Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Seohan && Yamaneko

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Seohan && Yamaneko Empty
TémanyitásTárgy: Seohan && Yamaneko   Seohan && Yamaneko Icon_minitimeCsüt. 6 Okt. 2016 - 22:00

in darkness I was
so darkness I've became
a sötétségben élni nem volt egyszerű.
Yamaneko Akira is vakon tévelygett benne, magatehetetlenül nyújtva ki maga elé kezeit, amik minduntalan csak árnyakra markoltak rá, múltjának démonjaira, halott szépségek foszlott ruhadarabjaira és oszlásban lévő testek csuklóira. Nem tudott szabadulni tőlük; bármennyire is igyekezett, múltja kísértette lényét, úgy csepegtetve a mérgét a szívébe, mint holmi kígyó, kinek marására nem létezett ellenszer.
Talán pont emiatt érezte magát még a ragyogó napsütésben is úgy, mintha csillagtalan, téli éjszakán kószálna a semmi közepén; a történelmi negyed üres utcáit járta, szorosan összehúzva magán hosszú, földig érő kabátját, fejét leszegve, mintha a macskakő, amin járt, a világ legérdekesebb dolga lett volna. Természetesen nem volt ennél tévesebb dolog a világon; hiszen nem érdekelte őt az utca, sem a látvány, csupán a magánya, amit a kora őszi, langymeleg, mégis csontig maró szél adott meg neki, más helyekre üldözve a fotózó, kíváncsiskodó turistatömeget. Nem mintha ő nem tartozott volna közéjük; már csak az a két dolog, hogy egy hotelben élte a mindennapjait és egy Szöult bemutató kézikönyvvel a táskájában járt-kelt, turistának kvalifikálták őt, még ha ő maga inkább hívta volna magát ideiglenes városlakónak; hiszen az év végével szándékozott visszautazni Tokióba, onnan pedig minden bizonnyal megint az Aokigahara-erdő környékére tovább menni, de ettől még három hónap választotta el és korántsem volt benne biztos, hogy a kiadója elégedett lett volna vele, ha egyetlen rajz nélkül tért volna vissza hazájába.
De hogy kellett volna bevallania, hogy bármennyire is igyekezett, a múzsája nem akarta őt homlokon csókolni? Hiszen mindennel próbálkozott már, amit csak a főváros utcái felkínáltak neki, kezdve az olcsó alkoholtól, az egy éjszakás kalandokon keresztül a különféle tudatmódosító szerekig mindent, de az ihlet csak nem jött meg hozzá, mint derült égből a villámcsapás. Olyankor is csak a tükörképe nevetett rá; kifejezéstelen, üres szemeivel nézegette, foghíjas mosolyát villantva rá minden alkalommal, mikor újabb, összegyűrt papírlapot dobott maga mögé, mígnem szobájának padlóját annyi borította el belőlük, hogy lassan már szemetesnek lehetett azt kvalifikálni, mintsem padlónak. Ilyenkor volt szüksége arra, hogy céltalanul maga elé tévelyegjen, valami célt keresve magának a városban egész addig, míg fejéből ki nem ürítette az összes fölösleges gondolatot. Nem gondolt arra, mi lett volna, ha ezt nem teszi meg; attól a variánstól talán jobban is félt, mint jelenlegi önmagától, aki azóta már az egyik, viszonylag szélvédett és árnyékolt helyen gubbasztott egy padon, ölében a skiccfüzetével, amire nem is emlékezett, mikor is vette elő. Úgy tűnt, megint túlságosan belemélyedt a gondolataiba... Elég mélyen ahhoz, hogy észre se vegye, hogy már el is kezdett rajzolni valamit a papírlapon, amit jóformán már csak a szentlélek tartott a helyén a füzetben, ha már a ragasztó szinte teljesen felengedett rajta, minden bizonnyal amiatt, mennyi ideig hevert kihasználatlanul; és talán ez volt az végül, ami eldöntötte a hosszú idő óta első ideájának a sorsát, ez a régi, legszebb szavakkal élve is szart sem érő ragasztó a noteszen, ami mindenféle tiltakozás nélkül engedett a felé vágtató szélnek és hagyta, hogy a papírlap, amire Yamaneko Akira már felvázolta az első képkockákat, tovaszálljon, sodródva a macskakő mocskán, messze, a távolba, tulajdonosának döbbent, értetlen pillantásától kísérve, aki mintha még fel sem fogta volna, mi is történt pontosan. És talán percekig is csak nézett utána, mielőtt észbe kapva felpattant volna a padról, minden dolgát hátrahagyva, hogy a papírlap után rohanjon, azt mantrázva magának az orra alatt, hogy az isten bassza meg, a jó kurva isten bassza meg, nem törődve azzal, hogy az a néhány, erre szállingózó személy megbámulta, valami olyan pillantással, mintha legalább egy harmadik keze nőtt volna a feje tetején. Nem hagyhatta veszni az egyetlen ötletét, ami volt; ez volt az egyetlen, amire gondolni tudott, ahogy vadul vágtatva kergette a papírlapot, végig a placcon, mint egy túlnőtt, eléggé absztrakt, idióta macska.
+ tag Kwon Seohan
+ notessikíts, ha szar és átírom
BY MITZI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Seohan && Yamaneko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seohan && Yamaneko   Seohan && Yamaneko Icon_minitimeHétf. 10 Okt. 2016 - 21:27

Hajamból ráztam a beleragadt macska szőrszálakat. Hiába viseltem fejvédőt, hogy elkerüljem a hajam bepiszkítását, ezek a szőrszálak mindenhova bejutottak. Egy macskás néni lakásán voltam túl, alig fél órája. Még mindig nem panaszkodtam a munkám miatt, nem szóltam egy árva szót sem, amikor másodjára szólalt meg intő szava, hogy "De ott még maradt egy kis mocsok..." Akartam javasolni neki, hogy vegye fel az asztalon porosodó szemüvegét, de akkor csak magamat sodortam volna bajba. Nem tehettem róla, a tinikoromból kimaradt lázadásom talán most tört felszínre bennem. Emlékszem, mindig szófogadó gyerek voltam; sosem volt egy rossz szavam sem, amikor nem tetszett az étel, amit anyám nehéz munkán keresett meg. Hiszen tisztában voltam azzal, hogy vért izzadt miattam. Az akkori iskolámban is szigorú rend szorult minden diák nyaka köre. Össze sem hasonlítható az itteni vagy a Kínában látottakkal... Maga volt a földre engedt Pokol. Egy apró fejrázás.
Feltámadt a szél már, amikor kiléptem az egyik hanok takarásából; örültem, hogy még több, mint a fél nap előttem állt. Ám nem tudtam így sem, mit kezdeni magammal; ezért mentem el a tradíicionális házakkal, kőszobrokkal körülvett terület felé. Másodjára jártam ott, ezért még mindig kíváncsian nézegettem a mintázatokat, amik a falakat ékesítették. És az csak imponált, hogy pár ember, esetleg turista járt arra. Jól esett végre tömegnyomor nélkül fellélegezni kicsit, felnézni a felhők által eltakart napra, érezni az őszbe menő hívogató szelet. De az idillem sem tartott sokáig, mint egy elkészült tükör, amit gondosan raktak össze, úgy repedt ketté. Fájdalmat éreztem a jobbkezemben. Ne, ne, ne... Ekkor ütött a szívembe az az érzés, amit minden ilyen alkalommal éreztem; mintha egy kéz markába szorítana szervemet, és úgy játszadozna azzal, mint egy szivaccsal. Rámarkoltam karomra, becsuktam egy pillanatra szememet. Úgy éreztem, hogy a napsugarak többé nem érték el a földet, helyére pulzáló lelkek kerültek, akik úgy fogtak közre, mint halálra vált bárányt a farkasok. Egy apró nyelés.
Kinyitottam szememet, s bár nem láttam mindez lelkeket - sosem láttam eddig, csak azt, aki megátkozott -, de elég volt az a fagyos, mélyről jövő fájdalom, ami átjárta alakomat, hogy tudjam, ott vannak. Nem szerettem volna magamra hívni annak a kevés embernek a figyelmét, akik körülöttem széledtek szét, az épületeket kíváncsian bámulva; de arcom izomzata automatikusan görcsbe rándult arra a belső érzetre, ami bennem tombolt. Számoltam a másodperceket, perceket, mivel tudtam, hogy nemsoká el fog múlni, elhagy, mintha sosem lett volna - és ezt milyen jó lenne igaznak érezni -, ám a megkönnyebbülés érzése nem talált meg, úgy elkerült, mint a józan ész a részeg embert. Valósággal ziháltam, kapkodtam a levegőt, torkom a másodperc töredéke alatt száradt ki, nyeléseim pedig semmit nem értek enyhítésére. Úgy festhettem, mint egy pánikbeteg. De nem voltam az, közöm nem volt ehhez a betegséghez. Elmúlt. Valami nekiütközött a lábamnak, legalábbis egy ehhez hasonló hangot hallottam. Lenéztem, és egy fehér papírlapot fújt nagy erővel a szél testrészemnek. Újra éreztem a nap sugarainak melegét, a szellő hűvös érintését, ami nyakamat találta be, kirázott a hideg. A pecsétet sem éreztem már, a pár perccel az előtti szenvedésem csak úgy szertefoszlott, a papírdarab érkezésével.
Cselekedtem, és kezembe fogtam a fehéren virító lapot, mielőtt még a szél felkapva, tovább repíthette volna. Leellenőriztem, és miután nem találtam semmit az egyik oldalán, megfordítva azt, néztem nagy szemekkel, nos, a… Hát ez meg mi lehet?
Vissza az elejére Go down
 
Seohan && Yamaneko
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SeoHan && Sung Min ~ SeoHan lakása
» yamaneko akira
» Yamaneko&Baekho
» SeoHan && Sung Min

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: