Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2016 - 12:34


Megforgatom a kezemben a dobozkát, még utoljára belekukkantva, hogy tényleg minden benne van – egy gyűrűnek kell benne lennie, ha az eltűnik, rábasztam -, aminek benne kell lennie, majd becsapva a kocsi ajtaját mögöttem elindulok a bejárat felé. Parkolóhelyet találni november közepén, mikor épp karácsonyi időszak kezdődik egész egyszerűen lehetetlen. Kivéve, ha te vagy a LHT egyik tagja, mert akkor úgyis lesz olyan rajondó lányocska, aki kikönyörgi a barátjától, hogy adja nekem a helyét, és így nem kell órákig váratnom Yoo Ra Haelt, akit kiraktam a bejáratnál, mindössze öt percig kell várnia. Háttal áll, és nem figyel, mint egy kis csoda, nézelődik a kivilágított kapu előtt. Halkan lépek mögé, és fonom át a derekán a karjaimat, államat a vállán támasztva meg.
- Ne haragudj, hogy várnod kellett, túl sok ember él Szöulban. Megvannak a jegyek?  - Amiket már napokkal ezelőtt megvettem, teszem hozzá magamban, és csak azért vannak nála, mert én tuti elfelejteném, hova raknám, vagy valamelyik marha ellopná.  – Remélem felkészültél rá, hogy a létező összes hánytatóra fel kell ülni. – Vigyorodom el szélesen, ahogy magam felé fordítom, és ujjamat az övéi közé fűzöm, húzva magammal a pénztár felé, és csak reménykedem, hogy ennek hallatára nem fogja azonnal kettétépni a jegyeket.
Tizenöt perc sorban állás után tanácstalanul nézek körbe, mert amit mára terveztem, azt nem lőhetem el azonnal, de azt sem akarom, hogy azt higgye, csak szórakozni hoztam ide. Bár ezt lehet ott rontottam el, hogy nem étterembe vittem.
- Na, jó. Kedves leszek, és választhatsz te először. – Húzom széles vigyorra a számat. Hivatalosan nem ma van az évfordulónk (hónapfordulónk?), de akkor épp Japánban leszek, és bármennyire is próbálkoztam, nem tudtam elérni, hogy jöhessen velünk. Azt mondták, elterelné a figyelmem. Hah, mintha az olyan könnyű lenne a selymes hajával, a virágillatával, a csilingelő nevetésével. Hah. Fürkészem szó nélkül, várva, míg választ, észrevétlenül húzva közelebb magamhoz közben, és úgy érzem, nem fogok tudni várni az este végéig.
- Mi lenne, ha az óriáskeréken kezdenénk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2016 - 19:19

Egyik lábamról a másikra helyezem az egyensúlyom, miközben szorosabbra veszem a kabátom és még jobban belefúrom az arcom a hatalmas sálba, amit Rimtől kaptam. Kezeimet a zsebembe mélyesztem és igyekszem nem arra gondolni, hogy Hyunjaet megint letámadták a rajongói és akár órákon keresztül itt kell majd várnom míg megérkezik. Végül arra jutok, hogy a tökéletes taktika amivel elterelhetem a gondolataimat a sikítozó lánytömegről, ha valami mással foglalom le az agyamat. Jelen esetben pedig a kovácsoltvas kapun tekergőző égősoron levő kis világító apró égők tökéletesek arra, hogy lekössék a figyelmem, tehát elkezdem számolni magamban. Nem törődöm azzal, hogy mennyire nézhetnek hülyének az emberek, ahogy itt állok és úgy nézem a kaput, mintha ez lenne a vidámpark legnagyobb attrakciója.
Szerencsére sokkal kevesebb ideig kell magányosan álldogálnom és égőket számolnom, mint ahogy azt gondoltam volna így Hyunjae is megmenekül egy szokásos Rahael féle hisztirohamtól. Csak boldogan elmosolyodom, ahogy megérzem az állát a vállamon és a zsebemből előhalászom a jegyeket, hogy meglengessem az orra előtt.
- Ne magadból indulj ki, én nem hagyok el dolgokat – ez alól kivételt képeznek a füzeteim, mert azok soha sincsenek meg de ezt inkább tudom be annak, hogy már alig bírom számon tartani melyik alsóbb évesnek adtam kölcsön őket.
Hagyom, hogy összekulcsolja a kezünket miközben a homlokom ráncolom arra a kijelentésére, miszerint végig akarja velem járni az összes gyomorforgató szerkezetet. Nem vagyok nyafogós lány, szeretem a vidámparkot és imádom a hullámvasutakat de valamiért annyira nem vonz az ötlet, hogy Hyunjae előtt hányjam le a drága szövetkabátom.
- Egész nap nem ettem semmit, mert azokra a finom csokiöntetes minifánkokra tartogattam magam – jó ez egyrészt füllentés, mert Rimmel bekaptunk pár falatot és azt hiszem az ő kajájának a felét is én ettem meg – Nem akarom elpazarolni a fánkokat – lépkedek Hyunjae után amint végigálltuk a sorunkat a pénztárnál – meglepő egyébként, hogy az évnek ebben a szakaszában is milyen sokan adják a fejüket arra, hogy vidámparkba jöjjenek.
- Hmmm, egészen nagylelkű vagy ha gyanakvó lennék azt mondanám, hogy akarsz valamit – elvigyorodom és körbe is nézek, hogy tökéletesen tisztában legyek a választékkal no meg persze az sem hátrány ha nem kell újabb tizenöt húsz percet sorban állnunk azért, hogy aztán másfél percig a magasból zuhanjunk miközben a gyomrunk tartalmát nagy valószínűséggel kieresztjük.
- Az óriáskerék? – az említett hatalmas kivilágított csoda felé pislogok és elégedetten állapítom meg, hogy szinte ott vannak a legkevesebben – Legyen, menjünk. De utána szeretnék csokis fánkokat, meg lőhetnél nekem valami nagy plüsst – lábujjhegyre állok és pipiskedve nyomok egy puszit az arcára mielőtt elindulnánk az óriáskerék felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeKedd 20 Dec. 2016 - 14:31


- Hé, én se mindent hagyok el… - Halkul el a végére a hangom, ahogy kikapom a kezéből a jegyeket, és már megyek is a pénztárhoz. Talán kicsit szétszórt vagyok, de ennyi még megbocsájtható, nem? Mindent kapunk szinte, nem is kell, hogy vigyázzak rá, ha nem akarok.
- Mini fánkok mi? És a diétázom, mert karácsonyra szépnek kell lennem életfelfogás hova lett? – AZ egyik dolog, amit imádom benne, hogy ha beülünk enni, akkor nem csak szemeket eszik a rizsből, hanem rendesen falatozik, és elpusztít mindent. Ennek ellenére még mindig olyan vékony, mint az álom. – Rendben, nem ülünk fel az összesre.
Túl jól ismer, és persze hogy egyből leveszi, hogy akarok valamit, még csak feltételes módban mondja is. De csak csöndben várom, míg körbenéz, és konstatálja, hogy az óriáskeréknél nincsenek sokan, amire fel is hívom a figyelmét. Senki nem akarja Szöult látni, ami ugyan nekem kedvez, mert hamarabb lephetem meg, de azért lássuk be, kevés dolog van, ami szebb mint az esti Szöul madártávlatból.
- Lövök én neked utána akár igazi kiskutyát is… - csak mondj igent, gondolom magamban, ahogy újra megfogom a kezét, a puszi után, és még mielőtt elindulna visszahúzom egy hosszabb csókra.  Valahol a távolban villan egy vaku is, de ezzel most nem foglalkozom, elég régóta vagyunk publikusan is együtt, hogy ne érdekeljen. Elindulok a sor felé, ami el is tűnik, mire odaérünk, így már huppanhatunk is be a kis, négy személyes kabinba. Vele szemben ülök le, és hátradőlve, az arcát fürkészve. Annyi tervem volt, mikor elindultam érte, de most, hogy itt ülök előtte, és szép lassan emelkedünk a magasba, fogalmam sincs hogy kellene ezt az egészet bevezetnem, hogy mit kellene mondanom, és hogy mit fog válaszolni.
- Yoo Ra Hael. Valami nagyon fontosat akarok neked mondani. – Kezdek bele, nagyot nyelve, de nem folytatom. Addig nem, ameddig a kerék nem fordul el legalább kilencven fokot, hogy már ne tudjon kiugrani se, ha menekülni akarna.    
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeVas. 25 Dec. 2016 - 18:21

Igazából nem tudom hova tenni Hyunjae lelkesedését, de nem is akarok feleslegesen ezen agyalni, mert a végén valami olyan területre jutok el teljesen logikátlanul, aminek az lesz a vége, hogy megsértődök egy olyan dolgon amit még vagy nem követett el vagy pedig nagyon régen csinált. Tehát csak szimplán hagyom, hogy a vidámpark iránti lelkesedése átragadjon rám és ez ellen még az se tesz semmit, hogy egészen sokat kell várnunk a pénztárnál.
- Az az életfelfogás még várhat magára egy picit – dünnyögöm szúrós szemekkel nézve rá, amiért ilyen övön aluli dolgot hozott fel - Nem hiszem, hogy egy vidámparknyi idő olyan sokat jelentene és különben is az inkább újévi fogadalom lesz – magyarázom meg, hogy miért akarok megenni egyedül egy egész zacskó minifánkot, amire jó vastagon csurgatnak egy kis csokoládészirupot.
Kénytelen vagyok belátni, hogy tényleg igaza van az óriáskerékkel kapcsolatban és már meg is indulunk a hatalmas tákolmány felé miközben nem bírom levenni a szemem a rengeteg plüss figuráról amiket a kis bódékban lehet nyerni illetve lelkesen szimatolok bele a levegőbe, amikor elhaladunk egy vattacukros stand mellett, ahol olyan tömény édességillat terjeng a levegőben, hogy az ember menten cukorbeteggé válik.
- Ilyet ne merészelj még egyszer mondani – halkan felsikkantok arra a felvetésre, hogy majd egy igazi kutyát is lő nekem a plüssökön kívül és hozzám képest egészen erősen vállba bokszolom – bár nem hiszem, hogy különösebben megérezné a tökéletes izmai miatt így végül a heves kifakadásomból annyi lesz, hogy ökölbe szorított ujjaim valahogy kitapogatják az erős bicepszet és vállizmot majd egy elégedett hümmögés közepette be is fejezem a tapogatását.
Rávillantok egy ezer wattos mosolyt az óriáskereket kezelő srácra ahogy elhaladunk mellette és már be is huppanok a kis kabinba majd figyelem Hyunjaet, ahogy bemászik – mondjuk a hosszú végtagjai nem éppen válnak jelen helyzetünkben annyira előnyévé. Az arcára siklik a tekintetem és széles mosoly ül ki az arcomra, örülök neki, hogy jelen pillanatban esélytelen, hogy akármelyik kis rajongója megölje a pillanatunkat, hiszen csak kettesben vagyunk egy kabinban ráadásul a kerék is lassan megindul felfelé. Látom rajta, hogy valamin nagyon gondolkozik és összevont szemöldökkel nézek rá, homlokomon ráncok jelennek meg, ahogy közli, hogy valami fontosat szeretne mondani.
- Ugye nem most jöttél rá, hogy félsz a magasban? – fogalmam sincs, hogy mire gondolhat, de azt látom rajta, hogy nagyon feszeng valami miatt – Igazából nagyon kevés a halálesetek száma az ilyen attrakciókon, mármint minden évben vagy húszszor átellenőrzik, hogy szuper biztonságos-e minden szóval ne aggódj Hyunjae – áthajolok a térfelére és bátorítóan megszorítom a kezét – Addig ne aggódj, amíg engem látsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimePént. 30 Dec. 2016 - 18:46


- Újévi fogadalom, mi? – Felemelem a szemöldököm, úgy fogom kézen, volt ez már szülinapi fogadalom, évfordulós fogadalom, „de jó, hogy hazajöttél Japánból” ajándék is. Sosem tartotta be. És nem is kell betartania, mert azzal önmagát hazudtolná meg. És nem akarok egy hazudtolós Yoo Ra Haelt elvenni. Azt a Yoo Ra Haelt akarom elvenni, aki hülyeségeket gondol össze a fejében. Mint most.
- Nem a kutyát lőném le... – Egy pillanatra meghökkenek, ahogy belegondolok, milyen gondolatmenet útján jutott el addig, hogy én majd egy igazi kiskutyára lövök rá. Jézusom. – A hülye űrhajót lövöm le, hogy igazi kiskutyát kaphass, jesszus, Yoo Ra Hael. – Magyaráznék neki, de nem lát, nem hall, olyan, mint kisgyermek az édességboltban. Nekem pedig nincs szívem kiszakítani az álomvilágból, még akkor is csak magamban morgok, mikor az irányítógyerekre mosolyog. Miért akar másra mosolyogni, miközben én itt életem problémájával küzdök? Be se férek ebbe a hülye kalitkába, ami majd az elkövetkező fél órában fel fog minket szállítani a fellegekbe. Vagy ha oda nem is, de jó magasba, ahol senki sem zavarhat.
Belekezdek, és adok neki egy kis időt, hogy megijedjen, és a női agya összekutyulja a dolgokat, erre nem ő ijeszt meg engem? Kipislogok az ablakon egy másodpercig, aztán vissza rá a zsebembe dugva azt a kezem, amelyiket nem fogja.
- Tudod te hányszor utaztam ezen a Run... Tudod mit, nem is érdekes. Eddig nem féltem tőle, de köszi, most már ez is az agyamban van. – Miért kezd halálesetekről beszélni? Kikészít ez a nő. – Nem, ez annál sokkal fontosabb.
Kihúzom a zsebemből a kezem, elrejtve benne a pici dobozkát. Hüvelykujjammal végigsimítok a kezén, ami eddig az enyémet fogta, és ránézek. Próbálok fele annyira se idegesnek tűnni, mint amilyen vagyok, de ez jelen pillanatban elég nehéz, lássuk be. Nem fogok letérdelni, mert az itt elég érdekesen menne, így is alig tudtam magam bepréselni, nem szándékozok megmoccanni, míg ki nem kell szállni.
- Mikor ősszel szakítottál velem, életem legnehezebb időszakán mentem keresztül. Minden egyes alkalommal, mikor elrepülök valahova, vagy lemondalak egy próba miatt, azon kattog az agyam, mire fogok visszaérni, vajon beengedsz-e az ajtón. Sokkal fontosabb vagy nekem, mint bármilyen karrier. – Próbálom olyan komolyan és nyugodtan mondani ezt az egészet, amennyire csak képes vagyok rá, pedig a tenyeremben a dobozka már csupa izzadtság. Elé tolom a kezem, úgy nyitva szét az ujjaimat, folyamatosan a reakcióját figyelve. Elengedem az ujjait, hogy kinyissam a dobozt, hogy végre feltehessem neki a kérdést. – Tudom, hogy már eleged van az állandó figyelemből, és lehet ezután még több lesz, de leszel a feleségem, Yoo Ra Hael? – Előveszem a lehető legkiskutyább ábrázatomat, és innentől csak reménykedek a legjobbakban.
 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeSzer. 4 Jan. 2017 - 15:14

Próbálok nem reagálni Hyunjae megszólalására, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem hisz nekem. Őszintén szólva én sem hiszek magamnak, esélytelennek érzem, hogy képes legyek betartani az édességmegvonást, még akkor is ha csak egy hétről van szó. Az agyamnak mindig 100%-on kell működnie a laborban, márpedig ugye ahhoz, hogy így működjön szüksége van egy kis cukorra, ami pedig csak az édességekben van – jó lehet nem – tehát a csokoládé létfontosságú dolog. És pont.
Azon is túl teszem magam, hogy egy kutyát is lelőne – jó, persze kijavítja magát de ez már nem igazán jut el az agyamig – mert még nem ettem édességet és mindenhonnan csak tömény cukorral telt étkek illata száll és úgy érzem magam, mint egy drogos aki épp az elvonó közepén jár, amikor hirtelen elkezd hullani a kokain az égből, a hópelyhek helyett és akkor még nem is túloztam.
Szerencsére gyorsan túlesünk a kutyagyilkosság témán, a vattacukrok által okozott kísértésen és már bent is találom magam a kis kabinban, miközben az óriáskereket kezelő fiúcska ránk csukja az ajtót. Tökéletesen kettesben maradunk. Hyunjae pedig baromi ideges, amit nem tudok hová tenni ezért igyekszem megnyugtatni és hamis információkat adni neki arról, hogy hány ember halt is meg itt.
- Akkor meg miért nézel ki úgy, mint aki mentem összepiszkítja az alsónadrágját? – hátrébb húzódnék, de nem ereszti a kezemet így szemöldökeim az egekbe szaladnak. Tényleg fogalmam sincs, hogy mi lehet az, ami ennyire nyomasztja. Görcsbe szorul a gyomrom, talán az LHT miatt mégis rájött, hogy csak púp vagyok a hátán. Már nem akarja többet hallgatni a hisztijeimet az édességekről és rájött, hogy egy idol mellé nem egy vegyészkezdemény való. Már hallom is anyám megvető hangját a fejemben, amint elmagyarázza, hogy ő ezt már nagyon régen megmondta, már akkor tudta, hogy halálra van ítélve a kapcsolatunk, amikor kiejtettem előtte azt a szót, hogy „idol”. Sóhajtok és igyekszem nem látványosan összetörni, amíg Ő összeszedi a gondolatait mielőtt rám zúdítaná azokat. Csak tudnám miért fogja a kezem, miközben utamra akar ereszteni. Egy sanda oldalpillantást vetek az alattunk levő mélységre. Vajon mennyi az esélye annak, hogy a kifeszített háló mellé esek le ha kivetem magam? Jó, nem. Nem fogok leugrani, csak nyögje már ki, hogy aztán kiengedhessem azt a bőgést, ami már a torkomat szorongatja.
Annyira arra készülök, hogy szakítani fog velem, hogy nem is tudom elsőre felfogni mit jelent az a kis doboz, hogy miért mondja mennyire fontos vagyok neki. Ledermedek, pupilláim akkorára tágulnak, mintha épp most szedtem volna be három adag ecstasyt. Mindig ura vagyok a helyzetnek, tudom mikor mit kell mondani és hogyan reagálni, gyorsan hozok döntéseket – kivétel most. Nem azért, mert nem akarnék hozzámenni – te jó isten, hát hogy a viharba ne mennék hozzá – hanem, mert teljesen felkészületlenül ér.
Végül amikor sikerül összekapnom magam, már sűrűn bólogatok és a fene vinné is el, hagyom, hogy az eddig visszatartott szakításra való bőgés kitörjön belőlem miközben egyre csak azt hajtogatom, hogy „igen, igen, igen” és nem törődve azzal, hogy mennyire alkalmatlan a hely arra, hogy Hyunjae ölébe másszak már szelem is át a távolságot kettőnk között, hogy átfonjam a karjaim a nyakán és megmutassam neki tényleg mennyire igen a válaszom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeVas. 8 Jan. 2017 - 15:28


- Mert mindjárt összepiszkítom a nadrágomat. – Fejezze már be a kavarást, rámhozza itt a frászt, idegbajt kapok, nem kérem meg a kezét, még szakít is velem, azt megnézhetjük az életünket. De aztán látom a szemén, hogy kalkulál, és ez már nekem megéri. Mert ilyenkor mindig a lehető legrosszabb dolgokat képzeli el, és mindig sokkal jobban meg utodm lepni, mint amennyire eredetileg tervezem, és utáni mindig jutalmat kapok. Kicsit aljas, tudom, de még mindig nem tudtam rávenni, hogy eltöltsön velem egy egész éjszakát, és ez azért egy csöppet aggaszt. Nem ezért teszem fel neki a kérdést, hanem mert tényleg vele képzelem el a jövőmet, és senki mással, és az ahogy reagál rá, azt mutatja, hogy talán ő is. Hogy talán még se annyira mindegy neki, hogy vagyok-e vagy nem.
Egy kicsit elmosolyodom, ahogy kitör belőle a sírás, és ahelyett, hogy a gyűrűt húznám az ujjára – mint később kiderül, lehet ezt kellett volna hamarabb – az arcáról kezdem letörölgetni a könnyeket. Innentől kezdve le se lehet majd vakarni az arcomról a mosolyt, legalábbis akkor még azt hittem, de aztán megindul. Felpattan, a kocsi himbálózni kezd, nekem meg beugranak a szavai, és minden romantikus hangulatom úgy illan el, mint a macskafing.
- Oh, jössz, oké.. – Nyögök egyet, nem azért mert olyan hatalmas nagy darab, azért mert én vagyok égimeszelő, és az ilyen kis kabinokat nagyon nem nekem találták ki, és így se fér el a lábam, nem úgy, hogy egy nő még rá is ül. Ettől függetlenül automatikusan karolom át a derekát, húzva még közelebb, felkészülve arra, hogy mint mindig, most is el leszek tolva, és vissza fog ülni a helyére, mert csak húzza az agyam, és ő ezt élvezi. Nem ez történik, így megengedem magamnak, hogy belefeledkezzek, erősebben szorítva magamhoz, egészen addig, míg bele nem nyillalik a lábamba a fájdalom. Morogva húzódom el, bénán nyomogatva az érzéketlen combom.
- Bármennyire is imádom ezt a helyzetet, nem érzem a lábaimat, Yoo Ra Hael. – Magam is meglepődöm, milyen gyenge a hangom, de ezt betudom annak, hogy az előbb még teljesen el voltam veszve az érzésben, és nem kellett attól félnem, ki fotóz le vagy ki nem. – És az se értana, ha felhúznád a gyűrűt, mielőtt meggondolod magad. – Mielőtt elengedném még nyomok egy puszit az orrára, és amint kimászott az ölemből, és újra elhelyezkedett velem szemben, felé nyújtjom a kezem, ujjaim között a gyűrűvel, hog végre felkerüljön oda, ahol a helye van, és beteljesítse a sorsát.

 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitimeCsüt. 19 Jan. 2017 - 12:56

Igazából nem gondoltam volna, hogy Hyunjae valaha is fel fogja nekem tenni azt a bizonyos kérdést, amit most. Jó, ez így teljesen nem igaz. Gondoltam rá, még azelőtt, hogy elhagytam és Londonba utaztam, akkor fantáziálgattam arról, hogy majd szép menyasszonyi ruhában fogok ott állni mellette és én leszek a legboldogabb ara a világon. De mostani helyzetünk egészen bizonytalan volt, a sok rajongó miatt akik egyfolytában ott voltak a sarkunkban – főleg, mióta hivatalossá lett téve a kapcsolatunk.
Természetes, hogy elsírom magam. A könnyei azért potyognak, mert boldog vagyok, meglepett, mert mégse fél attól, hogy itt fogunk meghalni és mert nem mondott le rólam azok után se, hogy mennyiszer faképnél hagytam. Igazából meg sem érdemlem. Ettől a gondolattól meg még jobban és hangosabban kezdek el zokogni.
Talán nem a legmegfelelőbb helyet választottam arra, hogy rávessem magam Hyunjaere hiszen a kabint nem éppen arra tervezték, hogy kényelmesen elférjen benne két ember úgy, hogy az egyik a másik ölében üldögél. Mondjuk igazán gondolhattak volna erre bár van egy olyan sejtésem, hogy nem csak azért, mert közszeméremsértés esélye állna fent hanem, mert eléggé életveszélyes lehet amikor a kabin kibillen az egyensúlyából amikor egy nő – jelen pillanatban én – ráveti magát a pasijára. Nem tehetek róla, hogy Hyunjae felelőtlenné tesz.
- Jajj, igen-igen, persze, bocsánat – hebegem és elvörösödött fejjel lemászok róla, hogy visszaüljek eredeti, biztonságos helyemre. Megtörölgetem könnyes szemeimet és egy mosollyal az arcomon pillantok az immáron vőlegényemre – te jó ég, még gondolatban is nagyon furcsán hangzik.
- Akkor tied a megtiszteltetés – nyújtom neki a kacsómat, hogy felhúzza a gyűrűt és ha ezen túl is esünk akkor csillogó szemekkel tartom magam elé a kezem és csodálom a kis ékszert – bár szerintem mintha egy picit túllőtt volna azzal a kővel, de nem említem meg neki, mert biztosan csak túlságosan lelkes volt. Már látom magam előtt Rim arcát amikor megmutatom neki a gyűrűt, biztos vagyok benne, hogy teljesen féltékeny lesz.
- Ez valami csodálatos – nyögöm végül és szinte fizikai fájdalmat érzek, amiért el kell szakítanom a tekintetem a gyűrűről de azért tegyük hozzá Hyunjae látványa is nagyon kellemes tud lenni, csak hát az a gyűrű mégiscsak … mondjuk azt, hogy az újdonság varázsával él – Nem fogom meggondolni magam – megrázom a fejem és lopva megint az ékszerre pillantok – Össze fogunk házasodni – és mivel a gyűrűt nézem, ezért teljesen olyan mintha a gyűrű meg én házasodnék össze így hát megismétlem magam csak immáron Hyunjae szemeibe nézve – Össze fogunk házasodni – hátradőlök a kabinban és kipillantok, már majdnem elértük a legtetejét a keréknek és innen valami csodálatos látványt nyújt Szöul, de nem tudok sokáig gyönyörködni a látványban, mert az agyamba befészkeli magát egy kis gonosz lény és olyan dolgokat kezd sunyin áramoltatni felém, amiknek most nem szabadna elrontaniuk a pillanatot –
És… mit szólt a menedzsered? Meg..az egész LHT? Tudják?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai   Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» give me your hand - Hyun Jae & Ra Hael
» Hyun Woo x Min Ho
» Hyun Jae & Jae Jin
» Jang Soo Hyun
» Hyun Jae & Yewon × első találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: