Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2016 - 21:45

how deep is your love
Már egy ideje Szöulban esz a fene, és mivel túlságosan maximalista vagyok ahhoz, hogy ne tudjak megtanulni koreaiul – a fene vigye el ezt a hülye nyelvet, amiért nem megy olyan könnyen, mint a spanyol, vagy a német – folyamatosan azzal töltöm az időmet, hogy a nyelvkönyveket bújom. Amúgy nem tartom magam hülyének, elég jó voltam mindig is a sulis dolgokban, ami nagyjából a szülői szigor miatt volt, de most már nem is bánom, hogy ennyire fontos volt nekik a dolog. Igazából lehet, hogy a lábamat többé már nem tudom sportra használni, viszont az eredményeim jók, így majd bármelyik másik szakra átmehetek, és nem kell majd attól tartanom, hogy éhen fogok halni. Kifejezetten pozitív dolog a mai kegyetlen világban.
Ma is edzés helyett is inkább a könyvtárba mentem, mint ilyenkor mindig. Volt, hogy egész délután, zárásig gyakoroltam a hangult, mert kezdtem már egy picit kellemetlennek érezni, hogy nem megy valami jól a koreai nyelv. Én meg utálom ha valamiben alulmaradok, ezért szinte természetes volt, hogy ma is itt fogom eltölteni az időmet. Hironak még úgyis órái vannak, meg a baba miatt lehet kicsit nehezen érne rá, meg fogalmam sincs, hogy egy terhes nő mennyire rohangálhat a húga után, szóval inkább nem is akartam zaklatni. Hayden szerencsére nem valami észlény, szóval vele itt biztosan nem futok majd össze, mert semmi kedvem hozzá. Tényleg eldöntöttem, hogy túl leszek rajta, szóval próbálom eszerint szervezni az életem, mert most ez a legfontosabb. Nem loholhatok utána, mint egy kiskutya, tényleg azt érzem, hogy én már mindent megpróbáltam, ennél többet meg már nem vagyok hajlandó tenni érte. Miért? Úgysem értékeli, sőt nem is érdekli, innentől kezdve engem sem fog ezentúl. Mondjuk annak örülök, hogy az a csók elcsattant, mert legalább tudom milyen ha csak rám figyel és magához von, de mind csak azért volt, mert ivott. Ez talán egy picit belerondít a képbe, de nem számít, majd ha egyszer én is állapotos leszek, mint Hiro, vagy ha gyerekem lesz, akkor majd el fogom neki mondani, hogy soha az életbe ne kezdjen sportolóval, mert anya is megjárta.
Megráztam a fejem, mert nem akartam arra a baromra gondolni, inkább erőszakkal idéztem fel magamban Jihwan arcát, mert ő legalább nem idegesít fel minden egyes alkalommal, szóval pont jó lesz rá gondolni, miközben a gyogyósan megfogalmazott koreai mesekönyvek között kutakodok. Tényleg úgy éreztem magam, mintha valami komoly problémám lenne, mert a napokban, már mindegyiket lefordítottam, meg elolvastam háromszor, mint az elsős gyerekek, de hát valamikor el kell kezdeni ezt is, nem?
Összeszedtem az adagot, amire úgy gondoltam, hogy a mai délutánra pont elég lesz nekem, és nem is fog kifejezetten leterhelni, és ezután indultam el a sorok között, hogy kereshessek magamnak egy asztalt, mert csak nem fogok állva olvasni. Viszont agyilag elég messze jártam, ezért észre sem vettem a közeledő alakot, csak amikor a földön ültem, és a fenekembe belenyilallt a fájdalom. Felálltam a segítsége nélkül – sosem fogadom el a felém nyújtott kezet, kivéve ha kitöröm a nyakam, viszont azt éreztem, hogy a sérült lábamnak azért nem tett jól az esés, és egy picit furán is tartottam. Már éppen arra készültem, hogy jól leszidjam a belém ütköző alakot, de amikor az arcába pillantottam, valamiért egy picit lefagytam. Tény és való, hogy az előttem álló szépfiút már egy ideje meg akarom keresni, hogy lerúgjam a fejét és jól elhordjam, amiért ellopta a nővérem, de eddig még nem volt rá esélyem. Most pedig lehetőségen kínálták a tálcát – igen, nem vagyok még degenerált teljesen – én pedig kikerekedett szemekkel néztem rá, mint egy idióta. Persze nem arról vagyok híres, hogy lassan fogom fel a helyzeteket, ezért hamar összeszedtem magam, és átrendeztem az arcvonásaimat, hogy csodálkozóból bizalmatlan, barátságtalan kifejezéssé változzon az.
- Te vagy Lee Ji Hyuk, ugye? – szóltam hozzá, szándékosan angolul, de a nevét furcsa akcentussal ejtettem ki – Aki megszöktette Hirot.
Összehúzott szemekkel mustráltam, és próbáltam rájönni, hogy mi lehet annyira különleges ebben a srácban, hogy a nővérem csak úgy lelépjen vele, engem hátrahagyva, amikor már éppen kezdett jó lenni a kapcsolatunk. Jó. Tény és való, hogy olyan arca van, mint az ország legszebb modelleinek, nem is értem, hogy mit keres ezen az egyetemen, de akkor is… Én szebb vagyok nála, ha ennyire fontos Hironak a fene nagy szépérzéke, akkor nézegessen engem.
- Az nem lep meg, hogy neki semmi esze nincs, úgy néz ki, az ő adagját is én örököltem – jegyeztem meg epésen, és összefontam a mellkasom előtt a kezeimet – De azért ha ő nem tette meg, tőled elvártam volna, hogy szólj, ha már a tudtom nélkül elviszed.
Végig morogtam, egyáltalán nem akartam vele kedveskedni. Nem is ismerem, ezért a pillantásom is kutató volt, a bőre alá akartam nézni, hogy tudhassam miféle formával van dolgom. Hiro nem járhat akárkivel, túl jó a legtöbb sráchoz, de ezt persze nem fogom így közölni vele.


tag: Hyukie Oppa | 787 | Calvin Harris  - How deep is your love | ruha


A hozzászólást Sydhonie Takeda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 9 Feb. 2017 - 15:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeKedd 22 Nov. 2016 - 17:48

hysterical moments
Miért ennyire szentségtelenül lassú a könyvtári gép? Eredetileg nem is ide akartam volna jönni, hanem a számítástechnikai laborba, de ott épp óra zajlik és nem rabolhatom csak el az egyik gépet, pedig beszéltem a szemináriumvezetővel és repdesett az örömtől, hogy egy diákja már most önálló lábakra akar állni és beleveti magát a kísérletezés birodalmába. Szeretik a tanárok az ilyen hallgatókat, tudom és én ezt ki is használom, noha jobb, ha nem tudják, hogy mi cél lebeg a szemeim előtt. Ha óra van ott, akkor így jártam, nem tudok mit tenni, azonban haladni akartam "lelkes diákként" és nekiálltam az általam kigondolt program megalkotásához. A könyvtárban is okos gépek vannak, amin megvan a nekem kellő funkció, de amennyire túl van terhelve a rendszer, elég nehezen lehet kezelni. Kénytelen vagyok eddigi tudásomból megvalósítani álmomat és sajnos, vagy nem sajnos, de nem segíthet senki sem, ugyanis nem kis vállalkozásra határoztam el magam. Kell egy olyan program, applikáció, bármi, amivel meg tudom bűvölni egy teljesen levédett rendszert és hibákat, vírusokat, gépleállásokat tudok előidézni a cégnél. Ez az elsődleges célom, de netán ha megy a dolog, akkor megpróbálkozok információkat kinyerni és lementeni a gépeik memóriáiról és mindezt otthonról, a laptopom előtt téve. Nem kis feladat, de nem véletlenül vagyok programozói informatikus szakon. Nem legális amire készülök, de nem is egy legális szervezetre akarok csapást mérni. Miért teszem ezt? Miért vágyok mindenáron a rombolásra és rossz cselekedetek sorozatára? Bár erre nincs mentség, mégis bizonyos szempontból megérhető az álláspontom. A válasz tulajdonképpen egyszerű: bosszú. Gyerekes dolog, mi? Csakhogy sajnos nem kis összeveszésről van szó, az eset régre visszanyúlik és mély sebeket rejt. Ha azt mondom, hogy megkínoztak, rettegésben tartottak, elvették tőlem az apámat, a szerelmemmel ocsmányul bántak és nem utolsó sorban megölték az anyámat, akkor mindenki elképzelheti, hogy nem véletlenül vagyok ennyire buzgó, ennyire bosszúra vágyó, hiszen jelenleg azt sem tudom, ki vagyok, az utóbbi hetekben az életem a feje tetejére állt és ez nekem túl sok volt. Hiro teherbe esése és anyám elvesztése megingatott és bár előbbi egy csodálatos dolog, hatalmas streszt jelent nekem, hogy miként tudjak annyi pénzt és szükségletet összegyűjteni kilenc hónap alatt, hogy a gyerekemnek egy meleg otthont tudjak teremteni és nincs kitől tanácsot kérjek, anyám ebben nagy szakértő volt, miért most kellett itt hagynia?! Dehogy! Ő nem hagyott volna el, ha az a barom meg nem ölte volna. A gyász elveszi az eszem és a tudattól, hogy legszívesebben megölném a gyerekem nagyapját, a szerelmem apját, még inkább elkeserít. Míg az a személy életben van, soha nem lesz békés családom, életem, aminek Hiro rögzítetten a része. Nem vagyok normális, olyan vizekre evezek, amilyenre nem lenne szabad, még nagyobb bajba sodrom magamat, de elvesztettem a józan eszem, sajnálom. Lehet tényleg a börtönben van a helyem, ha már megjártam azt nemrég, pedig én tényleg csak egy átlagos tininek tartottam magamat a londoni futás előtt.
Baromira lefagy, még mindig és lassan két órája szenvedek rajta. Azért sikerül valamit csinálnom, legalább gyakorlok rajta és lementem róla a nekem szükséges fájlokat, ám ennyi egy helyben ülés után felállok és hagyom az egészet, kikapcsolom a gépen és inkább a saját laptopomon folytatom, többet érek vele. Kimegyek a folyosóra és unottan, már-már félig aludva beállok az automata előtti sorba. Míg várok, előhalászom farzsebemből a telefonomat és megnézem ki zaklat egyfolytában messengeren, amitől megállás nélkül rezgett a seggem. Gyorsan letudom a csevegést, aztán mikor én jövök végre, eldugom ismételten a telóm és bedobom azt a nyamvadt érmét. Kávéval a kezembe térek vissza a könyvtárba, hiszen nem tervezek egyhamar hazamenni és feladni a dolgot, mindazonáltal elég hulla állapotban vagyok és nem csak a depresszió miatt, amit anyám elvesztése okoz, hanem a reggeli effektus is. Bizony álmos vagyok, ideje lenne bepörögnöm, de a gép sebességét vettem át én és nem fordítva. De na majd most, frissen főtt kávém a kezemben, a laptopom az asztalon és épp felé igyekszem a csiga tempómmal. Lehet a zombiságnak köszönhetően alig fogom fel, hogy egy lány előttem terem hirtelen, aztán mintha nekem is jönne, majd seggre ül. Egy pillanatra én is megrezzenek és reménykedve figyelem üvegszemeimmel a kávés poharam száját és a benne lévő folyadék felszínének erőteljes hullámzását, mely ide-oda lebben és csak a franc tudja - na meg a vegyészek a folyosó túlvégén -, hogy mi miatt nem ömlik ki, mindenesetre pont ebben reménykedtem, elvégre nem lenne jó, ha tiszta kávés dzsuva lenne a tenyerem. Mikor elavul a veszély és biztos leszek abban, hogy a kávém a helyén marad, lepillantok a lányra, aki már nem is a földön ül, hanem mellettem áll. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tudom kivel hozott össze a sors, egészen sok mindent mesélt róla Hiro, hiszen bölcsész a szíve és szereti kinyilvánítani érzéseit és gondolatait és ez alól a húga sem volt kivétel. Figyelem, miként a lány arca egyik pillanatról a másra rendeződik át, ezek szerint őt is meglepte a találka, ám már felfogta, hogy ki vagyok és arcvonásai, illetve szavai nem tűnnek túl vidámnak.
- Öööhmjaaa - Válaszolom a nevemre, mert nem téved, tényleg Lee Ji Hyukhoz van szerencséje. Nem egészen elloptam Hirot, az durva megfogalmazás, de inkább Sydre hagyom a dolgot, mert ismereteim és sejtésem szerint is nehéz eset. Most vissza kéne kérdeznem, vagy meg kéne szólítanom az ő nevén, hogy kvittek legyünk, de utálom az ilyen formai dolgokat, ha még nem tudja, hogy ismerem, akkor hamarosan számára is kiderül. Kölcsönösen szemügyre vesszük a másikat, látom jól, hogy az arcomat nézi és én is ezt teszem vele, majd megállapítom, hogy kiköpött Hiro. Szóval tetszetős, naná, de ettől még nem fog két irányba szakadni a szívem. Továbbra is álmos vagyok, a tekintetem sem friss, de próbálok koncentrálni rá, mindazonáltal ő viszonylag buzgó és pörög, mint akinek sok az energiája. Számon kér rajtam valamit, amire kezdetben nem jövök rá, hogy pontosan mire gondol, de feltételezem, hogy arra, amikor Londonból visszajöttünk Japánba, vagy Seoulba. Vagyis elég sok helyre mentünk, na mindegy.
- Semmi kedvem sem volt belefolyni még jobban Hiro családi kalamajkáiba a legtágabb értelemben is. De engedd el és ha mondod a számod, akkor legközelebb majd jelzem merre csatangolunk, mondjuk ennyi erővel a póráz egy megbízhatóbb megoldás. - Hangom monoton szerű, hallhatóan semmi erőm a konfliktusokhoz és még mindig nyúzott vagyok, ahogy az elmúlt napokban is. Húzom elő megint csak a telóm és tényleg kész vagyok beírni a számát, hogy ezt is egyhamar elintézzük, közben pedig a lányt megkerülve az asztal felé sétálok, feltételezve hogy követ, de felőlem akár ott is maradhat, az ő dolga. Nincs ellenemre a lány, csak minden bajom van, ezt Hiro jól tudja és tán nem mondta még el neki. Leülök a székre és egyből felnyitom a laptopom. Minden jel arra utal, hogy nem most állok neki valaminek, hanem már órák óta dolgozom, ami teljes mértékben így is van. Ha minden csajnál ennyire egyszerű és ártatlan dolog lenne elkérni a telefonszámukat, akkor biztos Hiro a kétszáz sokadik csajom lenne, noha engem az sem zavar, ha nem hajlandó belemenni Syd, ekkor egyszerűen ejtem a témát. A laptop feláll és elindítom a programozói programot és csatlakoztatom a pendriveot is. Ez sokkal gyorsabb, mint a könyvtári gép, de muszáj volt arról megszereznem pár dolgot, amit most másolok át a saját gépemre és remélhetőleg futtatni is tudom őket.
Tag: Syd || 1185 words || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeCsüt. 29 Dec. 2016 - 17:09

how deep is your love
Anya mindig arra tanított, hogy nem illik valakit csak úgy lerohanni és megvádolni valamivel, de ezt általában örökösen megszegtem a forrófejűségem és a fene nagy igazságszolgáltatási vágyaim miatt. Mindig ez van, ha úgy érzem, hogy valaki nem cselekedik szerintem jogosan, és az nem számít, hogy tényleg rosszat tett-e. Általában akaratlanul is pitbull üzemmódba kapcsolok ilyenkor, és lerohanom a másik félt. Ugyanígy volt Haydennel minden alkalommal, s habár nagyon sokszor tényleg indokolatlanul volt bunkó, utólag én is mindig rájövök, hogy nem éppen felnőtthöz illő módon intézem el a dolgaimat sokszor. Hiro esetében különösen elrontottam a dolgokat, ami miatt nem győztem ezerszer is bocsánatot kérni tőle, de aztán végül úgyis jóban lettünk, mert ő meg nem olyan, hogy hagyja tönkremenni azt a viszonyt, ami megmenthető. Talán neki sem volt egyszerű, és nem rajta kellett volna levernem azt, amit az apja és az anyja tett, nem pedig ő. Semmi értelme nem lenne utálnom azért, mert újszülöttként nem állt a sarkára és kezdett el ordítozni a szüleivel, hogy „már pedig itt marad a húgom, különben lerúgom a seggeteket!” Elég abszurd lett volna, az biztos.
Viszont úgy gondolom, hogy a pasija más tészta, legalábbis most még úgy gondolom. Kissé kellemetlenül érintett, hogy miatta hagyott itt, és érdekes, hogy Hirot soha nem vádoltam, mert úgymond a szerelem nevében cselekedett. Bár én is ott hagytam Haydent miatta, szóval szerintem inkább nyugiban kéne maradnia a lánykának és a szívének is, mert négy évet hagytam magam mögött egyetlen szó nélkül. Jó, tény, hogy azóta itt is felbukkant a fiú, de na… Én erről nem tudtam, amikor eljöttem Londonból.
A válaszára csak bólintottam én meg úgy gondolom, hogy talán felesleges lenne bemutatkoznom neki, mert úgyis tudja ki vagyok. Amúgy is hasonlítok Hirora, ha meg érdekli, hogy ki támadta le, majd úgyis rákérdez. Talán nem túlzottan udvarias dolog, de felesleges ilyen dolgokra fecsérelni az időt. Ahogy végigfut a pillantásom az arcán, sikeresen megállapítom, hogy elég fáradtnak tűnik, szóval valószínűleg nem fog jót tenni neki ez a társalgás. Egy picit talán meg is rezdülnek a vonásaim, és egy együtt érző valamivé változnak, de hamar visszaveszem azt a számonkérő arckifejezést, ami egész eddig az arcomon volt. Mindenesetre nem vagyok rest az álla alá nyúlni és egy picit jobban szemügyre venni a vonásait, meg amúgy is szokásom mindent megtapogatni amit érdekesnek találok, ő meg kifejezetten az volt most számomra, hiszen mégiscsak elszöktette a nővérem Londonból.
- Apám, de fosul nézel ki – csúszik ki a számon egy kisebb szitokszó, pedig általában kerülni szoktam az ilyen vulgáris kifejezéseket, de most valahogy adta magát a helyzet. Hiszen tényleg nyúzottnak tűnt a srác, mint aki egy ideje már nem aludt – Olyan vagy, mint aki egy hete nem látott ágyat. Tervezel lefeküdni a közeljövőben?
És igen, egy picit talán tényleg aggódtam érte, de a hangom inkább gunyoros volt. Mindenesetre nem szeretném, hogy baja essen, mert vigyáznia kell a nővéremre aki amúgy is babát vár, szóval jobb lenne ha talpon maradna. Nincs ebben semmi szimpátia, Hiro érdekeit nézem és nem mást.
- Ez nem is rossz ötlet, de nem illik hozzám – tettem csípőre a kezem, miután elengedtem a fiút – De ha neked lenne egy lánytestvéred, akkor nem akarnád megvédeni? Mindenesetre figyelmeztetlek, hogy ha baja esik, vagy egyszer is sírni fog miattad, akkor sérült lábbal is lerúgom a tökeidet, értve vagyok?
Talán gyerekesen viselkedem, de fogalmam sincs, hogy miféle fazonnal állt össze a nővérem és szeretném leellenőrizni. Mondjuk az plusz pont, hogy nem hagyta ott a babával, biztosan nagyon sokan megtették volna, de még nem bizonyít semmit, sok van még a baba születéséig, és utána is, bármikor betojhat és leléphet, de akkor számítson arra, hogy egy baltával simogatom meg a hátát. Ezt jobb volt azonnal tisztázni, meg amúgy tudom, hogy Hiro is vizitelte Haydent, szóval ugyanúgy jogom van ehhez. Jihwanról még csak annyit tud, hogy egy srác, aki az egyetemre jár, és szeretném, ha ez így is maradna, nem akarom, hogy őt is ellenőrizze. Talán pont azért, mert megnyugtat, ha a fiúval együtt vagyunk, de valamiért úgy érzem, hogy egy nőcsábász, akivel időnként szexel a húga, meg amúgy ellátja a sebeit, közel sem felel meg a Hiro által felállított párkapcsolati rátáknak. Épp azért, mert ez nem párkapcsolat, inkább barátság extrákkal féleség, de mindegy.
- Nem vártam volna sokat, csak annyit, hogy szóljatok, ha random leléptek. A frász vert ki, amikor nem értem el a másik számán napokig, érted? Azt hittem elrabolta valami taxisofőr és megerőszakolta, vagy tudom is én, de aggódtam. Nem szeretem, ha nem informálnak arról a szeretteim, hogy hova mennek – dacosan néztem rá, és egyáltalán nem érdekelt, hogy fáradt, én is az voltam, amikor éjszakákat izgultam végig miattuk. Vagyis inkább Hiro miatt, még mindig úgy vagyok vele, hogy tartós kapcsolatok és örökké tartó szerelem nem létezik és bármelyik napban szakíthatnak. Remélem erre rá fognak cáfolni.
- És örülnék ha komolyan vernél, elég erősek a lábaim, erősen tudok rúgni. – böktem meg a mellkasát az egyik ujjammal, aztán lepakoltam a könyveimet az asztalához – Itt maradok, ha nem bánod.
Ezzel a lendülettel már le is ültem, mert amúgy nem bírok valami sokat állni, még mindig gyógyuló fázisban vagyok az esésem miatt.



tag: Hyukie Oppa | 840 | TWICE - Cheer up | ruha


A hozzászólást Sydhonie Takeda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 9 Feb. 2017 - 15:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeCsüt. 29 Dec. 2016 - 20:36

hysterical moments
Nemrégiben elhatároztam valamit, azt pedig végigcsinálom, bármennyire is nehéz és már az elején többször is fel akarom adni, ám ez a munka nem egy csak simán eldobható project, ennek súlya van és felelőssége. Hatalmasat kaszálhatnék vele, ha nem illegális és veszélyes tevékenységbe nyúlnék bele, így azonban muszáj titokban tartanom. Ki tudja, ha nyílt pályázat lenne, lehet megnyerném vele, valamint az egyetem is elismerné a tehetségem, csakhogy jelenleg mindezek nem fontosak, nekem legalábbis most nem. Vicces, de ezt az igazság, sajnos a közelmúlt borzalmas és könnyektől teli eseményei olyan dolgokra kényszerítenek, amikbe én sem mennék bele ép ésszel, nem megbódult állapotban, most mégis megteszem csakis bosszúból, ami nem változtatja meg a múltat, nem hozza vissza anyámat, de ha sikeres, az irtó jó érzés. Szerencsére nem is vétek Hiro ellen, hiszen ő is utálja az apját, ezt ő mondta a szemembe és ez éltet, így tudom, hogy nem teszek a szerelmemnek rosszat, ellenben épp hogy így védem meg a magunk épségét, mert az az ember egy őrült, a saját lányát is képes lett volna megölni. 
A program alapja már összeállt a fejemben, csak azt megvalósítani a nagy feladat és kellenek hozzá az alapok, na meg a kódok, így előbb azokat próbálom egy gépre sűríteni. A laptopomról is letöröltem mindent, elvileg van rajta elég tárhely, aztán majd kiderül. Tartok egy kis szünetet, mialatt kimegyek egy kávéért, majd továbbra is az eddigi zombis üzemmódban bandukolok vissza a könyvekhez és a gépemhez. A testem vonszolása még menne, vagyis feltételezhetőleg nem esek el odáig a saját lábamban, de miért is ne basszon le rám az ég és küldje rám Hiro egy másik rokonát. Kétségtelen, hogy mennyire szeretem őt, más pasi már rég otthagyott volna egy ennyire balhés közegből származó lányt. Nekem jön, vagy mit tudom én, az egészből csak annyi szűrődik le, hogy a kávém felszíne vadul hullámozni kezd, én meg imádkozok, hogy maradjon a helyén és ne szökjön ki a műanyagpohárból, hiszen irtó csuhás lenne a kezem és jelenleg még a vak is láthatja, hogy minden csepp koffeinre szükségem van. A csaj teljesen letámad, ha az még nem lenne eleve ijesztő, hogy csípőből tudja a nevem, akkor az már kellően az, hogy pattog és vádol mindenfélével, pedig most találkozunk életünkben először. Némi fáziskéséssel, de nekem is leesik, hogy kihez van szerencsétlenségem, így nem is kérdezek vissza, hanem békésen leülök az asztalhoz, biztonságba helyezem a kávém és igyekezve nem fokozni a kettőnk igen szélsőséges lelkiállapotát, adok neki lehetőséget az információtovábbításra és kérem, hogy adja meg a számát, de úgy tűnik nem szándékozik élni e lehetőséggel. 
Mondja, hogy elég szarul nézek ki, ezzel nem is ellenkezem, mert így van, de szerintem mindenki hasonló gyötört arccal állna a világhoz, aki a napokban talált rá egy vértócsa közepén az anyjára, méghozzá a saját otthonában. Szóval nem szólok vissza, de tekintetem hidegebbé válik, egy rideg pillantással jelzem, hogy ne hecceljen, mert nem vagyok játékos kedvemben.
- A lefekvés még megy, az alvás már kevésbé - közlöm vele és nem is akarom ezt a témát tovább pedzegetni, mert semmi köze a történtekhez, meg nem szeretem mások tudtára adni az érzéseimet. Csesztethetném olyanokkal, mint hogy ő is elég tragikusan néz ki, akár lenne alapja, akár nem, de most nem kacérkodom, Londonban talán még így reagáltam volna le. Sajnos most sokkal ingerültebb vagyok. 
- Ha lenne egy lánytestvérem, mindent megadnék neki és ismerném annyira, hogy tudjam, mi és ki kell neki, illetve nem baszogatnám azt, akit ő szeret -  válaszolom kissé úgy, hogy felfogja, hogy én sokkal többet teszek a nővéréért, mint ő, de ez most nem lényeges, mert butaság összehasonlítani kettőnket. Én úgy gondolom, hogy vagyok annyira közel Hiro szívéhez, mint ő, számára már legalább annyira családtag vagyok, de talán még jobban is, mivel terhes és ha megszületik a pici, akkor a szó legszűkebb értelmében is egy család leszünk, hisz együtt élünk, van apa, anya és gyerek. Remélem minden rendben lesz velünk, ezért is teszem értünk is azt, hogy eltávolítom Hiro apját. Sydnek jobb, ha nem említem, ám Hiro már rengetegszer hullajtott miattam könnyeket, ahogyan én is érte, szóval ezzel már rég elkésett, de azt hiszem a sok szép pillanat kompenzál minden fájdalomért, noha a negatív érzéseket sem lehet letagadni, mert a kapcsolatunk eleje is keserves volt egészen addig, amíg végleg úgy nem döntött, hogy engem választ és nem az apját, ami egy nagyszerű és érett döntés volt tőle, ezzel ő is nagyobb biztonságban van, meg boldogabb is. Azt meg, hogy a tökeim miért érdeklik Sydet, nem vágom, de szerintem jobb nem belemenni a részletekbe, jobban néznek ki a helyükön, a csajom szíve is nyugodtabb így. 
- Örülök, hogy aggódsz érte, de higgadj le, már nincs miért aggódnod neked, főleg nem ebben a pillanatban, hiszen értsd meg, hogy nem tudok többet tenni, minthogy ezt megígérem, márpedig dolgom van és nincs kedvem órákig ezt hajtogatni. - Ezzel tulajdonképpen le is akarnék szállni az ügyről, annyira komolyan és bizalmasan ejtem ki a szavakat, hogy ha ezek után is rágja a témát, akkor hazamegyek, vagy keresek egy nyugodt helyet, de nem fogom a magam állapotában sokáig tűrni ezt. Feláll közben a laptopom, mire elindítom a programot, mialatt lassan nyúlok a poharamhoz és szürcsölök egy nagyot a kávémból. Próbálom gondolataimat visszarázni a programozásba, kissé elbambulok a sok mappa között, de miért is hagyná ezt a kedves, ismételten felhívja a figyelmemet magára. 
- Megértettem, de ideje lapozni és túltenned magad ezen - mondom még a monitort bámulva, de aztán ráemelem a tekintetem és a komoly nézésem mellett szemeimben megjelenik némi élet és kukacoskodás, ami engem eredetileg nagyon is jellemez. 
- De most már igazán békén hagyhatnád a golyóimat. -  Ha már kétszer is megemlíti, akkor tényleg nagyon ráizgulhat, csak nehogy összekapjanak értük Hiroval, bár most, hogy azt mondja, marad és nem akar lelépni, lehet el kéne fordulnom velük, még a végén rácuppan. De a programozás, az most a fontos. Lehet nem Syd előtt kéne megalkotni azt a fegyvert, amivel rommá teszem az apja életét, azonban bízok benne, hogy egy kukkot sem ért abból a mátrixból, ami a szeme elé tárul, meglehet ha sokat kérdezősködik, egyszerűen mást kezdek el csinálni, netán hazudok. Mindenesetre nem sok köze van hozzá, ezt meg kell értenie. Végül csak megvonom a vállam válaszként. 
- Ha csendben maradsz néha, felőlem aztán maradj. - Pontosan tudom, hogy a beleegyezésem nem számít semmit, tegyen amit akar, ám komolyan gondolom, hogy ha idegesít, akkor hazamegyek, ahová nem tud követni, mert azt az én lakásom, a nevemre szerződtettük, ezért és egyetlen férfiként jogom van kitessékelni onnan. Oké, nem vagyok ennyire harcias, főleg ha esetleg otthon lenne a nőszemély, amit kétlek, hiszen órákon kellene ülnie. De jó Sydnek, hogy ennyire ráér, nekem már régen volt nyugodt napom, noha most kéne sokat aludni, mert nyolc hónap múlva már nem fogok tudni, ebben biztos vagyok. Észreveszem, hogy túl közel ül a kávémhoz, ezért inkább gyorsan megiszom az italt, hiszen ahogy Hirot ismerem, ő is képes csak úgy ellopni és meginni előlem, rá azonban lehet mérges tudnék lenni ebben az esetben, elvégre most látom először. Jól letámadott az elején, nem is értem, miért akar velem rosszban lenni, mikor rokonok leszünk amint Hiro megszüli a kicsit és még semmilyen közeledést, vagy megbékélést nem vélek felfedezni az arcán, viszont én sem vagyok partiarc kedvemben, így ráhagyom a dolgot, majd lép, ha akar és ha unatkozik, nekem van elég dolgom, szóval folytatom is a kattintgatást. 
Tag: Syd || 1210 words || Nem is lett annyira dühös, mint hittem <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2017 - 16:34

how deep is your love
Azzal a szándékkal jöttem ide, hogy majd jól leszidom ezt a fiút, amiért ellopta tőlem a nővéremet, de nem jutottam nagyon sokáig a dologban, mert rögtön a beszélgetésünk elején elkezdtem sajnálni. Azért nem vagyok annyira szívtelen hülye ribanc, mint amennyire azt mutatom a világnak, de tény, hogy általában nem cselekszem teljesen ésszerűen. Talán szépen le kellett volna ülnöm és megbeszélni vele, hogy Hiro jól van-e, jól bánik vele, és rendben vannak-e pénzügyileg, van-e szükségük valamire. Viszont az nem én lettem róla. Pont a szeszélyeimmel löktem el magamtól Haydent is, ezzel tisztában vagyok, de ha nem képes elfogadni őket, akkor talán jobb is. Talán soha nem illettünk egymáshoz. És ez még mindig fájt nekem, mert tényleg nagyon régóta csak arra vágytam, hogy legyen féltékeny és ezért jöjjön, legyünk együtt, de ő nem akarta, soha nem érdekelte különösebben, én pedig úgy döntöttem, hogy akkor ezentúl engem sem fog. Talán nem ilyen egyszerű a dolog, mert ezért extrán ideges is vagyok. Talán ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban élnék, mint Hiro és Jihyuk, akkor nem így jöttem volna hozzá, de jelenleg féltékeny vagyok rájuk, arra, hogy babát várnak, én pedig egyedül fogok megrohadni Hayden Emmerson Harley nevét kántálva, nyolc macskával.
- Áh, akkor viszont orvoshoz kéne fordulnod – néztem rá, és a hangomban most nem volt semmi vádló, komolyan gondoltam amit mondok – Egy jó altató csodákra képes.
Egy ideig szenvedtem némi depresszióba, a balesetem miatt, és pont ilyenkor ment el Hiro, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Emiatt nem tudtam aludni, vagy enni, vagy bármi mást csinálni, csak feküdtem, az ágyamban egész nap és vagy sírtam, vagy valamit szétvertem. Azt hittem teljesen tönkrement a karrierem, és abba tényleg belehalnék, mert nekem a sport olyan lehet, mint Jihyuknak az a hülyeség, amivel éppen szórakozik. Ez volt az oka annak, hogy haragudtam a fiúra is, hiszen merényletként gondoltam arra, hogy megint elragadta tőlem valaki a testvéremet. Világ életemben úgy éltem, hogy gyűlöltem mindenkit, aki anno eldobott magától, ezért Hiroval is nehéz volt még az elején, de most már tényleg szeretnék vele lenni, szóval kifejezetten örültem volna, ha nem kell azért sérülten megtennem egy London-Szöul távolságot.
A következő mondata viszont annyira fájt, hogy egy pillanatig még azt sem tudtam, hogy fiú vagyok, vagy lány. Minden együttérzésem eltűnt az arcomról, ahogy kimondta, szertefoszlott az aggodalmam, ami amúgy is alaptalan volt, hiszen nem ismerjük egymást, és csak a számat összeszorítva próbáltam úrrá lenni rajta. Miért tagadnám le, amit mond? Hiszen tényleg nem ismerem túl jól Hirot, a körülmények meg talán erre nem szolgálnak mentségként. Amúgy is, minek mentegessem magam? Elkövettem valamit? Nem. Akkor meg? Egyszerűen csak fáj a kemény igazság, hogy tényleg fogalmam sincs arról, hogy miféle alakokat szedett eddig össze a nővérem, vagy, hogy Jihyuk miféle alak.
- Ez övön aluli volt – szűrtem a fogaim közül a szavakat, és bólintottam neki. Miért kéne letagadnom valamit, ami teljesen nyilvánvaló? Csak elismerően bólintottam felé, és próbáltam nem gondolni rá, hogy ő valahol olyan típusú ember, mint én. Ott üt, ahol a legjobban fáj, és ez jó dolog tud lenni az életben még akkor is, ha rajtam élezi ki a dolgot. A kezemet ökölbe is szorítottam, és nem néztem rá, mert feleslegesnek véltem a dolgot. Amit akartam, elmondtam neki, ennél többel nem tartozok iránta. Igazából nem is tudom, hogy Hiro hogyan tud lenni egy ilyen sráccal, bár lehet van valami gondja, fogalmam sincs, hiszen akármi megtörténhet. Nyilván őt is bántja valami, amiből engem szépen kihagytak, mondjuk nem volt az előző este szex. Hát szar ügy, nekem volt, de ne rajtam vezesse le a dolgot, nem tehetek róla, ha Hironak nincs kedve hozzá. Talán az én stílusom is zavarhatja, de hát ez van, ha nem tetszik neki akkor ideje lesz megszoknia, mert nem hinném, hogy valaha jól kifogunk jönni.
- Király – vetettem oda neki félvállról, közben pedig a telefonomat babráltam, mert nem kifejezetten érdekelt a dolog. Mondja csak, valahogy minket olyan fából faraghattak, hogy soha nem fogunk tudni kijönni a másikkal.
Figyeltem ahogyan próbál dolgozni, gondolom szüksége van a koncentrációjára. Nyilvánvalóan nem hülye a srác, különben tuti nem értene az ilyesmikhez, én pedig nem bírom elviselni, ha idióták vesznek körül. Végre valamit a javára is írhatok, amiért egy picit lehetek vele kedvesebb.
- Nem kifejezetten érdekelnek a golyóid, amíg Hiro rendben van. De legyen, megbízok benned – álltam a pillantását, és talán egy fokkal barátságosabb mosoly is költözött az arcomra. Nem akarom, hogy teljesen hárpiának gondoljon, mert az nem mutatná a valós képet rólam, ezért néha lehetek vele kedves, amikor úgy látom, hogy amúgy ő is fogékony rá, most meg nem tűnt kifejezetten ellenségesnek.
- Van egy ajánlatom – tulajdonítottam el a mellette levő széket, mert a lábam kezdett már fájni, és fel akartam tenni rá – Néha hozok neked kávét és enni, hogy ne halj meg, amíg azzal az akármivel foglalkozol. Viszont cserébe, ha véletlenül meglátod ezt a srácot – itt a mobilomat az orra alá toltam – És kérdez rólam, vagy keres, akkor eltávolítod a közelemből. Vonatkozik ez a mai napra is.
Nem kívántam megmagyarázni neki a helyzetet, de elég komolyan néztem rá ahhoz, hogy érezhesse, hogy nem viccelek. Talán azt fogja hinni, hogy zaklat vagy ilyesmi, de addig jó nekem, mert működhet az üzletünk. Mindenesetre előlegként leraktam neki az asztalra egy sonkás szendvicset, amit ma elvileg megettem, de gyakorlatilag még a fóliához sem nyúltam hozzá. Feltettem a lábamat a székre, egy picit igazgattam, a rögzítőt a nadrág alatt, és kinyitottam a könyveimet, hogy jegyzetelhessek belőlük. Hogy lássa mennyire jó fej vagyok, nem mondtam vagy tíz percig semmit.
- Okosnak tűnsz – szólaltam meg végül, de fel sem néztem a papírjaimból – Talán ezért majd tényleg tudsz vigyázni a tökfej nővéremre.
Ha lecsapja a labdát, amit feldobtam neki, talán ebből valami kellemesebb társalgás is lehet, de ki tudja, ha megint felhúzza magát, akkor valószínűleg sokáig így maradunk.



tag: Hyukie Oppa | 889 | Shinee - Tell me what to do | ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2017 - 22:59

hysterical moments
Fosul nézek ki. Miért? Mert nem alszom és szerinte ezzel orvoshoz kéne fordulnom, de én máshogy látom a helyzetet. Vagyis kissé többet tudok nála, ha már az én életemről van szó, de azt hiszem ezzel most nem mondok új dolgot, Sydhonie pedig honnan is tudhatná, feltételezhettem volna, hogy alig beszéltek Hiroval, különösen rólam. Bár el sem tudnom képzelni, miről tudnak a csajok csevegni, főleg ők ketten. Mindazonáltal a kisasszony eddigi drámájából arra következtetek, hogy az égvilágon semmit sem tud rólam.
- Már megtettem, írt fel altatót is. - Igen, meg amellett nyugtatót és érzéstelenítőt. Inkább ezeket szedem akár marékkal, de nem fogok bedrogozni egy terhes nő mellett, főleg nem a saját gyerekem épségét veszélyeztetve már csak azzal is, hogy drogosan csókolom meg Hirot. Ha eddig nem fogta volna fel a fiatalabbik Takeda, akkor most már komolyan koppannia kéne, hogy ez valóban nem alkalmas alkalom arra, hogy baszakodjon velem, sejtheti immáron, hogy komoly indoka van a viselkedésemnek és az állapotomnak.
Van, hogy én sem tudom uralni magam, márpedig ha valamikor képes vagyok kikelni magamból és előcsalogatni a démont a lelkemből, akkor a mostani időszakomban van, szóval Syd nem is gondolja, de aknamezőn sétálgat a szavaival. Egy ehhez fogható kisebb kifakadás történik, amikor megjegyzem, hogy nem én vagyon mindennek az elcseszője, hanem ő maga sem egy rózsás testvér. Úgy tűnik, hogy sértésként koppan nála a dorgálásom és ez számomra sikert jelent. Úgy tűnik megértette, hiába fáj neki és összeszorított fogakkal, ökölbe szoruló marokkal próbálja megemészteni. Pontosan tudja, hogy az állás egy-egy, ő is megadta nekem, amit megérdemeltem és én sem röstelltem természetesen viszonozni, nem olyasvalaki vagyok. Nem reagálok rá, inkább a programot nyitom meg és nem örvendezek, hogy sikerült megbántanom a lányt, mert nem érdekem neki fájdalmat okozni, én lennék a legboldogabb, ha legalább Syddel jól kijönnék Hiro családjából, ha már épp az apjukat próbálom kinyírni. Mindezek után is azt mondom, maradjon, ha annyira nincs más dolga, de nagyon ajánlom, hogy ne zavarjon, mert akkor fogom magam és egyszerűen faképnél hagyom, mely irtó köcsög lenne tőlem, de leszarom már ezek után. Ő sem különb velem. Ellenőrzöm, hogy minden rendben feltelepült-e a laptopra, úgy tűnik így van, szóval kissé kellemesebb szájízzel nyitom meg a programot, mely geci drága volt és abszolútértékben annál is nehezebb megtalálni, mint tökéletes lehetőséget, de eddig még amondó vagyok, hogy megérte ennyit fizetnem érte, na meg az új processzorért, mai elbírja azt a sok adatbázist. Még szoknom kell, de nem annyira bonyolult, nekem legalábbis, egy nem infós biztos ránézne és már okádna is egyet a legközelebbi kukába. Remélem Syd is az átlaghoz hasonlóan nem szakember a mátrixok világában, ha a nővéréből indulok ki, akkor mindenképpen khmm... hülye ilyen téren, de bevallom, Sydről fogalmam sincs, hogy milyen szakon van, Hiro életem meg ugye bölcsész, egyem meg.
Nem tudom, hogy jönnek szóba a golyóim, vagy hogy egyáltalán miért érdekli a lányt, de szerencsére biztonságban tudhatom őket, sőt még hirtelen a bizalmát is kiérdemlem. Mi történt vele az elmúlt percekben, amíg a képernyőt bámultam? Hirora is jellemző ez a fajta hangulatingadozás, hozzájuk képest én egy kiegyensúlyozott és kiszámítható ember vagyok. Nem tudom, kivel van a gond. Elég erőteljesen elcsodálkozva nézek rá, értheti, hogy nem vágom most mi történt vele, de inkább ráhagyom, mert én már nem tudok kiigazodni a nőkön, bonyolult teremtmények, de hát bassza meg az ég, hogy nem tudunk nélkülük élni, na meg basszam meg magam, hogy heteronak kell lennem, mert a szív akar, amit akar, irányíthatatlan a bestia. Bólintok, hogy kiegyezek a hadiszünetben, nekem is sokkal jobb, ha nem kell tökvédőt hordanom a nőszemély haragjától tartva. 
Újabb percek telnek el, én pedig előveszem a laptoptáskából egy... olyan ezer oldalas papírtócot, melyen a többnyire azok az adatok vannak a programról, amit még nem tudok, valamit némi kisegítő és mellettük a saját kézzel írott kutatásaim, elvégre nem úgy kezdek neki, hogy ne terveztem volna már meg a vírus vázát. Ha sikerül megcsinálom, amit akarok, akkor utána már csak egy ugrás a diploma. Nagyon szeretném, ha kész lennék a programmal, mellyel feltörhetem Hiro apjának gépeit és annak mintájára kitalálok valami más témájú funkciót is, amit beadok diplomamunkaként. És ha ügyes leszek, az utolsó két félévemet még össze is tudom vonni, hogy előbb végezzek az alapképzéssel. Szép álmok, de back to work. A sok lapok között bóklászom, mikor a lány ismét megszólal. Úgy egyeztünk meg, hogy maradhat, ha befogja, de ez eléggé lehetetlennek tűnik, pedig ha ő is bölcsész, akkor jól kéne mennie a szövegértésnek. Mindegy, némileg érdeklődve pillantok fel, hátha mond valami engem is érintő dolgot, netán én is profitálhatok az ajánlatából, de majdhogynem a fejem verem az asztalba - csak elméletben, fizikailag mozdulatlanul bambulom a pofámba nyomott pasi képét. 
- Szóval legyek a bodyguardod? - vonom le egyszerűen és logikusan a következtetést. Mondhattam volna az anyanyelvünkön is, de angolul faszábban hangzik, nem? Egész jól megtanultam a nyelvet, míg odakint bujkáltam, a programozáshoz amúgy is kötelező. Azt kéri, hogy falazzak neki, cserébe csicskáztathatom. - Ugye tudod, hogy ez a munka nekem nagyjából fél évig is eltart? - Nem tudom, mit várt, de ha lesz a csicskám fél évig, én annyiszor küldöm el azt a személyt a közeléből. Azt hiszem azok után, amit átéltem Londonban, már nem lehet nagyobb ellenfél számomra. Jelenleg is az életemmel játszom, de csakis azért, hogy megvédjem Hiroékat és a jövőbeli családomat. 
- Ha ez a legnagyobb kívánságod, felőlem. De akkor szerződéshez méltón fogok követelni minden nap a kávét és a kaját. - Csak hogy világos legyen számára is, hogy nem fogok csak neki könnyíteni az elcseszett szerelmi életén, ahhoz nekem sok és jóval nagyobb problémáim vannak. Az ok, amiért mégis beleegyezek, az a következő: mennyi az esélye, hogy összefut Syd azzal a sráccal pont akkor, amikor én is vele vagyok? Tudom, ötven: vagy igen, vagy nem. De a vicctől eltekintve, igen kevés, ellenben én akárhányszor ugráltathatom őt, amikor csak meglátom és két személy találkozásának sokkal nagyobb az eshetősége, mint háromnak. Ergo sokkal nyereségesebben jövök ki belőle, mint a húgica. Óhh, az a fránya matematika. Látom a lehelyezett szendvicset. Szuper, szóval komolyan gondolja. Hát, ezzel megtörténik az üzlet. A szendvicsért nyúlok és úgy indulok neki, hogy megeszem, de amint kezembe veszem, meggondolom magam és a falatozás helyett csupán leteszem a laptop mellé. Majd megeszem, ha végre lesz étvágyam és nem fogja elvenni a kedvem az evéstől a depresszió. 
- Akkor ezt úgy veszem, hogy áll az alku. Esetleg igényled a kézfogást is, vagy eltekinthetünk ilyen formaiságoktól? - Úgy teszek, mintha mindez komoly dolog lenne, neki bizonyára az, de bevallom, én kurvára leszarom. Ettől függetlenül korrekt maradok vele szemben és nem fogom cserbenhagyni, ameddig ő is becsületesen szolgáltatja nekem a finomságokat. 
Több mint tíz perc telik el a nagy megegyezés óta, mialatt sikerül haladom a dolgommal. Koncentrálva kattintgatok ide-oda, míg másik kezemben a lapokat fürkészem, hol a saját irományomat, hol pedig a bazinagy nyomtatott szöveget és kódokat. A csöndet ő töri meg, de ezúttal nem idegesítő hangon és immáron én sem ellenfélként állok hozzá. Talán valami megváltozott tényleg az utóbbi negyed órában. Nem tudok azzal a megállapításával mit kezdeni, hogy okos vagyok. Legyen, mondjuk, hogy okos vagyok, de igazából a kizárólagos fegyverem, amivel annak tűnök, az a jó logikám és a nagy szorgalmam, na meg a kitartás. Ez a három vezet oda, hogy elérjem a célom és ha ezt okosságnak hívják az irodalomban, tegyenek így. Viszont kicsit elmosolyodom az utána jövő megjegyzésén. Örülök, hogy ezt belátja. Tán most tudok teljesen felengedni Syddel kapcsolatban, mert eddig eléggé bennem volt a tű és az első szavainak gúnyos csengése. Nem vagyok bolond, nincs kedvem még egy rosszakarót a nyakamba varrni, így nekem is jobb, ha jóban vagyunk. 
- Mondtam, hogy az élet minden terén vigyázok rá és ha kell, a saját életem árán is megvédem - ez nem megkérdőjelezhető. Viszont nem szándékom papolni neki erről és inkább kerülném a témát, miszerint Hiron segíteni kell, mert csak feszültebb leszek és erre nincs szükség. Jelenleg órán ül és semmi baja sincs. Mindazonáltal megértem Syd aggodalmát. Hiro tényleg nehéz eset olyan szempontból, hogy könnyen bajba keveredik. Nem árt odafigyelni rá. 
- Nem is tök alakú a feje. De ja, értelek. Tudom, hogy miért támadtál le és hogy miért aggódsz érte ennyire. Sok veszélyen túlestünk már és számtalanszor meg is halhattunk volna mindketten. De még itt vagyunk és tán hamarosan boldogabbak leszünk, mint valaha. Úgyhogy ne parázz, elhiheted nekem, hogy azok után, hogy elvesztettem anyámat, minden figyelmemet az utolsó két családtagomra fogom fordítani - kezdem először poénosan, majd határozottan komolyra fordítva a szót és felé fordulok, nem csak arccal. Mivel Syd is megenyhült, így én is nyitok felé. Szerintem ennél meggyőzőbb állítást nem is kaphatna. Utolsó két családtag... rossz kimondani, de így van. Hiro és Youngie. Addig jó, míg egy testben élnek, nekem sem kell kétfelé szaladnom. Az apámat már nem tudom családtagnak minősíteni. Igen, vett nekem egy autót és fizette a lakásomat is. És azóta? Kapcsolatba sem lépett velem, nem is gondolja, hogy hamarosan nagyapa lesz, én pedig meguntam. Ő nem lesz nagyapa, ha így áll hozzám. 
Valójában nem csak két családtagra vigyázok. Bár Sydet nem tartom annak, hisz most baszott le első találkozásnál, de vér szerint ő is az lesz és az iménti egyességünk által már őt is védem valakitől, noha nem tudom pontosan miért, de majd elmondja, ha gondolja. Mondjuk nem nehéz kitalálni.
Tag: Syd || 1529 words || <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!   Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» JiHyuk & Hiro
» JiHyuk & MinHo ~ Can You forgive me?
» JiHyuk & Hiro - Start the party
» Minho & JiHyuk: Őrült iramban
» JiHyuk & Hiro & MinHo ~ Can You forgive me? part2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: