Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sung Min && Seungcheol

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeHétf. 19 Szept. 2016 - 19:43

when I'm fucked up, that's the real me
Az eső apró cseppekben szitált, mégis elég sűrűn ahhoz, hogy bőrig áztathasson bárkit; Jang Seungcheol az esernyőjét markolva sántikált a történelmi negyed macskaköves utcáin, igyekezve egyszerre védeni az esőtől mind magát, mind a táskáját, amiben az előző esti és éjjeli munkáját tartogatta. Maga sem volt benne biztos, készen állt-e arra, hogy bemutassa őket az ügynökségnél; bár tudta, hogy egykori menedzsere nem kritizálná őt, legalábbis nem pofátlan és bunkó módon, mert mindig is hitt a fiú képességeiben, de volt különbség azok között, amit elvártak tőle az ügynökségnél és azok között, amiket ő akart írni; és bármennyire is szeretett volna ezen változtatni, ez utóbbiakból határozottan több volt és határozottan olyanok, amiket nem adhatott egy-egy kezdő idolcsoport kezeibe. Ilyen volt az Iris for Toxic is; bármennyire is ígéretesek voltak és beleillettek volna a dalainak koncepcióiba, bármennyire is el tudta volna képzelni akár a klipjeiket is, erősen kételkedett abban, hogy az ügynökség vezetősége rábólintott volna arra a kínálatra, amivel ő tudott volna szolgálni.
Szüksége lett volna egy új múzsára, egy inspirációra, bármire, amiből kiindulhatott volna, de akárhogy is igyekezett, semmi sem jutott eszébe, a deadline pedig egyre közelebb volt; bár hálás lehetett az ügynökség vezetőségének, hogy így is mindenféle probléma nélkül visszaengedték a köreikbe, érezte, hogy a rá nehezedő presszió talán sokkal nagyobb is, mint korábban. Minden bizonnyal erre a múltja is rányomta a bélyegét; hiszen hat év távlatából is még rengetegen emlékeztek arra a tragikus balesetre, amiben ő, Jang Seungcheol az ostobasága és figyelmetlensége miatt megölte három zenésztársát, a whatever, babe maradék három tagját és amiben olyan sérüléseket szerzett, amik nyilvánvaló jelei voltak a tragikus történéseknek. Igaz, elég lett volna csak valamennyivel több pénzt belefektetnie a kezelésébe, esetlegesen néhány plasztikai sebész szolgálataiba, hogy valamennyivel reprezentatívabbá tegyék testének égési sérülésekkel borított részét, legalábbis annyira, hogy ne vonja magára a kíváncsi tekinteteket, de ő emlékezni akart; egyébként is szégyellte magát azért is, mert az ügynökség finanszírozta a rehabilitációját is, azt a hat évet, amit Japánban, a Fuji-hegy lábánál töltött, a semmi közepén; szégyellte magát, hogy mindent így alá kellett tenni, mert egyedül képtelen lett volna megdolgozni rá; most viszont, amikor erre minden lehetősége meglett volna, egyszerűen képtelen volt azt nyújtani, amit elvártak tőle.
Hát mi volt ez, ha nem a sors iróniája?
Gondolatmenetéből az szakítja ki, hogy az ég elsötétedik fölötte; az eső is mintha nagyobb cseppekben hullana, szentül a fejébe véve, hogy bőrig áztatja nem csak őt, de mindenki mást is, aki csak kimerészkedett ma az utcákra; egy pillanatig elgondolkodik azon is, hogy talán célszerűbb lenne, ha fogna egy taxit vagy legalább felszállna egy buszra, mielőtt teljesen bőrig ázna, de ebben megakadályozza valami... Egész pontosan valaki, aki mintha a semmiből teremne előtte, és ő nem tudja eldönteni, melyikőjük is volt az végül, aki nekiment a másiknak; de rá sem nézve próbálja kikerülni, tétován téve egy lépést jobbra és arra koncentrálva, hogy hangja a lehető leghűvösebben csengjen.
- Hálás lennék, ha odébb mennél az utamból... Sietek.
tagged for Kim Sung Min | half past five | lesz ez még jobb is, csak várd ki
.brilliance@RftS & Shine
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeVas. 25 Szept. 2016 - 22:39

Szükségem van valami ehetőre, mert reggel nem sikerült egy falatot sem ennem, ugyanis biztos vagyok abban, hogy az a részeg fazon felkelt a víz csobogására, és épp, hogy csak ki tudtam kerülni a házban. A kertből még hallottam a kiabálását, amiért meglógtam előle, de ez csak elégedett vigyort csalt az arcomra. Soha nem fogom megbánni azt az estét, mikor először kiszaladtam tőle a házból. Azóta minden napom azzal telik, hogy kora reggel kelek, lelépek itthonról, és késő este hazajövök… ha megteszem. Olykor akad valaki, akinél meghúzhatom magam, hol ilyen hol olyan értelemben, de már hozzászoktam… hozzá kellett szoknom.
A történelmi negyedben sétálgattam, mikor eleredt az eső. Nagyon örültem neki, mert megint bőrig fogok ázni, és tuti biztosan le fogok betegedni. Így is alig lábaltam ki az előző lázamból, talán még most is hőemelkedésem van, nem tudom. Erre itt az újabb égi áldás, csak nem jó értelemben. Kezeimet zsebre vágtam, hogy legalább azok szárazak maradjanak valamennyire, de sokat úgy sem használ. Már a cipőmből is önteni lehet az esővizet, így aztán pár lépés után mit sem törődve az egésszel, kaptam ki a kezeimet a melegséget adó pulcsimból. Igen, pulcsi, mert a kabátomat a múltkor szétkapta egy kutya, mikor menekültem, szóval a megfagyási esélyeim ezzel hatványozódtak. Ám más okai is voltak annak, hogy a kezeimet kivettem a zsebemből, ugyanis gyomrom jelezte, hogy tápanyagra van szüksége, így akarva-akaratlanul is odakaptam. A másik pedig egy férfi jelenléte, amit nagy nehezen szúrtam ki az esőfüggöny miatt. Helytelenül fogok cselekedni, de gyorsan kell tennem. Lépteimet kicsit megszaporáztam, s talán nem is tudom pontosan, hogy ki is ment neki a másiknak, de én biztosan arra törekedtem, hogy összeütközzünk.
– Bocsánat… –hadartam zavartan, s zsebre dugtam a kezeimet, nem véletlen. Kiléptem az esőcseppektől fedezéket adó esernyő alól, és eltűntem a férfi mögött. Mikor tisztes távolságba értem tőle, kivettem a tárcáját a zsebemből, mert muszáj volt kilopnom, mikor nekiütköztem. Az, hogy kit loptam meg, nem érdekelt, pénz után kutakodtam, hogy kaját vehessek magamnak. S elég elmerülten, ami azt illet…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeHétf. 26 Szept. 2016 - 21:17

when I'm fucked up, that's the real me
Semmi másra nem vágyott, csak hogy végre fedett helyre érjen.
Az esernyő nem igazán védte őt az esőtől, akármennyire is ez lett volna a dolga, és ő biztos volt benne, hogy a jobb napokat is látott vászontáskája nem lesz elég védelem a kottáinak és jegyzetfüzeteinek, amiket minden bizonnyal szárítania kell majd, hacsak nem teljes egészükben átírni; már magától a gondolattól is a hideg rázta, mert ez önmagában egy teljes napot elvett volna az életéből, arról nem is beszélve, hogy a többségük biztos a szemetesben végezte volna. Második szemrevételezésre minden munkáját hasznavehetetlen, értéktelen szarnak ítélte, és ezekkel sem lett volna másképp, ezért is nem akarta őket még egyszer átnézni, végigolvasni a hanyag, ferde kanji-jelekkel teleírt lapokat, újraértelmezni a szövegeket, csak hogy utána lefordítsa őket a saját anyanyelvére; de hogy erre ne legyen rákényszerítve, először is fedett helyre kéne érnie, lehetőleg olyanra, ahonnan utána már nem kéne többet kijönnie - és ilyen volta lakása, amitől csak egy alig tíz perces autóút választotta el, amennyiben sikerült volna fognia egy taxit.
Ezzel a céllal is indult el maga elé, sietősen sántikálva az esőben; nem is olyan sok választotta már őt el a parkolótól, amikor látóterében feltűnt egy ezernyi színben pompázó hajkorona, aminek a tulajdonosa a másodperc töredékével később neki is ütközött; nem volt benne biztos, meddig is tartott a kelletlen fizikai kontaktus kettejük között, de esküdni mert volna rá, hogy érezte a másik kezének simítását a testén, mert minden idegszála egyből pattanásig feszült, izmai pedig összerándultak, mint egy támadó vadállatnál; rosszul viselte, ha olyan ért hozzá, akinek az érintéséből nem kért, és ez a fiú olyan hirtelenséggel tört bele a személyes terébe, hogy legszívesebben mélyről, torokból morgott volna rá, mint egy territóriumát védő farkas.
Igaz, ezt meg is teszi; de aztán a fiú továbbáll, mintha sose lett volna, és ő pillanatnyi nyugalommal a szívében indul is tovább... Vagy legalábbis indulna, de a pillanatnyi felismerés, hogy valamije hiányzik, nem hagyja nyugodni; talán öt vagy hat egyenetlen lépésébe telik rájönni, hogy a tárcájától megfosztották, és ugyanakkor meg is érti, hogy került a fiú keze a kabátja alá; csak honnan a jó fenéből tudta, hogy Seungcheol a belső zsebében tartotta a tárcáját?
...azt a méregdrága Alexander Wang pénztárcát, amit hátrafordulva tényleg meglátott a fiú kezében, ahogy elmélyülten turkált benne; egy pillanatig kedve is lett volna kárörvendeni azon, hogy bizony egy fillért se fog benne találni, mert csak kártyákkal operált, de aztán rájött, hogy nincs min örvendeznie, elvégre is azokat is simán ki lehet üríteni; és bár minden más esetben hagyta volna a fenébe a dolgot, még ha fájt is volna a szíve Alexander Wangért, de ezúttal valamiért kifejezetten dühös lett a fiúra. Talán ezért is fordult sarkon és ignorálva a fájdalmat a rosszabb lábában néhány hosszú lépéssel átszelte a közöttük lévő távolságot, csak hogy utána megálljon közvetlenül mögötte, fölé tartva az esernyőt és a füléhez hajolva sziszegje neki a szavakat, amiket az elméje hirtelen premier plánra dobott.
- Azt hiszem, ez az enyém. - És mielőtt jobban meggondolhatta volna, mit csinál, szabad keze már át is nyúlt a fiú válla fölött, hogy kivegye a kezéből azt, ami nem tartozott hozzá; és nem bírta megállni, hogy elégedett, állatias kis mosoly ne kússzon az ajkaira, hiszen most épp ő ült a metaforikus ló nyergében, hiszen tetten érte a másikat; most már csak az volt a kérdés, mihez kezdjen vele, de ez már nagyban függött attól, hogy fog reagálni a fiú arra, hogy rajtakapták.
tagged for Kim Sung Min | half past five | lesz ez még jobb is, csak várd ki
.brilliance@RftS & Shine
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeKedd 27 Szept. 2016 - 22:36

Milyen alak az, aki nem tart magánál készpénzt? Az eszem megáll, de komolyan. Megloptam már pár alakot, amire ugyan nem vagyok büszke, de náluk mindig volt valamennyi papíros, amivel egy egyszerű pékségben tudtam sütit venni, vagy valami forró italt. De most, ez a fazon… csak bankkártyák mindenhol, amivel semmire nem megyek, mert a kódjait biztosan nem tartja leírva egy cetlin, és eldugva a pénztárcában. Így semmire nem megyek, és mérhetetlenül dühösen szorítok rá a tárcára, s amint enyhül a szorításom, ki is kerül a kezemből. A sziszegés élesen hasított át a dobhártyámon, és abban a pillanatban le is fagytam. Kikerekedett szemekkel néztem előre, szemlélve a zuhatagot, ami már nem csapódik többet rajtam, nem áztatja tovább a pulcsim és nem tör utat magának a cipőmbe, hogy tovább fagyassza a lábujjaimat. Észre se vettem, hogy esernyő került a fejem fölé, annyira átjárt a düh és a csalódottság kavalkádja, amiért nem találtam készpénzt az elcsaklizott tárcában. Eddigi sikereim sorozatát, most egy kudarc mocskolja be, pont ahogyan a sár a cipőm oldalát. Talán a már túlságosan is korgó gyomrom lehet az oka annak, hogy nem mentem elég távol az illetőtől, mert eddig mindig sikerült elhajítanom a tárcát az akcióm után.
Nagyot nyelve fordultam meg, lassan… komótosan. Elfutni? Felesleges lenne. Tuti biztos abban a pillanatban elkapná a kapucnimat, ha észlelné, hogy meglépnék. Hibáztam és szembe kell néznem a következményeivel. Mikor szembefordultam a férfival, akinek a tárcája úgy ragadt a kezemhez, mintha ragasztóval kentem volna be, egyenesen a szemeibe néztem. Szavaim elakadtak, igazából fogalmam sincs, hogy mit kellene mondanom, de talán egy sajnálom vagy bocsánat minden bizonnyal segítene a helyzeten.
– Sa… sa… sajnálom. –Ajkaim remegtek… Talán a hideg miatt, talán attól, hogy a sírás kerülgetett. Ha nem lenne elvezető a fejem felett, könnyedén megadnám magam a könnyeimnek, hiszen eső mosná az arcomat, és elvegyülne a kettő. Kitalálhattam volna valami hazugságot, hogy éppen most akartam visszaadni neki, mert elejtette, és ebben még az is segítene, hogy a vizes ujjlenyomataim ott pihennek az ellopott tárgyon. De összeütköztünk, és így elég nyilvánvaló, hogy nem ez történt és történt volna. Ajkaim elváltak egymástól, szavak viszont nem jöttek ki rajta. Remegve álltam a férfival szemben, aki ha jól megnézett, minden bizonnyal észrevehette rajtam a megbánás jeleit, mely az elmúlt időben sokszor megmutatkoztak rajtam, ha a törvényen kívül cselekedtem. A kínos csendet, az eső zuhogásán kívül a gyomrom korgása törte meg, ami a legjobb pillanatban tette az egészet… csak a legrosszabb értelemben. Legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben és a bűntudatomban, de valamiért csak a férfi szemeit tudtam nézni. Vártam… vártam, hogy mit fog lépni, és lehet, hogy magyarázatot vár, de a gombóc, ami a torkomba szorult, egy szót sem engedett kijönni a számom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeKedd 4 Okt. 2016 - 21:35

when I'm fucked up, that's the real me
Az esőcseppek halkan kopogtak az esernyőjének ébenfekete anyagán, megtörve a csendet, ami beállt kettejük között; nehéz, fullasztó csend, mint az űzött vad és áldozata között, talán egyetlen pillanattal az előtt, hogy a ragadozó fogai az ártatlan állat nyakán csattannának; itt csupán az volt a különbség, hogy Jang Seungcheol fejében meg sem fordult a gondolat, hogy szemfogait a másik nyakába mélyesztve tépkedje cafatokra a gyenge húst és a hóka bőrt, aztán pedig elfogyassza, valami absztrakt farkas módjára; sőt, kifejezetten távol állt tőle az efféle viselkedés, de egyben biztos volt: nem bírta nyugodtan végignézni, ahogy meglopják, és akármi is vezette rá a fiút arra, hogy ezzel megpróbálkozzon, nem volt magyarázat előtte. Nem tűrte, hogy így viselkedjenek vele. Igaz, nem is azzal volt a baj, hogy megpróbálta meglopni; hiszen egy fillért nem talált nála készpénzben, viszont betört a személyes terébe, amire olyannyira érzékeny volt, hogy képes volt tényleg agresszívvá válni... És ez kezdett kijönni rajta abban a pillanatban, amikor egyébként szelíd, szinte már a tömegbe veszően halk hangja agresszív, kobrára emlékeztető sziszegéssé vált, mikor a tárcáját visszavéve a fiú arcába hajolt, ha már a másik alacsonyabb volt nála.
- Sajnálod...? - Ajkai állatias félvigyorra húzódtak, de valamiért sejtette, hogy ez az arcát elcsúfító hegek miatt inkább vicsorra hajazott már; ezért is nem mosolygott soha, még csak gyengén, halványan sem, nem hogy ennyire intenzíven, mintha csak egy horrorfilm sorozatgyilkos főszereplője lenne; hiszen akár az is lehetett volna, mondjuk egy újabb, sérültebb Joker, egy valamivel kevésbé nyilvánvaló kiadásban... Bár az a viselkedés, amit most produkált, elég hamar lebuktathatta volna, ha tényleg arra törekedett volna, hogy ő legyen a város következő anti-szuperhőse. Még jó, hogy nem voltak ilyen tervei; és sarkon is fordulhatott volna, hogy visszaszerezve a pénztárcáját elvonuljon és magára hagyja a kölyköt, de az annyira intenzíven bámulta, hogy nem bírta ezt szó nélkül hagyni, csakúgy, mint azt, hogy megpróbálta őt meglopni. Ezzel túllőtt a célon. - Nem lett volna célszerűbb, hogy inkább eszedbe se jusson, hogy meglopj?
Az arcát fürkészte, próbálva olvasni a vonásaiból, megtalálni az indokot, miért tette, okokat és okozatokat keresett, de nem látott semmit a fiú szivárványszínű tincsein és reszketésén kívül; bár eszében volt még, mi történt az előbb, képtelen volt tovább úgy morogni rá, mintha csak arra készülne, hogy puszta kezeivel fojtsa meg; így végül elhúzódott tőle legalább egy fél lépésre, bár úgy, hogy mindketten még az esernyő alatt legyenek és már valamivel szelídebben, de még mindig fagyosan pillantott rá, mintha csak tekintetével próbálta volna őt odaszegezni a tér díszkövéhez.
- Egyáltalán honnan jutott eszedbe, hogy ezzel megpróbálkozz? Nem volt más, valamivel értelmesebb megoldás?
tagged for Kim Sung Min | half past five | lesz ez még jobb is, csak várd ki
.brilliance@RftS & Shine
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitimeVas. 23 Okt. 2016 - 12:37

BEFEJEZETT JÁTÉK
köszöntem a figyelmet
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sung Min && Seungcheol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sung Min && Seungcheol   Sung Min && Seungcheol Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sung Min && Seungcheol
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jang seungcheol
» Jaehwan && Seungcheol
» Ji Soo x Sung Min
» SeoHan && Sung Min
» SeoHan && Sung Min ~ SeoHan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: