Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Skyler xx Jiyeon - Master and Slave

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2016 - 20:00








Rácsesztem. Nagyon csúnyán, nagyon iszonyatosan rácsesztem.
A tegnapi incidens után az igazgatóval és a rendezővel egészen biztos voltam a halálomban. Nem tudtam mitől kéne jobban rettegnem: a szerencsétlenségtől, ami végérvényesen megpecsételte az elkövetkezendő egy esztendőmet, vagy attól, hogy a munkahelyemen még biztosan kapok majd a fejemre.
Szóval a biztonság kedvéért mindkettőtől rettegtem.
A Bibilia a földön hevert, arccal bámulta a plafonról lógó csillárt, és ontotta magából az igazságokat. Egy percre sem vettem le róla a szememet, amióta elhatároztam, hogy megoldást keresek a problémámra. Ha olyan pohárba töltesz, amiből már leittak, de még nem itták ki teljesen, egy esztendő balszerencse a jutalmad. Nem kértem belőle, nem, nem, mindenre szükségem volt, csak éppen erre nem.
A Biblia majd segít, gondoltam azon nyomban, hogy beestem az ajtón, és olyan elszántan kutakodtam a válasz után, hogy tisztára elfelejtettem az este hat órai vacsit. (A nagyi sosem szól, elvárja, hogy magamtól botorkáljak ki a konyhába, és költsem el a főztjét. Mondanom sem kell persze, hogy hat után egy falatot sem ehetek, mert a nagyi arról is gondoskodik. Lakatot tett a hűtőre. Nem tudom miért csinálja, de kezdek gyanakodni, hogy szimplán csak az agyamra próbál menni. Ráadásul iszonyú sikeresen.)
A gyomrom mély korgással panaszkodott a kimaradt étkezésre, a lábam pedig görcsösen kiáltozott a megmozdulásomért. Nem tettem eleget egyiknek sem. Kész voltam ott maradni egész álló este, ha kell, hát holnap nem megyek dolgozni, ha kell hát rúgjanak ki, ha kell hát halljak meg éhesen és görcsösen, de fel nem állhattam, amíg a megoldás a birtokomban nem volt.
Aztán megtaláltam, mint egy varázsütésre.

Elővettem a kis tükröt.
Vagy tíz percig mustráltam magamat, olyan mélyen néztem a saját szemembe, hogy esküszöm zavarba jöttem. Kerestem benne a balszerencsém leghalványabb csillogását.
Amikor úgy éreztem kapcsolatba léptem tükörképemmel, erősen megnyomva minden egyes szótagot, hangosan kimondtam, háromszor:
- Szerencsétlenségem tükörképemnél hagyom. Mostantól szerencsés vagyok. Szerencsétlenségem tükörképemnél hagyom. Mostantól szerencsés vagyok. Szerencsétlenségem tükörképemnél hagyom. Mostantól szerencsés vagyok - kántáltam, aztán mielőtt elrepült volna a kósza pillanat, megfogtam a szerencsekövemet, és jókora ütésekkel ripityára törtem a tükröt. Elégedett arckifejezésem apró darabokra esve pillantott vissza rám.

Továbbá nem voltam rest bevetni az összes lehetséges fegyvert. Kimentem négylevelű lóherét keresni (este hétkor már jócskán a dombok mögött járt a nap, szóval elemlámpával ücsörögtem a hideg fűben, és elsírtam magam, amikor rádöbbentem, hogy kis híján hibernáltam a lábujjaimat.) Nem volt benne semmi köszönet, de megérte, ha azt vesszük, hogy végül találtam egy három és fél levelűt. Nem tudom, az mit jelent. Talán az is hoz még némi szerencsét.
Patkóval a párnám alatt aludtam. Az összes porcelán és üvegteknőst megsimogattam háromszor a lakásban. Borostyánnal, ametiszttel, és rózsakővel a kezemben aludtam. Kamillatea filtert raktam a kádba, miközben fürödtem.Mire elaludtam, olyan kibaszottul szerencsének kellett lennem, mint még soha.
Kellett volna. Akkor még nem tudtam, mi vár rám másnap.

- Ma sem vagy egy bombanő - csóválta a fejét Nagyi. A tükörből pillantott vissza rám. Ha valakivel a tükörben találkozik a tekinteted, a lelketek egy percre helyet cserél.
- Nem is kell annak lennem Mami - fújtam bosszúsan. Egy sima, szürke kapucnis pulcsi volt rajtam, meg egy farmernadrág. A pulcsi alatt kifordított póló. Tudom, tudom, csak akkor hoz szerencsét, ha véletlen csinálja az ember. De mégis, muszáj volt biztosra mennem. Épp a bakancsom cipőfűzőjével bajlódtam.
- Lemondhatnál már erről a fiúutálatodról.
- Bojkott - helyesbítettem.
- Baromság.
- Mama! Ne kérdőjelezd meg a hitemet - rivalltam rá mérgesen, és komolyan sértettséget éreztem.
- Ez nem hit. Ez nyavalygás - kezdte megint. Kezdte mindig. - Engedd ki a hajad abból a snasszos lófarokból. Vagy vágjuk le a francba, minek van hosszú aranyhajad, ha úgy hordod, mint valami csávó. - Nem akartam tovább hallgatni a szentbeszédét. Ma szerencsésnek kellett lennem. Ha reggel az első beszélgetőpartnereddel összeveszel, aznap senkivel nem jössz majd ki jól.
Kibontottam a hajamat.
- Szeretlek Mami - nyögtem miközben fél lábon kiugráltam a bejárati ajtón, eleget téve azon hirtelen jött ötletemnek, hogy majd a lépcsőházban felveszem a másik cipőm. Tényleg szerettem a nagyit, de akkor, éppen, csak nem akartam, hogy veszekedésnek minősüljön a beszélgetésünk. Nem akartam mindenkivel veszekedni. Munkába tartottam, ahol már így is tele volt elem a pohár... Haha, már ha érted.

- Jiyeon, te mázlista! -
Összerezzentem, aztán kihúztam magam, miután alaposabban megrágtam a mondatot.
- Miért is? - kérdeztem Sooah-t (akivel a leginkább megtaláltam közös hangot a stúdióban), bár pontosan tudtam, miért. A sok-sok szerencsehozó varázslat meghozta a gyümölcsét.
- Nem is tudod? NEM IS TUDOD? Hé, Heekim, hallod ezt? Jiyeon még csak nem is tudja. - A másik lány inkább idegesítő volt. Rajongott az idolokért. Néha úgy éreztem mikor mellettük voltam, mintha más nyelven beszélnének. Pedig egész biztosan koreaiak voltak. Heekim odaszaladt, fülig érő vigyor, csillogó, fanatikus szempár.
- A tegnapi rendező, aki úgy utált téged - erre megakadt a torkomon a semmi, és köhögtem egy sort -, az LHT-nek készít videoklipet! Mostanában sokat lesznek nálunk! - sikította, és látszott rajta, hogy teljesen magán kívül van az örömtől.
LHT. LHT. Nem tudom milyenek a magamfajta lányok, de nem hallgatnak k-popot. A stúdióba érkező idolok nagy részének a létezéséről sem tudtam. Az LHT más volt. Az LHT-ről az is hallott, aki magamfajta lány volt. Nem tudtam volna felsorolni a tagjait, de legalább nagyjából képben voltam a létezésükkel.
Ez valószínűleg az arcomon is meglátszott.
- Örülj már egy kicsit jobban... - grimaszolt Sooah. - Iszonyú lehangoló vagy. - Úgy mondta, mintha ő maga lenne az LHT.
- Ühümm... - dünnyögtem. - Na de, miért vagyok szerencsés?
- Sooah és az én kedvencem is Skyler. Aaaahj, annyira édes, annyira helyes, annyira... - És mindketten visongattak, én meg már megint, meg még mindig nem tudtam, hogy miért vagyok szerencsés.
- Szóval, miért vagyok szerencsés? - De hiába, a lányok nem hallottak engem a saját visításuktól. Már nem Koreában voltak. Már nem mellettem álltak. Már LHT országban köpték a rózsaszín szerelemhányásukat. Istenemre mondom, hogy éppen arról beszéltek, hogy képesek lennének akár csak egyetlen éjszakára is odaadni magukat Skylernek, amikor újabb hang csatlakozott hozzánk:
- Te vagy Skyler asszisztense! - lépett mellénk a főnököm, aki minden nap beosztott minket a pozíciónkba. - A szünetben neked kell majd öltöztetned, minden szavára figyelned, minden kérését teljesítened.
Skyler. Az extázisba esett lányokra pillantottam. Egy kis csalódás futott át a szívemen. Azt hittem valami hatalmas szerencsében volt részem. Pedig csak a szolgája lehettem valakinek, akibe mások szerelmesek voltak. A másik részem hihetetlen örömmel fogadta a hírt. Egy idol asszisztensének lenni? Ráadásul úgy, hogy még csak nemrég dolgozom itt? Hatalmas erőlepésének számított. Azt hittem ki akarnak rúgni a tegnapiért, ehelyett megjutalmaztak.
- De... de miért én? Vagyis ez fantasztikus, és köszönöm a bizalmat. De én még csak kezdő vagyok itt...
- A hozzáállásod miatt - kaptam meg az első elismerő mosolyomat pályafutásom során. Beégett a szívembe a pillanat. - Te tudod kezelni azt, hogy egy idollal találkozol. - Majd tovább is állt, jelentőség teljes pillantást vetve a fanatikus párosra.

A forgatás egykor kezdődött, a banda pedig délben érkezett meg a helyszínre, hogy legyen idejük egy órát pihenni, mivel egész délelőtt a klip koreográfiáját gyakorolták, és esélyük nem volt normálisan megebédelni például.
Most már bennem is felébredt a kislányos izgatottság. Nem feltétlenül Skyler miatt, bár bevallom, a gondolat, hogy Korea egyik legismertebb fiújával találkozom, igencsak ostromolta az idegeimet. De leginkább azért, mert végre fontosnak érezhettem magamat a munkámban. Nem láb alatt voltam. Az idolokhoz beosztott asszisztensek feladata komoly volt, és sokat jelentett. Skyler öltözőjében ácsorogtam. Aztán sétálgattam fel-alá, mert nem tudtam mit kezdjek magammal. Még egyszer megnéztem az összes felszerelést, amire szüksége lesz a forgatáson. Az összes ruhát. Az összes cipőt. Az összes kiegészítőt. Az összes üdítőt a hűtőben, és még egy termoszt megtöltöttem kávéval, bár unalmamban és idegességemben már annyit gyártottam, hogy nincs az az ember, aki túlélt volna ennyi koffeint. Ha kajára lett volna szüksége, akkor a konyhába rohantam volna utánpótlásért, bár már ideszállítottam egy-egy adaggal az összes mai fogásból.
Aztán nyílt az ajtó.
Haptákba vágtam magam, és meghajoltam.
- Jó napot! - köszöntöttem szinte énekelve, a pulzusom az egekbe szökkent, és izgatottan nekikezdtem a munkámnak. - Jeon Jiyeon vagyok. Ha bármire szükséged lenne a mai nap folyamán, én azért vagyok, hogy kiszolgáljalak - mosolyogtam rá, és felegyenesedve a meghajlásból, az arcába pillantva megállt bennem az ütő.
Ő az, akibe a lányok szerelmesek, gondoltam, és elvörösödött a képem, amikor rádöbbentem, hogy mennyire tökéletesen fest. Az ember lánya nem tud mit tenni, ha valakit vonzónak talál. Összeszorult a torkom, ismét a cipője orrát kezdtem bámulni, és ösztönösen a tisztaság gyűrűmhöz nyúltam. Sokszor történt már velem hasonló, de a gyűrű tapintása mindig visszarángatott a földre. Most sem volt másképp. A másodperc törtrésze alatt összeszedtem magam, és udvariasan visszapillantottam rá.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. 2016 - 21:56

to think you would get me to the altar

A klipforgatás elvileg nagyon fontos és komoly dolog a koncepció miatt, én mégis ezt utálom a legjobban. Ha szólista lennék, akkor minden bizonnyal jobban elfogadnám a dolgot, mert akkor csak száz ismeretlen ember ugrálna körül, és végezné el azokat a dolgokat, amik amúgy nekem is tökéletesen menne. Ezzel csak fele annyira basznák fel az agyam, mint amúgy, mert legalább a maradék négy utálatos, okleveles balfasz állat elkerülne, akiket amúgy a hátam közepére sem kívánok, de 0-24-ben együtt vagyunk sajnos. Pont ezért adom minden nap Nico tudtára, hogy hihetetlenül töketlen, amiért egyedül nem mert volna debütálni, és rábeszélt erre az egész szarságra mondván, hogy „megvan hozzá nekem is a tehetségem, meg legalább sok időt tölthetünk majd együtt”. Természetesen az utóbbi volt a nyomósabb ok, az előbbivel magam is tisztában voltam, viszont ha szólóban debütálok, és ezért nem láthatom majd sokáig, akkor az talán nem esne annyira jól. Túl sok időt töltöttünk együtt ahhoz, hogy csak úgy kibírjam a dolgot, tényleg ő a legjobb és az egyetlen barátom is. Na jó, a kis maknae nagyon cuki meg minden, de azért Nico meg Nico. Mindegy.
Szóval nem volt valami jó kedvem, ezért nem is értem minek szépítek. Mondhatni kurva szar kedvem volt, baszott szar, kibaszott szar, kifejezni nem tudom mennyire szar. Általában a Love Hate Tragedy úgy forgat videoklipet, hogy százszor kell újravenni a jeleneteket, mert Rómeó elrontja a táncot, rólam meg már csorog a víz, és megtámadnak a fodrászok amiért összeesett a frizurám. Általában ez a jelenet elég vicces, mert teljes erőmből ordítok az éppen hibázó gyökérrel, és már készülnék hozzávágni a kamerát, aztán hirtelen meglátom a felém rohanó fodrásztömeget, akik annyira gyorsan és hirtelen jönnek, hogy majd’ összeszarom magam tőlük. Szóval azt hiszem minden okom megvan arra, hogy ne várjam a mai napot, mert hosszú és fárasztó lesz. A közönség meg csak azt tudja nyögni, hogy „Oppa de helyes!”. Fúj. Gusztustalan az egész, ha tehetném csak élőben lépnék fel, de nincs ilyen mákom sajnos.
Már az autóban is végig morogtam és a drága barátaim kétoldalról próbáltak nyugtatni, de eddig nem igazán jött össze nekik. Mindegy, hát ez van. Egyáltalán nem hozott lázba, hogy akkor most végigtapogasson megint hatszázezer ember és folyamatosan azt lessék, hogy mire van szükségem. Köszönöm szépen, én is tudok magamnak hozni kávét, és nem kell megitatni. Egyáltalán nem halok bele abba, ha nem akarnak mindent megcsinálni helyettem. Azt szeretem ha a tagok csicskáznak, de az más. Általában elveszem a ruháikat, a pénzüket, a vizüket… Ez teljesen más. A tagok nem bújnak a seggembe és követnek mindenhova, hátha szükségem lesz valamire. Szóval igen, szegény személyi asszisztensemet is utáltam már most. A többieknek évek óta ugyanaz a fazon végzi a munkájukat, de nekem havonta csere van, mert senki sem tudja elviselni a stílusom. Én meg nagy ívben baszok rá.
Ezért egyáltalán nem is érdekelt a csaj, csak mentem a dolgomra. Már többször jártam a stúdióban, ezért ismertem a recepcióst is, és csak bólintottam egyet neki, amikor beléptem, aztán automatikusan indultam el az öltözőm felé. Kisajátítottam magamnak azt a szobát, és ha bármelyik baromarc megpróbálná elfoglalni, azt hiszem megölném őket. Ez alól Hyunjae kivételt képez, vele inkább nem veszekszem. Akkora a karja, mint a fejem.
Amikor benyitottam, csodálkozva vettem észre, hogy a személyi asszisztensem már itt van, viszont szerzett is egy pozitív pontot azzal, hogy pontos, sőt korai volt. Szeretem ha a dolgok a helyén vannak. Egy pillanatig megálltam az ajtóban, és szemügyre vettem. Rögtön le is nulláztam a pirospontos táblámat. Túl sokat beszél. Mégis ki gondolta komolyan, hogy a pedáns, hozzám képest talán kissé alacsony kislány, majd tökéletes asszisztens lesz? Vagy csicskának már bárki jó? Mindegy.
- Öhm, hali? – néztem rá furán, aztán beljebb merészkedtem. Nem kifejezetten vagyok híve a hivatalos beszédnek, ő meg elég fiatalnak tűnt. Biztos, hogy nem idősebb nálam, vagy csak túl bájosak a vonásai. Nem tetszik. Nem szeretem az aranyos dolgokat, a kisállatokon kívül, még Namki-t se szeretem. Fúj.
- Oké… - vontam fel az egyik szemöldököm, aztán körbenéztem a szobában. Minden ugyanúgy volt, ahogyan megfelel az igényeimnek. Úgy néz ki ez a stúdió már tudja mire van szükségem. Király. Viszont az, hogy kaptam még egy csicskát… Nem tetszik. Na erre határozottan nincs szükségem.
- Szóval… Bármit megteszel? – emeltem rá egy pillanatra a tekintetem, aztán rögtön el is kaptam, mert éreztem ahogyan a szám széle egy picit felfelé kezd kunkorodni. Nem. NEM. És még mindig határozottan NEM!!!!! Nem kezdhetem el szívatni már rögtön az első napján. Az minden, csak nem fair, de… Valamiért szórakoztatónak tűnik. Annyira beleéli magát a munkájába. Talán egy picit… Egy nagyon picit megteszem majd, de először megvárom, hogy megerősítse. Úgy néz ki annyira már nincsen szar kedvem, mert még nem küldtem el melegebb éghajlatra ok nélkül meg amúgy is… Eddig úriember vagyok. Nem köthet belém senki. Nem vághatják megint a fejemhez, hogy miattam vannak munkanélküliek. Na nem mintha amúgy annyira érdekelnének azok.
Egyelőre nem volt semmi dolgom, a stylist sem hozta még be a ruhákat, a koncepciót sem tudom, mert senki sem érti pontosan miről szól a szám, de majd összehozunk valamit. Biztos szereti a dalszövegírónk a kokót. Nem tudom miért nem engedik, hogy a kezembe vegyem az irányítást, több haszna lenne a cégnek, az tuti. Amíg vártam a csaj válaszát, addig elővettem a mobilom, és nekiálltam oltani a többi tagot, hogy ne baromkodjanak már abban a kurva csoportban, mert miattuk kellett némítanom a beszélgetést, és miattuk maradok le minden fontos infóról. Hát igen, az élet nagy gondjai…


896 szó | na itt vagyok drága.<3 | Seventeen - Boom boom | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeSzomb. 10 Dec. 2016 - 11:00








Olyan gyorsasággal ostromolta a szívem a mellkasomat, hogy egészen biztosan voltam benne, hogy ez nem egészséges folyamat.
Nem tudtam mégis miért izgulom ennyire túl a dolgot. Miért vagyok az öltözőben, már fél órával az érkezése előtt. Miért félek attól, hogy az a száz liternyi kávé sem lesz elegendő neki, és majd az én fejem lesz leszedve, amiért rosszul végeztem a munkámat. Amíg várakoztam, amíg fel-alá sétálgattam, amíg mindent milliószor leellenőriztem, hogy úgy van-e, ahogy annak lennie kell, egyre feljebb szökött a vérnyomásom. Mire megérkezett, mire végre kicsapódott az a rohadék ajtó, hogy megjelenjen mögötte, és elkezdhessem azt, amin már percek óta csak fostam, addigra valósággal szédültem.
A jelenléte adrenalinlöketet adott, ami átkapcsolt valamit az agyamban, és hirtelen minden aggodalmamat átvette a hígítatlan buzgóság. Buzgóság, hogy én most itt dolgozni vagyok, és hogy én most itt mindent megfogok tenni, hogy büszkék legyenek rám a fentiek. Hogy mindent megtegyek, tiszta legyen a lelkiismeretem, a szerencsém, a karmám.
Ha tiszta szíveddel szereted munkádat, munkád tiszta szívvel szeret majd téged, írta a Biblia. A legtöbb ember számára üres szavaknak tűnhettek a kis könyvemben leírt bölcsességek, de számomra sokkal többet jelentettek annál. Nem csak tanácsok voltak, de igazi, valós következményekkel volt teletűzdelve. Eszerint pedig: ha rendesen dolgozol, csak jó vár rád a munkádban, csak elismeréssel fognak rád tekinteni, és ahogy te állsz a saját munkádhoz, úgy fognak hozzád állni a feletteseid. Úgyhogy ez az aranyszabály mozgatórugóként dolgozott bennem.
Kérdésére elmosolyodtam.
- Természetesen... - feleltem, a hangsúlyt nem vittem le a mondat végén, csak álltam, gondolkoztam, néztem, pislogtam, mint egy barom, és kattogott az agyam. Nem tudtam, hogyan szólíthatnám meg. Sunbae? Oppa? De ha leoppázom, az meg olyan, mintha olyan lennék, mint a visongók. - Su... - kezdtem el az egyiket, de meggondoltam magamat. - Op... - döntöttem a másik mellett, de megint elbizonytalanodtam. Hagyjuk. Mondjuk mi lenne, ha nem szólítanám sehogy sem? Dugja fel a tiszteletjelzőt az, aki kitalálta. - Persze, bármit megteszek, ezért vagyok az asszisztensed, nem igaz? - fogtam neki előröl a válaszadásnak, abban a lehetetlen dologban reménykedve, hogy talán az előző próbálkozásaimat nem is hallotta. Akkor még nem is sejtettem, hogy miközben én azon gondolkoztam, hogy hogyan kéne megszólítanom, inkább azt kellett volna észrevennem, hogy a kérdése egyáltalán nem volt olyan tiszta, hátsószándék nélküli, mint amilyennek én azt naivan hittem.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeKedd 20 Dec. 2016 - 21:07

to think you would get me to the altar

Egyelőre nem akartam gondolni a mai napunkra, úgy voltam vele, hogy majd minden rendeződik a maga idejében. És ebben elég fontos szerepet játszik az új – milyen meglepő, haha – személyi asszisztensem, aki öltöztetni fog, meg minden szar, a seggem alá teszi a párnát, mert a cég azt hiszi, hogy degeneráltak vagyunk, és magunktól nem vagyunk képesek erre. És ezért kapnak egy csomó pénzt, amíg meg más megdöglik a gyárban. Mindegy, ha ezen mérgelődök, az sok fele visz majd, de előre nem igazán, szóval inkább lenyelem ez egyszer a véleményem és örülök neki, hogy a táncos lányok egyelőre otthon maradtak. Idegesítenek, főleg Rómeó Júliája, nekem meg még mindig kurva jó a humorom. De már komolyan hülyét kapok attól az elbaszott szerelmespártól, ezért is örülnék jobban, ha ez egyszer férfi asszisztenst kapnék, akármennyire nem vagyok homár. Azok legalább nem néznek rám majd csillogó szemekkel az esetek nagy részében, és nem akarnak felszedni, remélem.
Ezért amikor kinyitottam az ajtót, egy kicsit csalódott voltam, amikor megpillantottam a lánykát, aki nagyon hasonlított az előző asszisztensemre. Csinos volt, csillogó szemekkel, és nem tudta rólam levenni a szemét. Három tulajdonságából, amiket megtudtam róla első pillanatban, rögtön három nem is tetszett. Ha kétszáz kiló lenne, akkor nem éreznék arra késztetést, hogy egy szünetben megpróbáljam majd megdugni, mert amúgy veszettül régen voltam nővel, mert nem engedik nekünk az ilyesmit Hyun Jae meg Rómeó miatt. Elmehetnek mind a ketten a faszomba, minek kell engem szopatni. A másodikkal annyi bajom volt, hogy ezek szerint túlbuzgó a lányka, a harmadik meg… Zavar ha bámulnak, oké? Mindenesetre magamhoz képest normálisan üdvözöltem, aztán pedig egyre inkább éreztem a késztetést arra, hogy nekiálljam szívatni, és nem csak a kiállása miatt, hanem szinte adta alám a lovat. Legalább befolyásolható, hagyja majd magát irányítani, és már el is szólta magát, viszonylag gyorsan. Számomra ismét élvezetes lesz a közös munka, számára, már kevésbé, de azt hiszem ez így van rendjén.
Összevont szemöldökkel néztem rá, és hagytam, hadd makogjon egy sort. Jó gyerek vagyok, megvárom én amíg végez, de aztán utána ne csodálkozzon, ha le fogom sajnálni. A rövid ismeretségünk alatt már le is vontam vagy tíz értéket az iq-jából, bár lehet semmi baj nincs vele, csak egy kicsit… Zavarban van. Már hogy ne lenne zavarban, gondolom nem sokat volt együtt hús vér idolokkal, legalábbis elég kezdőnek tűnik a hozzáállása alapján eddig. Hyun Jae kishúgára emlékeztet, aki annak idején úgy nézett ránk, mintha istenek lennénk. Na igen. Akkor még a csapattársam kistestvére volt, azóta pedig Júliává avanzsált. Ez minden, csak nem pozitív.
- Ha az előbb Sungjunnak akartál hívni, akkor jobb, hogy nem tetted – néztem rá lesajnálón, aztán felsóhajtottam – Az Oppát felejtsd el. Csak Skyler.
Nem szeretem a koreaiak névhasználatát, ahogy a koreai nevem sem, ezt a rajongóink is tudják, ezért sosem hívnak Oppának, csak Skylernek. Akik mégis megteszik, azokra akaratlanul is csúnyán nézek, a Sungjunért pedig ölni tudnék. A sunbae kifejezés sem hatott meg különösebben, megvoltam a tiszteleti formák nélkül. Nem vártam el a többi fiatalabb tagtól sem, hogy Hyungnak szólítsanak, amúgy is furcsa lenne, mert mindig én voltam a legkisebb a csapatban, Amerikában is.
- Ezért vagy – erősítettem meg azt, amit mondott, aztán helyet foglaltam vele szemben, és úgy döntöttem, hogy akkor is szórakozni fogok, ha ez gonosz dolog, és inkább itt hagyja a melót. Lehet, hogy a cége többet nem küldi akkor sehova, de ki a francot érdekel?
- Szóval. Piruettez – néztem rá, és kényelmesen elhelyezkedtem a székben. A szám sarkában egy apró mosoly bujkált, amit próbáltam elrejteni – Piruettezz egy pohár vízzel a fejeden.
Azt mondta bármit megtesz, amit kérek. Ha nem teljesíti a kívánságomat, akkor pedig megyek, és nemes egyszerűséggel beárulom, mint valami idióta gyerek.



599 szó | na itt vagyok drága.<3 | Zhang Yi Xing - lose control | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeSzomb. 31 Dec. 2016 - 14:12








Felismerhettem volna, hogy jelenléte az első pillanattól kezdve arroganciával töltötte meg az öltözőt, de túlságosan is el voltam foglalva azzal, hogy én meg tiszteletet, és melegséget sugározzak magamból. Mondjuk meg az őszintét, tudtam, hogy mire számítsak, és ezért is próbáltam naivan magamba erőltetni a gondolatot, hogy velem majd másmilyen lesz, engem majd nem próbál meg kikészíteni, engem majd nem próbál meg kirúgatni, ha úgy tetszik. Végeztem némi kutatómunkát a környezetemben érkezése előtt, de mindig csak a két végletbe botlottam, ha felőle érdeklődtem: "Jiyeon, te mázlista!" vagy "Jiyeon, szegény". Nem kérdés, hogy az előbbit a megszállott rajongóitól, az utóbbit meg néhány régebb óta a filmiparban dolgozó veterántól kaptam a fejemre. Annyira azért én sem voltam egyszerű, hogy ne tudjam leszűrni, valószínűleg a veteránoktól kaptam az igazabb szagú információkat, de mégis, a remény egy karcsúbb fénycsóvája ott izzott bennem kiolthatatlanul. Én nem vagyok olyan, mint ők, gondoltam. Nekem csak az számít, amit a hitem diktál, nekem más nem fontos. Mondhatni, hogy a gátlásaim egészen más kereteken belül vannak, mint másoké. Én nem fogok megőrülni érte, vagy tőle, hiszen számomra a fekete macskák, a létrák, és a szerencsehozó talizmánok jelentik az izgalmat. Ő csak egy ember, embert pedig már sokat láttam.
Aztán fel kellett ismernem, hogy végtelenül naivan álltam a dolgokhoz. Már megint. Magamban örömködtem egy sort, hogy nem neveztem az eredeti nevén, de aztán rádöbbentettem magamat, hogy teljesen mindegy, hogyan szólítom, ugyanaz az arrogáns kép fog visszanézni rám. Hirtelen már nem is tetszett annyira. Elszégyelltem magamat, hogy a belépésekor egy percre én is vonzónak találtam, és most még jobban elszégyelltem magamat, amiért felidéztem magamban ezt a pillanatot. Nem elég, hogy amúgy is bojkott alatt álltam, és amúgy is ott csillogott a tisztasággyűrű a kezemen, de elszomorított, hogy akit egy percre jó csávónak ítéltem, az kiderült, hogy faszfej.
De még mekkora faszfej! Előjött a baromságával, hogy táncoljak a fejemen egy pohár vízzel, én meg csak a száját tudtam bámulni, ahol próbálta rejtegetni azt a gonosz mosolyát - igencsak amatőr módon. Még mindig a naiv arckifejezés uralkodott rajtam, noha már fél perccel ezelőtt felfogtam, hogy nincs helye itt a reménynek, meg a szépségnek és a jónak, amiben én olyan bőszen hittem. Skyler megakarja keseríteni az elkövetkezendő óráimat. Pont úgy, ahogy mindenki másét is megkeserítette. A veteránoknak volt igaza, nem pedig a rajongóknak, mint az várható volt. Az arcom lassan behozta a lemaradást felismerésemmel szemben, és tisztelettudó mosolyom lekonyult, hogy geometriailag tökéletes vonallá torzuljon. Nyeltem egyet, a lábára pillantottam, mintha onnan várnám a megfelelő reakciót, amivel elő kellett volna rukkolnom. Mérges voltam, a sajátos módomon, hogy magamban fortyogtam, és nem értettem, miért történik velem ez. Mérges voltam, amiért semmibe veszi a munkámat, a céljaimat, és engem. Mérges voltam, amiért ő már volt valaki, én még mindig senki, és mégis kettőnk közül én tudtam, hogyan kell emberien viselkedni. Nyeltem egyet. Lenyeltem saját mérgemet, és bátran pillantottam fel rá. Dacosan.
Lehet, hogy másokat képes volt az őrületbe kergetni, de mint mondtam, az én gátlásaim nem ott kezdődtek, ahol másoké, és messze nem ott végződtek. Amíg nem kéri, hogy törjem össze a tükröt, és menjek át egy létra alatt, addig engem nem tudott sakkban tartani. A Biblia nem tiltotta, hogy poharakkal a fejemen ugráljak, ennél fogva semmi bajom nem volt a feladattal. Rámosolyogtam, és éppen ugyanolyan hangnemben, mint eddig, ismét hozzászóltam:
- Rendben Skyler - hajoltam meg tisztelettudóan, és robotszerűen sétáltam a legközelebbi műanyagpohárhoz. Megtöltöttem vízzel, a szoba közepére álltam, és a fejemre helyeztem. Nem volt könnyű feladat. Ha csak simán állnom kellett volna, akkor esetleg sikerül megtartanom az egyensúlyát. Mégis felhelyeztem hát a poharat, tudatában a várható sikertelenségnek, majd piruett-szerű forgásba kezdtem. A pohár várhatóan, azonnal az öngyilkosságba rugaszkodott a fejtetőmről, a hajam, a ruhám, az arcom bepermetezte az a pohárnyi víz, de egye fene, nem voltam cukorból, és ennyitől még a tüdőgyulladás is csak messziről integetett. A műanyag koppant egyet, kettőt, hármat a földön, és Skyler lába elé gurult. Felé fordultam, és meghajoltam. - Még valami esetleg, amit megtehetek érted, mielőtt kezdődik a forgatás? - A tekintetünk találkozott. Pislogni sem mertem. Nem tőle féltem, hanem attól, hogy ha pislogok, akkor kiveszik a tekintetemből az az elhivatottság, az a dac, az a bátorság, és az a nyilvánvalóan tetetett tisztelet, amit az ő arrogáns szemeibe akartam szúrni.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeHétf. 6 Feb. 2017 - 22:16

to think you would get me to the altar

Viccesnek találtam a lány buzgóságát, ami miatt talán egy picit megkedveltem. Na jó, ez így nem teljesen igaz, de tény és való, hogy kevésbé volt ellenszenves, mert én sem szeretem, ha valaki morog körülöttem. Igazából olyan típusú ember vagyok, aki azt hiszi, hogy mindent megtehet – mert így van, höhö – de másoktól elvárja, hogy úgy cselekedjen, ahogy ő akarja. Persze ez nem minden esetben van így, ugyanis az emberek sajnos nem túl befolyásolhatóak, de általában elvárom azt, hogy igazodjanak a hangulatomhoz. Most is ilyen helyzet állt elő: azt mondta megtesz mindent, ha bármire szükségem van, én pedig úgy fogtam fel a helyzetet, hogy mostantól erre van szükségem. Hogy vízzel a fején piruettezzen. Persze valahol tényleg tetszett, hogy ennyire komolyan veszi a munkáját, hiszen ha úgy vesszük ebben hasonlít hozzám: szenvedélyből csinálja, ahogy én is a zenét. Vállaltam az összes fasz idol hülyeséget, a koncepciókat, meg a cukormázat, - hála az égnek lehetek ice prince, nem kell nagyon játszanom magam – azért, hogy zenélhessek. Gondolom ő is így van a saját szakmájával. Vállalja azt, hogy egy totálisan nagy seggarc vagyok, aki arra kéri, hogy vízzel a fején piruettezzen neki. Ha tényleg megcsinálja, akkor talán még meg is tartom, tökéletes lesz vásári bohócnak.
Kíváncsian vártam a dolgokat, a reakcióját a tettét, de egyelőre még úgy voltam vele, hogy valószínűleg csak hantázik, nagy a szája, mert az ágyamba akar ugrani, mint a többi korabeli hülye picsa. Az arckifejezése is azt mutatta, hogy nem igazán tetszik neki a dolog, de ki az istennek tetszene? Mégis ki a faszom vállalna ilyesmit? Merthogy én tuti nem csinálnék hülyéből senki kedvéért, az tuti. Még akkor sem hittem el, hogy megteszi, amikor kimondta, hogy megteszi. Mégis mi vinné rá ilyesmi balfaszságra? Talán mégsem olyan ribanc, mint a többi, mert nem akad ki, nem hisztizik, csak teszi, amire kértem. Jó asszisztens. Lehet, hogy nem értékeltem eddig eléggé? Figyeltem, ahogyan kitölti a vizet, és közben folyamatosan járt az agyam. Akkor most megteszi? Miért csinálja ezt? Engem pedig miért érdekel? A tekintetem a fenekére csúszott, és egy kissé vérszegény mosollyal nyugtáztam, hogy elég jó segge van. Minden bizonnyal ezért. Talán csak meg akarom fogni, de még én sem vagyok annyira bunkó meg igénytelen, hogy random ismeretlen nők alá nyúlkáljak. Na nem miattuk, inkább csak nem akarom, hogy leszáradjon a kezem, meg anyukám azért némiképp megtanított viselkedni, így ok nélkül nem bántok semmit. Neki pedig csak megragadtam a szavait, szóval nem teszek ezzel semmi rosszat. Ő mondta, hogy bármit megtesz.
Úgy éreztem magam, mintha egy picit elbűvölne, mintha nehezemre esne levenni róla a tekintetem, ami valójában is így volt. Hiszen indul a show, valaki életében először úgy néz ki engedelmeskedik a köcsögösködésemnek, ez pedig igencsak rendhagyó esetnek minősült. Ennyire odalenne értem? Nem hinném, hiszen egy pillanatra kiakadt. Most már nem is akarom annyira, hogy megtegye, mert úgy néz ki nem esik nehezére. A szája tartásán, a tekintetén látszik, hogy elhivatott, így pedig már nem szórakoztató a dolog.
Talán még abban a pillanatban sem hittem el, hogy megtette, amikor a lábam elé gurult a pohár. Pedig megtette, és az a vicces, hogy egy tökéletes piruettet adott elő, ahhoz képest, hogy ott volt a pohár a fején. Hitetlenkedve néztem rá, és egy pillanatig még én sem találtam a szavakat. Mi lelte ezt a lányt? Egyszerűen nem tudom megérteni, nagyon furcsa ez nekem.
- Te nem vagy normális – nyugtáztam végül, és a legnagyobb meglepetésemre mosolyogtam. Nem úgy, ahogy az előbb, ebbe vegyült valami más, holott nem volt széles mosoly, nem mutattam meg az amúgy tökéletes fogsorom, ahogy eddig még soha sem, vagy csak nagyon ritkán. De ami mindebben legijesztőbb volt az az, hogy ez tetszett nekem. Tetszett, mert nem átlagos, hanem valami eszméletelnül más. – Esküszöm tiszta hülye vagy.
Ha akartam volna, sem tudom leplezni a meglepettségem, hiszen eddig a bandából elfogyasztottam vagy 10 személyi asszisztenst. Most először éreztem azt, hogy ezt a lányt meg akarom tartani, de nem lesz ennyire sima a menet, erősen törekedni fogok arra, hogy elhagyjon, mert ugyanakkor ijesztő is ez a dolog. Nem szeretnék több ember beengedni az életembe, tökéletesen megvagyok Nicoval és a testvéremmel.
- Van valami – néztem rá végül, aztán leemeltem egy törölközőt az egyik polcról és odaléptem hozzá – Lehetőleg ne fázz meg a forgatás alatt. Ha nem jössz holnap, akkor ki foglak rúgatni. Végezd rendesen a munkádat, ha már egyszer idetoltad az arcod.
Ha Johnny vagy Nico itt lenne, ők minden bizonnyal a szavaim mögé látnának, de a lányka nem fog. Ezért is mertem a fejére tenni a törölközőt, és elkezdeni felitatni a hajáról a vizet, mert talán félreérti. Talán azt hiszi, hogy lesajnálom és megcsinálok valamit, amit ő is megtudna, ráadásul ezzel kigúnyolom a munkáját, mert neki kéne kiszolgálnia engem. Pont ezért mosolyogtam negédesen, hogy félreérthető legyen a dolog. Valójában viszont azt gondoltam, hogy meg akarom tartani, mert később még hasznom lehet belőle.
- És segítesz ruhát választani. Valami jót – tettem hozzá, mert általában mindig a legbuzisabb cuccokat akarják rám adni, és jó lenne, ha még valaki kiállna a véleményem mellett. Akkor jogosan ordíthatnék, és nem is akarnának leütni érte.




831 szó | na itt vagyok drága.<3 | Zhang Yi Xing - lose control | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeSzomb. 11 Feb. 2017 - 13:19








Büszke voltam magamra, és dacolni akartam vele, ugyanakkor másra sem vágytam nagyobb áhítattal, mint hogy eltűnhessek innét. Bőrömet csípte a karma mindegy egyes csapása, a szívem zakatolt a dühtől, és a félelemtől, amiért rádöbbentem, hogy sejtésem beigazolódott: tényleg elvesztettem a szerencsémet. És az átlag embernek talán ez fel sem tűnt volna, az átlag ember talán csak úgy mondta volna, de én másképpen láttam a dolgokat, mint az átlag ember. Az én bensőmet hideg félelem reszkette meg annak gondolatára, hogy Skyler csak az első csapás, és ki tudja mi vár még rám. Agyam minduntalan azon kattogott, hogy milyen további sorstisztító tevékenységekkel mossam makulátlanra a jövőmet, és bosszús voltam, amiért a tegnapi fáradozásaim mind hiábavalóak voltak. Sejthettem volna, hogy a három és fél levelű lóhere, amit a parkban guberáltam, egyáltalán nem olyan megváltó típus, mint a négy levelű társa. Rohadjon meg az is!
Bemutatóm után kényszerítettem magamat, hogy egészen addig bámuljak szúrós szemeibe, amik ki nem szúrja velük az enyémeket. Veszítettem, mert megcsináltam azt a nyilvánvaló baromságot, amire kért, ugyanakkor a győzelem szele futott fel karjaimon, érdes libabőrt hagyva maga után. Vagy lehet, azért éreztem libabőrt, mert láthatóan szóhoz sem jutott, és zavarba jöttem attól, hogy mikor végül mégis sikerül neki, őszinte mosollyal jutalmazta a produkciómat. Az volt a célom, hogy mérges legyek, hogy érezze, amit ténylegesen mondani akarok: "tessék te rohadék, megcsinálom, amit kérsz, ki vagy te ahhoz, hogy egy percre is elbizonytalaníts!". Ehelyett meg fogta magát, és elbizonytalanított, én pedig bűnösnek éreztem magam, amiért görcsös gombócba rándult a gyomrom a szemkontaktustól, amivel én próbáltam őt támadni, és most én voltam az, aki el kellett, hogy kapja a tekintetét.
Akartam neki mondani valamit, hogy nem én vagyok a hülye, hülye az, aki mondja, meg az, aki másokat ilyen hülye-hülye feladatokra utasít.
- Olyan a kutya, amilyen a gazdája - nyögtem, aztán meg is bántam rögtön, mert rádöbbentem, hogy ezzel magamat minősítettem le valahová nagyon mélyre a föld alá, az alvilágba, ahol az elkárhozottak lelkei kapaszkodtak belém, és próbáltak maguk között tartani. Ami azt illeti, maradnom kellett volna, jobb elásva lenni, mint a felszínen megalázkodni. De azt is tudtam, hogy Skyler csak a rosszra fordult szerencsém egyik hírnöke, és semmi több annál.
"Ha kiállod a karmád tizenkét legborzasztóbb próbáját, szerencséd örök tisztaságot nyer!"
Otthon egy listára írtam a karmám legborzasztóbbnak vélt próbatételeit, és egészen biztos voltam benne, hogy Skylert is fel kell majd írnom rá. Nem tudhattam pontosan mennyinél tartok, elvégre sosem tudhattam, hogy melyik próbatétel valóban a karmám által legborzasztóbbnak tituláltak egyike, de tudtam, hogy ha egyszer mind a tizenkettőn túlesek majd, akkor többé nem kell tartanom a balszerencsétől. Szóval nem lehettem olyan gyenge, hogy pont nála szedjem a sátorfámat, és adjam fel a dolgot.
Aztán ott termett előttem, és legszívesebben gyomorszájon ütöttem volna, de az igazság az, hogy nem mertem hozzáérni. Aztán ő megtette helyettem, nem emlékszem, hogy felvette volna azt a törülközőt, de most mégis a kezében tartotta, és gondosan elkezdte felitatni a vizet megázott tincseimről. Éreztem én, hogy le vagyok kicsinyelve, sőt, ami azt illeti az előbb neveztem magamat a kutyájának (még akkor is, ha a jó ügy érdekében tettem, hogy biztosítsam róla, ő is minimum akkora hülye, mint én), de ezt a lépését még én sem akartam szótlanul tűrni.
Összevontam a szemöldökömet.
- Éppen azt próbálom tenni. - Végezni a munkámat, de hát édes mamám, hogy végezzem, ha ez az ember itt akadályoz benne? Nyomatékosítás képen, hogy igenis én akarom végezni a feladatomat, a rongyért nyúltam, amivel a fejemet tapogatta, ügyelve rá, hogy az ujjaihoz ne érjek, a bőre egyetlen felülete se érintkezzen az enyémmel. Megpróbáltam elvenni tőle, hogy a saját fejemet ápolgassam. Nem vagyok a kutyája, he! Még akkor is, ha az előbb mondtam... Az nem számít! Hazudtam!
- Nincs túl jó érzékem az öltözködéshez - feleltem gyorsan, és lepillantottam magamra, mintha meg akarnék bizonyosodni róla, hogy ugye ma sem vagyok túl csinos. Amióta bojkottot tartottam, és próbáltam minél messzebb tartani magamtól a fiúkat, azóta sosem hordtam szoknyát, szép ingeket, topokat, vagy masnis dolgokat. Nem sminkeltem magamat, és a hajamat is általában lófarokban hordtam. Átkoztam a reggeli beszélgetést mamával, mert most jól jött volna, ha még a hajam is abban a "snasszos lófarokban" van, ahogy ő azt mindig emlegette. Szóval lényegében hazugság volt, hogy ne értettem volna hozzá, de mégsem mondhattam, hogy egy divatdiktátor vagyok, mikor láthatóan a kukából szedtem a ruháimat.
Visszapislogtam rá, és feltűnt, hogy milyen közel jött az imént. Önkéntelen lépést tettem hátra - feltűnésmentesen akartam, mintha csak toporognék, de valamiért természetellenesen hatalmas lépéssel növeltem meg a kettőnk közötti távolságot.
- De azért meglátom mit tehetek. Ha valamelyik ruhadarabhoz ragaszkodsz, akkor majd én is ahhoz ragaszkodom - tettem hozzá jól betanultan, pontosan úgy, ahogy azt kellett mondanom, mint az asszisztense. Közömbösen beszéltem, nem akartam elmosolyodni. Robot akartam lenni, a legtökéletesebb asszisztens, hogy ne találhasson fogást rajtam, ugyanakkor hamar vége legyen ennek a dolognak.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitimeSzomb. 18 Feb. 2017 - 1:09

to think you would get me to the altar

Eme csodás produkció után, vigyorogva pásztáztam a lány arcát egészen addig, amíg az el nem fordította a pillantását. Vicces. Ő akarta bizonyítani, hogy igen, megtartja a szavát, ami lényegében sikerült is, és végül mégis ő veszített a farkasszemezésben. Talán egészen aranyosnak is találhatnám a dolgot, ha amúgy nem lennék kurvára immunis ezekre a hülyeségekre. Érdekes egy lány az biztos. Nem szokványos, és ezzel a tudtomra adta, hogy komolyan gondolja a feladatát. Talán még meg is fogom tartani, ki tudja, egyszer talán még jól jöhet, ha random főz nekem kávét, vagy ha éjszaka pattan valamiért. Szórakoztató dolgokat lehet kihozni egy amúgy alapjáraton szórakoztató lányból, hiszen a reakciói egyértelműen mulattatnak. Valamiért nem tudom kiszámítani, mint a legtöbb embert, és ez tetszik. Általában mindig tudom, hogy ha a többi faszhuszár valami hülyeségre készül a dormban, már a kezdetektől fogva láttam rajtuk. Ahogyan nagyon sok emberen látom a negatív tulajdonságaikat, mert a pozitívakat egyáltalán nem akarom megtalálni. Ő valahogy másnak tűnik, és pontosan tisztában vagyok vele, hogy valakit az első pillanattól kezdve utálok, vagy kedvelek. Ez esetben a lánynak szerencséje van, a banda nagy része meg egyértelműen a rövidebbet húzta.
- Aha – bólintottam neki arra amit mondott, és a legnagyobb meglepetésemre szélesebb lett a mosolyom – Akkor ha valamit eldobok, azt visszahozod, és a lábam elé teszed?
Én esküszöm nem akartam szekálni. Figyelmen kívül szerettem volna hagyni, ahogy alapjáraton mindenki mást, de ő egyenesen sikított minden mondatával azért, hogy rászálljak. Hogyan mehetnék el ilyen magasra dobott labdák mellett csak úgy? Egyszerűen muszáj lecsapnom őket, hiszen ezzel én remekül elvagyok, az pedig, hogy ő megutál egyáltalán nem számít, mert amúgy sem érdekel mit gondol rólam. Szíve joga eldönteni.
Aztán végül úgy döntöttem, hogy talán ideje megkörnyékezni az áldozatomat, meg amúgy sem tetszett, hogy vizes a haja. Kint fogunk fordulni, és a agyhártya gyulladást kap nekem, akkor aztán lőttek a jó kis asszisztensemnek. A bandának általában a menedzser mellett van egy segítője, plusz az öltöztetők, de mellém külön ki szoktak jelölni valakit, aki úgymond terelget, de az eddig elfogyasztott munkásemberek száma mutatja, hogy azért nem törekszem megkönnyíteni a dolgukat. Ennek a lánynak sem fogom, de remélem rohadtul örül annak, hogy ennyire jó fej vagy és érdekel az egészségi állapota, még ha csak magam miatt is. Aztán végül csalódnom kellett, mert hát ő egyáltalán nem tűnt hálásnak, holott még fel is volt háborodva azon, hogy én hogy képzelek egyes dolgokat.
- Csináld jobban – néztem a szemébe őszintén, holott mondhatni egy picit meg voltam elégedve vele. Jobban, mint a többiekkel – Szóval hagyd, hogy lerendezzem a hajad, különben kirúgatlak és nem kapsz fizetést. Ha holnap nem tudsz jönni, akkor dühös leszek.
Nem ismer még, ezért nem tudhatja, hogy tulajdonképpen ez az én stílusomban közölve egy elég hosszú dicséretnek számít, amiket nem szórok el csak úgy magam körül. Sőt, igazából teljesen hidegen hagy, ha valaki jól csinál valamit, nem érdekel, ha Han Hyun Jae tökéletes szerepet alakít a drámájában, vagy Namki lenyom egy break dance-t, amitől minden rajongó nedves lesz. Én csak eléneklem a részeimet, és imádkozom, hogy minél előbb szabadulhassak a média elől, de a csaj kell nekem, és magam mellett fogom tartani akár erőszakkal is. Túl vicces.
Láttam rajta, hogy idegesíti, ahogyan én nyúlok hozzá, el akarta venni a törölközőt, de aztán megfogtam a kezét és eltoltam.
- Remélem nem gondoltad komolyan. – néztem a szemeibe, amihez egy picit lejjebb is hajtottam a fejem, mert ja, elég magas vagyok – Meg akarok bizonyosodni róla, hogy rendesen megszáradt, ezért én csinálom, világos?
Normál esetben amúgy szarnék bele az egészbe, de most nem tehetem meg, mert ha itt felmond nekem rossz bánásmód miatt, akkor aztán meg vagyok lőve, és várhatom a szőrös taxisofőr kinézetű faszit, akit nem tudok irányítani. Kell a faszomnak, de komolyan. Amikor úgy éreztem, hogy már viszonylag száraz a haja, akkor a székre hajítottam a fehér frottírból készült anyagot. És mivel én sem vagyok teljesen fasz, gondoltam adok neki végre valami normális feladatot, mert hát ne legyen már itt teljesen feleslegesen. Általában vita van a ruhákon és fenyegetésekkel szerzek magamnak jó darabokat, de most ehhez nincs kedvem, ezért ő fog érvelni helyettem, az talán jobban hat majd a többi nyomorékra.
- Szerintem van – jegyeztem meg, ahogy végigpillantottam az öltözékény – Csak éppen a másik neméhez. Ezért kéne a segítséged.
Tény és való, hogy nem öltözködött kifejezetten csinosan, de ez nálam pont nem a negatív végletet hozta ki. Nincs szükségem arra, hogy valaki rövid szoknyákat és szűk cuccokat viseljen. Ha meg akarom nézni a nők seggét, akkor bizony megnézem minden hezitálás nélkül, a ribancokat viszont nem szeretem. Amúgy sem szeretek csöcsökkel meg bulákkal társalogni, szóval nekem kifejezetten kellemes élmény az, hogy nem jött ide kicsípve. Ez azt is bizonyítja, hogy leszarja ki vagyok, ami talán érdekesnek tűnik, mert a nők nagy rétege vonzódik hozzám az országban a stílusom és a kinézetem miatt is.
Figyeltem, ahogyan menekülőre fogja, ez pedig megint egy kis flegma mosolyt csajt ki belőlem, és zsebre tettem a kezeimet, miközben szemléltem.
- Na mi van? Most nem is csináltam semmit – tényleg érthetetlen volt számomra, hogy a beszólásaim és a közeledésem hiányában tette meg végül ezt a lépést – Én vagyok a gazdád, nem? Nem foglak megharapni.
Itt a kutyás megjegyzésére utaltam vissza, csak mert. Nem fogja egykönnyen levakarni magáról, az biztos. Talán az eddigi rövid társalgásunk során ez volt a legmagasabb labda, amit kaptam tőle.
- Ez jó hozzáállás. – tettem felé egy lépést, és egy félmosolyra húztam az ajkaim – Ha így folytatod, talán megtartalak. De addig csak megosztom veled az ebédem.
Ebben nem volt semmi kedves szándé
k, csupán a tegnap beszóltak, mert híztam egy kilót, és már nem rajzolódott ki annyira élesen az arcélem, pedig elvileg az a szexepilem, legalábbis a menedzser szerint. Igazából megint csak a magam érdekeit néztem, mert szerettem volna elkerülni a többi idiótát. Szívesebben eszem egy idegennel, mint mondjuk Rómeóval.
- De előre szólok, hogy ki kell menned a többi nőre éhes faszjankó közé, szóval készülj fel, mert nem foglak megvédeni – vigyorogtam rá, és annak ellenére, hogy alapjáraton szeretem a tartózkodást, egy lépéssel megint csökkentettem a távolságot közöttünk. Olyan, mintha visítana érte, hogy cseszegessem, én pedig nem fogom kihagyni a lehetőséget.



1005 szó | na itt vagyok drága.<3 | Zhang Yi Xing - lose control | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler xx Jiyeon - Master and Slave   Skyler xx Jiyeon - Master and Slave Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Skyler xx Jiyeon - Master and Slave
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jinyoung xx Jiyeon
» Hyunjae xx Jiyeon - magic and spells

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: