Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap párosa (16.12)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimeHétf. 2 Jan. 2017 - 21:09


Hónap párosa

Egy hozzászólásban MAX 3 páros jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted melyik volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége:01.10. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimeHétf. 2 Jan. 2017 - 21:36

Hong Seol&Nam Bo Gum;; olvasd el amit a hónap játékához írtam. :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimeKedd 3 Jan. 2017 - 8:59

Megint nem jelölhetem egy párosomat se, pedig óh anyám... És nem tudom, hogy ezek ketten párrá válnak-e de ki az a hülye aki első találkozásnál piruettezteti az asszisztensét?

Skyler & Jiyeon

Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimeKedd 3 Jan. 2017 - 20:24

• Bogum & Seol
Hogy hogy lesz belőletek egy pár azt még nem tudom, de valami fenomenális a játékotok, és alig várom, hogy megtudjam!

• Jiyeon & Skyler
Egyet kell értenem előttem szólóval. Ezek után már nem is tudom, mire számítsak tőletek, de nagy kíváncsisággal olvaslak titeket tovább, mert már most imádom, amit alkottok.

• Dawon & Kwangsoo
Elfogult vagyok, de úgy imádom a cukkoló párosotokat, és végre továbblendült a beszélgetésetek, úgyhogy ellátok jó kis olvasnivalókkal.


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimePént. 6 Jan. 2017 - 13:40

Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae: Olyan édes a lánykérés, olyan édes a játékuk, olyan édesek a karakterek, hogy megérdemelnék a hónap párosa címet.*-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitimeKedd 10 Jan. 2017 - 20:32

Jiyeon & Skyler

Ó, hát nagy kedvenceim vagytok! Mert hát igen... az a piruettezés! (Mi lesz még itt?)
Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakul tovább! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap párosa (16.12) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.12)   Hónap párosa (16.12) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap párosa (16.12)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap párosa (16.09)
» Hónap párosa (16.10)
» Hónap párosa (17.01)
» Hónap párosa (16.11)
» Hónap partiarca (16.09)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: