Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap női karaktere (16.11)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeCsüt. 1 Dec. 2016 - 20:46


Hónap hölgy karaktere

Egy hozzászólásban MAX 3 karakter jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted ki volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 12.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeVas. 4 Dec. 2016 - 16:48

Sydhonie Takeda: Ezzel megint nem fogok újat mondani, azon kívül, hogy még mindig (és később is) nagyon jó karakternek tartom a lányt. Erős a személyisége, de, ha kell gyengéd, pl.: a nővérével is, és nem haragszik amiért "elrabolták" tőle, annyira.

Choi Eun Jin: Tetszik, ahogy próbálod nevelgetni a legfiatalabb fiamat, nem lenne mindenkinek idegzete hozzá, de te bírod még és nem csak ő hálás érte, hanem én is örülök neki.
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeVas. 4 Dec. 2016 - 22:14

• T. Boa Kang
Mindig is tetszett a karaktered mélysége, az, hogy mindig meg tudsz lepni, egy új oldalát megmutatni, és sosem tudom, hogy mire számítsak a reagjaidban azon kívül, hogy mindenképp élvezet lesz olvasni. *-*

• Shin Hyerim
Mindig kételkedsz magadban, hogy elég jó lett-e a reag, pedig nem kéne, mert ez a kocka srác imád téged, ugye tudod? Hogy milyen spontán alakul a játékunk sorsa, mind a te ötleteidnek köszönhető! <3


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeHétf. 5 Dec. 2016 - 9:43

Mivel sikeresen kitörölt mindent amit ide nyálaztam nektek, kaptok három nevet, mert úgyse kel magyaráznom, és mert lusta vagyok, és mérges a krómra.

Lim Ye In
Yoo Ra Hael
Ahn Gi Na
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeHétf. 5 Dec. 2016 - 11:32

Takeda Hirono: Kell magyaráznom? Téged eddig minden egyes alkalommal jelöltelek és ez így lesz reméljük még jó sok hónapon keresztül, amíg csak élnek a karakterek és szerintem ez nem rajtunk, usereken múlik, hanem sokkal inkább arra kell ügyelnünk, hogy ők ne öljék meg magunkat a kalandok során, igazam van? Wink Imádlak! <33

Kim Woo Hee: Téged sem tudlak sosem megunni, imádom olvasni ahogyan megbirkózol a terhességgel és kíváncsi vagyok, hogy milyen játékaid/kalandjaid leszek miután megszülettet a kicsi és minél nagyobb lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. 2016 - 21:12

Takeda Hirono;; itt az ideje, hogy feléd billentsem a mérleget, mert szerintem tökéletesen megérdemled, hogy kikerülj oldalra. Úgy gondolom, hogy nagyon sokat tettél hozzá a szerepjátékos felfogásomhoz és az ittlétemet is megerősítetted, és még várni is imádok a posztjaidra, szóval ha nagyon sürgetlek az csak egyetlen dolog miatt van: egyszerűen túlságosan imádlak olvasni édesem.<3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap női karaktere (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap női karaktere (16.11)   Hónap női karaktere (16.11) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap női karaktere (16.11)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap női karaktere (16.09)
» Hónap női karaktere (16.12)
» Hónap női karaktere (16.10)
» Hónap női karaktere (17.01)
» Hónap férfi karaktere (16.11)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: