Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nice to meet you! Hiro & Sora

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Nice to meet you! Hiro & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Nice to meet you! Hiro & Sora   Nice to meet you! Hiro & Sora Icon_minitimeVas. 8 Jan. 2017 - 23:55



Hiro & Sora








M

ély levegő, menni fog ez, gyerünk kislány, meg tudod nyomni azt a csengőt, csak egy gomb az egész, ne remegjen a kezed mert elejted a tálcát, és akkor az összes süti a földre kerül, a süti amivel annyit szenvedtél, hogy finom és omlós legyen. Pedig az új konyha még nagyon ismeretlen számomra, a sütő is kész bonyodalom, valami modern vacak, fél óráig csak álltam és néztem, hogy ezt most mégis, hogy kell bekapcsolni? Minden sokkal egyszerűbb volt otthon, a megszokott konyhámban, a régi szobámban, a már ezerszer bejárt útvonalakon, nem úgy, mint itt, ez a menj egyenesen és ott vagy de én addig is eltévedek. Komolyan nem hiszem el néha magam… De anyát ide helyezték át, így nincs más választásom, soha nem is volt, különben is ezt az iskolát szánta anya nekem, mert jó a zenei képzésük. Még hogy jó? Kiemelkedő, lenyűgöző és csomó ilyen hasonló jelző, természetesen én ezzel mind tisztában voltam, csak még mindig  él az a naiv kislány bennem, aki azt hiszi, egyszer hazajön még az apja, és ha mégis? Mi meg itt vagyunk? Másik városban, új életet kezdve, nélküle… De inkább nem áltatom magam, soha nem jön vissza hozzánk. Nagyot sóhajtok, és a kezemben lévő süteményre meredek. Miért félek ennyire megnyomni azt a csengőt? Miért félek nyitni új emberek felé? Hisz csak lány, egy csinos, és népszerű és minden, ami én nem. Már – már komolyan fontolgatom, hogy hagyom az egészet a francba, különben is hülye ötlet volt ideállítani egy tálca sütivel, biztos nem is eszik ilyesmit, a menő lányok sosem esznek. De megígértem magamnak, hogy igyekszem nyitottabb lenni, így amíg meg nem gondolom magam nyomom meg gyorsan a csengőt, majd háromig számolva magamban fordítok hátat, elkönyvelve, hogy nincs itthon, és én megpróbáltam. Nyugtatgatom épp magam, amikor meghallom a kinyíló ajtó halk nyikorgását. Basszus, azt hiszem ezzel már elkéstem. Enyhén elpirulva visszafordulok.
- Szisziszia. Sora vagyok, most költöztem a szomszédba. Mutogatok idegesen a lakásunk felé.
- Hoztam egy kis sütit. Emeltem fel bátortalan moisollyal a kezemben lévő tálcát. Ha nem csapja rám az ajtót, vagy borítja a fejemre, akkor már nem is lesz olyan gáz az egész…






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Nice to meet you! Hiro & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nice to meet you! Hiro & Sora   Nice to meet you! Hiro & Sora Icon_minitimeVas. 15 Jan. 2017 - 20:42

   

Sora

 
         
  •                
  •      
  •      
  •          


              Megjelenés name with ## words.

  •  
 
   


Felcsapom a sütőskönyvet, mert én bizony valami nagyon édesre, ragadósra, krémesre vágyok. Ez nálam nem szokott gyakran megesni, sőt süteményt sem eszek minden héten, most mégis megkívántam, és nincs itthon. Egyszer ennék olyat, és elfogyott, vagy talán nem is volt, nem tudom. Meglehet, az elkövetkezendő pár hónapban egyre többet fogok belőlük enni, mert olyan finomak és laktatóak. Oké, most csapjon agyon valaki, hogy ilyenekre gondolok. Ha az egy évvel ezelőtti Hiro hallaná e szavakat, jókat röhögne rajta, akkor nem sejtettem mi lesz velem, mennyire megváltozik az életem több szempontból is, viszont ez engem nem zavar, megváltoztam én is.
Elkezdem böngészni a könyvecskét valami finom után, miközben beugrik, hogy kikérhetném JiHyuk tanácsát is, gondolom később ő is szeretne enni belőle, azonban erre nincs lehetőségem, éppen alszik a drága, én pedig nem ébresztem fel, szüksége van rá, az elmúlt időszakban nem aludt annyit, mint kellene. Nem tudok dönteni, mindegyikből ennék legalább egy-egy szeletet, aztán megakad a szemem egyen, ami nagyon jól néz ki, és nem túl bonyolult, szóval nekem tökéletes. Kezdeném is előpakolni az alapanyagokat, mikor hallom a csengő hangját. Nem értem ki lehet az, én nem várok senkit, feltételezéseim szerint a másik lakó lehet az. Gyanakodva indulok az ajtó felé, legutóbb nem sültek el jól a dolgok, nem szeretném ezt megismételni. Lassan kinyitom a faajtót, és megnyugtat a tudat, hogy egy korombeli lány áll velem szemben. Ahogy látom épp indult volna, nem értem az egészet, akkor miért csöngetett be. Mosolyogva hallgatom szavait, ahogy bemutatkozik. Tetszik a neve, szépen cseng. Hangjában hallom a bizonytalanságot, ezt nem teljesen értem, ugyanolyan egyszerű lány vagyok, mint ő, nem fogom eltenni láb alól itt a lépcsőház közepén, olyat már nem teszek.
- Halihó, én Hirono vagyok, de nyugodtan nevezz csak Hironak, általában mindenki úgy hív – válaszolok mosolyogva, kicsattanó energiával, ami nem áll távol a valóságtól, most keltem fel nemrég én is. Ezt követően meghallom a számomra legkedvezőbb mondatot, és kezében a tálcát, a rengeteg sütivel. Sütött. Nekem. Sütit. Jobban mondva azért sütött, hogy megkínálja vele a szomszédját, aki jelen pillanatban én vagyok. Milyen kedves nő! Még nagyobb mosollyal veszem át a tálcát, remélem, nem veszi bunkóságnak, nem volt még nálunk ilyen vendég, nem tudom, mit kell csinálni.
- Gyere beljebb, pont most akartam sütni, de majd holnap és akkor én is viszek neked. Foglalj helyet bárhol – beljebb invitálom, pont a nappaliba, ahol tudunk nyugodtan beszélgetni, nem zavar senki sem. Nem a legmegfelelőbb öltözet van rajtam, de itthonra miért kéne mást húzzak. Ha ő is, én is kényelembe helyezem magam, majd megkóstolom az első darabot.
- Ez nagyon finom! Egyébként messziről jöttél? – érdeklődöm az eddig lakhelyéről, miután megdicsérem a sütijét. Nem tudom ki sütötte, de aranyba kéne önteni a kezét, ez olyan finom. Lehet nem is hagyok másnak, ketten fogjuk megenni a babával.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Nice to meet you! Hiro & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nice to meet you! Hiro & Sora   Nice to meet you! Hiro & Sora Icon_minitimeCsüt. 16 Feb. 2017 - 23:44



Hiro & Sora








N

em is volt ez olyan vészes, nem gurultam emeleteket, nem röhögött képen, nem landolt az arcomban a tálca, egy mit gondolok én szöveggel, sőt be is invitál, szed valamit? De most úgy komolyan... Szerintem épp most csak álmodom, nem feltűnően csípek kézfejembe, fáj, tehát mégsem álom... Akkor tényleg erősen szed valamit, vagy csak egy átverés? Valahogy nem akarok hinni benne, hogy ez igaz is lehet, már miért hinnék? Nem a népszerű lányok közé tartozom, így ha egy is kedves velem, akkor hátsószándékot érzek az egészben, de itt hiába szimatolok kifinomult orrommal, nem érzem a kétszínűség bűzét. Szokatlan számomra ez a szituáció, nem számítottam ennyire pozitív visszajelézésre, ezért kissé idegesen lépdelek utána, kitélkedve és gyanakodva mindenbe. Üljek le? Ez valami vicc? Oké, ám legyen. Úgy fecseg itt velem, mintha ezer éve ismernénk egymást, nem pedig fél perce toppantam volna be egy tálca sütivel az életébe. Kételkedve vontam fel egyik szemöldököm, az én is épp sütni akartam mondat hallatán, valami itt tényleg nem stimmel. Leültem a kanapéra, és figyeltem ahogy sertepertél, még így itthoni viseletben is megmutatkozik karcsú alakja, és nem is veti véka alá, hogy elégedett önmgaával. Mindig is irigyeltem az ilyen embereket, akik magabiztosak, nem a népszerűségük az ami miatt utálni tudtam őket, nem hiányzik az a ahatlams figyelem, inkább csak a batársoguk, az az ami belőlem hiányzik, pedig szükségem lenne rá, nem ájulhatok el valahányszor hozzámszólnak, ez még gyerekként cuki volt, ilyen korban már inkább ciki, de mit tedjek? Ilyen vagyok és kész. Apró sóhaly szökik ki ajkaim közül, nem neki szól, csak a gondolataim végterméke inkább.
- Örülök, hogy tetszik, most használtam először ezt a sütőt, nem voltam benne biztos, hogy jó lesz, ha gondolod áthozom legközelebb a receptjét. Mármint ha lesz legközelebb, tettem hozzá gondolatban, mert mi van ha nem akar többet látni?
- Annyira nem, Koreaban születtem, csak pár várossal arrébb. És te? Egy kicsit érdekesen beszél, így úgy sejtem, hogy nem it született. Minden nyelv tanúlható és gyakorolható, ez tény és való, de attól még kihallatszanak a külömbségek.
- Lassabban egyél, még süt, és fájni fog a hasad. Jegyeztem meg halkan, nem akarom, hogy később fájdalmai legyenek a sütim miatt.






Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nice to meet you! Hiro & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nice to meet you! Hiro & Sora   Nice to meet you! Hiro & Sora Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nice to meet you! Hiro & Sora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bora & Raehyun ~ Nice to meet you... again baby
» Hiro & Nico
» Dom & Ahra ~ second meet
» and so we meet again // saeron & youngbin
» Syd & Hiro - I need you

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: