Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap párosa (16.11)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitimeCsüt. 1 Dec. 2016 - 20:49


Hónap párosa

Egy hozzászólásban MAX 3 páros jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted melyik volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 12.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitimeVas. 4 Dec. 2016 - 16:40


Shin Hye Rim & Hirose Kanata: Ti valami észveszejtően cukik vagytok *-* Külön-külön is szeretem a karaktereiteket, de együtt vagytok igazán nyerőek és örülök, hogy olvashatom a játékaitokat, szóval csak így tovább.

Han Hyun Jae & Yoo Ra Hael: Mindent bele Hyun Jae, szurkolok. Remélem nem vesztetted el a gyűrűt, mert akkor tőlem kapsz egy taslit. Ra Healnek sokat kell még téged nevelnie, olyan vagy, mint egy nagy gyerek, de sikerülni fog neki, muszáj.

Sydhonie Takeda & Hayden E. Harley:
"Like fire and rain(...)
You're Venus and Mars"
Na valahogy így jellemezném a kapcsolatotokat, de mivel az egyik kedvenc zenémből idéztem, meg egyébként is tudjátok, hogy ti vagytok a kedvenc párosaim mind közül. Olyan béna mind a kettő, mégis olyan édesen kerülik a másikat, nincs arra szó. Hayden, tudod hol keress a Bolonddal kapcsolatban. <3
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitimeVas. 4 Dec. 2016 - 22:02

• Soeun & Hyuk
Már az előtörténeteitek alapján nagyon tetszett a felvázolt kezdet, de amit elkezdtetek a játéktéren, az is igazán ígéretesnek tűnik, és biztosan állíthatom, hogy továbbra is követni fogom a sorsotokat, mert kíváncsi vagyok, mi lesz veletek!

• Jaekyung & Minhwan
Tudom, hogy ti is még csak most kezdtétek el a játékot, de alig várom, hogy többet olvashassunk belőle, mert szerintem nagyon édes páros lennétek! ^^


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitimeHétf. 5 Dec. 2016 - 9:33

No, hát a legngyobb problémám, hogy nem jelölhetem egyik saját párosomat se, de valakit kell, és amúgy nem szoktam ilyet csinálni, de most miért ne.

Takeda Hirono - Lee Ji Hyuk
Szerettelek odaát, szeretlek itt, jók vagytok együtt, olyan, akiket egymásnak írtak.

Ryong Yeona - Moon Siyoung
Csak olvasd el a játékukat, az a lelki tépelődés, ami szétmarcangolja őket, annyira tökéletes, mintha valami regényt olvasnék. És mellé az írásmódjuk, puszta élvezet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. 2016 - 21:24

Kana és Hyerim;; Annyira édesek vagytok, hogy kedvem lenne elolvadni tőletek, de komolyan.*-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap párosa (16.11) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap párosa (16.11)   Hónap párosa (16.11) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap párosa (16.11)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap párosa (17.01)
» Hónap párosa (16.09)
» Hónap párosa (16.12)
» Hónap párosa (16.10)
» Hónap játéka (16.10)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: