Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap játéka (16.10)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap játéka (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap játéka (16.10)   Hónap játéka (16.10) Icon_minitimeKedd 1 Nov. 2016 - 7:24


Hónap játéka

Egy hozzászólásban MAX 3 játék jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted melyik volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 11.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap játéka (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap játéka (16.10)   Hónap játéka (16.10) Icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2016 - 9:10

Minho & Jihyuk
Le a kalappal előttetek! Mióta csak megnyílt a fórum, állandóan látom, hogy posztoltok, de nem csak aktívak vagytok, hanem jó reagokat is adtok ki a kezetek közül, úgyhogy hajrá, csak így tovább!

SeoHan & Sungmin
Ugyanaz vonatkozik rátok is, mint eggyel feljebb. Ebben a hónapban nem tudtam olyan aktív lenni, de szinte ahányszor csak feljöttem, láttam, hogy valamelyikőtök írt. További jó játékot!


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap játéka (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap játéka (16.10)   Hónap játéka (16.10) Icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2016 - 19:02

Minho & Jihyuk: Szeretem olvasni a játékotokat, és szinte mindig, amikor felnézek, naponta legalább egy reagot látok valamelyikőtöktől. Aktív és minőségi játék, könnyed és élvezhető, amit nagyon de nagyon köszönök. Élvezet olvasni titeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap játéka (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap játéka (16.10)   Hónap játéka (16.10) Icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2016 - 20:48

Minho & Jihyuk

Mind aktivitás, mind pedig minőség szempontjából élen jártok, úgyhogy természetesen az egyik voksomat mindenképp nektek szánom. Jó látni, hogy ennyire lelkesek vagytok, és élettel töltitek fel a szerepjátékunkat.

Yeona & Siyoung

Már a karaktereitek alaptörténete sem volt semmi, viszont a játékotok is csupa izgalommal kecsegtet. Érdekes, ahogyan a karakterek lassan, lassan kezdik megismerni egymás jó és rossz tulajdonságait , és kíváncsi vagyok, milyen lesz a végkifejlet. ^^

Kanata & Kaori

Mindig élvezet olvasni, amikor valamelyikőtök reagot ír, ugyanis annyira gördülékeny, annyira megmosolyogtató a két karakter barátságos találkozója, hogy igazán a szívemhez nőtt a játékotok. *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap játéka (16.10) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap játéka (16.10)   Hónap játéka (16.10) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap játéka (16.10)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap játéka (17.01)
» Hónap játéka (16.11)
» Hónap játéka (16.09)
» Hónap játéka (16.12)
» Hónap párosa (17.01)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: