Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 kurosawa yuuki

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



kurosawa yuuki Empty
TémanyitásTárgy: kurosawa yuuki   kurosawa yuuki Icon_minitimeHétf. 5 Szept. 2016 - 22:00

Beiratkozási lap
Vezetéknév: Kurosawa
Keresztnév: Yuuki
Születési hely: Nagoya, Aichi-prefektúra, Japán
Születési dátum: 1990. április 03.
Foglalkozás: virágkötő, önjelölt tetoválóművész
Klubtagság: városlakó
Igazolványkép: play by
Motivációs levél
- Nyhhhrgghrhgh...
- ...
Valami koppan a földön; az ágynemű súrlódása halk szisszenés csak, aztán a macska nyávogása, mikor gazdája forgolódásának következményeképp nyekkenve landol a földön, majd sértődötten vonul arrébb. Nyomában lépések hallatszanak, aztán valaki egy hirtelen mozdulattal lerántja a takarót az ágyról és annak tulajdonosáról, majd lenyomja a csipogó ébresztőórát.
- Yuu, kelj fel!
- Ne, anyu, öt percet még...
- Yuu, az istenbe már, el fogunk késni!
Újabb öt perc nyöszörgés és kínlódás, mire a párnán szétterülő fekete lobonc tulajdonosát végre sikerül kirángatni az ágyból; Kurosawa Yuuki megjelenéséről egy The Walking Dead statisztára hajaz, még igazából sminkelni sem kéne túlságosan; szemei alatt sötét karikák, gyűrött inge gallérján mélyvörös csóknyom.
- Yuu, mi a jó francot csináltál te?
- ...dolgoztam.
- És a csóknyom?
- Be is jöttem neki, amíg le nem fogdosott.
Pár perc csend áll be közöttük, amit a lány kihasznál arra, hogy evakuálja magát a fürdőszobába; a falnak támaszkodva vonszolja el magát odáig és az ajtó becsapódik mögötte, mikor megrántja azt a kilincsnél fogva; magára hagyja a szőke szomszédját a hálószobájában, még visszaszólva neki, mielőtt beleereszkedett volna a forró vízzel teli kádba.
- Hyun?
- Hm?
- Szedd már le az öltönyöm a felső polcról.
- Minek?
- Mert én nem érek fel odáig.


Gyűrött ingek, laza nyakkendők, félvállra vetett zakók. A bárpultot támasztják; Yuuki kezében whiskys pohár, haja kócos lobonc formájában lóg a szemeibe. Mellette szőke hajú srác támaszkodik a pultnak; a táncparkettet figyelik, a hullámzó tömeget, az egymásnak simuló testeket.
- Az a vörös egész szép.
- Nem szeretem a vörösöket.
- A szőke sem rossz.
- Hát startolj rá.
- Legutóbb katasztrófa volt.
- Az legutóbb volt.
- Lehetetlen vagy, Hyun.
- Startolj rá.
- Nem emlékszel, miben egyeztünk meg? Bros before hoes. Amíg neked nincs senkid, nekem se lesz.
- Buta vagy.
- Bagoly mondja verébnek.
A whisky túl hamar fogy el mindkettejük poharában; másnap reggel az ébredés kellemetlen - egyikük se sejthette, hogy ha túl sokat fognak fészkelődni a kanapén, leesnek róla. És amikor felébredtek, a kanapéról a macska szánakozó pillantása sütött vissza rájuk, ami azt súgta: idióták.
Vissza az elejére Go down
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

kurosawa yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: kurosawa yuuki   kurosawa yuuki Icon_minitimeKedd 6 Szept. 2016 - 8:35


Kedves Yuuki!
Örömmel értesítelek, hogy immár Te is közösségünk tagja vagy!
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Nem semmi karaktert hoztál, az biztos! Bár tőled mire számítottunk? Nagyon tetszett a jellemed egyedisége, meg hogy Hyunt is felvonultattad, mint szereplőt. A virágkötő és tetoválóművész pedig nem semmi párosítás! Örülök, hogy színesíted a kis közösségünket. Egy szó, mint száz: semmibe sem tudok belekötni, üdv köztünk. (Nana arcát immár senki sem lophatja el Razz)
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
 
kurosawa yuuki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seol Ah && Yuuki
» Mina ✖ Yuuki
» Yuuki ✿ Xiuying

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (m)-
Ugrás: