Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap párosa (16.09)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap párosa (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap párosa (16.09)   Hónap párosa (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 9:46


Hónap párosa

Egy hozzászólásban MAX 3 páros jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted ki volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 10.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.09)   Hónap párosa (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 9:54

1. Lee Ji Hyuk - Takeda Hirono;; Már londonon is olvastalak titeket, szóval szinte evidens volt számomra, hogy jelölni fogom ezt a párost. Nagyon érdekesnek tartom a történetszálat amit visztek, és két fantasztikus író tollából, a karaktereket is nagyon szeretem külön-külön. Nem nagyon szoktam más játékait olvasni, de tényleg nagyon tetszik az egész történetszál amit kialakítottak és szerintem megérdemelnék a címet. Smile

2. Hirose Kanata - Shin Herim;; Tegnap volt szerencsém beleolvasni a játékukba, és hihetetlenül aranyosnak találtam ezt a találkozást, szóval már kíváncsian várom, hogy hogyan alakul a kapcsolatuk ezek után.*-*

Ahn Jaejin - Shin Minho;; a pb-k már alapból megvettek, a bromance szálat meg egyéb hozzátartozó dolgokat imádom, és biztosan bele fogok olvasni részletesebben is a játékba, de egyelőre még csak átfutni tudtam a dolgot, de amit eddig láttam belőle az tetszett. Smile
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap párosa (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.09)   Hónap párosa (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 11:03

• Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae
Nagyon tetszik a történetszál, amit kialakítottatok magatoknak meg az egész, ahogyan felépítitek, úgyhogy nagy örömmel követem nyomon, mi lesz a párosotok sorsa! ^^
• Ahn Jaejin & Shin Minho
Ugyan játéktéren még nem találkoztunk, de valószínűleg ti vagytok a világ legjobb kolis (szint)lakótársai. Gonosz vagyok, ha azt mondom élvezet lesz végigkövetni, ahogyan teljesen fölöslegesen vívódtok magatokban? Mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz veletek!
• Takeda Hirono & Lee Ji Hyuk
Ugyan én nem teljes mértékben ismerem az előtörténeteteket, jó kis párosnak tűntök az alapján, amit eddig beleolvastam a játékotokba, és alapvetően mindkét karaktert nagyon érdekesnek tartom.


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.09)   Hónap párosa (16.09) Icon_minitimeSzomb. 8 Okt. 2016 - 23:23

(Hihetetlenül lemaradtam mindenről, valószínűleg lenne még más is a listában, de majd később csak beérem magam)

Takeda Hirono & Lee Ji Hyuk;; nem követtem nyomon a Londonos szerepjátékotokat, de az előtörténet alapján erős karakternek tűntetek, akik végül el tudtak jutni ide. Kíváncsi vagyok, mi lesz még veletek a későbbiekben!

Hirose Kanata - Shin Herim;;
Hát, ti meg olyan aranyosak vagytok *-* Kíváncsi vagyok, hogy a nyuszi Kanata hogy lesz egyszer párkapcsolatban Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap párosa (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.09)   Hónap párosa (16.09) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap párosa (16.09)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap párosa (17.01)
» Hónap párosa (16.11)
» Hónap párosa (16.12)
» Hónap párosa (16.10)
» Hónap előtörténete (16.11)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: