Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitimeVas. 25 Szept. 2016 - 15:30

   

Sky

 
         
  •                
  •      
  •      
  •          


              Megjelenés name with ## words.

  •  
 
   


Senki nem mondta, hogy az egyetem könnyű lesz, de rosszabb, mint amire számítottam, a végén visszasírom a magántanulást. Ma nem tanultam annyit, jobban mondva lehetőségem nem volt, az óráim mellett, ma dolgoztam is. Nem hittem volna, hogy bármikor is a modellszakmában fogok kikötni, de, ahogy az is hirtelen történt, hogy már nem dolgozom apámnak. Mostanában egyre több szokatlan és hihetetlen esemény történik velem, néhányat még most sem vagyok képes felfogni. A szakmám pont ilyen. Londonban találkoztam azzal a hírességgel, aki nagy benyomást tett rám, jobban mondva a találkozás, és neki a menedzsere szervezett be itt Seoul-ban. Magam sem tudom mit látott bennem, nem tekintem magam különbnek a többi ázsiai lánynál. Mondták már, hogy nem így van, és én ilyenkor szépen mosolyogtam meg bólogattam. Nem kapok még nagy feladatokat, de talán, ha így haladok akár több is lehet és meg fogok tudni ebből élni, jelenleg csak annyit szeretnék, hogy egy motort tudjak venni. Hiányzik már a száguldás és a régivel nem tudom mi lett, így magamnak kell, megvegyem a következőt, mert apa nem adna rá. Ő már semmire nem ad, az biztos. Nagyobbat szeretnék magaménak tudni, mint az előző, az kismotornak számított és tényleg kicsi volt.
Éppen munkából sietek haza, nem gondoltam volna, hogy így kifáraszt ez az egész. Ha ezentúl, valaki azt mondja, a modellség semmi erőfeszítést nem vesz igénybe, akkor körberöhögöm és elviszem egyre, vagy legalábbis megmutatom neki milyen is igazából. Még nem jár későre, azonban egy, két óra múlva be fog sötétedni, akkor meg nem szeretnék kint lenni. Nem mintha bármitől is félnék, már a múltat tekintve is, de vacsorát is kéne csináljak. Az elmúlt pár hónapban megtanultam elkészíteni az egyszerűbb ételeket, így nem kell minden nap rendelni, vagy máshol kajálni. Ma spagettit terveztem, bár nem tudom mennyire van már herotja tőle JiHyukank, de ez van, ezt kell szeretni, valamint legalább én csinálom. Az már plusz pontnak számít. Az egyik sarkon befordulva véletlen nekimegyek egy személynek, és mormogok egy bocsit. Kapucnija mélyen az arcába van húzva, egy pillanatig látom. Ennyi is elég ahhoz, hogy azonosítani tudjam, az egyik biasomat, akiért már debütálásukkor is rajongtam. A többi tagot is imádom, köztük nem is teszek különbséget, nincs sorrendem, de Skyler a kedvencem, ezen semmi nem fog változni. Láttam tőlük pár interjút és adást, nem csak videót és imádom a stílusát. Minden tükröződik a tekintetemen, akár hülyének is nézhetne, de biztos más is reagált így, nem én vagyok az egyetlen. Ha netalántán mégis így lenne, megtapasztalja milyen az, ha valakiért ennyire rajonganak. Sikítoznék én szívesen, ugranék a nyakába, de akkor hamar rájönnének, hogy ki ez a személy, és mindenki körül állná, nekem meg lehetőségem se lenne beszélgetni vele, nem mintha így több adatik, főleg, ha most is olyan lesz, mint általában. Egy diszkrét ölelést megengedek, ami kívülről olyannak tűnhet, mintha egy régi ismerőssel találkoztam volna, akit egy ideje már nem láttam.
- Te vagy az tényleg? – néz fel rá, akár egy kislány, ha még nem lökte el magától az idol. Nem hangos, suttogja a szavakat, nehogy más is meghallja, az nem lenne jó. Ha próbál menekülni, nem engedem, addig nem amíg, nem írja alá valamelyik tárgyamat és nem lő velem vagy száz selfie-t. Körbenézek, hogy nincsenek-e itt a többiek, de rögtön visszafordítom hozzá tekintetem, nehogy elszökjön. Nem menekülhet olyan egyszerűen, előlem nem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitimeHétf. 10 Okt. 2016 - 21:32

to think you would get me to the altar

És most kivételesen nem akartam kilógni, sőt magamhoz képest jófej is voltam, mert a maknae-t megkérdeztem, hogy kér-e valamit a kisboltból, ahova éppen készültem. Mivel a dormunk nem a városközpontban található – teljesen érthető okok miatt – gondoltam, hogy leugrok egy vegyesboltba. Cipekedni nem nagyon akartam más cuccait, ezért csak titokban küldtem neki egy privát Kakaotalk üzenetet, hogy a többiek ne jöjjenek rá. Közöltem is vele, hogy ha el meri mondani valakinek a dolgot, akkor első körben nem kap semmit, aztán ha hazaértem akkor majd számítson arra, hogy ki fogom élni rajta a frusztrációmat. De a mi drága jó maknae-nk éppen arról híres – a maradék állattal ellentétben – hogy tud viselkedni és nem zavar mást, ezért természetesen megígérte, hogy köztünk marad az üzletelés, és természetesen arról sem feledkeztem meg, hogy ezzel az adósom lesz, és legközelebb neki kell hoznia valamit. Mondjuk ezt mindig így csináltuk, de leginkább Nicoval szoktam ilyesmit művelni, aki amúgy kezdte feladni a dolgot, hiszen rendszerint elfelejtettem kifizetni a dolgokat. Ilyenkor mindig csak halványan elmosolyodtam és közöltem vele, hogy „szeretlek Hyung”, ő pedig ebből pontosan tudta, hogy nem vagyok hajlandó kipótolni a pénztárcáját. Természetesen én szeretem elkerülni az ilyen dolgokat, szóval már előre elkértem az összeget, amivel lógna nekem, nem kockáztatok. Mást lenyúlhatok, de engem aztán senki se próbáljon meg. Jó, néha ki szoktam fizetni a dolgokat, meg amúgy is Nicoval haverok vagyunk, én is szoktam neki cigit hozni havonta egyszer, de azt kartonszámra, szóval egy szava sem lehet.
Viszont most a dohányárú nem érdekes, ugyanis komoly feladatot kaptam: chipset kell becsempésznek a dormba. Ez így elég necces, ugyanis diétára vagyunk fogva, de hát a gyerek amúgy is elég nyeszlett, ráfér valami tápanyag. Én nem fogom beköpni, a többiek szerintem meg magasról leszarják, hogy mivel tömi a fejét. Magamnak csak tejet akarok venni, mert mostanában fáj a hasam lefekvés előtt, viszont ha nem dugom el a szobánkban tárolt hűtőbe, akkor tuti meg fogja inni a sok barom már az első nap. Ebből még Niconak sem adok, csak az enyém.
Hamar végeztem is a boltban, viszont a megfelelő álcám ellenére is felismert az eladónéni, így dedikálnom kellett egy cetlit a lányának. Ezt szótlanul tettem meg, aztán kimasíroztam az épületből, mert amúgy a rajongókhoz általában nem igazán fűlik a fogam. A magam módján mindig próbálok kedvesen viselkedni velük, mert azért csak nem üldözhetem el őket – nem sokáig lennék a bandában ha így viselkednék – ennek pedig nem más lesz az eredménye, mint egy heti csesztetés, ugyanis ilyenkor mindig megkapom valakitől, hogy „úgy vigyorgok, mint aki be van szarva”. Tény és való, hogy a színészi tehetségem nem az igazi, de belefér, nem lehetek jó mindenben, akkor már én sem hinném el saját magamat, az tuti.
Ráérős léptekkel battyogtam vissza a dormba, lehajtott fejjel, hogy még véletlenül se ismerhessen fel senki. Már csukott szemmel is eltalálnék odáig, ezért csak mentem, és eszembe sem jutott volna, hogy valakinek véletlenül neki fogok ütközni. Megint, mint pár nappal ezelőtt. Vicces, hogy általában nem szeretek új emberekbe belefutni, most viszont rögtön kettőbe is sikerült… Kösz szépen Sors.
Felnéztem, mert azért érdekelt, hogy kit kéne lecsesznem az eset miatt, de talán pont itt rontottam el, ugyanis egy rajongót sikerült kifognom magamnak… Ijj, na ezt aztán tényleg nem szerettem volna, de oké, oldjuk meg lehetőleg normálisan… A dedikálás után már lehet, hogy nem sok kedvem van az ilyesmihez. Megmondom őszintén egy kicsit féltem a tulajdon rajongóimtól, ugyanis az tuti, hogy nem százas egyik sem. Jó, engem még talán sosem kergettek meg, de nem akarom úgy végezni, mint az egyik kolléga az Exoból…
- Jujj, igen én – feleltem neki kissé elvékonyított hangon, idiótán vigyorogva, és a kezeimet rázva, mint aki teljesen meg van veszve. Oké… Ilyesmit nem szoktam csinálni, de a helyzet valahogy megkövetelte, hogy automatikusan gúnyolódni kezdjek, holott egyáltalán nem állt szándékomban eldobni magamtól az érzelemmentes maszkomat. Aztán amint észrevettem magam egy pillanatra lefagytam, aztán visszavarázsoltam az enyhén durcás arckifejezést és fürkészni kezdtem. Szép arca van, ezért gondoltam megnézem egy picit lejjebb is a dolgokat, ennyi csak szabad Oppának, ugye? Hmmm, nem rossz.
- Ha végig akarsz kergetni az utcán most közöljed, mert akkor kérnék egy kis előnyt, nem akarom, hogy megtiporj – jelentettem ki közömbös pillantással – Ha nem akkor… Nem tudom, ilyenkor mit kéne csinálnom?
Általában a többiekhez gyakrabban mennek oda a rajongók, talán mert rólam tudják, hogy szeretek morogni és gondolom nem kockáztatják meg, hogy lecsapom őket. Lényegtelen, hogy amúgy nem szokásom lányokat bántani. A fanboyokat tényleg nehezen viselném el, szóval őket… csak be szeretném tanácsolni a Bölcsek közé.

739 | grrrr, cica.<333 | Pentagon - Gorilla | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitimePént. 14 Okt. 2016 - 20:41

   

Sky

 
         
  •                
  •      
  •      
  •          


              Megjelenés name with ## words.

  •  
 
   


Nem olyan rossz a bevásárlás, ha nem nekem kell csinálnom, de így az. Minél többet eszik valaki, annál nehezebb a táska és megint nekem kell cipeljem, na, nem mintha kifogna rajtam, csak azért na. Legközelebb biztos nem én fogok elmenni, ha kell koplaltatni fogom Hyunkie-t, én amúgy is hozzá vagyok szokva, ahhoz, hogy keveset egyek. Soha nem voltam az a fajta, aki egy délután eltünteti a fél hűtőt, vagy az egészet, ezért is nem tanultam meg főzni, de most rá vagyok kényszerítve az albérlet miatt, mert nem csak én vagyok ott, hanem a barátomnak is nekem kell csináljam a kaját, ami a spagettiből áll és ennyi. Zenét hallgatva ballagok az utcán, alig figyelek magam elé, ezért van az, hogy nekimegyek valakinek. Hisztizhetnék, és foghatnám rá, de nem vagyok olyan kislányos és leszarom ki az akinek esetlegesen fájdalmat okozok, nem mintha ez bármi olyasmi lenne. Ez van úgy egy egy pillanatig, míg fel nem tűnik ki az előttem álló személy. Rögtön felismerem, de nem kezdek el sikítozni, felnőttnek mutatom magam előtte, vagy megpróbálkozom vele, de a mosoly, vagy az eszelős vigyor, nézetkérdés levakarhatatlan orcámról. Ki tudna normálisan veselkedni, mikor a biasával találkozik. Mert nekem ez a srác a kedvencem, mindent tudok róla, néhány nem hivatalos információt is, de például a születési idejét, helyét, vércsoportját meg minden egyebet, méltán nevezem magam a legnagyobb rajongójának. Néha megfordul a fejemben, hogy a rajongásom miatt JiHyuk már féltékeny rá, de mindig elhessegetem. Nincs oka, de biztos tudja milyen másokat imádni. A buta kérdésemre elég gúnyosan válaszol, ezt megértem, magamat viszont nem. Ezer közül felismerem az arcát, miért kellett megkérdeznem ekkora hülyeséget? Most biztos idiótának gondol, és én erre még okot is adok. Túl feltűnően már végig, amit a férfiak ilyenkor szoktak. Egyikőjük sem tudja ezt látatlanul csinálni, mi nők, legalábbis én, tudom úgy figyelni a srácok izmait, hogy ne vegyék észre. Nem mintha kellene és csinálnám, de értitek. Felnevetek a kérésén és megrázom a fejem.
- Nem szeretnélek, meg magassarkúban nehéz dolgom is lenne – válaszolom. Most tűnik fel, hogy tényleg mennyire magas, még így is fölém emelkedik, pedig a cipő dob vagy tíz centit a magasságomon, ami nem kevés. A következő kijelentésére persze elkezdek kutakodni a táskámban papírt, illetve tollat keresve, majd a telefonomat is kihalászom. Muszáj képet is kérjek, meg aláírást, ki tudja, mikor találkozom vele újra, egyáltalán lesz-e ilyen alkalom. – Ugye nem sietsz?
Egy mosolyt ejtek meg felé, hogy tényleg írja alá és csináljunk egy képet. Addig nem hagyom elmenni, amíg meg nem teszi, amit kérek, vagy hazáig fogom követni. Ez nem is rossz ötlet, megtudom, hol lakik, és esetleg találkozom a többiekkel is. Tök hasznos lenne. Bármennyire is ellenkezik én a képébe nyomom és megmondom a nevem, hogy kinek címezze.
- És messze laksz innen? – kérdezem túlságosan is félreérthetően. Nem úgy akarok hazamenni vele, nem lennék képes megcsalni a pasimat, túlságosan is sok mindenen mentünk keresztül ahhoz, de mint említettem szívesen megismerkednék a többiekkel. Nem ő az egyetlen kedvencem, igazából az egész bagázst szeretem, mindegyik tagban van valami aranyos, vagy őrült. Így kell őket szeretni, esetemben imádni. Biztos félre fogja érteni a kérdésemet, de nem érdekel, ha eljutok hozzájuk, utána tisztázok mindent, csak hadd találkozzak a bandával. Ha meg útszéli kurvának néz, nagyot fog koppanni a házban, mert nem fogok sem lefeküdni vele, sem semmi hasonlót, mindazonáltal a mosolyom megér egy misét.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. 2016 - 23:22

to think you would get me to the altar

Soha nem voltam oda a túlzott rajongásért, ami körülvett minket. Ennek a ngyon egyszerű oka volt. Általában sokat kergettek minket, mait mindannyiran utáltunk, és a bandában is többünkkel megesett. Talán a legtöbbször Rómeó esett áldozatul ilyesminek, mert azért azt én sem tagadhatom le, hogy helyes az a faszfej. Meg amúgy is elég jól informált vagyok, mert jómagam is nézem a híradót – ugye mennyire fucking király vagyok? – ezért szoktam hallani, hogy éppen melyik idolt kergették meg. Általában az új bandák körül van nagy őrület, az Exos Kaival elég sokszor éreztem már együtt, de előfordul az aggastyánok között is ilyesmi, mert ők már nagyon Oppák. Magam is éltem át hasonlót, és akkor tényleg azt éreztem, hogy az életemért futok, és köszönöm szépen, azt szokták mondani, hogy mindent át kell élnie az embernek, de én szívesen kihagytam volna a bakancslistámról ezt a dolgot. Igen, azért van néhány dolog, amihez nekem sincs faszom, ilyen a börtön, vagy a rajongók elől való menekülés. Az előbbit nem kell magyarázni, egyszerűen csak nem akarom, hogy beakasszanak, de a másik alternatíva még ennél is ijesztőbbnek tűnik. Amikor megtörtént a hazafutásom – kurva poénos vagyok úgy néz ki, mert szó szerint hazafutás volt, lol, LOOOOOOOL – akkor folyamatosan azon kattogott az agyam, hogy vajon hány kilométer per óra a végsebességem, és mit tegyek azért, hogy növelhessem a dolgot. Persze közben folyamatosan kurvaanyáztam magamban, és csak reménykedni tudtam, hogy az amúgy tök hosszú lábai majd nem akadnak össze és nem esek hasra, mert akkor aztán úgy halálra taposnak, hogy még második életemben is azt nyögném szerintem. Tuti, hogy szar lehet ilyen halált halni, és már csak nyúlként születhetnék újjá, hogy megtanuljak gyorsan menekülni, aztán majd kibaszott ezer év múlva lehetnék megint ember. De miért is jár ilyeneken az agyam? Fáradt lehetek.
Mindenesetre a cuccok megvannak a boltból, szóval semmi dolgom nincs… Vagyis nem lett volna, ha nem talál meg a rajongóm. Na ezt nevezik a karmának, ugye? Annyit gondoltam a sok ordítozó hülye picsára, hogy végül bevonzottam egyet. Pont erre volt szükségem, szerintem is. Mindegy. Egész jól sikerült lesajnálnom, de ő egyáltalán nem foglalkozott vele. Hamar túllendül a dolgokon, és nem is néz ki szarul. Sőt. Jó nő. Azt hiszem talán még jóban is lehetnék vele, ha nem lenne a rajongóm.
- Ok – nyugtáztam egy biccentéssel. Nem kívántam ehhez hozzáfűzni semmi mást, amúgy sem tudom mit kéne mondanom. Mondjuk megdicsérni? Nehogy már, még gúnyból is hülyén hangzana azt hiszem. De azért igyekezni fogok normálisan viselkedni, nem lehetek túlságosan bunkó, mert ha megírják a lapok, akkor az a botrány nem lesz nekünk előnyös. Vannak olyanok, amik kifejezetten jól jönnek, például a Nicoval elcsattant csókom – igen, az még szerintem is vicces volt – na hát vagy két millióval nőttek a klipjeink megtekintései, meg amúgy is mindenki ránk figyelt mostanában. Talán pont azért szeretnek minket, mert nagyjából magunkat adjuk, amennyire lehet és nem vagyunk kisangyalok, leszámítva a kölyköt, de… Nem, határozottan ő is egy baromarc, de legalább csendes.
Figyeltem ahogyan kutakodni kezd a táskájában, és az autogram még okés is lett, de a képnek nem örültem. Valahogy nekem annyira nem megy a művigyor, mint a többieknek, szóval ezért inkább megölelek egy rajongót, minthogy fotózkodjak. A bandában én vagyok az a tag, aki a koncepció kedvéért sosem mosolyog, de ez igazán nem nehéz feladat, mert amúgy sem nagyon szoktam.
- Muszáj? – húztam el a számat, de most úgy voltam vele, hogy inkább a kép, mint az ölelés. Nehéz nekem az ilyesmi, egyáltalán nem vagyok bújós típus, és nem érzem szükéségét annak sem, hogy random nekiálljak idegen lányokat ölelgetni. Nicot sem szoktam, mert amolyan tartózkodó haver típus vagyok, aki lebuzizza azt, aki próbál rámászni. Nem tehetek róla, utálom a skinshipet, és csak csesztetésre használom. Persze ha azt mondja muszáj megcsináljuk a képet, mert nincs más választásom, azt hiszem.
- Igazából de – nem akartam magyarázni a dolgot, de már tényleg éhes voltam és akartam nasizni is, meg a többiek is várták a cuccot. Próbáltam viszonylag kedvesen viselkedni, de már fogyott a türelmem.
A papírt automatikusan vettem el, és a cirkonyás betűimmel alávéstem a nevem. Nem írtam ki a vezetéknevem, mindig csak a Skylert használom, mert az simán menő. Már éppen készültem arra, hogy aláírjam a nevét a már jóval rondább írásommal, de megakadt a tollam. Na akkor most mi a kurva élet van? Soha nem tudtam jól kezelni az embereket és a nőket, de persze az igényeimet próbáltam kielégíteni. Alapjáraton nem vagyok oda az érintésekért, ezért amikor úgy éreztem, hogy szexre van szükségem, akkor előtte berúgtam annyira, hogy még felálljon és meg volt oldva a dolog. Ennél többre nem hszem, hogy szükség lenne. Most is csak összevont szemöldökkel szemléltem a lányka vonásait, aki nálam fiatalabbnak tűnt, és egész angyalkaarca volt, jó nagy mellekkel és hosszú lábakkal. Az esetem is lehetne, de előbb látnom kéne hátulról is, szeretem fogdosni a lányok seggét.
- Te most mániákus vagy, vagy dugni akarsz? – tettem fel a kérdést, és a hangomban ott volt a megrökönyödés is. Soha nem tudtam volna értékelni egy lányt, aki random aláfekszik valakinek, mert jól néz ki, vagy mert híres. Az én esetemben mind a kettő fennállt. Pedig először aranyosnak tűnt. Ki is húztam a pirospontot a képzeletbeli táblájáról és beírtam három feketét. Utálom ha valaki nyomul, még akkor is, ha jól néz ki. Ez nem jogosítja fel az illetőt semmi ilyenre.

872 | grrrr, cica.<333 | Pentagon - Gorilla | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitimePént. 10 Feb. 2017 - 20:51

   

Sky

 
         
  •                
  •      
  •      
  •          


              Megjelenés name with ## words.

  •  
 
   


Néha szeretek kislányként viselkedni, sikítozni, ugrálni az ágyon, vagy egyéb hasonló dolog. Ebben a helyzetben sem viselkedem másképp, meglátom az LHT egyik kedvenc tagját, és átváltozom egy ötéves, visítozó lánykává. Nem akarok így reagálni, mégis sikerül, de az vesse rám az első követ, aki máshogy reagálna. Nem tudok nyugodtan viselkedni, ő a második a bandából, akivel összesodor a sors. Több koncertjükön ott voltam, viszont beszélni nem tudtam volna velük. Nico teljesen olyan, amilyennek a videók, interjúk, egyebek alapján megismertem, remélhetőleg Sky sem okoz csalódást, mert akkor szomorú lennék. Nem a legjobban közelítem meg, ismerhetném már annyira, hogy nem szereti az ilyen viselkedést, vagy nem tud mit kezdeni a helyzettel, ezt teljes mértékben megértem. Szeretnék tőle képet és aláírást kérni, talán még ölelést is, viszont, ha ahhoz nem fűlik a foga, akkor nem muszáj. Előveszem a tollat, meg a papírt, és a kezébe adom. Kérlelő tekintettel nézek rá, nem szeretném manipulálni a tekintetemmel, ha annak veszi az ő baja. A telefonomat is megrázom előtte, nem fog előlem menekülni, minél jobban alkalmazkodik a helyzethez, annál előbb szabadul. Ez a te döntésed Sky, megegyezhetünk.
- Egy rajongód tennéd boldoggá vele – nem hiszem, hogy meghatja, mégis megpróbálkozom ezzel az opcióval, rontani nem tudok a helyzeten. Közben én is felteszek feléje egy kérdést, nem akarom sokáig feltartani. Neki is megvan a dolga, nekem ma még vacsorát kéne csináljak, viszont, ha így haladunk JiHyuk éhen fog halni. Bocsánat drágám, nem találkozom minden nap hírességgel.
- Pár percet kibírsz, nem? – kérdezem vissza kicsit csípősebben. Nem szeretném feldühíteni, főleg nem, mert ez egy lehetőség, hogy újra találkozhassak Nicoval. Tudjátok milyen egy lány, ha álmodozik, illetve, ha megvalósulnak az álmai. Meglehet, a többiekkel is összefutnék, velük is szívesen találkoznék és letámadnám őket, Jeasunggal elcsevegnénk, ő biztos értékelné a letámadásomat. Mindenki más és más, ebből is látszik, az LHT tagjai nem olyanok, mint a többi sztár. Ők legtöbbször magukat adják, nem változnak semmit, ugyanolyan hülyék maradnak, azonban így szeretem őket. Nézem, ahogy aláfirkantsa a papirost. Mindig irigyeltem a betűi miatt, olvashatóbbak, mint az enyémek, pedig bölcsészként úgy kéne írjak, hogy mások is el tudják olvasni. Az egyetem előtt sok gondom volt ezzel kapcsolatban, magántanáromnak sok gondja volt a betűimmel, nem tudta elolvasni a szavakat. Nem az én hibám, így megy és kész. Még egy kérdés felvetül a fejemben, aminek hangot is adok. Érdekelne hol laknak, nem szokták nyilvánosságra hozni, amit teljes mértékben megértek, azonban most simán tehet kivételt. Sért a visszakérdezése, bár nem ismer, szóval méltán feltételezheti ezt rólam. Nem szoktam mással dugni, JiHyuk az egyetlen, akivel mostanában, és ezután össze fogok feküdni, ő a párom, nem tervezem megcsalni. Szeretjük egymást annyira, hogy ne kívánjunk mást, nincs szükségünk más karjaira, tökéletesek vagyunk egymásnak.
- Vehetjük fanatikusnak, de inkább csak rajongok – válaszolom lehajtott fejjel. Tényleg nem akarok tőle többet, egyszerűen megismerném a többieket, amire egyébként most már nem látok kevés esélyt. Velük is összefutottam az utcán, megpillanthatnám a többieket is, ha úgy hozza a sors. Tényleg félreérthető a kijelentésem, jobban szólva a kérdésem, ezért teszem még az előző mondatomhoz hozzá a következőt:
- De, ha sietsz, akkor hagylak, azt hiszem nekem is sietnem kéne – a végét magamnak teszem hozzá, amolyan hangosan gondolkozom. Még ma szeretnék valamit enni, lehet beugrom egy Mekibe, vagy más gyorsétterembe, és veszek hamburgert, üdítőt, sültkrumplit, vagy valami hasonlót, magamnak salátát, és azt esszük vacsorára, majd holnap főzök ebédet. Azzal jobban járna, holnap friss maradna, a hambi egyébként is kihűlt, és holnap a máról megmaradt vacsit ennénk, szóval az utóbbi lehetőség jobban tetszik. Van nálam annyi pénz, nem arról van szó, így komolyan elgondolkozom rajta. Nem felejtem el az előttem álló személyt, én támadtam le, így az pofátlanság lenne. Nem hagyom itt, amíg ő el nem indul, kivéve, ha abba az irányba megy, amerre én is, akkor próbálok minél több időt eltölteni vele, ha engedi. De jó lenne együtt bevásárolni egy LHT taggal. Újra előjött a kislány Hiro, juhúú.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon   Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sky & Hiro - Rajongás felsőfokon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hiro-chan & Hiro-kun ~ skipping class
» Syd & Hiro - I need you
» Jinyoung (& Min Ho) & Hiro
» Hiro & Nico
» JiHyuk & Hiro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: