Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hyun Woo x Min Ho

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2016 - 19:28

Az étterem előtt
Valamikor estefele


Az első tanítási napon bebizonyosodott, hogy az egyetem határozottan NEM nekem való. Legalábbis a szak, amire járok. Ezt még évekig ismételni fogom, ha ki nem bukok az egyetemről, de nem fogom feladni. Természetesen, hogy lazulni tudjak, olyasvalamit csinálni, amire nem lennének büszkék a szüleim, ha megtudnák: holt részegre ittam magam. Fülig érő szájjal haladtam előre, viszonylag egyenes útvonalon. Már sötétedett, Hyun Woo pedig hamarosan végezni fog, ha emlékezetem nem csal, bár ebben az alkoholmámorban nem vagyok teljesen biztos, hogy ól vagyok bekalibrálva. Legnagyobb szerencsémre kihalt az utca, és viszonylag akadály nélkül jutok el a kijelölt célomhoz. Csupán egy kuka jött nekem majdnem, egy oszlop szólt be -jól olvasod!-, és egy tábla vallott nekem szerelmet, de faképnél hagytam szegényt. Nem az esetem a törpe méretével, és a fémességével. Nekem is van egy ízlésem, na!
Az étterem elé érve megálltam, és körbenéztem. Nem mentem be, annyi lélekjelenlétem még csak van, csupán bekopogtam az üvegen, hátha meglát az én kedves barátom, és kitolja hozzám a formás hátsóját. Az üres üveget gyorsan kidobtam, nem lenne jó, ha meglátná a kezemben, habár tuti árasztom magamból az illatokat. Mindeeeeegy.
– Hyun Wooooooooo! –kiáltottam, amint kiért végre azon az ajtón, ami elválasztott tőle. Közelebb léptem hozzá, és minden zokszó nélkül tapadtam az ajkaira, hogy egy lágy és hosszú csókot adhassak rá. Hogy miért csináltam, fogalmam sincs, de amint elszakadtam tőle, azonnal a karjaiba bújtam. Érezhette, hogy fáradt és részeg vagyok, na meg szeretethiányos, de csak nem vet meg.
– Hiányoztááááááááál –durmoltam a fülébe, és egy pillanatra se engedtem el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2016 - 21:48

to: Minho

Drunken sailor?

804 ▪ gönc ▪ Itt a sztriptíz cica <3

A világ a feje tetejére állt.
Legalábbis Song Jae Hwan étterme Seoul belvárosában. És hogy miért? A tulaj nemrég kötött egy szerződést a helyi szakács-, és pincérképző iskolával, hogy az ott tanuló diákok egy bizonyos százaléka ebben az étteremben fogja végigvinni a gyakorlatát. Ezzel persze nem is lenne baj, kell a segítség, és az idős tulaj ért is ahhoz, hogy a lehető legjobban készítse el a beosztásokat. A baj ott kezdődik, hogy három pincér és négy konyhai kisegítő be sem jött ma dolgozni. Talán egy átlagos napon ez még nem is lenne nagy probléma, de most, így hétvégén teltház van, és teljes káosz.
Song Hyun Woonak sem kellett volna ma bemennie dolgozni. Reggel, mikor a nagybátyja hívta, még az igazak álmát aludta, először nem is tudta felfogni, hogy pontosan mit is mondott a férfi, csak a reggeli kávéja után állt össze a kép. És akkor még abban a hitben ringatta magát, hogy ez is egy egyszerű munkanap lesz, semmi extra. Na ez az álomkép szélen apró szilánkokra tört abban a pillanatban, mikor a délutáni órák egyikén valami konferenciáról érkező öltönyös emberkék lepték el az éttermet. Sajnos még úgy sincs elég ember, hogy Hyunnie gyakorlatilag pincérkedik, és ha van egy kis szabadideje még a konyhán is besegít. Mégjscsak hét embedt egy aligha tud helyettesítenj; pedig el lehet hinni, hogy a fiatal szőkeség mennyire próbálkozott. Gyakorlatilag mióta megérkezett. És felvette a pincérek egyenruháját, vagyis azt a kék inget, meg sem állt. Egy külső szemlélőnek akár még úgy is tűnhet, hogy rengeteg energiája van, akár még órákig is bírná. De sajnos ez áll a valóságtól a legtávolabb. Olyan fáradt, hogy ha egy percre is megállna képes lenne akár álva elaludni. És ezt ő is jól tudja, ezért próbál mozgásban maradni, hogy míg le nem jár a munkaideje, éber tudjon maradni. Majd ha hazaér, egész biztos, hogy másnap délig aludni fog.
Igaz, a hazatérésre egyelőre még csak gondolni sincs ideje, tekintve, hogy nagyon nem úgy tűnik, hogy ezek az öltönyös fazonok egyhamar el akarnak innen menni. Már csak ők vannak itt, meg egy-két romantikázó párocska, de Hyun Woo legszívesebben már mindőjüket rugdosná kifele, hogy végre tudjon pihenni.
Épp ötfős asztaltársaságnak viszi ki a rendelt ételt, mikor az ablakon kinézve egy ismerős alakot pillant meg. És láthatóan őt kívánja látni, ezt már az ablakon való bekopogásnál leszűrte, és hiába van még ezer meg egy dolga, mégsem hagyhatja hogy kint fagyoskodjon szegény gyerek (mert hát azért Seoul elég fagyos esténként). Egy mosolyt erőltetve az arcára lép ki az ajtón, de amivel fogadja őt Minho... Hát nem épp erre számított. De saját magán sokkal jobban meglepődik, hisz... Visszacsókolt? Igen, egészen biztosan visszacsókolt. De hogy miért, azt még ő maga sem tudja. Egy pillanatra viszont mintha az egész napját végigkísérő idegessége szertefoszlott volna; egészen addig, míg nem tudatosul benne, hogy mit is csinált. Akkor aztán talán még nagyobb erővel tér vissza, karöltve s megrökönyödéssel. De arra nem képes, hogy emiatt ellökje magától a srácot, főleg mert érzi, hogy valami nincs teljesen rendben nála. Mi tha egy kis szeretethiányt érzékelnének szenzorai, épp ezért öleli magához. De csak egy pár pillanatig, utána egy nagyot szippant a levegőből, s orrát azonnal megcsapja az alkohol émelyítő illata. Mintha csak egy kád whiskey-ben fürdött volna meg Minho.
- Minho... Minnie baba... mégis mennyit ittál te gyerek...? - kérdez rá egyből, mellőzve mindenféle sziát meg "te is hiányoztál nekem" választ. Kissé ellökve magától, a vállait megfogva néz a szemeibe, míg a választ várja, és csak egy fáradt sóhaj hagyja el ajkait. Komolyan, néha úgy érzi mellette, mintha egy gyereke lenne, pedig nincs is nagy korkülönbség köztük.
- Gyere, csinálok neked valamit, amitől kijózanodsz... - és azzal a lendülettel fogja meg a csuklóját, és kezdi el belefé húzni, egyenesen a konyha felé. Talán a fáradtság lehet az oka, de nem figyel eléggé, így mikor már majdnem eléri a lengőajtót, nekimegy egy pincérnek, aki épp valami krémes levest hoz ki az ajtó túloldaláról. A tálca tartalma pedig szinte maradéktalanul Hyunnie felsőjét díszíti. Nem is foglalkozik azzal, hogy a jelenlévők megbámulják a történtek miatt, még csak a szerencsétlen sráccal sem foglalkozik, csak sűrű szitkozódás kíséretében ragadja meg ismét Minho csuklóját, hogy behúzza a konyhába.
- Ülj le oda, és el ne mozdulj onnan! - hangja idegenül komoran cseng, de ez talán csak az idegességtől van, ha kissé lenyugszik, biztos képes lesz arra is, hogy legalább a szokásos mosolyát visszavarázsolja az arcára. De ez egyelőre még nem megy neki. Helyette csak bosszúsan kezdi el kigombolni ingje gombjait, hogy aztán mit sem törődve azzal, hogy az itt dolgozók tekintetének kereszttüzébe került, vegye le magáról a ruhadarabot, és dobja pont Minho mellé a földre. Sajnálatos módon a nadrágjára is került az egyébként isteni levesből, így azt is teljes nyugodtsággal leveti magáról, hisz a konyhapult eléggé takarja őt ahhoz, hogy senki más ne lássa; ha meg valaki közelíteni akarna hozzájuk, csak egy sokat mondó pillantással küldi őket el. Amúgy sem szándékozik sokáig elidőzni így, amint lerendezi ezt a tökkelütöttet, megy a konyha mögötti öltözőbe. Még szerencse hogy sosem tartozott a szégyellős fajtába.
- És most... Elárulnád, hogy mégis miért rúgtál be? A szüleid egyáltalán tudnak erről? - karjait maga előtt összefonva keresi ismét s másim tekintetét. Na igen a szülők... az biztos, ha így fogja őt hazavinni, Hyunwoo lesz az, aki kapni fog az ősöktől, nem a friss egyetemista.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeVas. 11 Szept. 2016 - 13:18

Az étterem előtt
Valamikor estefele


Hyun Woo. A srác, akit már az egyetem előtt is ismertem, és olyan számomra, mintha a testvérem lenne. Ezért is csodálkoztam el magamon, mikor megcsókoltam abban a pillanatban, amint kiért hozzám. Olyan természetesen jött az egész lépés, mintha legbelül csak erre vártam volna. Lehet, hogy így is van? Nem tudom, és nem is fogom tudni kideríteni, hiszen nem józanul csókoltam meg, és nem is biztos, hogy emlékezni fogok az egészre. Ami viszont még ennél is jobban meglepett, az Hyun Woo reakciója. Nem lökött el, hanem viszonozta a csókomat. Több se kellett nekem se, karjaimat azonnal nyaka köré fontam, és játszadoztam az ajkaival, ameddig engedte, vagyis ameddig észbe nem kaptam én is, hogy mi van. Amint ez megszakadt, természetesen eszem ágában sem volt elengedni, hanem kezeim lecsúsztak dereka köré, és úgy bújtam oda hozzá, amennyire csak tudtam. Ez viszont nem tartott olyan sokáig, mint reméltem. Ellökött magától –nem a szó szerinti értelemben–, és ha kezei nem tévednek a vállaimra, tuti biztosan hanyatt is vágódtam volna az aszfalton. Amilyen stabilnak érzem a talpam alatt a talajt, minden bizonnyal közelebbről is összeismerkedtünk volna. Hyunnie kérdése lassan tudatosult bennem, de amint felfogtam annak tartalmát, szám széles vigyort öltött.
– Inniiiiiii? Hát úgy ismersz, mint aki piálni szokott? –Sértődött arccal néztem rá, de elnevettem magamat. Ezt a kérdést én sem gondoltam komolyan. – Jó-jó, nem hazudok neked. Csak egy picurit ittam, egy egész picuri kis üveggel. –böktem közben a szemetesre, aminek mélyén lapult az a bizonyos whiskeys üveg, és nem a 2cl-es kiszerelés. Egy egész üveggel benyakaltam, pedig nem állt szándékomban egy-két kortynál többet inni, de hát az íze… egyszerűen magával ragadt.
Pont úgy, ahogyan Hyunnie tette az imént. Kiabálnék, hogy segítség, ez ember rablás, de nem akarom leégetni szegényt. Így is érdekes látványt festhettünk, ahogyan rángat magával egy részeg tizenévest hátra. Minden tekintet ránk terelődött, de nem foglalkoztam vele, örültem, hogy egyáltalán egyenesen lépkedek mögötte. A lengőajtóhoz érve, egy pincér állja utunkat, de csak pár pillanatig. A felfordulás viszont annál viccesebb, és amint a tálca tartalma Hyunnien landolt, feltört belőlem a röhögés.
– Nem is tudtam, hogy szerepelsz az étlapon. Vagy új fogás vagy, és még nem írtak fel rá? Hé séf, kérek egy adag Hyun Woo-t, sültkrumpli ágyon. –Kihagyhatatlan poén volt, és még a vigyorom is szélesebb lett, ahogyan közöltem a rendelésem. Hyunnie pedig egyenesen vitt is a konyhába, mintha tényleg fel akarná szolgálni magát. A parancsra, le is huppantam oda, ahol álltam: a földre. Igen, az most sokkalta kényelmesebb, és a törökülés valamilyen hybrid változatában néztem fel Hyunnie-ra. Vigyorom továbbra sem lappangott, ennek oka pedig, hogy a velem szemben lévő srác, már vetkőzni is kezdett. Ingje landolt mellettem, tekintetemmel követtem is, majd visszatértem Hyunnie-ra, aki már egy szál boxeralsóban feszített előttem.
– Ejha. Nem gondoltam ám komolyan a felszolgálásod. Ohh, vagy várj. Vetkőzéssel akarsz kijózanítani? Akkor azt is vedd ám le, de táncolj is hozzá. Ez így uncsiiii –hangosan felnevettem, és ha elértem, közelebb húztam magamhoz, ha meg hagyta, akkor végigsimítottam az oldalán… majd lehúztam magam mellé. – Tudoooooood, az egyetem… Dehogy tudnak Hyunnie… miért tudnának? –tettem fel a felesleges kérdést, és ha leült mellém, fejemet az ölébe hajtva bújtam oda hozzá. Ha tudnának róla, nem lennék itt, mert tuti, hogy szobafogságban lennék életem hátralevő részéig. – Hyunnieeee….
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeCsüt. 15 Szept. 2016 - 22:30

to: Minho

Drunken sailor...?

727 ▪ gönc ▪ cica <3

Ha a fáradtságra példát kéne hozni egy értelmező kéziszótárban, minden bizonnyal Song Hyun Woo képe díszelegne a tizenkettes betűmérettel, Times New Roman stílusban íródott sorok mellett. Ennek ellenére most is, egy nyolc órás munkaidő után - amiben egyébként jó, ha kétszer letette a formás fenekét valami ülőalkalmatosságra öt-öt percre - úgy pörög, mintha legalább öt csésze kávét és hat energiaitalt benyakalt volna. Igaz, attól talán már rég nem itt állna, hanem legalább egy kórház intenzív osztályának egyik kényelmetlen ágyán feküdne, és megannyi cső állna ki jó esetben csak a karjából. De neki ilyesmi nem kell; mondhatni a fáradtság van rá olyan hatással, mint másra a kávé. A külső szemlélőnek pedig úgy tűnhet, pörög, mint a búgócsiga. És ez így is van; egészen addig, míg néhány percre le nem pihen. Onnantól kezdve pedig elég nehéz lenne mozgásra bírni, gyakorlatilag állva el tudna aludni.
És talán ez a fáradtság az oka hogy visszacsókol, mert nem is tudja már, mit csinál. Először még fel sem tűnik neki, csak élvezi a csókot, amibe a fiatalabb invitálja, és amihez hasonlóban igen rég volt má része. S csak attól kap észbe, hogy a másik karjait a nyaka köré fonja; mert ezt... Ezt nem lenne szabad. És hogy miért? Persze nem az az ok, hogy mert mindketten a társadalom hímnemű egyedeinek csoportját gazdagítják; talán ez lenne a legkisebb gond, de... De Minho az egyik legjobb barátja, gyakorlatilag az öccseként tekint rá, és már ez elég ahhoz, hogy megszakítsa tevékenységüket.
Csak mikor a fiatalabb hozzá bújik érzi meg azt a töménytelen mennyiségű alkoholt, amit Minnie minden bizonnyal magába öntött. És bár legszívesebben még ölelné, hisz érzi, látja rajta, hogy valami nincs rendben vele, a tömény alkohol szaga arra készteti, hogy kissé eltolja magától, hogy a szemébe tudjon nézni. Az első kijelentésére pedig csak afféle "ne hazudj mert nem tudsz átverni" pillantással ajándékozza meg az előtte állót. Persze, hogy nem úgy ismeri, mint aki mindenféle ok nélkül és esetleg napi rendszerességgel issza magát az asztal alá, így talán érthető, hogy igencsak meglepődött, mikor ilyen állapotban látta meg a munkahelye előtt.
- Picurit, mi? Nem épp egy egész nagy üveggel? - pislog rá a maga mindent tudó tekintetével, majd egy pillanatra az előbb említett szemetes felé is pillant, minek alján a már minden bizonnyal üres whiskys üveg ül.
Végül csak egy sóhaj kíséretében ragadja meg a karját, és kezdi el befele húzni. Tudja jól, hogy kell lenni a konyhán mindennek, ami kell ahhoz a kijózanító löttyhöz. Hyunnie tudja, hogy elég pocsék íze van - igen, vele is megitatták már egyszer-kétszer -, és teljesen biztos abban, hogy ezek után majd legalább kétszer meggondolja, hogy igyon.
- Ne beszélj hülyeségeket MinHo! Inkább gyere, mielőtt még elveszíteném a türelmem! - Morogva fogja meg ismét a csuklóját, és nem törődve a rengeteg szempárral, és azzal a sokkos állapotba került fiatal pincérrel megy egyenesen a konyhába. Ott aztán leülteti, és ő maga pedig elkezd megszabadulni a levesben ázó ruhadarabjaitól. Még szerencse, hogy egy viszonylag elkerített részen vannak, így rajta kívül más nem is látja a magánszámát.Na nem mintha annyira zavarná az is, hisz soha nem tartozott a szégyellősek csoportjába, úgy gondolja, nincs mit takargatnia.
- Teljesen kiakasztasz törpe... - igen, törpe. Nem sűrűn hívja így a fiatalabbat, mert tudja jól,, hogy nem szereti, ha így hívják, de Hyun Woo-nak most nincs türelme arra, hogy figyeljen, mit mond. Túl fáradt és ideges már ahhoz, hogy az ilyen apróságok érdekeljék.
Még mielőtt a földön heverő bármit is csinálhatna, gyorsan lekap a mellettük lévő fogasról egy használaton kívüli fekete kötényt, hogy a nyakába akassza, mert azért mégse legyen teljesen meztelen a srác előtt.
- Még szinte el sem kezdődött az egyetem, Minnie...A szüleid meg... Szólnom kéne nekik. - mert így lenne a helyes, igen. Annak ellenére is, hogy a mellette ülő biztos ellenkezni fog. Fel kéne hívnia őket, csak épp egy a probléma; amint a másiknak sikerült őt lehúznia maga mellé, egyre inkább kezd úrrá lenni rajta a fáradtság, és már nem érzi magában az erőt, hogy bármit is csináljon. Sőt mi több, amint MinHo feje az ölében landol, ujjai automatikusan tévednek a másik puha tincsei közé, és kezdik el simogatni a fejét.
- Minnie, ez így nem lesz jó... Vissza kéne mennem... dolgozni, neked meg haza kéne menned... - mondandóját még két nagy ásítással is megtűzdeli, látszik rajta, hogy már se energiája, se kedve nincs gyakorlatilag semmihez, az egyetlen dolog amit látni akar, az a pihe-puha ágyikója.
- Ülj fel, kérlek...


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeKedd 20 Szept. 2016 - 18:33

Hyung nem hitte el, hogy csak egy kis üveg piát ittam meg, és jól tette. Én se hittem volna magamnak, és ezt az is bizonyítja, hogy a feltett kérdéseire hevesen bólogattam. Utólag rossz ötlet volt, mert megszédültem, és egy Hyung helyett rögtön három termett előttem. Ha ez nem lett volna elég, a gyomrom is liftezett egyet a bólogatás miatt, és úgy döntött, hogy sok benne a whiskey és vissza szeretné adni az üvegnek. S ki vagyok én, hogy ezt a kérését megtagadjam? Ellépve Hyungtól, fordultam a szemetes felé, és abban a pillanatban hánytam is bele egy szép adagnyi piát. Talán néhány rizsdarabka is úszkált benne, de nem volt időm megszemlélni, mert jött még egy adag utas felfelé a gyomromból és fénysebességgel katapultált kifelé a számon, egyenesen a büdös szemetesbe.
Szerelmemtől viszont elszakítottak, hiszen Hyung csuklón ragadott és vitt az étteremben. A konyhához érve váratlan meglepetés érte, amit nem tudtam poén nélkül hagyni, de erre is csak morgást kaptam néhány kelletlen szóval. Puffogva hagytam, hogy rángasson magával, de ez abban a pillanatban el is illant, mikor leültem, mert Hyung valami vetkőző műsort csinált itt nekem. Meg is jegyeztem, hogy egy bizonyos darab rajta maradt, meg, hogy tánc nélkül unalmas. Fogalmam sincs, hogy mi van velem. Talán az alkohol fordít ki magamból, hiszen eddig soha nem akartam meztelenül látni Hyung-ot, most meg szinte azt kértem tőle, hogy dobja le az alsóját is. A gondolkodásból viszont kizökkentett egy szó.
– NEM VAGYOK TÖRPE! –fújtattam, mint egy veszett kutya, mert nagyon jól tudja, hogy utálom, amikor így hív. – Hányszor kell elmondjam neked Hyung, hogy utálom, amikor így hívsz!? –pattantam volna fel a helyemről, de még szédültem egy kicsit, és a gyomrom se volt olyan helyzetben, hogy ne jött volna ki a következő adag. Persze nem így volt, mert bent maradt, de nem kockáztattam meg. Már nem is érdekel, hogy boxeralsóban van előttem, amit amúgy is eltakart valami köténnyel, de legalább mellettem van, és abban a pillanatban zuttyant az ölébe a fejem. Hyung ujjait éreztem a tincsrim között, hatása pedig az lett, hogy közelebb bújtam hozzá.
– Ne… csak nekik ne… kérlek… –könyörgő hangon szólaltam meg, és néztem fel rá, egyenesen a szemeibe. Ha ezt a szüleim megtudják, eltiltanak mindentől, amit szeretek, köztük a sráctól is, akinek az ölében fekszek. Azt pedig nem akarom. Nagyon nem.
– De… olyan kényelmes az öled… –motyogtam bele a hasába, mert közben úgy fordultam, hogy át tudjam ölelni a derekánál fogva. Nem akartam megszabadulni tőle, nem akartam visszaengedni dolgozni, de tudtam, hogy ez így tényleg nem lesz jó. Még egy kis ideig bújtam hozzá, aztán nagy nehezen felültem. – Alhatok nálad…?


A hozzászólást Shin Min Ho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 30 Dec. 2016 - 23:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeHétf. 31 Okt. 2016 - 17:04

to: Minho

Drunken sailor...?

### ▪ gönc ▪ cica <3

Ez a kölyök ma egyszerűen az idegeire megy. Mégsem képes rá, hogy egyszerűen elküldje. hogy egyedül hazaküldje, hisz látszik rajta, hogy teljesen el van ázva, egyedül elég kicsi az esélye, hogy épségben hazajusson. Hisz elég késő van már, ki tudja kik járkálnak ilyenkor az utcákon, és az az útvonal, ami a legrövidebb vissza a koleszba az étteremből, nem épp a biztonságosságáról híres. Főleg akkor nem, ha egy Shin Min Ho-t találnak ott, aki nem mellesleg még a lábán is alig tud megállni, nem hogy rendesen járni. Azt is nagyon csodálja HyunWoo, hogy egyáltalán az étteremig eljutott...
Na de a másik kérdés, hogy miért pont ide? Persze, nem tudhatta, hogy a mai talán az eddigi legborzalmasabb nap, amit az idősebb megélt,, mióta csak itt dolgozik, vagyis a kezdetektől fogva. Hisz ha kiesik egyszerre három pincér is, egy azért, mert béna volt és eltörte a karját foci közben, a másik kettő pedig egyszerűen csak lusta bejárni a gyakorlatra mert végülis igazuk van, minek is az, akkor elég nagy felfordulás kerekeik. Főleg a mostani napon, amikor még egy csapat öltönyös pasi is úgy dönt, hogy ők pont ebben az étteremben fogják elkölteni a pénzüket, amennyit csak tudnak. És hát ahogy Hyun látja, abból akad elég.
Erre jön ez az idétlen kölyök és még nehezebbé tesz mindent. A munkaidejének ugyan már nem sokára vége, de minden bizonnyal sokkal tovább itt kéne maradnia, mint tervezte, ezért nem hagyhatja ott kint Minnie-t sem, azzal a lendülettel fogja is meg a csuklóját és húzza be az étterem konyhájába. Persze mielőtt célt értek volna, még szépen nyakon öntik egy tál finom levessel is, amitől a srác csak még idegesebb lesz, már a fiatalabbra is nyugodt szívvel rámordul a megjegyzései miatt. És teljesen zavartalanul kezd el vetkőzni előtte, mert őt igen csak zavarja, hogy mocskos ruhákban legyen, de egyelőre nincs lehetősége arra, hogy elmenjen átöltözni. Még szerencse, hogy egy viszonylag eldugottabb részen vannak, ahol nem látja őket senki. Azért a biztonság kedvéért felkap magára egy kötényt, hogy valamennyire takarja magát; na nem mintha annyira zavarban lenne, ha bárki más meglátná.
- És nekem hányszor kell még elmondanom, hogy viselkedj, és ne kergess az őrületbe? - talán ez így nem pont igaz. Talán nem is teljesen fair. De ha az ember fia már a tűrőhatára szélén áll a fáradtság miatt, képes olyanokat mondani, olyan hanglejtéssel, amit és ahogy nem igazán kéne. Amivel talán megbánthatja a másikat. Mindenesetre már kimondta, nem vonhatja vissza a szavait, de érzi, hogy dühe már kezd elszállni, és ahogy le is ül a másik mellé, helyét a fáradtság veszi át. De nem aludhat el, itt nem. Mondjuk az sem segít rajta, hogy MinHo hajába túrva kezdte el simogatni a fejét de hát... Ez van. Ha elégszer mondogatja magában, hogy nem aludhat el, akkor csak nem fog sikerülni, ugye?
- Jó, nem mondom el nekik, de... ígérd meg, hogy ilyet többet nem csinálsz, különben tényleg beárullak a szüleidnél... - mintha csak a bátyja lenne. És valamilyen szinten így is érzi a kettejük közötti kapcsolatot; mintha Minnie a soha nem volt öccse lenne Hyunnak, és egyszerűen érzi, hogy vigyáznia kell rá, különben még baja esik. És ezt a mostani eset is jól bizonyítja.
- De... Nem láttad ezt a felfordulást ami itt van? Engedj, kérlek... - de a hangja ,ár teljesen erőtlen, érződik rajta, hogy bármelyik percben elaludhatna, ha engedne az álomnak. De ez szerencsére nem történik meg, hisz percekkel később az ölében fekvő is felül, így neki esélye van felállni, és macska módjára kinyújtózni.
- Hmm...? Nem akarsz így visszamenni a koleszba, mi? Persze... - mosolyog le rá, ahogy megindul összeszedni a hozzávalókat a kijózanító löttyhöz. - De előbb ezt meg kell innod... Előre is bocsi, de muszáj lesz az utolsó cseppig eltüntetned... - kuncog fel, ahogy elképzelni, hogy milyen lesz a reakciója az első korty után. Már a szaga elég hányingerkeltő, nem hogy az íze... Ezt HyunWoo már nagyon jól tudja, ezért is vet egy "sajnálom kölyök, de ezt muszáj" pillantást a földön ülőre, mikor a kezébe nyomja a poharat, benne a meghatározhatatlan színű folyadékkal.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitimeSzomb. 31 Dec. 2016 - 11:54

Sikeresen beértünk a magánszám, azaz a sztriptíz helyszínére, ami nem más volt, mint a konyha. S hogy miért is ez a helyszín szolgált a különleges műsor színpadra viteléhez, az ok nem más, minthogy Hyung nem akart kint hagyni a hidegben. Vagyis gondolom, hogy ezért, mert én nem éreztem, hogy mínuszok lennének. Igaz, a kellő mennyiségű alkohol tett is róla, hogy ne érezzem már a hőmérsékletváltozásokat, de azért a nép nem biztos, hogy örült volna egy pucér alaknak az utcán. Ellenben velem, én nagyon is élveztem az ideglenes vetkőzést, amit HyunWoo lenyomott előttem, de kár, hogy végeszakadt. Vagy nem? Nem tudom már eldönteni, és jelenleg nem is azzal foglalkoztam, mert olyan szót mondott, ami miatt eléggé felhúztam magamat, s az érzés, hogy részeg voltam, elillant egy pillanatra.
– De én Shin Min Ho vagyok, az én szavam szent és sérthetetlen. Szóval ne hívj Törpének, mert megbánod... ezt komolyan mondtam, mert nem félek ám tőled! Még le is hánylak, ha kell! –Ez ám a díjnyertes fenyegetés Minnie, biztosan összecsinálja magát HyunWoo a szavaid hallatán. Egy előnye lenne, ha lehánynám: ismét le kéne vennie a kötényt magáról, és egy pillanatig… mikre nem gondolok… Végül csak sikerült lerántanom magam mellé a másikat, és tökéletesen kisajátítani magamnak az ölét. Egyáltalán nem tudott érdekelni, ha valaki meglátott minket. Gondoljon csak, amit akar, de addig tegye, ameddig rá nem jövök, mert utána a föld színéről is eltűntetem.
– Megoldják nélküled Hyung, ne hagyj itt… kérlek… –Ennél jobban nem tudtam neki könyörögni, de tudtam, hogy hiába teszem. Hiszen mennie kellett, így is sokat pihent, s csak miattam. Azt meg nem akarom, hogy egy lelkisérült, részeg énem miatt kicsapják a melóhelyéről. Szóval kelletlenül, és nehezen, de felültem, ezzel elengedve, bár nem szívesen.
– A-a… –Ki akarna visszamenni a koleszba? Jinnie tuti kinyírna, ha részegen látna, és ki tudja, hogy mit művelnék le mellette. Tekintve, hogy Hyung-ot minden zokszó nélkül megcsókoltam, mikor megpillantottam, valószínű, hogy Jinnie ajkaira is rátapadnék. Abból meg eléggé félreérthető dolgok születnének, és odalenne a szobatársi kapcsolatunk. Vagy ki tudja: lehet ennél is közelebb kerülnénk egymáshoz. Na meg az is kérdéses lenne, hogyan is jutnék vissza, elvégre arra se emlékszem ide hogyan keveredtem. Olyannyira képszakadásom van, hogy a kezemben lévő löttyöt se tudom, hogy mikor vetem át. Hyung azt mondta, hogy le kell húzni az utolsó cseppig, és bár kételkedve néztem rá, lassan emeltem a számhoz. Már a szaga is undorító volt, s mikor megéreztem az első korty ízét, azonnal ki is köptem, és valamilyen furcsa arcot vágtam rá. Kb olyat, mint mikor citromba harap az ember, csak százszor savanyúbbat.
– Fúj… –Csak ennyivel tudtam kommentálni az egészet, aztán valahogyan lehúztam azt a lötyit. Émelygett a fejem és a gyomrom is liftezett… Kidőltem a padlón, és csak pislogtam a mennyezetre, ameddig le nem csukódott a szemem… – Felkeltesz, ha megyünk…? –S már fordultam is az oldalamra, hogy húzzam a lóbőrt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hyun Woo x Min Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Woo x Min Ho   Hyun Woo x Min Ho Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hyun Woo x Min Ho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hyun Jae & Jae Jin
» Jang Soo Hyun
» Yoo Ra Hael & Han Hyun Jae kalandjai
» give me your hand - Hyun Jae & Ra Hael
» Hyun Jae & Yewon × első találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: