkerülve a szigorúan festő edzőt és még néhány akadályt, a fiúöltöző folyosóján falnak vetett háttal várakozom. A frissen tusolt és átöltözött sportolók közül néhányan rám köszönnek, miközben távoznak, de egyikük sem kelti fel a figyelmemet… egyikük sem az, akit keresek. Azért egy mosolyt erőltetek magamra, és bájosan integetek nekik, míg gyanúsan el nem csöndesedik a csempézett folyosó, és már nem visszhangzik róla győzelmüket ünneplő fiúk és sikoltozó lányok hangja. Akaratlanul is felötlik bennem, hogy mi van, ha túl későn jöttem, de nem az a fajta vagyok, aki anélkül feladná, hogy igazán próbálkozna. Teszek néhány kíváncsi lépést az öltöző tárva-nyitva hagyott ajtaja felé, majd az elsőre ránézésre üresnek tűnő, egyetem színeiben pompázó szekrényekkel teli helyiséget meglátva kicsit beljebb merészkedek.
- Hahó? - sóhajtom az ürességbe magassarkúm kopogásának kíséretében. Nem kellene itt lennem, tudom; talán ezért érzem úgy magam, mint Juliska a mézeskalács-házban. Elvégre is nincs édesebb gyümölcs a tiltottnál.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: jihwan <3 words: 641 outfit: look here



always there for me

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeSzer. 23 Nov. 2016 - 12:18


- Kang dob és betaláál! – Üvölt a fülembe Hyuk, mire reflexből tenyerelek rá az arcába, és tolom el a fejemtől a még nálam is magasabb srácot. A széles vigyort a képéről ez se törli le, de nem is baj, nekem is ott virít az a fogmutató mosoly az arcomon, elvégre nekem köszönhető, hogy bekerültünk a döntőbe, és ezt még nagyon sokáig fogják tőlem hallgatni. Vállamra csapom a törölközőt, a levett mezemet a szekrénybe dobva, zuhanyzók felé veszem az irányt. Általában én zuhanyozom utoljára, mert úgyis én leszek kész legkésőbb, és úgyse várnak meg, mert mennek csajozni az after partyra, amihez nekem meg semmi kedvem. Megint nézzem, ahogy Lim Ye In-t körbeveszik, és esélyem sincs hozzászólni, újra? Kihagynám, köszönöm.
Hatalmas sóhajt kiengedve élvezem, ahogy fáradt izmaimon végigfolyik a forró víz, mindkét kezemmel a falnak támaszkodva, lehunyt szemmel fordítom fejem a vízsugár felé. A bordáim sajognak az igénybevételtől, nem kellett volna az egész meccset végigjátszanom, de nem szóltam az edzőnek, hogy cseréljen le. Nem tehettem, ha kiderül, hogy megint sérülten játszom, ki is zárhatnak. Akkor meg aztán mihez kezdek?
- Hyung, elmentünk, jössz majd utánunk?  - Dugja be a fejét az ajtón az egyik újoncka, mire csak egy fáradt legyintést és egy fejrázást kap válaszul. Még dolgom van az éjjel, nem mehetek csak úgy bulizni, majd talán ha végeztem, és még emberi idő van – hajnali háromkor kihhal a buli, nincs mit tenni, az egyetemisták hamar elfáradnak. – akkor meglesem, hátha egyedül találom.
Nem tudom, meddig állhatok a zuhany alatt, de a kezem már teljesen ráncos, sőt, a lábam is, és kezdem egésze n szaunában érezni magam, ahogy az egész teret elárasztja a gőz. Elzárom a csapot, és megrázom kicsit a hajam, hogy fellazuljon, ahogy a derekamra csavarom a törölközőt. És akkor hallom meg az oda nem illő cipőkopogást, a halk „hahó-t”, és az annyira nem ismeretlen női illat. Mint akit seggen szúrtak, vágok át a gőzön, és fékezek le az öltöző közepén, kikerekedett szemekkel pislogva a lányra, egy szál törölközővel a derekamon, véraláfutásokkal az oldalamon.
- Lim Ye In? – Nem, hülye, más lesz, aki belebújt az ő bőrébe. Komolyan, ennyire balfasz kérdést feltenni? – Hayden már rég elment.  – Teszem hozzá, gondolatban pofán baszva magam jóó erősen, hogy kiessen a szemem. Hiszen láthatja, hogy rajtam kívül senki sincs már itt, és amúgy is, ki volt az az idióta aki nyitva hagyta az ajtót, mikor direkt három helyre is ki van írva, hogy zárni kell, mert … hát pont azért, hogy a Lim Ye Inhez hasonló lányok ne törhessenek ránk. Teszek felé egy lépést, megvakarva a tarkómat, kicsit oldalra billentett fejjel nézve rá.
- Nagy bajban leszel, ha az ezdő itt talál.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: yein <3 words: nemsok outfit: ami le van írva : P
Vissza az elejére Go down
Lim Ye In
uni
uni
Lim Ye In


♠ Titulus : birthday blondie
♠ Tartózkodási hely : hopefully far from home, in arms so warm
♠ Szak/Foglalkozás : marketing BA final year
♠ Családi állapot : careful minho, i might fall for you
♠ Előtörténet : tádám
♠ Hozzászólások : 98
♠ Reagok : 58

Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeHétf. 28 Nov. 2016 - 20:55


Magam sem tudom, hogy mire számítottam, amikor beléptem az öltözőbe. Álszent dolog lenne tőlem azt állítani, hogy biztos nem félmeztelen sportolókra, de az is igaz, hogy azt hittem, eddigre már mind átöltözött. Ezért a szívem tagadhatatlan izgalommal ugrik egyet, amikor a szomszédos páraködös helyiségből kibontakozik egy félisten. A vonásaiban azonnal felismert fiút az ádámkosztümtől egyetlen törölköző választja el felfedve a mellkasán a szálkás izmokat, amiket eddig a mez takart. Ám nem csak azt, hanem az oldalán futó friss véraláfutásokat is, melyet látva egy kicsikét megborzongok. Minden sportnak megvannak a maga veszélyei és hátulütői, annak is, amit én űzök, de a testi és lelki sebek nem mindenkit állítanak meg.
Csak elmosolyodom, amikor a fiú megszólít. Ezek szerint hallott rólam, legalábbis híremről. Le sem tagadhatnám, hogy máris megvan rólam a szóbeszéd az egyetemen annak ellenére, hogy még csak most kezdtem a második évemet. S nem, nem azért mert olyan kiemelkedő tanuló lennék, hogy 5,00-ás átlaggal, sporteredménnyel és még tanársegédi pozícióval is hozzájárulnék a felsőoktatási intézmény épüléséhez. Az utolsón akkor is csak röhögnék, ha valamelyik bagatell professzornak eszébe jutna ilyesmit felajánlania, főleg mivel csak és kifejezetten olyan tárgyakból vagyok kiemelkedően jó, melyek tényleg érdekelnek, és abból nincs sok. Ugyan az öt egésztől messze vagyok, de ahhoz képest, hogy nem erőltetem meg magamat, nem is bukdácsolok semmiből. Mindemellett a társasági életem teljes, köszönöm szépen. Az egyetlen tehát amin a fenti felsoroláson változtatnék, az a sport. Ha az egyetemnek lenne normális szurkolócsapata és nem csak egy csapat kétballábúból kötelező jelleggel összebarkácsolt mozgáskoordinációt nem ismerő gyülekezet, akkor talán még elmennék pompomozni bármilyen silány amerikai klisé is az. Az apró szoknyában és testre feszülő topban én legalább tuti jól néznék ki, nem mintha szükségem lenne ilyen eszközökre ahhoz, hogy magamra vonjam a figyelmet.  Ez persze nem jelenti azt, hogy egyébként ne sportolnék. Ha már az ember szereti az izmos, edzett pasikat, nem engedheti el magát. A napi jóga, az időnkénti zumba óra és az ágyakrobobatika megfelelően karban tart.
- Tudom, nem miatta jöttem - rántom meg a vállamat nemtörődöm mód, és nem ér meglepetésként, hogy a srác Haydenről is tudott. Elvégre is a csapattársa, láthatott az edzéseken. Arról viszont nem kell tudnia, hogy a másik fiú is kétségtelenül benne volt a pakliban, míg szemet nem vetettem rá a meccs folyamán. Egy pillanat alatt elfeledtette velem az Amerikából jött sportolót. Ki sem kell mondanom, a tónusommal teszek róla, hogy Jihwan érezhesse a választ a kimondatlan kérdésre, hogy akkor pontosan ki miatt is jöttem idáig, erre a számomra tiltott területre.
Ám nem úgy tűnik, mintha a fölém tornyosuló fiút egy kis szemöldökrebesgetéssel le lehet venni a lábáról. Már csak azért sem, mert ahelyett hogy flörtölne, mint mások tennék a helyében, kifejezetten úgy veszem észre, mintha le akarna rázni. Ám a közeledő lépte, az öntudatlan mozdulata mind hazugságnak pecsételik szavait. Még hogy bajban lennék? Hagyjuk már, kérem szépen, nem óvodában vagyunk. Nincs olyan fenyítőpálca az edző kezében, amitől félnék. Legrosszabb esetben kiküld, és rám parancsol, hogy ne üssem az orrom olyan helyre, ahová nem való.
- Tényleg? - kérdezek vissza meglepődést színlelve, majd teszek két kecses, megfontolt lépést a fiú felé mindösszesen egy bő karnyújtásnyira csökkentve a kettőnk közti távolságot. Beharapom az alsó ajkamat, és tekintetemmel követem egy vízcsepp kalandos útját a kosárjátékos testének térképén. A pillantásom egy másodpercre megakad a lila színben tündöklő területen, de nem kérdezek a sérülésről. Minek, ha holnap úgysem lesz már közünk egymáshoz?
- De hisz én csak meg akarom jutalmazni a nap sztárját - teszem hozzá teljesen ártatlan hangnemben, de egy jelzésértékű mosollyal és ívesen megemelt szemöldökkel. Az ajánlatom egyértelműbb nem is lehetne.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: jihwan <3 words: 589 outfit: look here



always there for me

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeSzer. 21 Dec. 2016 - 13:05


Öt másodperc. Ennyi ideig engedtem magam eljátszani a gondolattal, hogy Lim Ye In miattam jött, és talán ezt ki kellene használni. Ennyi ideig hittem el, hogy az enyém lehet, még ha csak pár röpke órácskára is. De aztán rájöttem, hogy ha nem dobom be azt az utolsó kosarat, a nem nyerem meg a meccset, ha nem jutunk be a döntőbe miattam, akkor most Hayden ölében nevetgél a bárban, nem pedig nekem teszi itt magát. Mert az az igazság, hogy akármennyire is vonzódom hozzá – a francba is, ő a legjobb csaj az egész egyetemen - nem fogok csak azért rámászni, mert épp itt talált. Egy szál törölközőben. Az, hogy a fél oldalam gyönyörű lila és sárga színekben pompázik jelenleg kicsit sem zavar, és láthatóan őt sem.
Mégis le akarom rázni. Mindent megadtam volna, hogy egyszer miattam jöjjön be ebbe az öltözőbe, hogy itt ragadjunk, ketten. Igaz akkor azt terveztem, hogy több ruha lesz rajtam, és azokat kell leszaggatnia rólam…
- Tényleg. – Ugyan az előbb tettem felé egy lépést, most mégis visszalépek, és a szekrényem felé veszem az irányt, hogy valami kevésbé mutogató ruhát is kis tudjak belőle venni. Ruhát... haha, kit akarok megviccelni? Tudom én mélyen, belül, hogy kicsit sem érdekli, mit szólna az edző, ha itt találná, valószínűnek tartom, hogy egy kis szempilla rebegtetés, és minden napos vendégnek avatná. Ez a lány bármit el tud érni, amit csak akar, és nem is rest ezt kihasználni. Legalábbis, abból mit megfigyeltem hallottam.
Kiveszem a szekrényemből a ruhámat, de félúton megakadok a mozdulatban, ahogy a kijelentését hallom. Újabb öt másodpercig engedem magam abban a hitben ringatni, hogy ha ezt most elfogadom, akkor nekem nagyon jó lesz, és onnantól majd észrevesz. De aztán minden gondolatot kiűzök a fejemből, becsukom a szekrényem, és felé fordulok.
- Igazán kedves tőled, és ha lenne bennem három sör, nagy eséllyel elfogadnám, – megigazítom magamon a törölközőt, akaratlanul is elrejtve a kezemben tartott ruhákkal az oldalam, mert bármennyire se zavar, hogy látja, nem szép látvány.  – de az a baj, hogy dolgom van, és még miattad se tudom lemondani. Kitalálsz, ugye? – Vetek még rá egy utolsó mosolyt, a szemeimmel jelezve, hogy tényleg menjen, mielőtt meggondolom magam, és hátat fordítva neki visszalépek a zuhanyzóba, és magamra zárom az ajtót. Ledobom a törölközőt, belebújva az alsógatyámba a falnak dőlök. Idegesít, hogy nem hallom a dühös ajtóbecsapást, hogy nem hallom a mérges lépések okozta sarokkopogást. Mintha vissza akarna csalni, mintha érezné, hogy rohadt gyenge vagyok, és minden vágyam, hogy ma este ki se menjen ebből a kurva öltözőből.
Begombolom a nadrágom gombját, és egy hatalmasat sóhajtva kinyitom az ajtót, és kilépek rajta. Nem hoztam pólót. Nem hoztam pulóvert. Felemelem a fejem, és megtorpanok. Kedvem lenne megdörzsölnöm a szemem, hogy tényleg ott-e még, vagy csak az agyam képzeli oda, hogy megmutassa, mekkora egy balfasz vagyok, ha most engedem elmenni. Akadozva teszek felé egy lépést, de a következő már könnyedén jön, ahogy az összes többi is, míg elé nem érek, és csak pár centi választ el minket. Finoman simítom kezem az arcára, megemelve kicsit a fejét, óvatosan, mintha bármikor összetörhetne. Ugyanígy csókolom is meg, azonnal, mintha elillanhatna, mégis éhesen, mindazt a félévnyi vágyódást belesűrítve, amim van. Percek múlva húzódom csak el, de akkor sem eresztem, csak épp annyi távolságot hagyok, hogy levegőt hagyjak, és suttoghassak.
- Menned kellett volna.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: yein <3 words: nemsok outfit: ami le van írva : P
Vissza az elejére Go down
Lim Ye In
uni
uni
Lim Ye In


♠ Titulus : birthday blondie
♠ Tartózkodási hely : hopefully far from home, in arms so warm
♠ Szak/Foglalkozás : marketing BA final year
♠ Családi állapot : careful minho, i might fall for you
♠ Előtörténet : tádám
♠ Hozzászólások : 98
♠ Reagok : 58

Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeKedd 27 Dec. 2016 - 16:02


Szinte látom a fiú mézbarna szemeiben, ahogyan túlanalizálja a helyzetet. Forognak az agykerekei, hogy rájöjjön, mit keresek itt és mit akarok ezzel elérni. Ám az aggályai mellett látom azt az ismerős tüzet is, ami azt mutatja, hogy bármennyire is érdektelennek mutatja magát, igenis érdeklem. Akar engem, amiért igazán nem hibáztatom, hiszen eléggé kicsíptem magamat a mai alkalomra, és mégis visszafogja magát, mint egy előző századból szabadult úriember tenné, amin nevetni támad kedvem, hiszen én másra sem vágyom, minthogy közelebb lépjen, és letépje rólam a ruhát anélkül, hogy a miértekkel vesződne. Mindkettőnknek lenne egy jó estéje, ennyi. Mit kell ezen túlragozni?
Szemérmetlenül követem az alulöltözött fiút tekintetemmel, ahogyan a szekrényéhez lép. Nem hat meg, és nem is veszem a szívemre a válaszát, és azt sem, hogy a hátat fordításával valószínűleg csak azt akarja hangsúlyozni, hogy mennyire nem hozza a lázba a tény, hogy itt vagyok. Nem szoktam meg, hogy keresztülnézzenek rajtam, az tény. Mégis aranyosnak tartom, ahogy itt játssza az elfoglalt nagyfiút, akinek nincs ideje játszadozni, miközben azt hiszi, hogy nem kaptam el azt a töredék másodpercnyi éhes pillantást, amit az előbb vetett rám. Úgy festett, mint aki nekem akar esni, és igazán nem is lett volna ellenemre.
- Talán – felelem pajkosan, le nem hervadó mosollyal, bármennyire is sértőnek kellene lennie Jihwan válaszának. Mindketten jól tudjuk, hogy kitalálnék, hiszen az ajtó ott van pár lépésre mögöttem, én meg csak húzom az agyát, tesztelem, hogy meddig hagyja nekem, hogy játszadozzak, és egy tapodtat sem mozdulok, míg a fiú izmos, tökéletes alakja el nem tűnik a zuhanyzó ajtaja mögött. Még egy könnyed kacajra is futja tőlem, ahogy hallom a zár kattanását. Csak nem attól fél, hogy utána mennék? Annyira azért nem vagyok kétségbeesett!
Foghatnám magamat, és a felszólítását mentségül használva leléphetnék az első buliba, amit találok a koli felé menet, de átkozott legyek, ha rögtön az első akadálynál feladom, miután idáig eljöttem már. Játssza a nehezen kaphatót? Ám legyen, játsszunk. Levetem magam az egyik padsorra a szekrények sora közt, és az öltöző falára kirakott érmeken vontatom végig a tekintetem. Amikor nemsokára nyílik az ajtó, a hangra újra talpra szökkenek, de a számító mosoly leolvad az arcomról, amikor megpillantom Jihwan arckifejezését. Úgy néz rám, mintha egy álomba csöppent volna, és hirtelen nincs kedvem ostoba kifogásokat keresni, hogy miért nem mentem. Visszafojtott lélegzettel várakozom, hogy mit lép, és minden közeledő, finom mozdulatát gyengéd pillantással követem. A szemhéjam remegve csukódik le, amikor a csókjával belém fojt minden gondolatot. Megszámolni sem tudom, mennyi csókban volt már részem, de abban egészen biztos vagyok, hogy még egy ilyenben sem: ennyi vágyakozással fűtve, mégis óvatossággal, mintha épp oly értékes lennék, akár a világ nyolcadik csodája. Rég volt már, hogy ennyi törődést éreztem volna egyetlen csókban.
A kezeim automatikusan kúsznak Jihwan nyaka köré, hogy közel tartsam, és egy elégedetlen nyögés szakad ki belőlem, amikor a fiú elhúzódik, félvén, hogy csak ennyi jutott.
- Sosem voltam szófogadó kislány – vallom be ugyanolyan halkan, és ártatlan bociszemekkel, pislogva tekintek fel rá. Nem is értem, hogy nem vettem észre eddig, hiszen olyan jóképű! S az a tűz a szemében egészen másképp ég, mint bárkié, akivel azelőtt találkoztam. Egy pillanatra kéjesen beharapom az alsó ajkamat, majd lábujjhegyre emelkedve a fiú állától kezdve egy sor csóksort hagyok a füle tövéig, hogy aztán azon a jól begyakorolt szexi hangomon, ami mindenkit levesz a lábáról, azt súghassam:  – Szóval… még mindig sietsz valahová?
Manipuláció, tudom, de közben az egyik kezemet ráérősen végigcsúsztatom a meztelen mellkasán alaposan végigtapogatva a szálkás izmokat. Egészen a nadrágja pereméig húzom a kezem, és az ujjaimat abba hurkolva, kíváncsian várom, hogy vajon maradt-e még bármi az ellenállásából.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: jihwan <3 words: 591 outfit: look here



always there for me

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeCsüt. 5 Jan. 2017 - 14:03


Mélyen, valahol az agyam legeldugottabb csücskében egy hang folyamatosan nevetett. Nevetett, amiért azt hihettem, hogy meg tudok szabadulni a vágytól, amiért azt gondoltam, milyen egyszerűen el fog menni, kisétál az ajtón, és vissza se néz. Amiért reménykedtem benne, hogy ha most kimegyek, akkor onnantól csak engem lát, csak rám gondol. Tisztában vagyok vele, hogy amint kiteszi a lábát az öltözőn, újra csak egy láthatatlan senki leszek neki. Nem mintha panaszkodnom kellene, vannak akik szerint már így is háremem van – ami azért egy csöppet dagasztja a mellem – de egyik sem keltette fel annyira a figyelmem, mint Ye In. Valami azt súgja, csak egy álarc az, amit művel, és én az álarc alá akarok jutni. Mindenképp. Valahogy. Örökre.
Finoman ölelem magamhoz, karjaimat dereka köré fonva, amint visszacsókol. Jóleső borzongás fut végig a hátamon, ahogy meleg ujjai a bőrömhöz érnek. Öntudatlanul csókolom szenvedélyesebben, mielőtt elhúzódnék. Bármennyire is sportoló vagyok, és bírja a tüdőm a terhelést, olyan szinten másképp reagál a testem a közelségére, hogy nem kapok levegőt. Csak elmosolyodom elégedetlenségén, eszem ágában sincs elengedni.
- Nem is állna jól. – Vigyorodom el, de azonnal arcomra is fagy az a vigyor, amint megérzem az ajkait. Az józan énem egy darabkája folyamatosan üvöltözik, erősen püföli a vészdobot a fejemben, hogy nem kellene hagynom magam, ne manipulálhasson, lökjem el, és rendesen vetessem észre magam, ne így, csak egy délutánra. De nem bírok elszakadni tőle, az illata, bőrének bársonyossága, csókjai láncolnak hozzá. Felmordulok, lehunyom a szemem, és egy mély levegőt veszek, ahogy ujjai végigfutnak a véraláfutáson.
- Még mindig. – Bólintok, ahogy újra rá nézek, és elvéve kezeit a nadrágomtól újra a nyakam köré fonom őket. Erősebben fogok rá a derekára, hogy a levegőbe emeljem, és a csípőmre kulcsolhassa a lábait. Előre tudom, hogy fájni fog, ha az oldalamra engedem, de most már nem hátrálhatok meg. Ennyi kell, ettől maradok józan, különben már rég elvesztettem volna a fejem. Még mindig nem felejthetem el, kivel állok szemben… És mennyire gyorsan fog elillanni, ha nem úgy teszek, ahogy azt ő kigondolta. A szekrénynek nyomom a hátát, hogy megtámasszam, míg végigsimítok a combján, feltolva az ujjaim útjába kerülő szoknyát, és most én hajolok a füléhez.
- De egy kicsit késhetek. – Dörmögöm, finom csókot nyomva a füle mögé, majd ugyanúgy indulok lefelé. Olyan puha a bőre, mintha csak bársonyhoz érnék, nem bírok betelni vele. De nem is akarok, csak itt akarom tartani, egész estére, míg már járni se bír, és még tovább. Kár, hogy nem kéne belerángatnom a kusza életembe, még jobban, mint amennyire már ennyivel bekerült.


tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: yein <3 words: nemsok outfit: ami le van írva : P
Vissza az elejére Go down
Lim Ye In
uni
uni
Lim Ye In


♠ Titulus : birthday blondie
♠ Tartózkodási hely : hopefully far from home, in arms so warm
♠ Szak/Foglalkozás : marketing BA final year
♠ Családi állapot : careful minho, i might fall for you
♠ Előtörténet : tádám
♠ Hozzászólások : 98
♠ Reagok : 58

Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitimeSzer. 11 Jan. 2017 - 10:33


Nem bírok visszafojtani egy elégedett mosolyt, ami a ragyogó napfelkelte kecsességével terül el ajkaimon. Még szerencsére, hogy Jihwan nem látja, mert túlságosan lefoglalja, hogy fülembe súgja a választ, ami hallatán erősebben kapaszkodom a nyakába. A hátamba vágó fémszekrény hidege még a vékony blúzomon keresztül is jóleső libabőrt varázsol felhevült bőrömre, miközben a fiú tartásában pihekönnyűnek érzem magamat, és az egyik kezem hosszú ujjai azokhoz a szexin kidülledő erekhez, bicepszekhez és tricepszekhez tévelyednek.
- Hm, szeretem az erős pasikat - bukik ki belőlem egy sóhajjal, amit a másik szoknyám alatt kalandozó ujjai által maguk mögött hagyott bizsergés vált ki. A kijelentés teljesen őszinte és kivételesen nem manipulatív… vagy mégis? Az igaz, hogy szeretem, ha a másik izmos, nem véletlen bukok a sportolókra, és szeretem, ha felkapnak, ilyen helyzetekben általában nem az számit, hogy én mit szeretek.
Az az igazság, hogy azok neveznek ribancnak, akik akartak maguknak, de nem kaptak meg, mert visszautasítottam őket. Akikkel egy kellemes éjszakát (reggelt, ebédszünetet, netflix és chillt…) töltöttem együtt az ágyban (asztalon, kanapén, mosdóban…) azok nem panaszkodnak. Kölcsönösen megvagyunk elégedve, mert megkaptuk, amit akartunk. Mindenki jól jár.
Nem szokásom megismételni ezeket az egyszeri alkalmakat. Eleinte megesett, de azok hamar unalmassá váltak, mert semmi sem adja vissza annak az izgalmát, amikor egy ismeretlent csábíthatsz el. Szeretem analizálni a reakcióikat, rájönni, milyen fétiseik vannak, és hogyan használhatom azokat (ellenük). Sok félével találkoztam már: játsszam az ártatlan szende szüzet, hadd legyen ő a tisztán domináns fél? Legyen. Hagyjam, hogy kurvának és egyéb leminősítő dolgoknak nevezzen, mert a felettem lévő hatalma izgatja fel? Legyen. Hívjam oppának, miszternek, apunak vagy bárminek attól függően, milyen beteges fantáziája van? Legyen. Könyörögjek, és sikítsam a nevét? Hajlandó vagyok elmenni egészen addig, míg tettleg nem bánt valaki, ezért rengeteg különbözőféle vággyal találkoztam már. S mi lenne az én fétisem? Az titok! (Hogy szeressenek, súgja egy kis hang, még ha magamnak sem ismerem be, de erről senkinek sem kell tudnia.)
A szikár, kidolgozott testét enyémnek nyomó kosarast még tesztelem, hogy lássam, hogyan felel a közelségemre és sóhajaimra. Rendkívül jóleső érzéssel tölt el, hogy milyen hevesen reagál a legapróbb, finom érintéseimre is és kétségkívül élvezem, hogy hatással lehetek rá. Ennek ellenére meglepő módon tiszta marad a feje, és hamar visszaveszi az irányítást. (Pedig szívesen letérdeltem volna előtte.) Annyi már biztos, hogy az ő területe a dominancia, amit szívesen át is adok neki. Majdnem. Szorosabbra fogom a lábaimmal a derekát, hogy biztosabban tartsam magam (Bár egy részem biztos benne, hogy ez muszáj, hogy fájjon neki, ő hozta magát ebbe a helyzetbe, és ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem a döntését?), közben elveszem az éppen nem szoknyám alatt matató kezét korábbi pozíciójáról, és a leheletnyi vékony szatén blúzom legfelső gombjához emelem. Úgy érzem, hogy ebben a hőségben kissé sok rajtam a ruha, hozzá meg végképp túl vagyok öltözve. Azt hiszem, itt az ideje, hogy egyenlítsünk.
- Kérlek… Jihwan…
A neve könnyedén perdül le a nyelvemről, áhítatosan, akár egy fohász, és rebegő pillákkal várom a reakcióját. A tenyerét ott hagyom a mellemen, mialatt a kezemet visszavezetem a megfeszülő válláról a nyakára, egészen a tarkójára hulló hajtincsekig, és élvezettel túrok a fekete hullámok közé, miközben hagyom, hogy magával rántson legalább olyan sötét tekintetének mélytengeri örvénye.
Alig várom, hogy a nevét hangosabban hallassam és a körmeim végigkaristolják a hátát.

tonight is your lucky night. i know you want it oh oh
tag: jihwan <3 words: 540 outfit: look here



always there for me

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jihwan & Yein || your lucky night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihwan & Yein || your lucky night   Jihwan & Yein || your lucky night Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jihwan & Yein || your lucky night
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» drunk in macao - yein & jihwan
» Jihwan ❆ Xiuying
» Hayden & Yein || if we're talking body
» Cain-Daniel & Yein || i got secrets

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Human-
Ugrás: