Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap női karaktere (16.12)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimeHétf. 2 Jan. 2017 - 21:07


Hónap hölgy karaktere

Egy hozzászólásban MAX 3 karakter jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted ki volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 01.10. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimeHétf. 2 Jan. 2017 - 21:28

Song Mina;; remélem tudod, hogy be fogom hajtani rajtad azt az angolt Cainnel.<3

Lim Ye In;; Rajtad mást fogok behajtani Cainnel.Cool <3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimeKedd 3 Jan. 2017 - 9:11

Előttem szóló tudathasadása csak ne hajtogasson semmit Lim Ye In-en, mert kap a pofájára! <33


  • Lim Ye In
    Néztétek már az írásait? A karakter fejlődését? Hogy mennyire szeret engem, a körülmények ellenére?  ImádásÖlelés
  • Jeon Ji Yeon
    Még mindig kitartóan várok, hogy leplotoljon minden karimmal, hátha így észreveszi magát. Az se elhanyagolható, hogy mennyire egy vagány kari.
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimeKedd 3 Jan. 2017 - 20:23

• Jeon Ji Yeon
Roppant különleges karakter és fantasztikus írásstílus. Kell ennél több?

• Hong Seol
A kreativitás királynője ismét sziporkáz, folyamatosan megmosolyogtat a reagjaival ^^


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimePént. 6 Jan. 2017 - 13:13

Hong Seol: Jelölnöm kell, különben megöl...

Nem ám, magamtól is jelölném, hiszen soha nem játszottam még senkivel ilyen gyors, vicces, imádnivaló játékot, és tudom, hogy még rengeteg minden vár ránk. Maga a karakter meg annyira nyomorék, annyira bolond, annyira hülye, de annyira imádom, hogy beszarok.
heartforyou
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitimeKedd 10 Jan. 2017 - 21:05

Jeon Ji Yeon

Imádom a karakteredet, különleges, egyedi! Nagyon hitelesen átadod a babonás lányt Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap női karaktere (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.12)   Hónap női karaktere (16.12) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap női karaktere (16.12)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap női karaktere (16.10)
» Hónap női karaktere (17.01)
» Hónap női karaktere (16.11)
» Hónap női karaktere (16.09)
» Hónap férfi karaktere (16.10)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: