Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeVas. 2 Okt. 2016 - 21:44

to think you would get me to the altar

Klipforgatás, fogyókúra, folyamatos táncórák, készülés a comebackre… Mindez nem képes elvonni a figyelmemet arról a tényről, hogy anya beteg, ezért közöltem a cég igazgatójával is, hogy néha ki fogok maradozni, mert van ez a gebasz otthon, és szeretném néha elkísérni anyát az orvoshoz, vagy hasonló. Talán nem volt 100%-os a figyelmem, mert most kénytelen voltam megosztani, és a családomra is jobban figyelni, mint ahogyan egy idoltól elvárnák. Sokszor szöktem haza a dormból, ami nem volt kifejezetten nehéz feladat, mert elég volt felülnöm egy metróra a megfelelő álcával és megkérni Nicot, hogy falazzon már nekem két órán keresztül. Pont ez volt az oka annak is, hogy nem kerülte el a figyelmemet a bátyám hazatérése sem, aminek eléggé örültem, hiszen már évek óta nem láttam. Egész nap egy halvány kis mosoly ült az arcomon miatta, a többiek meg folyamatosan furcsa tekintettel méregetnek, mintha egy kutatási csoda eredménye lennék. Tény és való, hogy nem nagyon látnak vigyorogni, de én is ember vagyok azért. Nem is tették szóvá, gondolom örültek, hogy ma kevesebbet morgok és csesztetem őket, inkább csak csendben voltam és csak Nicoval osztottam meg az örömhírt, miszerint a bátyám hazajött. Tény és való, hogy mindennek anya betegsége az oka, de én akkor sem tudtam nem örülni neki, hiszen olyan régen láttam már, és apánkkal ellentétben én tényleg kíváncsi voltam arra, hogy miket látott az utazásai során. Örültem neki amiért megtalálta az, ami érdekli és nem mondom, hogy nem aggódtam miatta, de tudtam, hogy elég találékony ahhoz, hogy ne essen bántódása. Amúgy is erőt adott nekem a lázongása, hogy végre én is kilépjek a családi burokból, és idolnak álljak. Miután beválogattak a bandában apám amúgy sem tudott mit csinálni, hiszen ha kidob otthonról sem esik nagy bántódásom, ugyanis össze kellett költöznöm ezekkel a tökfejekkel.
Érdekes módon ma pont én voltam az, akinek egy picit megtört a koncentrációja, holott általában szeretem szekálni azokat, akik elrontják a koreográfiát, vagy hülye fejet vágnak a felvételen. „Még ezt sem tudjátok megcsinálni?” Mindig az én számból hangzott el ez a kérdés, és most a forgatás is miattam lett felfüggesztve és holnapra haladva, mondván, hogy „a jégherceg biztosan beteg, mert vigyorog és képtelen odafigyelni arra amit csinál, inkább dolgozzunk holnap kétszer annyit”. Nem örült neki senki, de én leszartam, legalább szabad lett a délutánom, és amint kimondták a szünetet, intettem egyet nekik és szó nélkül indultam el a kisminkelt szemeimmel, és a belőtt hajammal, ami perceken belül le fog lapulni, mert mélyen az arcomba húztam a sapkámat, hogy ne ismerhessenek fel.
Út közben hívtam fel Johnny-t, mert nem akartam időpontot egyeztetni, most azonnal akartam vele találkozni.
- Csá, hallom ide is eljutottál – mondtam neki a telefonba, miközben a zsebemben kutattam a cigim után – Úgy néz ki, hogy most véletlenül nincsen semmi dolgom, szóval áldozok rád a töménytelen időmből.
Ez az én nyelvemen annyit, jelent, hogy gyere már, mert hiányoztál és szeretnélek látni, de soha nem mondanék ki ilyen nyálas dolgot még neki sem.
- Nincs kifogás, nagyon elfoglalt ember vagyok ám – folytattam – Tíz perc múlva legyél a Gangnam elején, ott várlak.
Ezzel rá is vágtam a telefont, és még a kapucnimat is az arcomba húztam, hogy biztonságosan vethessem bele magam a tömegbe. Hamar odaértem, mert a forgatási helyszín nem volt messze, még így is rá tudtam gyújtani, ami miatt egy picit behúzódtam az egyik bolt mögé, hogy ne csináljak botrányt. Onnan tökéletesen láttam az embereket, így szinte azonnal ki is szúrtam a bátyámat és a biztonság kedvéért a karját megragadtam, hogy biztosan észrevegyen.
- Hali – intettem neki lazán, aztán magamat is megleptem, de nem lepacsiztam vele, hanem odahúztam magamhoz és megöleltem. Tényleg régen volt már, hogy találkoztunk és hiányzott is a képe.
- Úgy emlékszem, hogy helyesebb voltál amikor elmentél – vigyorogtam rá, aztán hátráltam pár lépést és levettem a kapucnimat a sapkámmal együtt. Utálom takargatni az arcom, de szükséges.
- Ezért egy szót se – mutattam az oldalt kiborotvált hajamra, ami még mindig lila volt, de már egy picit kezdett kikopni belőle. Hallgatom eleget a maradék hattól – Ha te is kiröhögsz, akkor tényleg letolom kopaszra a fejem.
Lepöccintettem a cigim hamuját, és egy picit elgondolkoztam a múlton. Amikor utoljára találkoztunk teljesen máshogyan néztem ki, elegánsabb ruhákat hordtam, és a hajam is rendezetten állt. Egyáltalán nem lepődnék meg, ha azt mondaná, hogy rám sem ismer, mert már egyáltalán nem tűntem jó gyereknek, hanem pontosan olyan voltam, mint amilyennek éreztem magam. A stílusomról lerítt a hanyagságom és a lazaságom, de ez nekem tetszik. Sokkal jobban érzem magam így, mint a jól fésült hülyegyerek szerepében.

742 | drága tesónak.<3 | Exo - Lotto | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Park Joonho
varosi
varosi
Park Joonho


♠ Titulus : a paper town
♠ Tartózkodási hely : everywhere & nowhere
♠ Szak/Foglalkozás : adventurer
♠ Családi állapot : finding the missing piece
♠ Hozzászólások : 162
♠ Reagok : 76

Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeCsüt. 6 Okt. 2016 - 10:59


Sky & Johnny
brothers by blood, brothers for life
Az elmúlt évek jelentős részét nyugati társadalmak köveit koptatva töltöttem el. Jártam olyan színes nemzetiségű országokban, mint az Ausztrália, ahol ki sem lógtam a helyiek közül, mert egész ázsiai negyedeket húztak fel a külföldről bevándorlók számára. Az angolszász államban épp oly otthon éreztem magamat, mint az Egyesült Államokban, ahonnan izgalmas utam már eleve kezdetét vette. Európa már igazán más tészta volt, mert bár élhettek hónapokat Amszterdamban vagy Nizzában, folyamatosan azzal szembesültem, hogy ha letelepednék, akkor is valószínűleg csak turistának néznének. Nem mintha zavart volna, hiszen alapvetően én mint örök világutazó szintén ebben az állandó körforgásban mindenütt csak ideiglenes turistaként tekintettem magamra, és nem is szándékoztam egyhamar megvetni a lábamat sehol… Addig legalábbis nem, míg nem érkezett az a végzetes hívás és megesett apámmal évek óta az első beszélgetésem. Még mindig élesen él bennem a kép, hogy miket vágott hozzá, amikor jószerivel kidobott a házhoz, mert ultimátumot adott nekem: vagy a „felelőtlen pénzszóró utazgatás” vagy az örökségem. Fogalma sem volt, hogy már akkor milyen könnyű volt eldobnom magamtól a másikat. Tudom, nem kellene ilyen igazságtalannak és hálátlannak lennem, hiszen a vállalkozás miatt volt ott a családunk, ahol és annak köszönhettem, hogy ilyen jómódban nőttünk fel, hogy előkelő iskolákba járhattunk és soha semmiben nem szenvedtünk hiányt, mégis a nyomás, hogy továbbvigyen a céget, mindig is csak nehezítette a szívem. Míg nem voltak meg a saját álmaim, míg nem jöttem rá, hogy én igazán mit akarok, addig nem zavart, sőt kifejezetten könnyebbségnek tartottam azt, hogy a szüleim döntsék el helyettem, hogy mi legyen, és ész nélkül követtem a nekem kijelölt utat. Egy nyár azonban mindent megváltoztatott, és nem akartam többé drótkötélen rángatott marionettbábu lenni.
Külfölddel szemben Dél-Koreában úgy néztek rám, mintha otthon lennék. Turisták fordultak hozzám, és megkérdezték, hogy mit merre találnak, mire nekem kelletlen fel kellett világosítanom őket, hogy nem tudom, de nagyon szívesen segítettem nekik a koreai szövegeket lefordítani. Leszámítva azt a néhány vakációt, amit e keleti országban töltöttünk, sosem éltem Szöulban, hiszen a családom is csak azután költözött ide vissza, hogy én már eljöttem otthonról. Talán ezért esik még mindig nehezemre azt mondani, hogy itthon vagyok, mert még mindig idegen minden. Bár az évek tapasztalata sokat segít az alkalmazkodásban, és már néhány nap után nem éreztem magamat olyan elveszettnek, de azért még mindig sok kérdőjel van bennem, ami megválaszolásra vár. De azok ráérnek, mert a család az első. Azon belül is anyu, majd öcsi. Kistestvéremről alig tudtam elhinni, amikor édesanyánk néhány éve mondta, hogy idolpalánta lett. Hogy pont belőle? Az ő természetével? Nehezen tudtam elképzelni, amint hagyja, hogy kifessék és kényük-kedvük szerint ugráltassák, ám nem kérdőjeleztem meg a döntését. Ha ő ezt szeretné, akkor ki vagyok én, hogy megállítsam? Természetesen csak sikereket kívántam neki, de arra nem számítottam, hogy hazaérvén az első napokban találkozni sem tudok vele, mert már ő sem otthon él, hanem a bandatársaival egy dormban, és annyira elfoglalt, hogy haza sem tud látogatni. Bár anya titkos mosollyal mesélte, hogy olykor-olykor kiszökik miatta, amiért aggódik is, de én erre csak elvigyorodtam. Tipikus Sky, nem is ő lett volna.
Meg sem lepődöm hát, amikor ismeretlen számról hívást kapok, és az ő hangja szól a hangszórókból mindenféle gyermeki emléket felidézve bennem. Biztos vagyok benne, hogy anya volt az, aki tájékoztatta a visszatértemről és megadta neki az új számomat, ezért nem támadom le ilyen fölösleges kérdésekkel. Amúgy sem érdekel semmit, hogy hogy talált meg, a lényeg, hogy keres és találkozni akar velem!  Az én magának való, de szíve mélyén jólelkű kisöcsém látni akar. Széles mosollyal hallgatom végig a monológját és a nagyzolását arról, hogy mégis milyen sűrű programja van, ami miatt most ér rám, és érezzem megitsztelve magam, de tudom, hogy ez csak színjáték. Kevesen ismerik őt olyan jól, mint én, annak ellenére is, hogy évek teltek el, mióta igazi, normális testvéri viszony lehetett volna köztünk. Az az egy-egy találkozás karácsonykor vagy a szülinapján, már amikor voltam pénzem repjegyre, nem számított sokat. Lemaradtam arról, hogy hogyan lett abból a makacs kiskamaszból felnőtt férfi és közben idol. Alig várom, hogy lássam a változást.
- Ott leszek – csak ennyit mondok, de öcsi nem is hagy lehetőséget többre, mert a telefon máris pittyeg jelezve, hogy letette azt. Csak nevetni tudok a viselkedésén, de nincs ebben semmi gúny vagy rosszérzés, csak őszinte öröm és végig vigyorogva szelem át az utcát a buszmegállóhoz. Még szerencséje van a kölyöknek, hogy tudom, mire gondol, mert igen nagy bajban lennénk, ha fogalmam sem lenne, hogy hova kéne mennem. A melóból meg igazán nem fog megártani, ha kihagyok egy napot. Nem tudom kimagyarázni magamat, még mindig kereshetek máshol állást. Hozzászoktam már, úgyhogy meg se kottyana új meló után nézni. Azért mert én már csak olyan rendes vagyok, megcsörgetem a főnököm, és halaszthatatlan családi vészhelyzet miatt offolom a napot, és elindulok a megadott helyre.
Az emberek tömegében a tesóm kobakját keresem, de csak nem látom sehol. Az órámra nézek, hogy ellenőrizzem az időt, talán még ide sem ért, amikor egy kéz megránt, és máris két kar közt találok magamra, és megmosolyogva viszonzom a gesztust.
- Kösz, téged is jó újra látni tesó, hiányoztál! – mosolyodom rá igazi testvériesen,  egy picit sem magamra véve a cukkolását, jól megnézve magamnak. Már a telefonban hallatszott, hogy mélyebb lett a hangja, és már magasságban is nyúlt annyit, hogy lassan versenyezni tudjon velem, de a legszembetűnőbb változásra akkor leszek figyelmes, amikor leemeli a csupa fekete betörőcuccának két elemét, és normálisan rálátok az arcára… meg a hajára, amibe régen szerettem beletúrni csak, hogy idegesítsem. Még mindig meghökkent, hogy nem az a jólnevelt kisfiú már, akire emlékszem régről, de nem ez  az első alkalom, hogy így látom, de nem ám.
- Mit gondolsz, kibírtam anélkül, hogy megnézzem, hogy festesz a tévében? Az egyik első dolgom volt, amint hazajöttem! Büszke vagyok rád, öcsi! – paskolom meg a vállát, miután kommentárt tesz a hajára, de engem aztán tényleg nem izgat, hogy fest. Attól még a tesóm, és szeretem úgy, ahogy van, ezért megérdemli, hogy tudja, hogy a lemondásai, az áldozatai, amiket az álmáért hozott, büszkévé tesznek. Apát ismerte, tőle sose hallotta ezt elégszer (vagy inkább egyszer se), anyu meg félthette és inkább nem mondott semmit, úgy mondtam én, mert megérdemli.
- Gyere, üljünk be be valahová! Itt úgysem tudunk normálisan beszélgetni, mert még a végén letámadnak a rajongóid – jegyzem meg, és már most érzem, hogy mennyire szeretni fogom ezzel piszkálni. Azzal, hogy mennyi lány sikítja, hogy oppa, amikor meglátja. Vigyorogva vetem át az egyik karom a vállán. – Ismersz valami jó kis helyet a környéken vagy csak menjünk az orrunk után, mint  a régi szép időkben?
Ó, de milyen rég is volt az már. De itt az ideje, hogy mindent bepótoljunk!

öcsinek ^^ ♪ hard carry ♫





it's because of you
that the first time in my life
i'm afraid to leave


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimePént. 14 Okt. 2016 - 19:04

to think you would get me to the altar

Mivel túl gyorsan raktam le a telefont, már csak magamban tudtam kimondani a következő szavakat: helyes-helyes. Gyere csak Johnny. Ha ellent mertél volna mondani, akkor se perc alatt találnék valakit, aki ért az emberek lenyomozásához, és hidd el, hogy neked fájna jobban, ha én sétálnék utánad. Jó… Valószínűleg fele annyira nem bánnék durván vele, mint mondjuk a csapattársaimmal, de az tuti, hogy legalább egy barackot kapna a fejére. Már évek óta osztogatom őket a zsibivel együtt, szóval elég fájdalmas lenne számára a dolog. Bár… Mindegy, úgysem tudnám bántani. Túl régen láttam már ahhoz, hogy kegyetlenkedjek vele. Anya meg… Nos hát ő túlságosan beteg és gyenge ahhoz, hogy most azonnal továbbálljon, ezért még bőven lesz alkalmam félretenni az érkezése által előtört érzéseimet, és kedvemre szadizhatom majd a drágát.
De most még nem teszem meg, mert én jó testvér vagyok, és nem akarom bántani egyből a gyereket. Talán ha valamelyik csapattársam hallaná ahogyan magam így skatulyázom be, minden bizonnyal hülyének nézne, vagy talán hevesen ellenkezne, én mégis úgy vagyok vele, hogy ha valaki megadja a kellő időt, teret, nyugalmat és türelmet, akkor rájöhet, hogy a rosszindulatú megjegyzéseim mögött azért megbújik némi jóérzés is. Mert én nem vagyok rossz ember, csak nagyon szeretek morogni, és képtelen vagyok elviselni magam körül a nem zene által keltett zajt, káoszt. Az emberek talán azt hinnék – a rendetlenségemből kifolyólag meg a jellemvonásaim miatt is egy picit – hogy én aztán egy nagyon bad boy vagyok, de erről szó sincs, csupán csak mást tartok viccesnek és kevésbé vagyok barátságos, mint az átlag emberek.
Nem vártam valami sokat, de úgy gondoltam, hogy ő viszont tud várni, amíg elszívom a bagóm, szóval minden további nélkül gyújtottam rá, a sapkámat mélyen az arcomba húzva, Valamikor még otthon szoktunk rá Nicoval a cigire, és nekem már akkor is kommandóznom kellett apám miatt, szóval meg sem kottyant a dolog itt sem. Eddig egyszer sem buktunk le, habár szerintem senki nem lepődne meg, mert a banda enyhén szólva szereti az isten által küldött áldásokat, amik nem mások, mint az alkohol, a cigaretta, és a nők. Természetesen az is alapszabály a dormon belül, hogy mindenkinek megvan a magántulajdona, így a dolgok általában nem mennek közösbe. A pia és a cigi, mondjuk kivételt képeznek, de egymás nőjére nem hajtunk rá. Na nem mintha én annyival kavargatnék, általában csak elfogadom az idol lányok ajánlatait ha ahhoz van kedvem, de amúgy őket is lerázom egy két éjszaka után.
Amint megláttam az amúgy szinte semmit sem változott bátyámat, rögtön karon ragadtam és berántottam magam mellé, mert eléggé elrejtőztem.
- Ma még elviselem a nyálaskodásod, holnap viszont már beszólok érte – jelentettem ki, de azért megpaskoltam a hátát mielőtt elengedtem – És izé… Én is unatkoztam nélküled. Szóval baszd meg, jó?
Ez a saját nyelvemen annyit jelent, hogy „te is hiányoztál”, de világ életemben nehézséget okozott az ilyen dolgok kimondása. Például amikor kissrác koromban véletlenül fellöktem egy lánykát nem bocsánatot kértem, hanem azt mondtam neki, hogy „legközelebb állj arrébb, mert a végén elfelejtelek kikerülni”. Ezen mindenki nevetett egy nagyot, én viszont annyira nem élveztem, hogy utána a délutáni játékidőmből keddenként nevelési tanácsadóhoz jártunk. Igen, ez ilyen mély nyomot hagyott bennem.
- Kösz – mosolyogtam rá halványan – Majdnem szabotáltam a debütálást, de végül meg lett oldva a dolog.
A szűkszavúságom és a túlságosan erős öntudatom egy picit megsínylette a dolgokat, így sokáig kérdéses volt, hogy bekerülök a bandába, de végül a vezetőség úgy döntött, hogy ennél komolyabb baj nincs velem, és legalább nem kell senkinek sem megjátszania a hűvös szépfiút, ugyanis a banda rendelkezik egy ilyen taggal. Ez amolyan bevált koncepciónak tűnik, az Infinite és a Vixx is népszerű lett egy-egy ilyen taggal. Na nem mintha annyira érdekelnének az idolok, ezt a két bandát is csak azért jegyeztem meg, mert az orrom alá dugták a tagokat, akiknek fogalmam sincs mi a nevük, az egyik talán valami Lion, vagy mi a franc. Nem is érdekel.
- Emlékszel még Nicora? Sokat lógott nálunk még otthon. Ő is a banda tagja lett. – ezt csak azért mondtam el neki, hogy megnyugodhasson. Azért szerintem valamilyen szinten féltett és felmerültek bizonyos kérdések benne az alkalmasságommal kapcsolatban, vagy ha ez konkrétan így nem is fogalmazódott meg benne, azért abban biztos volt, hogy az én temperamentumommal nehéz. És ha tényleg követett, akkor gondolom látta, hogy Hyunjae egy rohadt nagy állat. Talán párszor el is mélázhatott azon, hogy eddig hányszor vertek laposra… Hát megestek egyfajta verekedések, de nem voltak annyira jelentősek.
- Senki sem tudja, hogy te vagy a testvérem Hyung – néztem rá, és talán egy kis aggodalom is csilloghatott a szememben – Nem akarom, hogy rád szálljon a média, szóval mi lenne, ha vennénk egy üveg piát és kiülnénk valami eldugott kis szabadtéri helyre? Az amúgy is jobban illik hozzád.
A végén megint elmosolyodtam, mert elég régen láttam. Talán pont ezt a vigyort nevezték annak idején vérszegénynek, de szerintem menedzser-nim azóta sem látta, szóval ha most itt lenne, akkor valószínűleg madarat lehetne fogatni vele a boldogságtól, mert még egyszer tanúbizottságot tennék arról, hogy én is csak emberből vagyok és tudok mosolyogni.
- Próbáltak amúgy kutakodni utánad, de közöltem velük, hogy nem vagy olyan jó bőr, mint én, felesleges lenne – legyintettem egyet, de amúgy tényleg ezt mondtam nekik, mert ez pont elég indok volt ahhoz,hogy leszálljanak róla. Szeretném ha nyugodtan utazgathatna és nem kéne attól tartania, hogy mikor rohanják le a rajongóim, hogy rólam kérdezősködjenek. Őt ismerve kedvesen válaszolgatna nekik, de nem akartam megkockáztatni a dolgot, néha elég furcsák tudnak lenni az ilyen lányok.
- Ma még lehetsz ciki – paskoltam meg a vállamra tett kezét – De holnaptól nem.
Ezek után még egyet szippantottam a cigiből, aztán a füst kifújása után sodortam ki belőle a dohányt és visszatettem a dobozba, ahogyan a sapka is visszakerült a fejemre.
- Készülj fel, ha így vonulunk végig és valaki felismer, akkor a múlt heti után lehet a pasimnak titulálnak, ha valaki felismer – vigyorogtam rá. Nem tudom mennyire volt naprakész a bandával kapcsolatban, de sikerült felrázni a híreket, az tuti. Túl régen cikkeztek már rólunk, mert egy ideje már nem volt comeback, de megoldottam, hogy ez megtörténjen.
- Ezzel kapcsolatban majd mutatok valamit – mondtam neki derűs hangon, aztán megindultam – Akkor kisbolt?


1 011 | drága tesónak.<3 | SF9 - Fanfare | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Park Joonho
varosi
varosi
Park Joonho


♠ Titulus : a paper town
♠ Tartózkodási hely : everywhere & nowhere
♠ Szak/Foglalkozás : adventurer
♠ Családi állapot : finding the missing piece
♠ Hozzászólások : 162
♠ Reagok : 76

Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeHétf. 31 Okt. 2016 - 8:06


Sky & Johnny
brothers by blood, brothers for life
Amikor berántanak a kis utcába, próbálok nem meglepettnek tűnni, de hát ki hibáztatna, ha egy kicsit le vagyok döbbenve. Hiszen az én emlékeimben Sky egy alig 15 éves kölyökként él, aki úgy öltözködött, ahogyan a család elvárta, és soha nem festette volna a haját vagy hasonló. Most viszont itt áll előttem, és már nem csak a vállamig ér, mint régen, hanem majdnem egy magas velem (bár még van mit behoznia) és nézzenek rá, hogy megemberesedett! Nem is beszélve a stílusos hajáról, amit eddig csak online láttam, de élőben nem. A szerkója meg pont olyan, mintha egy bolt kirablására készülne, de azt hiszem, hogy az össze szabadba merészkedő idolról elmondható volt ez. Viszont olyan jó újra látni! Ki hibáztathatna, ha egyszer túl lelkes és érzelgős vagyok? Vele ellenben nem nagyon szoktam visszafojtani az érzéseim kifejezését.
- Alig várom, hogy megint kiossz. Hiányoztak a beszólásaid is – jegyzem meg teljes őszinteséggel, mert öcsinek mindig is megvolt a maga temperamentuma. Ám ha már beszólásoknál tartunk, a gondolataim akaratlanul is rögtön Boa felé terelődnek, és nem tudom megakadályozni a számra kanyarodó mosolyt. – Bár a lakótársamtól kapok eleget, de majd róla mesélek később! – ígérem, mert rengeteg bepótolnivalónk, és nem akarok végig én beszélni, mesélni. Sky-nak igen izgalmas élete lett az elmúlt években, és még ha nem is a legcukibb srác hírében állt, bomlottak utána a csajok. Legalábbis a rajongói oldaluk alapján, ahol tájékozódtam, miután hazaértem.
- Ó, idolkodás mellett volt még időd unatkozni nélkülem? Meg vagyok hatva – teszem az egyik kezemet a szívemre, és halkan, jókedvűen felnevetek. Fantasztikus érzés megint találkozni vele, és tudom, hogy számára nehéz szavakkal kifejeznie az érzéseit, ezért semmi sem veszek magamra, mert megvan a saját Sky-koreai szótáram, ami átfordít mindent arra, amit valójában gondol alatta. Szóval tisztában vagyok vele, hogy mikor azt mondja, basszam meg, az valójában csak azért van, mert egy icuripicurit én is hiányoztam neki.
Komolyan gondolom, hogy büszke vagyok rá, és úgy látszik, hogy a fiúnak jól esik a szavakba öntött dicséret. Valószínűleg nem elég, hogy százezrek követik közösségi médián, és az utcán futnának utána a rajongók, ha azok, akik igazán ismerik, nem ismerik el a tehetségét.
- Majdnem szabotáltad? Ugye nem apa miatt? – ráncolom a homlokomat, és az idegesség gombócot formáz a torkomban. Az egyetlen bűnbánatom azzal kapcsolatban, hogy eljöttem otthonról, hogy ezzel a saját feladataimat is az öcsémre hagytam és vele együtt a terhet, hogy vegye át az ingatlanbirodalmat. El tudom képzelni, hogy mekkora nyomást helyezett rá, amikor el akarta érni, hogy koncentráljon a sulira meg az egyetemre. Ám Sky mindig is erős jellem volt, és mint az látszik, nem hagyta magát. Nem hódolt be apánk akaratának, akinek ideje lett volna végre felnyitnia a szemét, és rájönnie, hogy valamit nagyon elcseszett.
- Nicora? Persze! Örülök, hogy nem vagy egyedül – jegyzem meg tényleg megkönnyebbülve, majd egy kicsit óvatosabban rákérdezek: - És a többi srác milyen?
Az, hogy egymás mellett mosolyognak a fotósorozatokon semmit nem jelent, tudom jól. Egy olyan iparban, mint az övék, ahol gyártásszerűen összerakják a fiatal tehetségeket, nem feltétlen alakulnak ki igazi barátságok, sőt! Talán ezért is nyugtat meg a tudat, hogy legalább Nico mellette van. Egy nyugodtabb természet talán kezelni tudja Sky kitöréseit.
- Ez… öhm… elég figyelmes tőled. Mikor lett az én impulzív kisöcsémből egy ilyen gondoskodó természet? – cukkolom egy kicsit, mert értem aztán igazán nem kellett volna aggódnia, meg tudom védeni magamat, ha arról van szó. Bár az igaz, hogy tucatnyi rajongóval még nem kellett szembenéznem, és ha nem látnám, hogy Sky ezt mennyire komolyan veszi, akkor nem hinném, hogy egy csapat lány olyan ijesztő lehet. Mindenesetre jól esik, hogy gondolt rám, és nem adott ki mindenféle információkat a média hiénáinak.
- Benne vagyok. Üljünk ki a Han folyóhoz. Annyi ember közt lehetetlen, hogy kiszúrjanak, nem? – vetem fel, és örömmel nézem öcsém boldog mosolyát. Vagy valami olyasmit. Tőle már ez is annak számít, és boldoggá tesz, hogy szemtanúja lehetek.
- Akkor készülj fel, mert ma extra ciki leszek – kacsintok öcsire továbbra is vigyorogva, mint a tejbetök, és nem mozdítom onnan a kezemet. Összeráncoltam homlokkal nézem, ahogyan Sky elszívja a cigit, és a nyelvemen van a kérdés, hogy nem árt-e a dohány az énekhangjának vagy hogy miért nem gondol anyára, aki rákkal most épp az életéért küzd, míg ő így öli magát, de tudom, hogy nincs jogom számonkérni, hiszen felnőtt és amúgy is én is sok minden kipróbáltam, nem lenne fair a részemről. A következő megjegyzése viszont meglep, annyira nem volt up-to-date, mint kiderült, mert nem hallottam semmi újat felőle. Azért nem a koreaboo-n éltem az életem még így sem.
- Miért, mi történt múlt héten? – kérdezem, de igyekszem kiszűrni az aggódást a hangomból, mert ahogyan Sky vigyorog, olyan rossz csak nem lehet. Ugye?
- Oké, persze, menjünk! – követem öcsém lépteit, mert ő mégis csak jobban otthon van itt, mint én. Jobban nem is különbözhetnénk, ahogyan végigsétálunk a mozgalmas utcán, de szerencsére senki nem állít meg minket, mielőtt beérnénk a boltba, ahol hamar megtaláljuk az alkoholos polcot.
- Mihez lenne kedved? Válassz bátran, ma az én vendégem vagy! Nem is ittunk még soha együtt – csóválom meg a fejemet. Mennyi mindenből kimaradtam! Szinte nem is láttam őt felnőni, és most 25 éves fejjel kell azzal szembesülnöm, hogy annyi első élményéről lemaradtam, melyet meg kellett volna osztanunk. Azért remélem, hogy nem neheztel rám nagyon emiatt. Listát kellene írnom, mit kellene együtt csinálnunk, most hogy haza jöttem, ma legalább az ivást lehúzhatnánk róla.
Amikor már a pénztárnál állunk sorba, még engem is feszélyez, hogy milyen lehet öcsinek így, toporogni egy zárt térben főleg egy olyan kasszánál, ahol az eladó egy fiatal lány, és könnyen felismerheti.
-Ha gondolod, előremehetsz, és kint megvárhatsz, míg én ezt elintézem – ajánlom fel, mert nem akarom, hogy miattam bajba kerüljön. Az egy dolog, amit a médiától kapna, az, amit az ügynökségétől, mert óvatlan volt, egy másik.

öcsinek ^^ ♪ hard carry ♫





it's because of you
that the first time in my life
i'm afraid to leave


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeCsüt. 8 Dec. 2016 - 21:44

to think you would get me to the altar

Azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem hiányzott a bátyám, de mivel ilyet hangosan sosem jegyeznék meg, nem is szorulok rá, hogy másnak füllentsek, önmagamnak meg úgysem szoktam olyat állítani, ami nem igaz. Mindig aszerint éltem, hogy ha becsapom saját magam, akkor azzal elcseszek mindent, ez pedig egyáltalán nem szándékom. Éppen ezért mentem el idolnak annak ellenére is, hogy az apánk ezen totálisan kiakadt, és az én nyakamba akarta varrni a céget. Anyával takarózott, hogy miatta nem tehetem meg, de már előtte megkérdeztem tőle, hogy mit szólna hozzá, és nem volt a dolog ellen. Persze féltett de ő maga is tudta, hogy már rég nem vagyok az a kisfiú, akit annak idején kergetett, szerintem arról is tudott, hogy Nicoval már 16 éves korunkban az ablakban ülve füstöltünk, csak éppen nem mondtuk el senkinek. Apám meg azt hiszem túlságosan szart rám meg Hyungra is, hogy az ilyesmi feltűnjön neki. Csak az üzlet számított és, hogy ne hozzunk szégyent a fejére.
- Akkor készülj fel, mert volt lehetőségem gyakorolni a bandán – vigyorogtam rá – Hatból négyet utálok, de úgy rendesen.
Ebből biztosan le tudta szűrni mire gondolok, hiszen világ életemben egy pokróc voltam, de azért nálam is megvoltak a fokozatok. Nicot bírtam, ő a legjobb példa arra, hogy mi számít nekem a barátnak. Aztán voltak az emberek, akik az elmegy kategóriába tartoztak, de ennek is két rétege van, mert nagyon kevés ember, akik úgy alkalmazkodnak valamennyire a szokásaimhoz, talán már majdnem össze is tudnak velem barátkozni. Ilyen volt a csapat maknae-yah, Namki. Aztán voltak azok, akiket elviseltem, mert muszáj, de néha bevertem a képüket, meg akiket sokszor megvertem és folyton ordítottam velük. Na a banda maradék tagja ide tartozik. Az mondjuk túlzás, hogy Hyun Jae-t elvertem, mert azért ő valamivel erősebb nálam, de egyszer majdnem sikerült őt is.
- Gondolom nem szőrös taxisofőr ha így vigyorogsz – boxoltam bele mosollyal az arcomon az oldalába. Biztos voltam benne, hogy összeszedett valami nőt, ismerem ezt a fajta mosolyát. Mondjuk már ideje lenne, mert lassan nagybácsivá kéne tennie, vénül már ő is. Na nem mintha az a két év, ami köztünk van annyira sokat számítana, de nekem amúgy sincs se lehetőségem, se kedvem gyereket csinálni. Biztosra veszem, hogy borzalmas szülő lenne belőlem, vagy talán még a borzalmasnál is rosszabb, ha létezik egyáltalán ilyen. Biztos vagyok benne, hogy nem lenne se türelmem, se agyam egy gyerekhez, egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy én felneveljek valakit.
- Nem olyan durva amúgy – mondtam neki – Az elején az volt, meg most sem kellemes, de több szabadidőnk van, mint eddig, és az éves comeback is kevesebb. Szóval most jól mennek a dolgok, és úgy néz ki lesz még egy kis időm arra, hogy unatkozzak nélküled.
Ez azért nem volt teljesen igaz, mert jelenleg majd’ beledöglöttünk a munkába, de valahogy… Na hát ezzel nem lehet valami jól menőzni, én meg mostanában annyira laza vagyok, hogy kész csodának tartom az eddigi porcikáim egyben maradásának okát is. Sokkal jobban illene hozzám, ha darabokban sétálná, mert tényleg lassan szét kéne esnem a lezserségemtől. Meg most, hogy anya is beteg, szerintem az, hogy amúgy kicsit fáradt vagyok nem számít. Pont jó, hogy itt van, mert ezzel lesz lehetősége könnyíteni rajtam, kiadhatom a gőzt, és akkor minden nagyon király lesz.
- Dehogy – vigyorogtam rá – Mentünk egy műsorba, és a menedzser meg akarta írni a profilom.
Szerintem ezt tovább nem is kellett ragoznom. Pontosan tudja, hogy nem vagyok valami beszédes, az teljesen más, hogy most pofázok magamhoz képest tényleg sokat, de már évek óta nem láttuk egymást, ezért úgy érzem, hogy tényleg ez a minimum. Teljesen normális, hogy beszélgetni van kedvem vele, mégis a testvérem, meg egyelőre van mit mesélni neki. Aztán minden csoda három napig tart, gondolom ez sem lesz így örökké, és két hét múlva megint az átlagos társalgási formánkat öltjük fel, ami nagyjából annyiból áll, hogy köszönök neki, elmondom hogy vagyok, és végül, lezárásként bejelentem, hogy semmi sem történt velem. Mindig ezt játszuk, de soha nem láttam volna, hogy zavarná. Egyszerűen csak nem látom értelmét, hogy sokat beszéljek, ha pár szóval is el tudom érni azt, amit akarok, viszont egy profil megírásánál ez nem éppen előnyös tulajdonság, így a menedzser kiakadt, nekem meg lett egy jó délutánom, mert vicces volt a vörösödő fejének látványa.
- Szegényt néha sajnálom. – tértem rá a legjobb haveromra, aki szerintem már totyogós kora óta nálunk cseszi a rezet. Szó szerint együtt nőttünk fel, ezért biztos voltam benne, hogy Johnny sem feledkezett meg róla, túlságosan is az életünk része volt. Vele kezdtem el cigizni az erkélyen, együtt is legyezgettük el a füstöt, ha valaki bejött, van egy csomó közös titkunk meg élményünk, szóval azt hiszem nem kell ragozni, hogy milyen mélyre nyúlik vissza a barátságunk. Bár néha őt is megmorgom, de most már igyekszem emberelni magam, azért mégsem egy átlagos srácról van szó, hanem Nicoról.
- A többiek? A maknae egész cuki – jelentettem ki, aztán vállat vontam – De amúgy mindet utálom.
Gondolom ezen sem lepődött meg. Bááár, ki tudja, talán az meglepetést jelenthetett, hogy legalább egy ember van, aki nem teljesen tabu számomra. Furcsa, mert amúgy alapjáraton lenézem a fiatalabbakat, és a gyerekkel is ezt tettem először, de most valamiért mégis úgy érzem, hogy nekem tökéletesen megfelel a társasága. Általában csendben elfoglalja magát mellettem, néha megkérdezi, hogy hozzon-e valamit a boltból, és soha nem szól be, ha lenyúlom a pénzét, ami amúgy mindig bevett szokásom volt, gondolom Johnny is tudja. Szóval vele könnyű együtt élni, mert inkább megnyugtat a jelenléte, egyáltalán nem gondolom degradálónak.
Időközben pedig beértünk a boltba, ahol minden szükséges anyagot be akartunk szerezni az ereszd el a hajamhoz. Nem szaroztunk, rögtön az alkoholt kínáló polcok felé vettük az irányt, vagyis leginkább én vezettem, mert már ismerem annyira a szöuli boltok berendezését, hogy csukott szemmel is megtaláljam. Mindig jobb oldalt vannak, szépen sorba rakva, a teljes kínálatot mutatva.
- Épp itt van az ideje – bólintottam – Remélem azért bírod, nem akarlak a hátamon hazavinni.
Mondjuk egyáltalán nem tartom idiótának, szóval szerintem biztos ismeri a határait. Mégiscsak volt ideje kiélni magát, de aztán meg ki tudja, lehet már régóta nem bulizott – bár azt kötve hiszem – és most meg nem bírná komolyabban. Mindenesetre sokkal frappánsabb dolog bezsólni neki, mitn elismerni, szóval miért tenném meg azt? Nem illene hozzám azt hiszem.
Leemeltem a polcról két üveg vodkát, meg egy narancslevet és energiaitalt, mert mégiscsak úgy az igazi, aztán személni kezdtem a rakományt.
- Hmmm – összegeztem végül roppant értelmesen – Ha nem állunk be tőle, akkor majd visszajövünk még egy körért.
- Nincs gáz. Majd mindenkit lerúgok, aki rád akar szállni, ha esetleg nem jön be a tervem – vigyorogtam rá, aztán már meg is indultam a kassza felé, mosolyogva a lányra, mert el akarom élni a célom, a cél pedig szentesíti az eszközt, nemde? Szóval lényeg a lényeg, vigyorogtam, mint a vadalma, és miután lepakoltam a kiválasztott alkoholos italokat, aztán az arcába hajoltam, amitől persze elvörösödött, de nem kifejezetten foglalkoztam vele. Már idefele jövet feltűnt a csillogó tekintete, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy a rajongónk.
- Nem. Láttál. Semmit. – mondtam neki nyomatékosan, és cserébe aláírtam a csuklóját. Mindig van nálam fekete filctoll erre az esetre. A rajongók miatt felkészültnek kell lenni. A pultra dobtam az első bankjegyet, ami a kezem ügyébe akadt, amibe kétszer is belefért volna a piánk összege, de nem számít, talán egy kis zsebpénz elég neki, hogy hallgasson. Ha meg nem, akkor érvénybe lép a másik opció.
- Na hát ezt elbasztam – állapítottam meg, amikor elindultam kifele, és intettem Hyungnak is, hogy kövessen – Tuti az lesz az első, hogy a suliba mindenkinek elmondja, de nincs fotója rólad, szóval nem gáz annyira talán.


1 242 | bocsi amiért ennyit késett. :c | és képzelj ide valamit, nincs zene. Sad | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Park Joonho
varosi
varosi
Park Joonho


♠ Titulus : a paper town
♠ Tartózkodási hely : everywhere & nowhere
♠ Szak/Foglalkozás : adventurer
♠ Családi állapot : finding the missing piece
♠ Hozzászólások : 162
♠ Reagok : 76

Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeSzer. 21 Dec. 2016 - 21:12


Sky & Johnny
brothers by blood, brothers for life
Nem fogom tagadni, hiányzott Skyler. Bármilyen keményfejű, nehéz természetű, temperamentumos, mégis hűvös kölyök, én akkor is imádom, és nem csak azért mert a testvérem. Ugyan az elmúlt években nem lehettem mellette – nem mintha szüksége lett volna rám -, de ez nem jelenti azt, hogy ne törődnék vele. Sosem voltunk olyan hű, de közeli tesók, az élet mindig közbeszólt, de valahogy a bátyi felelősségtudat velem született, és utáltam volna a gondolatot, hogy nem vagyunk jóban. Ha már apánk olyan barom, amilyen legalább mi legyünk ott egymásnak. Nem véletlen támogatom minden őrült ötletét, mert legalább azzal is kimeri fejezni magát. Amikor kijelentette, hogy idol lesz, vagyis inkább, amikor kissé késve megtudtam ennek a hírét, azért nem kicsit meglepődtem. Hiszen Sky sosem jött ki jól az emberekkel, szeretett falat építeni maga köré, és azon kívül tartani mindenkit.
- Akkor csodálom, hogy élnek még – nevetek fel, amikor öcsi azt mondja, hogy a bandatársaiból négyet is utál, pedig csak hatan vannak. Hát, nem semmi teljesítmény, az biztos. Kíváncsi lennék, kinek és hogyan sikerült megpuhítania, bár ha nem csalnak az emlékeim, az alapján, amit a neten láttam, vele van Nico is, akit legalább ismerek, és tudom, hogy biztos vigyáznak egymásra. Még ha nem is fizikailag, de ott vannak egymásnak, akkor is, ha én, mint béna nagytestvér nem tudom betölteni ezt a szerepemet.
- Hát nem – vágom rá, mert még a gondolat is nevetséges. Nem mintha nem laktam volna együtt furábbnál furább szerzetekkel, de Boa nem olyan. Mármint de fura, de nem olyan értelemben. Inkább csak érdekes. Megfejthetetlen. Egy örök rejtély. S már megint elkalandozok miatta! Megcsóválom a fejemet, és lehalkítom a hangomat, mintha bármelyik sarokból előugorhatna a lány, és kihallgathatná a beszélgetésünket: - Meg kell mondjam, dögös a csaj, de ne add tovább, hogy ezt mondtam, mert még a végén kiveri a fogamat.
Igen, tuti valami ilyesmivel fenyegetne meg. Vagy ha kicsúszna a számon, hogy szépnek találom, akkor rögtön azt hinné, hogy meg akarom dönteni, és örömmel vállalkozna arra, hogy egy baltával essen neki a férfiasságomnak. Abból pedig köszönöm szépen nem kérek.
Viszont az én lakótársi híreim cseppet sem olyan izgalmasak, mint mikor Skyler arról beszél, hogy a bandának hogy megy a sora. Egyre többet hallani róluk, az LHT híre azért már külföldre is eljutott, legalábbis amikor legutóbb japánban jártam, láttam egy klipjüket a tévében. Jól megy a soruk. Már amennyire egy idolnak a tévéből nézve jól mehet, ugyanis sosem tudjuk meg, hogy mi megy a színfalak mögött, mennyi sérülés rejlik a smink alatt. Skyler pedig nem olyan, aki panaszkodna. Bár a karikák ott vannak a szeme alatt, és lefogadnám, hogy néhány pillanatban állva képes lenne elaludni, most is csak azt mondja, hogy minden oké. Nem szidja az ügynökséget, nem keres kifogásokat, nem rinyál. Tipikus Skyler.
- Ó, így minden világos, de örülök, hogy minden megoldódott - hümmögve veszem tudomásul a magyarázatát, hiszen ismerem őt annyira, hogy megértsem, mi húzta ki a gyufát. Öcsi sosem volt egy nagyon beszédes alak, a lepénylesőjét csak akkor járatja, ha tényleg mondanivalója van. Ezért is örültem különösen, hogy ő keresett fel engem, és nem fordítva, mert így legalább dumás kedvében van, és nem harapófogóval kell kihúznom belőle minden egyes szót. Végül mesél Nicóról, és bebizonyosodik a sejtésem arról, hogy tényleg egy bandában vannak
- Miért? Mert olyan nehéz veled? Megnehezíted az életét? – vigyorgok, amikor azt mondja, hogy sajnálja. Elvégre is legjobb barátok, minden BFF megnehezíti kicsit a másik életét. Nem mintha én tudnám, amennyit én utazok, nincsenek tartós ismeretségeim. Hogy is lehetne, amikor tudom, hogy hess-huss a következő pillanatban már ott sem leszek? Akinek olyan nyughatatlan természete van, mint nekem, nem bír megülni egy helyben. Talán ugyanez a vonás megvan Skylerben is, és ezért csapong olykor annyit, nem csoda, hogy kevés emberrel jön ki jól. Könnyű az agyára menni. Még jó, hogy én ilyen idegesítően kitartó vagyok. Úgyhogy nem is csodálom, amikor kiböki, hogy a maknae a másik, akit nem utál. Valahogy nem lep meg, hogy nem a leader a másik. Tudom ugyanis (a saját bőrömön tapasztaltam), hogy utálja, ha parancsolgatnak neki. Nem is tudom, hogy bírják egymást a menedzserével.
A boltban Sky megy elől, nagyon magabiztosan jár a sorok közt, én meg követem, mert vele ellentétben még nem mozgok olyan otthonosan ebben a közegben. Bár a boltok mindenütt ugyanolyanok, és mégis mások kicsit. Egy kis keresés után én is megtaláltam volna a nekünk kellő polcot, de így minden sokkal egyszerűbb volt.
- Nyugi, nem foglak szégyenbe hozni azzal, hogy nyávogva éneklem a dalotokat a nyílt utcán – vigyorgok öcsire, amikor azt feltételezi, hogy ne bírnám az alkoholt. Bár nem hiszem, hogy komolyan gondolja, de azért beleszállok a játékába. – De azért állíts le, ha túl sokat kezdek beszélni a lakótársamról vagy túl sok pszichológiai blablát hordok össze.
Na igen, vannak az ölelkezős részegek, a sírósok, a bátrak meg azok, akik akkor világosodnak meg, és megtalálják istent az itókában. Ez vagyok én: szuper bölccsé tudok  válni, ha kellő mennyiségű alkohol van bennem, de ahhoz tényleg ki kell ütnöm magam, hogy ne tudjak a saját lábamon hazamenni. Ám ahogyan azt nézem Sky milyen magabiztossággal pakolja be az üvegeket a kosárba, rá kell döbbenem, hogy jé, tényleg lemaradtam a felnövéséről.
- Duplázni bármikor lehet – rántom meg a vállam egyetértve elvégre is, ha még ezek után is kedvünk lesz még inkább leinni magunkat, akkor bármelyik sarkon találunk sojus helyet vagy éjjel-nappalit. Éljen a szabad Korea.
Csak jót nevetek azon, ahogyan öcsi adja a nagyot, hogy majd mindenkit elintéz, ha esetleg rám szállnának a riporterek vagy a rajongók. Nem mintha nem tudnám megvédeni magam. Nem mintha nem tudnék eltűnni megint a Föld színéről, ha akarnék. Nincs szükségem arra, hogy ő védjen meg engem. Elvégre is én vagyok az idősebb, ennek fordítva kellene lennie. De nem tiltakozom, és végképp nem panaszkodom, mert tudom, hogy a részéről így mutatja ki, hogy törődik velem, amiért hálás vagyok. Szebb nap nem is lehetne a mai most hogy már tudom, hogy minden okés köztünk, és érdeklődve figyelem a fiú kasszáslánnyal való kis incidensét. Azok a csillogó szemek, amellyel a leányzó rátekint félreérthetetlenek, és csak vigyorgok magamban, mert igen, az én kisöcsém híres, és igazából nem tudok mást tenni, csak büszke lenni. Nem vagyok se irigy, se féltékeny, nem pánikolok, mert lebuktunk, csak figyelem, hogyan kezeli a helyzetet, és füttyentek, amikor kijutunk a boltból.
- Látom, megy ez neked szupersztár. Ne aggódj, szerintem azt hiszi, hogy a menedzsered lehetek vagy mi a szösz, de nagyon rendes voltál, hogy még borravalót is hagytál neki. Inkább arról fog áradozni az interneten, hogy milyen jóképű az oppája – jegyzem meg továbbra is jókedvűen, és megpöckölöm a fiú homlokát. – Na, ne ráncold ilyen gondterhelten a homlokodat, nincs semmi gáz. Hogy fogunk így szórakozni? – vonom fel a szemöldököm, és máris kicsaklizom az egyik üveg vodkát a szatyorból, és bár tudom, hogy errefelé nem néznek szép szemmel azokra, akik nyíltan mászkálnak alkohollal a kezükben nem zavartatom magamat. Lehetünk egy kicsit megint gyerekek, nem?
- Na, gyerünk! Versenyezzünk a folyóig! Mutasd meg, hogy le bírod-e még győzni ezt a vén csontot – utalok magamra szarkasztikusan, és egy vigyorral nekivágok az útnak. Nem mintha a fejemben lenne egy Szöul-térkép, de szerencsére a belváros eléggé ki van táblázva, és azt még én is tudom, hogyan kell ezeket követni. Azért koreaiul nem felejtettem el, úgyhogy az útmutatásnak megfelelően igyekszem a Hangang park felé, miközben Sky-nak integetek, hogy jöjjön már.

öcsinek ^^ ♪ switch ♫





it's because of you
that the first time in my life
i'm afraid to leave


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeKedd 7 Feb. 2017 - 13:40

to think you would get me to the altar

Tudom, hogy eltelt pár év, mióta újra láttam volna a testvérem, és talán haragudnom kellett volna erre a nagyra nőtt kölyökre, de sosem ment. Pont azért, mert ha úgy vesszük, teljesen ugyan olyanok vagyunk. Mind a ketten szenvedélyből mondtunk ellent apánknak, ezért ha mást is tettünk, a sorsunk ugyanaz lett, aminek a kárát mindig a fater kedvenc vitrinének polcán álló, gyönyörű, prémium vázák bánták, amik kézzel készültek, meg a tököm tudja még milyen sajátossággal bírnak. Szóval lényeg a lényeg: talán nem volt ott velem, de én mindig közel éreztem magamhoz őt. Sokan mások biztosan neheztelnének rá, rossz testvérnek tartanák, de én olyan ember vagyok, aki kifejezetten kevés embert enged közel magához, és az első pillanatban eldönti, hogy megéri-e neki a dolog, avagy sem. Éppen ezért nem volt kérdés, hogy miért nem fogok rá sosem megharagudni, tegyen vagy döntsön bármit. Neki is élnie kell az életét, én pedig nagyfiú vagyok, nem kell megvédenie, menni fog egyedül is.
Igaz ez a csapattagokra is, akikkel általában szeretek civódni, és ez nagyon enyhe kifejezés volt arra, amit igazából művelek velük. Általában ez minden, csak nem civódás, inkább mondható egy oldalú verésnek, seggberúgásnak, vagy bármi hasonlónak. Johnny is tökéletesen tisztában van azzal, hogy mennyire szeretem, amikor zavarnak, és azzal is, hogy ez milyen következményekkel jár, illetve az sem titok előtte, hogy általában nem szoktam szeretni az embereket. Ezért egyáltalán nem is lepett meg a reakciója.
- Az a durva, hogy én is – morogtam neki vissza, és a szemeimet forgattam. Biztosan azt hiszi, hogy túlzok, és amúgy rendes srácok, de ez nem igaz. Úgy ordítanak egész nap, mintha muszáj lenne, és tényleg meg lehet bolondulni körülöttük. Hála az égnek hamar elterelődött róluk a téma, mert abban semmi érdekes nincsen, ha hét idol fiú együtt él. Az viszont ebben az országban már jóval pikánsabb témának számít, ha egy férfi és egy nő házasságon kívül laknak együtt. Ismerve a testvéremet, ez őt egyáltalán nem zavarja, de ezek szerint a csaj sem az a fajta, aki ilyesmiken fennakadna. Ebből kifolyólag gondolom jól megvannak, és meg tudják osztani a dolgokat. Már csak az érdekel, hogy akkor most keresztapa leszek-e, vagy nem, mert ha egy nyáladzó hústömböt felém fog tartani, én azzal nem fogok tudni mit kezdeni, azt hiszem.
- Aha – összegeztem végül mindazt, amit nekem mondott – Ez esetben szívesen venném, ha bemutatnál neki. És a fogadat kiverheti, van elég a szádban.
Meséltem egy kicsit neki arról, hogy milyen most nekünk, hogy állunk, mert a tévében az tuti, hogy az LHT-ről nem adnak valós képet. Fogalmam sincs arról, hogy a többi banda privátban milyen, hiszen a velünk ápolt viszony is csak a munkára terjed ki sokszor. Nekem személy szerint se időm, se energiám nincs arra, hogy a többi idol fiú, vagy lány barátságát keressem, de ők sem nagyon szoktak engem, gondolom ugyanezért. Vagy csak ordít az arcomról, hogy amúgy szarok rájuk, de megcsinálok mindent, amit elvárnak tőlem, mert elvárják tőlem. Általában a menedzser azzal szokott ösztönözni, hogy valamit nem merek/tudok megcsinálni, így beleadok apait anyait, és néha még rendes is tudok lenni a többiekkel. Általában ez a műsorokra korlátozódik, ezért is mondtam neki, hogy sajnálom Nicot. Talán barátoknak tűnünk, de a banda nagyon széthúz, klikkesedünk, és szerencsétlen faszi meg csak tépi a haját egész nap.
- Ja. Rajtam kívül senki sem normális – mondtam neki és megcsóváltam a fejem. – Talán még Han Hyun Jae, mert ő legalább nem zavar, de a többit inkább valami fogyatékos otthonba kéne zárni. Elszabadult spermahuszár mind. Nehéz lehet terelni őket.
Na igen, a bandánk elég színes egyéniségekből áll, a kockától Rómeóig minden megtalálható benne, de ezek általában olyan szélsőségeken mozognak, amit én, a jégherceg – ezt a titulust kaptam, de Jaseung általában grumpy catnek hív, hogy rohadna ketté – ezt nem bírom elviselni.
A boltban sétálva, a kínálatban felfedezem a bőség zavarát, ugyanis a tömény alkoholtól kezdve, a soju-ig és a vörösborig minden megtalálható volt a polcokon. Én személy szerint nem vagyok nagy borozó típus, meg a koreai specialitást sem szoktam meginni – csak ha nincs más, akkor bármi jó – ezért is gondoltam rá, hogy az égetett szesszel jó barátságban lennénk mind a ketten. Úgyis régen találkoztunk, ezért nagyon kell ünnepelnünk. nem érhetjük be holmi könnyű kis piával.
- Helyes, de rappelni se próbálj, mert akkor közlöm a céggel, hogy otthagyom a bandát – néztem rá – És nyugi, a lakótársadnak csak a száma kell, a pszichológiai blablát meg nem értem, mert nekem nincsenek érzéseim.
Azért ez nem teljesen volt így, mert hát a dührohamok is az érzéseim miatt vannak, de úgy alapjáraton tényleg nem vagyok az a fajta, aki nagyon kimutatná, vagy kimondaná ezeket, szóval biztosan leállítanám. Egy ölelés talán beleférne, de több nem, mert mindennek van határa.
Azt viszont nem akarom, hogy még mielőtt elkezdenénk inni lebukjunk, és a rajongóim megkeressenek. Amúgy sem kezelem jól őket sokszor, szóval nem akarom, hogy esetleg a sasaengek találjanak meg minket, és zaklassák Johnny-t. Épp elég az, amikor velünk csinálják. Na akkor aztán van összetartás a csapatban, egymást rángatva futunk, mint az őrültek. Ezek azok a pillanatok, amikor örülök, hogy egy-egy tag sértetlenül megúszta a dolgokat, legyen szó kocka Jaesungról, vagy a csapat hősszerelmeseiről. Azért durva halál lenne, ha ötven csaj taposná halálra őket.
Pont ezért igyekeztem a lehető legtöbb időt nyerni magunknak, mert tudom, hogy nem érdekelné őket a dolog, talán háborgatnának minket. A dedikálás ebben az esetben és a szexi mosolyom pont elegendőnek tűnt ahhoz, hogy mire a lányka felocsúdik, mi már rég részegek vagyunk, vagy eltűntünk valahol.
Viszonylag hamar sikerült is elintézni a dolgot, ezért mondhatni boldog voltam, hogy nem akart tőlem ölelést, puszit, eljegyzési gyűrűt – igen, volt aki ilyen sorrendben követelőzött – és csak kisétáltam, közben pedig Hyung ökörségeit hallgattam.
- Menedzsernek túl helyes vagy, és azért adtam neki, hogy legyen valami jócselekedetem, meg amúgy is Rómeó pénze – vigyorogtam. Az egyik szokásom az, hogy ha lemegyek a boltba, nem adom vissza többieknek a jussukat, mert tudom, hogy ők is szórják azt, ami az enyém. Néha a maradékból összejön egy doboz cigire, ami tök nagy haszon tud lenni, mert legalább a saját pénzemet elkölthetem valami másra.
- Hé, nem is aggódok – toltam el a kezét, holott ez nem volt igaz, de megnyugodtam attól a ténytől, hogy ő egyáltalán nem zavartatta magát a dolog miatt. Talán nem zaklatnák, de nem akarom, hogy ilyesmi miatt menjen el megint, hiszen még csak most jött. De ahogy figyeltem, hogy ellopja az üveget, valamiért teljesen megnyugodtam, sőt egy picit el is mosolyodtam, és felkaptam a fejem arra, amit mondott.
- Te hülye vagy – jelentettem ki – Ha el mersz szaladni a piámmal véged van Park Joonho!
Megindultam felé, aztán végül úgy döntöttem, hogy a hátára ugrok, és a nyaka köré fonom a karjaimat. Ha eddig nem néztek minket teljesen normáltalannak, akkor majd most fognak, amúgy meg kit érdekel az egész idol dolog? Évek óta nem láttam a tesvéremet.
- Gyerünk vén csont, mutasd meg, hogy még férfi vagy, és le tudsz futni velem a hátadon a folyóig – bökdöstem meg a hátsóját a térdemmel. és úgy csimpaszkodtam rajta, mint egy kismajom, pedig még nem is ittam, te jó ég. Ennyire hiányzott volna?
- És ha le mersz dobni, halott ember vagy – kivettem a kezéből az üveget, mert talán rázósabb lenne ez a menet, mint amire gondolunk, na szerettem volna egy picit inni is, mert száraznak éreztem a torkom. Igen, szar indok, de jobbra nem telik.



1 208 | meglepi.<3 | SF9 - Roar | ruha
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Park Joonho
varosi
varosi
Park Joonho


♠ Titulus : a paper town
♠ Tartózkodási hely : everywhere & nowhere
♠ Szak/Foglalkozás : adventurer
♠ Családi állapot : finding the missing piece
♠ Hozzászólások : 162
♠ Reagok : 76

Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitimeVas. 12 Feb. 2017 - 11:03


Sky & Johnny
brothers by blood, brothers for life
Hazugság lenne azt mondanom, hogy nehéz az együttélés Skylerrel. Na jó, nem hazugság, csupán valótlan az én számból. Elvégre is honnan tudhatnám? Mennyi is annak? Tíz éve talán, hogy elmentem abba a bentlakásos fiúgimnáziumba, és azóta még csak nem is éltünk egy fedél alatt. Mondhatom-e magamat testvérnek vagy egyáltalán jó fiúgyermeknek, ha ennyi ideje nem is éltem már együtt a családommal? Végül is ezzel jár a felnőtté válás, nem? Előbb-utóbb minden fiókának ki kell repülnie a fészkéből. Van, aki kényszerből teszi és van, aki önszántából. Egyesek túl későn, mások túl korán. Nem az én tisztem, hogy ítélkezzek akár a saját, akár az öcsém döntésén, de néha fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon Boával mi a helyzet. Ő vajon miért jött el otthonról, van-e egyáltalán hely, amit otthonnak hív? S hogy lehet, hogy még hónapok után is egész jól jövünk ki, pedig az első hét után azt hittem, hogy bele fog fojtani egy kiskanál vízbe. S talán épp ezért, meg mert a lehető legfurább módon hasonlítanak (értsd a kettejük morbid humorát) nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne összeereszteni őket. Annak ugyanis kétféle következménye lehetne: vagy egymás torkának esnének vagy mindketten összefognának ellenem. Egyikkel sem járnék jól.
- Ó, ne is álmodozz róla! Nincs kedvem megrendezni a saját temetésemet – röhögök, amikor a srác felveti, hogy szívesen találkozna a lakótársammal. Ha rajtam múlik, tuti nem fogja, egyhamar látni a lobbanékony leányzót. Főleg mivel szerintem Boa már akkor tőröket lövöldözne felém a tekintetével, ha egyáltalán megtudná, micsoda-kicsoda Sky. Nem olyannak tűnik, mint aki odalenne az idolokért, ha már a gazdagokkal is baja van.
Aztán az én lakótársamról hirtelen öcsijéire terelődik a szó, és csak csóválom a fejemet, ahogyan oltja őket. Tudom ám én, hogy nála ez csak a szeretet jele, már ha beismerné, hogy egyáltalán képes olyat érezni. Néha kicsit olyan, mintha bent ragadt volna a tini emó korszakában.
- Mert te aztán olyan normális vagy, mi? – cukkolom jókedvűen, egy barackot nyomva a fejére, mert megtehetem (elvégre is a hyungja vagyok vagy mi), másrészt meg úgysem fog kinyírni a bolt biztonsági kamerái látóterében. Hadd élvezzem már egy kicsit, hogy a kistesómnak tekintem, és nem az ó, hű de nagy idolnak.
Hagyom, hogy az italokat Sky válassza ki, hiszen nem vagyok nagyon otthon az itteni piákba. Még ha be is ülök néhanapján valami bárba inni, ott is általában whiskey-t vagy más külföldi szeszt iszok, nem a hagyományos korei alkoholokat. Boltba meg aztán igazán nem szoktam mást venni, mint sört, de a mostani alkalom kivételes, hiszen ünneplünk vagy mi a szösz. Azt nem lehet olyan egyszerűen letudni.
- Naaa, ne csináld már! Lehet, hogy nekem is velem született tehetségem van hozzá. Elvégre is a tesód vagyok. Lehet, ha ott hagyod a bandát, még a végén nekem kell beállnom a helyedre – nyújtom ki rá a nyelvem, de mindketten tudjuk, hogy kamu az egész, mert ha emlékszik még az Eminem-korszakomra, tudhatja, hogy az istenért sem tudnék rappelni és semmi sem vonz ebben a röghöz kötött idol-életben, úgyhogy azt inkább ráhagyom. – Boa számát meg nem adom. Még a végén ráveszed, hogy kinyírjon.
Ezt már csak az orrom alatt morgom oda neki, amikor beállunk a kasszához, és végignézhetem, hogy milyen is a szupersztár gyakorlatban. Meglepően jól kezeli, ami az ő temperamentumánál meglepő, de azt hiszem igaz, amikor azt mondják, hogy a gyakorlat teszi a mestert.
- Ó, egy bók egyenesen az LHT Skylerjétől! Hívd a 911-et! – teszem a szívemre a kezemet teátrálisan ájulás színlelve, majd a kis utca magányában játékosan meglököm a srác vállán. Úúú, ezekért úgy ki fog nyírni egy nap, de segáz, csak egy napra hadd legyünk öcsi meg bátyus mindenféle bonyodalom nélkül.
- Amúgy meg ki az a Rómeó? – kérdezek rá csak úgy mellékesen, mert tudtommal egyik bandatársának sem ez a mellékneve, de aztán lehet, hogy tévedek, annyira azért nem vagyok otthon a dologban.
Csak horkantok, és úgy teszek, mintha hinnék neki, mikor azt mondja, hogy nem aggódik, pedig szerintem kettőnk közül én vagyok a nyugodtabb, és próbálom kicsit feldobni a helyzetet. Na, az tuti, hogy Sky-t legalább sikerült egy kicsit, de csak röhögök azon, amit utánam kiált, és szinte számítok rá, hogy rám ugrik, mint ahogyan gyerekkorunkban is tette, amikor magunkra maradtunk. Egy icipicit megingok az érkezésének lendületétől, de nem vesztem el az egyensúlyomat (még jó, hogy eddig egy csepp alkohol sem volt bennem, máskülönben nehezebben menne).
- Futva a hátsódat cipelve? Te megőrültél? Engem nem a ti beteg idol-képzőitekben neveltek! Örülök, hogy gyalog eljutok oda anélkül, hogy bármelyik üveget törnénk – panaszkodom, de azért egy kicsit dobok rajta, hogy feljebb kerüljön a hátamon, és kényelmesebb fogást biztosítva megragadhassam a lábát. Majd futásnak azért nem nevezném, de kocogva elindulok, és cseppet sem érdekelnek azok, akik most megbámulnak minket. Mi van, még nem láttak embert, aki jól érezné magát?
Ha Sky beszél is hozzám út közben (mondjuk az iránymutatásért hálás lennék, mielőtt eltévedünk, de belőle kinézem, hogy direkt másfelé irányít, hogy meghosszabbítsa a szenvedésemet), egy-két szónál többen nem válaszolok, mert az egy dolog, hogy elbírom, és még gyors gyaloglás ütemben le is viszem a folyóig, de hogy közben még el is csevegjek vele, na azt már nem. Már lihegek, amikor 10 percnyi kocogás után eljutunk a folyóparti park bejáratához, és amint átlépem a kaput, a földbe gyökeredzik a lábam. Őnagyságának innen a saját lábán kell mennie.
- Ilyet. Soha. Többé – zihálom, s erélyesen megcsapkodom Skyler hátsóját, hogy szálljon már le, vagy istenbiz ledobom.

öcsinek ^^ ♪ switch ♫





it's because of you
that the first time in my life
i'm afraid to leave


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky   Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hey bro I'm here! ~ Johnny&Sky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Johnny és Boa albérlete
» Johnny x Boa ~ Dilemma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Human-
Ugrás: