Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hónap férfi karaktere (16.09)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
admin
admin
Admin


♠ Hozzászólások : 201
♠ Reagok : 424

Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 9:41


Hónap férfi karaktere

Egy hozzászólásban MAX 3 karakter jelölésével szavazhatsz arra, hogy szerinted ki volt az elmúlt hónapban ebben a kategóriában a legjobb. Külön értékeljük, ha néhány kedves szót is fűzöl hozzá, és leírod, miért arra, azokra esett a választásod, akikre.
Szavazás vége: 10.08. 23:59
Vissza az elejére Go down
https://seoulmate.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 10:10

Park Joonho;; Itt is egy olyan karakterről van szó, amit már régebb óta ismerek, de még mindig nagyon tudom szeretni, mint testvért, mint lakótársat, mint férfit. ^^

Hayden E. Harley;; Nincs mit hozzáfűznöm. :"D Talán már nem Jackson a pofi, de én ezt nem bánom, mert így sokkal jobban átjön a karakter és alig várom ahogyan ezzel a karizmatikus kis félistennel közelebbi kapcsolatba kerüljek. Very Happy

Kim Woo Yong;; Itt megint nincs mit magyaráznom, tökéletes testvért kaptam annak ellenére, hogy eredetileg nem is kértem, de az a helyzet, hogy már nem tudnám elképzelni Woo Hee-t az ikerbátyja nélkül, szóval nagyon hálás vagyok amiért ideért és játszhatok vele.*-*
Vissza az elejére Go down
Hirose Kanata
staff
staff
Hirose Kanata


♠ Titulus : the nerd™
♠ Tartózkodási hely : 302-es szoba
♠ Szak/Foglalkozás : programozás
♠ Családi állapot : szeretem óceánon innen és túl
♠ Előtörténet : cserebere fogadom
♠ Hozzászólások : 85
♠ Reagok : 101

Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 11:26

• Yon Kwangsoo
Imádok játszani veled! *-* Annyira összetett karaktert hoztál, és egyszerűen annyira jól alkotod meg, hogy néha csak pislogok, amikor orvosi kifejezésekkel dobálózol.
• Jang Seungcheol
Már az ET-d is különleges volt, megint csak egy összetett (összetört) hús-vér emberi karaktert hoztál, és nagyon kíváncsian várom, hogy milyen történetfonalat építesz fel neki, mert ami eddig van, az nagyon érdekes!
• Song Hyunwoo
Könnyed előtörténet, igazi egyetemista életérzés lengi át, ami a reagjaidban is átjön, és jó róla olvasni. De aztán az élet közbeszól, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy Woo Hee hogy forgatja fel az életedet!


舞い散る花びらの中 彷徨う今も

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 13:23

Min Jae Hwan ;; - Egyáltalán nem azért szavazok rá, mert szeretem, ugyan. Egyébként mutassatok nekem még egy húsz évest, aki ilyen emocionális mélységgel rendelkezik, és ennyi törődést tanúsít mások iránt, és ennyire tehetséges és ambiciózus, és remélem, hogy ezt most nem olvassa, mert ha elszáll magától, hogy hozom vissza?

Cha Byung Hun ;; - Két napig szentelt vízben áztattam magam a hatására. Komolyan. De sosem élveztem még ennyire a szentelt vízben ázást, mint akkor, mert minden egyes szó, amit leírt, megérte volna azt is, hogy templomba menjek utána. Egy kicsit baszódj meg, Byung Hun, mert ilyeneket tudsz; aztán teach me, senpai, mert ilyet én is akarok tudni, nagyon-nagyon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 19:10

Skyler S. Park: Imádom azt a karaktert, talán mert egyedi a jelleme és az ilyenekre nagyon is bukom. El tudod képzelni mennyire boldog voltam, amikor elmesélted, hogy mi ihlette a karaktert? Bearanyoztad vele a napom és egyben hatalmas lendületet adtál a szerepjátékozás terén!

Byun Ji Seok
: Tudom, ez nem éppen az optimális indok, amivel szavazok rá, de egyszerűen nem tudok visszafogott lenni azzal a pofival, aki az egyik kedvencem. Nagyon tetszik ahogy kijátszásra kerül és boldog vagyok, hogy ennyire jó író áll mögötte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 1 Okt. 2016 - 19:40

Lee Ji Hyuk:  Nem nagyon kell magyaráznom, de mégis. Első és legfontosabb, ha nem lenne a kari, nem lenne Hiro sem, ahogy nem játszanék másik oldalon sem és nem ismernék ennyi aranyos és szeretni való embert. A másik a karakter stílusa, amit nagyon szeretek, vele bármit ki tudunk játszani, ha úgy akarjuk. És a PB-t ne is említsük.

Skyler S. Park: Hiro biasának itt a helye természetesen, mert nem véletlenül lett az. Már említették a stílusát a karakternek, amit én is imádok, előre látom a játékainkat, amiken sírva fogok röhögni és a te hibád lesz, ha leesek a székről.

Hirose Kanata: A legtöbben tudják, neked is említettem már: ez az a PB, akiért teljesen oda meg vissza vagyok, mikor megláttam, hogy itt is van vele karakter, fangörcsöt kaptam. Emellett a számítógépzseni is tetszik, és szeretnék majd veled egy játékot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitimeSzomb. 8 Okt. 2016 - 23:39

Hónap férfi karakere
Jang Seungcheol - Szinte lehetetlen kiemelni egy-két tulajdonságot, miért imádsz valakit, ha a komplex énjét zártad a szívedbe; a szívfacsaró háttere, a reményteli jövője, a tökéletesen, művészien kijátszott jelene, a hűen visszaadott jelleme mind-mind elérte, hogy a legjobbak között tartsam számon.

Chae Woo Jin - Kövezzetek meg, elfogultságból már csak a hobbiszakács mivolta miatt ide sorolnám, de szerencsére nem csupán ez az erénye által került a kedvenceim közé. Igazából megvetek és gyűlölök minden hűtlen személyt, viszont a tehetséges userkéje elérte, hogy épp ezen okból imádjam; valóságos, esendő, emberi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hónap férfi karaktere (16.09) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hónap férfi karaktere (16.09)   Hónap férfi karaktere (16.09) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hónap férfi karaktere (16.09)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hónap férfi karaktere (16.11)
» Hónap férfi karaktere (16.12)
» Hónap férfi karaktere (16.10)
» Hónap férfi karaktere (17.01)
» Hónap női karaktere (16.11)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: BEIRATKOZÁS :: Archívum-
Ugrás: