Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 JiHyuk & Hiro - Start the party

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeHétf. 12 Szept. 2016 - 23:55

Soha nem kellett visszafogni, ha bulizásról volt szó. Nem voltam az a „leiszom magam a sárgaföldig” típusú ember, tartottam a mértéket, néha engedtem meg többet a kelleténél, de a pia mindig is szeretett engem, ahogy én is őt és megtaláltuk egymást, akkor is, ha nem kellett volna. Ez most is így volt, bár a gólyaavató lényege az ivászat és az egyébb ínyenc dolog. A szülők nincsenek itt, jobb esetben mindenki betöltötte már a tizennyolcat, szóval nincs akadálya a bulizásnak és annak a megünneplésére, hogy elkezdjük a sulit ismét. Soha nem szerettem tanulni, de szeretnék kezdeni valamit a későbbiekben, ezért hagytam rávenni magam az egyetemre itt Seoulban, illetve nekem kimaradtak az olyan dolgok, mint a többiekkel való tanulás, mivel anno magántanuló voltam. És az egyetemi napok előtt természetes dolog, hogy mindenki le akarja magát inni, és megismerni a többieket.
Velem sincs másképp, azt leszámítva, hogy én még nem ittam annyit, vagy már kiszállt az a mennyiség, amitől ledobom a gátlásaimat, de eddig mindenre emlékszem, hányni sem hánytam és jól vagyok. Sajnos JiHyukot a buli közepefelé elvesztettem, de nem különösebben zavar, majd találkozunk, ha szeretnénk valamit a másiktól, vagy az albiban. Én néhány csoporttársammal töltöm az időt, akik jelenleg nagyon aranyosak és jófejek. Mindenkinek emlékszem még a nevére, arra viszont nem, hogy ki írta a karomra a telefonszámát, méghozzá alkoholos filccel. Értem én, hogy részeg meg minden, de mire ezt levakarom, lejön a bőröm is. Újabb kör érkezik egy röviditalból, amik nem túlságosan a kedvenceim, de nem utasítom vissza, nem is engednék, úghogy gyorsan lehajtom egy kortyra. Újra átjár a melegség, amit ilyenkor érezni szoktam, közben megérzem a pia ízét, amitől fintorgok egyet és más után nézek, hogy elűzzem vele a számból. Leginkább valami koktélnak örülnék, annak a színesnek és nagynak, amit sokáig tart meginni. Most végképp nem figyelek a lábam elé, ha ezt is tenném az emberek dülöngélése és bizonytalan járása nehezítené meg a dolgomat, szóval inkább csak megyek előre és az sem zavar, ha valaki nekem jön. Az ilyenkor természetes, még az sem zavar, hogy nem kérnek bocsánatot. Az egyik ilyen alak sikeresen fellök, azonban ő ezt nem láthatja, mert háttal áll nekem, gyanítom rajta is taszítottak egyet, én pedig a fenekemre ülve érkezem. Meglep a dolog, ez az arcomon is látszik, aztán csak nevetek rajta és ülök tovább, mert nem tudok lábra állni, főleg akkor nem, ha elkap a röhögőgörcs, pont, mint most. Ha nem segít valaki, akkor még egy darabig nem mozdulok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeKedd 13 Szept. 2016 - 7:19


Hiro & Jihyuk

Ennyi! Vége! Mikor Hiroval Japánba utaztunk, még nem gondoltam, hogy akkor és ott pontot teszünk arra az ügyre, amihez valójában nekünk semmi közünk nem volt. Pontosabban Hironak volt kezdetekben, csak hát máshogy alakultak a dolgok számára is, mint ahogy azt elképzelte. Tényleg nem gondoltam Londonban egy percig sem azt, hogy biztonságban voltam és nem fogok meghalni. A felfokozott halálfélelem folyton bennem volt, ráaádásul amikor elkaptak, akkor alig tudtam elhinni, hogy túlélem az egész kalamajkát, amit az apám és Hiro apja művelt. És mégis. Kemény munka és nagy hitelek felvételével visszafizettük a pénzt, amit vagy jogosan követelt Hiro apja az apámtól, vagy sem - ám ezt sosem fogjuk megtudni – és ezek szerint a férfi megelégedett az összeggel és felhagyott az elkapásommal. Mit is jelent ez? Azt cseszd meg, hogy szabad lettem! Szabad, mint minden átlagos korombeli ember. Nem, engem nem épp most engedett ki anya a szobafogságból, csak mert rosszak voltak a jegyem. Immáron nem üldöznek tovább, nincs több vérontás és nyugodtan mászkálhatok az utcákon, sőt mi több: hazajöhettem Angliából. Itthon vagyok! Drámai volt újra látni a házat, amit nagyjából tíz perc alatt kellett hírtelen elhagynunk. Mások bele sem bírnak gondolni abba, hogy min mehettem át az elmúlt egy évben. Nyílván, legszívesebben visszapörgetném az időt és kiszakítanám az életemből azt a momentumot, de mivel ez lehetetlen, nézzük inkább a következményeket és a rám mért hatásait. Egy őrült pszichopata barom lettem az állandó stressztől és az emlékektől? Igen. Még mindig bennem vagy egy általános félelem, ami nem hagy békén? Pontosan! De tekintsük a jobbik oldalát: Ilyen tapasztalatokkal a hátam mögött teljesen máshogy nézem a világot, jobban önállósodtam és megtanultam értékelni a kis, az általában semleges pillanatokat is. Például az, hogy tök lazán hazasétálok az egyetemtől az albérletemig úgy, hogy közben megállok egy-két helyen és beszélgetek nyugodtan a barátaimmal, valószínűleg mindenkinek alap. Nekem mégis ez egy hatalmas ajándék, hiszen eddig félve rohantam az utcán Londonban és bujkáltunk amennyire tudtunk.
De ennek már vége, nekem is tovább kell lépnem, ami nem könnyű, de talán az egyetem segíthet ebben. Amúgy is az volt a tervem, hogy felvételizek ide, most ezt megtehettem. Programozó informatikus szakra jöttem és ebből is látszik, hogy nem vagyok teljesen komplett. Az ok az, hogy igen, hülye vagyok, másrészt viszont kurvára sok pénzt ad és már az egyetem közben is fogok tudni dolgozni. A pénz fontos, mert nem szabad elfelejteni, hogy hatalmas mínusszal jöttem az egyetemre. Persze kiskorom óta videójátékokkal játszottam és érdekel is a dolog.
De még nincs ideje a tanulásnak, amibe úgyis belehalok – na jó, ez nem vicces! –, viszont még csak egy ismerkedős buliest vár rám. Több régi és új haverommal, na meg persze Hiroval mind azon a bulin vagyunk, bár a csajom közben elment a barátnőivel szórakozni. Ettől még mi is jól érezzük magunkat, táncolunk, mint az őrültek, piálunk, mint az állat. Én nálam különösen meglódul a vodka, talán azért, mert érzem, hogy most már végre szabadon élhetek és kell a felejtés és a szórakozás. Eléggé ittasan, de mégsem annyira részegen, hogy ne tudjak megállni a saját lábaimon táncolunk néhány lánnyal és a haverjaimmal egy körben, amikor a velem szemben lévő srác elszédül kicsit és hátrálni kezd. Látom, hogy nekimegy valakinek és fel is löki, majd észreveszem, hogy pont Hiroval találkozott. A lány mögé lépek és felhúzom, hiszen nem úgy tűnik, mintha magától képes lenne rá, továbbá ennyi ismeretség után nem nehéz megállapítanom, hogy holt részeg a csajom. Nem baj, én is eléggé be vagyok állva, szóval egyáltalán nem panaszkodom emiatt, azonban hogy ne legyen rosszul, kiviszem a szórakozóhely bejáratához a friss levegőre. Nincs kint hideg, az alkohol meg egyébként is fűt mindkettőnket. Leültetem a lépcsőre és mellé telepedek én is. Jönnek velünk Hiro barátnői közül ketten talán, meg az én egyik barátom is, mert úgy érzik, nekik sem árt a friss levegő.
- Balra hányj, ha majd kell, jó? – mondom neki szórakozottan, még mielőtt sikeresen az ölembe terítené ki az ebédjét, vagy a vacsoráját. Én magamat nem érzem vészesnek, de kezd fejembe szállni az alkohol, amit be kell, hogy valljak, nem érdekel. Sőt, a haveromat sem különösebben, hiszen kezembe nyomja a kevert italát, ami egyébként sikerült vagy harminc százalékosra biztosan. Üt, az biztos, de én belekortyolok jó néhányat, aztán visszafordulok Hirohoz, miközben a piát a kezemben tartom. Ha a lány nyúl is érte, nem adok neki, mert egyrészt önző vagyok, másrészt neki nem kell most több, kicsit várjon most az ivással, mert ha nem teszi, hamar vége lesz számára a bulinak.

I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 720 szó


A hozzászólást Lee Ji Hyuk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 24 Szept. 2016 - 9:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeKedd 13 Szept. 2016 - 16:28

tag: JiHyuk
Ruha | 2PM - My House
Megérte eljönni ide, már a kezdetektől fogva megtaláltam néhány emberrel a közös hangot, majd később is csatlakoztak. Nem tudom később milyen kapcsolatban fogunk állni, a pia megváltoztatja az embereket, de most jól érzem magam a közelükben és ez a lényeg. A buli kezdete óta kipróbálta a sörpongot is, ami igen élvezetes játék, sőt már a második kört meg is nyertem és a nyeremény mi lett volna, ha nem pia. Vigyorogva vettem át a díjamat, a nagy üveg whisky-t, majd minden barátnőmnek töltöttem belőle, természetesen úgy, hogy nekem is maradjon. Ezt követi a többi ital is, az utolsó után valami finomabbra vágyom, így elindulok keresni valami olyasmit. Többen is nekem jönnek, kivételesen nem zavar a dolog, nem foglalkozom vele. Az egyik tagnak sikerül fellöknie, én pedig a fenekemre érkezem. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy nem ezt a ruhát kellett volna választanom, mert most is feltűrődik egy kicsit, ezzel jobban megmutatva lábaimat, de az alkoholmennyiségtől nem túlságosan zavartatom magam. A következő pillanatban elröhögöm magam, majd megérzem a két kezet, amik felállítanak. Ilyenkor olyan segítőkészek az emberek, legtöbben odafigyelnek a másikra. Megfordulok abba az irányba, ahonnan a segítség érkezett, hogy megköszönjem, vagy valami olyasmi, de JiHyuk néz velem szembe. Nem láthattam mikor került mögém, de nem különösebben érdekel. Bólintok egyet hatalmas mosollyal az arcomon, ezzel köszönetet mondva és üdvözölve őt. Ölelésre nyitom karjaimat, de ő inkább a kijárat felé kezd húzni. Nem értek semmit ebből, én nem tettem semmi rosszat, nem csaltam meg és nem is terveztem, ahogy hazamenni sem akarok meg, remélhetőleg ő sem. Engedelmeskedem és helyet foglalok a lépcsőn.
- Csináltam valamit? – kérdezem meg ráemelve tekintetem, miközben leül mellém. A válasz előtt egy kérdéssel fordul felém, amiből megértem, hogy nincs semmi baja, csak aggódik értem. Veszek egy mély levegőt és kifújom, majd próbálok értelmes választ adni.
- Jól vagyok, nem kell hánynom – ennek pont az ellenkezője látszik, de, ha nem hisz nekem az ő baja, nem tehetek ellene semmit. A többieket figyelem, hogy mit csinálnak, majd az egyik tag kezében megpillantok valamit, amit eddig még nem volt lehetőségem kipróbálni. Apa néhány alkalommal foglalkozott drogokkal, de az nagyon minimális volt és csak távolról volt lehetőségem találkozni ilyesmivel. Még nem szeretném megízlelni, főleg nem Hyukie előtt, aki biztos vagyok benne, hogy nem engedné, pedig egyszer élünk, meg kell ízlelni azt, amit az élet ad. Most viszont az újabb pia lehetősége téríti el figyelmét és egy ideig hagyja a füvet. Ha a pasim nem lenne irigy én is megkóstolhatnám, így viszont csak az önelégült mosolyát láthatom, ami a képén ül, ezzel jelezve, hogy nem ad nekem. Nyújtózkodom érte, ő pedig elhúzza előlem. Ez nem fair én miért nem kaphatok egy kicsit? A következő pillanatban olyanra veszem rá magam, amit egyébként is könnyen megtennék, azonban az alkohol is segít rajta. Egyik lábamat átrakom a másik oldalára, így az ölébe telepedek vele szemben. Ahogy ismerem őt sem fogja zavarni, és így könnyebb lesz tőle elcsennem az italának egy részét.
- Egy kicsit sem adsz? – kérdezem aranyosan és ártatlanul, mintha ez bárkit átverne, de nem érdekel. Egyik kezemmel az üveg után nyúlok, a másikat pedig a vállára teszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeSzomb. 17 Szept. 2016 - 20:08


Hiro & Jihyuk

Egyetem a bulizásról szól, ez teljesen így is van, buli buli után és ha az ember nem figyel, nem is tud tanulni. De miért is akarnánk magolni az első hetekben?  Az igazság az, hogy ég nekem is vissza kell rázódnom a normális életbe, fel kell fognom, hogy már minden rendben és hogy szabad lehetek ebben a szerencsétlenül elcseszett világban. Hogy máshogy lehetne túltenni magamat a londoni eseményeken, mint hogy jól berúgok. Alapjáraton sem áll tőlem messze az alkohol, talán emiatt is mondhatom el magamról, hogy bírom a szeszt. Már ittam eleget, mégsem vagyok még teljesen részeg, azonban semmi sem tart vissza, a haverjaim sem és én magam sem ellenkezek, ha megkínálnak valamivel.
Szól a fülsüketítő zene, itt meglepően jó számokat játszanak, amikre én és a baráti társaságom együtt egy körben próbálunk ejteni valamit táncot. Jól érezzük magunkat, túl jól és talán az egyikőnk túl jól is, feltételezhetőleg a megszaladt alkoholmennyiség miatt, így esik meg az, hogy elveszti egyensúlyát és fellöki a mögötte elhaladó lányt. Az a lány pedig nem más, mint az én csajom. Nyilván egyből mögé lépek és felsegítem. Ezt még holt részegen is megtenném, én ott pedig még nem tartok. Ahogy elnézem, jobb állapotban vagyok még, mint Hiro, a lány eléggé ki van ütve, felügyelet nélkül pedig nem akarom hagyni a barátnőivel, nehogy valaki rámásszon, vagy zargassa. Kivezetem a bejárathoz, melyet nem ért.
- Azt én nem tudom, hogy csináltál-e valamit, de mindenesetre nem árt egy kis friss levegő – magyarázom meg neki, hogy mi cél érdekében teszem azt, amit teszek. Megbízok Hiroban és bátram merem vallani, hogy biztosan nem mászott rá más pasikra, ezzel párhuzamosan én is hű maradok hozzá még részegen is. Sok nehéz pillanat van mögöttünk, amikben megmutatkozott, hogy mennyire szükségünk van egymásre és mennyire szeretjük egymást. Nem kéne egy ilyen hülyeség miatt szétmennünk és nem is fogunk, ebben biztos vagyok. Legalábbis nem megcsalás miatt, de ebbe ne gondoljunk bele. Leültetem a lépcsőre és helyet foglalok mellette, majd sorban a többiek is körülöttünk. Viccelődve megkérem, hogy ha van mód rá, balra hányjon és nem egyenesen rám, mire magyarázza nekem, hogy nincs rosszul. Részegen én is pont ezt szoktam mondani, aztán megtámadom a bokrot és utána valóban jobban leszek. Mindenesetre ráhagyom a dolgot, majd meglátjuk alapon.
A másik oldalamon lévő haveromtól piát kapok, aminek kortyait le is görgetem a torkomon. Hiro egyből nyújtja a kezét, de meglepően tapasztalja, hogy nem kap. Neki elég egyelőre a piából, most józanodjon kifelé egy kicsit. Az orra előtt persze piszkálódásból még egyszer iszok az italból, majd önelégült mosollyal nézem, mit lép erre. Nem csalódtam, dögös csaj ez a Hiro. Egyik lábát átlendíti rajtam, így az ölembe kerül. Hát jó, nekem tetszik, a piát viszont messzire tartom tőle.
- Ahhoz még többet kell tenned. – Együtt járunk már viszonylag hosszabb ideje, ennyitől még nem lágyulok meg, éppen ellenkezőleg. Szabad kezemmel a fenekébe markolok, persze a ruhán keresztül, mert nem akarom, hogy mások számára is láthatóvá váljanak domborulatai. Felizgat ez a helyzet, mi tagadás, pasiból vagyok és még józanon is tetszene ez a szituáció, hát még félrészegen. Természetes, hogy ki akarom hozni belőle a maximumot, még ha nem is fogunk szobára menni most, legfeljebb pár óra múlva. magam sem tudom, mit várok Hirotól, de ha csinál valami jót, akkor utána megkínálom az italból, de még úgy sem hagyom, hogy sokat igyon belőle.

I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 548 szó


A hozzászólást Lee Ji Hyuk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 24 Szept. 2016 - 9:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeVas. 18 Szept. 2016 - 18:06

tag: JiHyuk
Ruha | 2PM - My House
A pia, a zene és a tánc elengedhetetlen része a bulinak. Vannak, akiket nálam jobban átjár a ritmus és az asztalon táncolva mulatnak, engem is csábítva, aminek végül engedek, és még jobban elengedem magam. Ez a tevékenység eléggé megmozgat, hogy újabb adag italt akarjak és induljak el keresni. Bárkitől szerezhetnék, ha akarnék, de idegenektől nem szokásom elfogadni és most valami jobbra vágyom, mint az „egyszerű” sör, bor, pálinka. Az akcióm nem sül el jól, valaki nekem jön és én elesek. Nevetek a dolgon, nem igazán zavar az egész és ez jó volt arra, hogy megtaláljam a pasimat. Kifelé menet felteszek feléje egy kérdést. Nem tudom mit csináltam, vagy mit nem csináltam, amit kellett volna, mindazonáltal jól vagyok, nem tudom mi a problémája. A végén közli, hogy nincs semmi baj, csak nekem van szükségem friss levegőre. Eddig nem is tudtam, hogy a fejembe lát, de úgy tűnik, nem jól csinálja, mert nekem most nem erre van szükségem. Körbenézek, hogy van-e itt valakinek valamije, el tudom-e kérni azt. Sajnos nincs, későbbre kell hagyjam az ivást. Mégsem vitatkozom vele és jó leszek, csöndben helyet foglalok mellette. Számunkra ez a beszélgetés tökre természetes, ahogy a környezetünknek is, biztos megesett már más részeg kamasszal is és én tényleg jól vagyok, nincs semmi bajom, maximum holnap fog gyötörni a migrén, de annak még nincs itt az ideje, ma éjszaka bulizunk, élvezzük az életet és szabadságot. Még mindig nem sikerült olyan italt találnom, ami igazán kielégítené az igényeimet, amik szerintem nem túl nagyok, de Hyukie itala finomnak tűnik. Az egyetlen baj, hogy irigy kutya és nem ad nekem, csak vigyorog, és direkt előttem issza. Milyen gonosz pasim van, hogy csinálhat velem ilyet? Így nem fogom tudni megszerezni, ezért másik irányból közelítem meg a dolgokat: egyszerűen beleülök az ölébe. Nincs ellenvetése, én meg nem érzem magamat kényelmetlenül, azon már segített az ital, nem mintha lenne bajom az ilyesmivel, nem vagyok én szégyenlős. Még így sem akar adni nekem nekem, de a fenekemet szívesen markolássza. Aprót harapok alsó ajkamba, szavai a fülemben visszahangzanak. Szóval többet szeretne. Az előző mozdulata is ad a lökethez, ami vezérel. Egy mosolyt küldök felé, majd lassan közelítek a nyaka felé. Egy centi választ el bőrétől, mélyen beszívom illatát, ami minden alkalommal jobban esik számomra, aztán suttogva megszólalok.
- Ennél is többet? – kérdezem úgy, hogy más ne hallja, de ez elhanyagolható a következő mozdulatsor mellett. Eltüntetem a megmaradt távolságot és gyengéden néhány puszit nyomok nyakának oldalára, és végighúzom rajta nyelvemet is. Nem tudom mi lesz ennek a vége, remélhetőleg megszerzem a piának egy részét, meglehet annál többet is, bár a srác talán, máshogy vélekedik a dolgokról, nem mintha ez engem érdekelne, ahogy a társaság többi része sem. Ez tök természetes a gólyatáborban, nem érezhetik magukat rosszul, ahogyan én sem teszem. A múltkor fordítva történt, akkor ő támadott le a csókjaival, és más indokkal, azonban ez mellékes, visszakapja és kész. Ezen kívül mást nem teszek, ez biztos elég neki, ha mégsem, akkor ott a fű lehetősége, ami szintén tök természetes itt. Csak, hogy biztosra menjek, egy kicsit közelebb húzódom felé, de ennél tovább tényleg nem megyek, ezután minden rajta múlik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeSzomb. 24 Szept. 2016 - 12:45


Hiro & Jihyuk

Be kell valljam, nem is annyira rossz a buli, mint amilyenre számítottam. A haverokkal beszéltük, hogy elmegyünk rá, ha már úgyis ingyen van és ha nem bírjuk az ottani zenét, vagy csak szimplán elviselhetetlenül nagy a tömeg, akkor elmegyünk. Seoulban van még rengeteg szórakozóhely, bőven tudunk válogatni a lehetőségekben és még csak messze sem kéne menni. Viszont nem kell ehhez folyamodnunk, egészen jól elvagyunk itt is és az egyetem antiszociális fele nincs is itt. Viszonylag nagy helyről van szó, de azért tele van, ebből is adódik, hogy az egyik srác elszédül - persze a túlzott piától - és elsodorja a mögötte lévő lányt. azonnal észreveszem, hogy pont a barátnőmmel sikerült találkoznia, mire megindulok és felsegítem. Tudtam, hogy ő is itt van, ahogyan ő is tisztában volt eddig azzal, hogy ha meg akar találni, akkor a helyiségben kell keresnie. Felsegítem és úgy döntök, hogy ideje kimenni hűsölni egy kicsit, mert bent nincs sok friss levegő, ráadásul Hiro olyan részeg, hogy örülök, ha megismer. Én még nem tartok abban az állapotban, de már én sem vagyok teljesen józan. Fogalmazzunk úgy, hogy szórakozott vagyok, ami abból is látszik, hogy miután leültetem a lépcsőre Hirot, mellé ülők és figyelmeztetem, hogy a megfelelő irányba okádjon, amennyiben kell neki és ne rám. Erre persze rögtön mentegetőzik, hogy nincs rosszul, amit talán igaz is. Én is csak rengeteg pia után szoktam rosszul lenni, ilyenkor jobb meglátogatni egy bokrot és kiadni magunkból, mert utána sokkal jobb lesz, mintha magunkban tartanánk azt, aminek jobb kint lennie.
A másik oldalamon ülő haverom megkínál alkohollal, amit én el is fogadok és legörgetek a torkomon jó néhány kortyot. Hiro persze egyből vérszemet kap és nyúl az üvegért, de velem nem olyan egyszerű a dolga, nyilván nem adok neki, hisz már most fullos szegény. Csak huncutan elmosolyodok és iszok még egyet a piából, ezzel pedig jobban hergelem a lányt. Hogy elérje célját, az ölembe kúszik és úgy próbálja elvenni tőlem az italt, én ezt persze nem hagyom, de adok neki lehetőséget, hogy hozzájusson, csak ahhoz még egy kicsit több kell. Érti is a gondolatom, közelebb hajol a nyakamhoz és finom csókokat nyom rá, mire szabad kezemmel megmarkolom a fenekét. tetszik a dolog és komolyan elgondolkozok, hogy most kéne szobára menni, de nem igazán olyan a helyzet. Igaz, simán leszarhatnánk a többieket, csak mi ugyebár nem vagyunk annyira taplók.
- Hát egye fene, most beérem ennyivel is, de otthon folytatjuk! - mondom és közelebb hozom az üveget, de nem a szájához, hanem az enyémhez emelem és annyit iszok belőle, amennyit csak tudok, hogy Hironak minél kevesebb maradjon. Marad azért benne néhány korty, de nem annyira sok, mikor a lány kiveszi kezemből, avagy én adom át neki az üveget. Mikor észreveszi, hogy nem maradt benne sok, megértheti miért mosolygok ravaszan annyira. Mint mondtam, neki már nem kéne innia sokat, belém pedig még fér. Kezdem is érezni, hogy üt az alkohol és a fejembe száll, de nem foglalkozok vele, tudom, hogy felejteni akar és nem speciel a mai estét. Egyszerűen csak jól akarom érezni magam, Hiro is az ölemben van, akkor meg minden rendben.
- Megyünk táncolni? - ezt elsősorban a csajomtól kérdezem, de a többiekhez is szólt, noha elhatározom, hogy most a japánnal fogok lenni és nem hagyom, hogy újra elvesszen a szemem elől, hiába bízok meg benne. Nyomok egy csókot az szájára, aztán felállok és a kezét fogva elindulok a zene birodalmába.


I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 558 szó


A hozzászólást Lee Ji Hyuk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 14 Okt. 2016 - 11:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeSzomb. 24 Szept. 2016 - 14:50

tag: JiHyuk
Ruha | 2PM - My House
A buli oltári jó, ez azon is látszik, hogy már a felénél kiütöm magam, és ez senkit nem érdekel. Mindenki bulizik és elvan a másikkal, néhányan túlságosan, de ez meg engem nem érdekel. Meglátszik rajtam az alkohol mennyisége, mert csak röhögök azon, amikor valaki fellök, és csodálkozó tekintettel pillantok a pasimra, aki felsegít. Hogy talált meg ilyen gyorsan? Mindegy, most inkább azon töröm a buksim, tettem-e valamit, amiért ki akar vinni, vagy szimplán szüksége van a levegőre. Vicces, szerinte pont nekem kell. Ezen csak mosolygok, úgy tűnik, nem ismer még annyira, hogy tudja, a pia imád engem és jóban vagyunk, szóval több kell ahhoz, hogy leterítsen. Kedvem lenne mást is megkóstolni és az, amit JiHyuknak nyújtanak, az tökéletesnek tűnik. Naivan érte nyúlok, bízok benne, hogy megkínál, de nem úgy tűnik. Ezért nem szoktam naiv lenne, ilyenkor csalódni kell az embereknek, még, ha nem is nagy dologról van szó. Szomjas vagyok és részeg is, így nem érdemes packázni velem. Szívesen hozzátenném, hogy fegyver is van nálam, ami igaz is, bár nem a kézzel fogható fajta. A báj, a szépség és a nőiesség mindig jól jön, és soha nem tudod otthon hagyni őket. Ezért jó nőnek születni, az esetek 99,99%-ban sikerül rávenned a másik nemet, arra, amit szeretnél. És én most azt szeretném. Nem gondolkozom sokat azon, amin nem is kell, egy lendülettel helyet foglalok az ölében, közelebb hajolok a nyakához, mire ő a fenekembe markol. Tetszik az egész, nem csalódtam benne, megfordul egy-két dolog a fejemben, de most bulizni jöttünk, ha hazaértünk lehet több is, addig viszont neki is és nekem is be kell érnünk ennyivel. Csak addig megyek el, amíg megszerzem az italt, a nyakán kívül mást nem csókolok, és ez elégnek bizonyul. Megint sikerült és én vigyorogva pillantok rá, de nem tart sokáig. A pia átnyújtása előtt meghúzza azt és alig marad benne valami. Értem én az ajándék lónak ne nézd a farkát mondást, de ez nem is ajándék, nekem kellett kikönyörögnöm. Elveszem az üveget, és elfogyasztom a megmaradt három kortyot, mielőtt meggondolná magát. Ha állna is fel, nem engedem, ahogy megszólalni sem hagyom, újra a füléhez hajolok és úgy, ahogy az előbb is mondok valamit.
- Ezt még visszakapod – nekem mindegy, hogy értelmezi, azonban nem fogom szó nélkül hagyni, hogy nem hagyott több alkoholt az üvegben. Tényleg finom ez a keverék, meg fogom kérni a srácot, hogy nekem is csináljon, persze titokban, mert apuci még megtiltja és hazavisz. A tánc lehetősége nekem is megtetszik, eleget ültünk már és szükségem van a mozgásra. A hirtelen jött csókot viszonzom, majd felpattanok az öléből és várom, hogy ő is felkeljen. Hagyom magamat húzni, nekem mindegy hova megyünk, mármint az épületen belül. Ha megtalálja a megfelelő helyet, ahol nincsenek olyan sokan, már, ha ez lehetséges megállunk és a zene ritmusára táncolni kezdek. Ez az egyik jelenlegi kedvencem, így nincs nehéz dolgom elkapni az ütemét, bár ezt inkább mondanám ugrálásnak, mint táncnak, de ennyi alkohol után ne várjon senki semmit. Figyelem a többieket, akik velünk jöttek, nem szeretnék ismét a földön kikötni, fellökni sem szeretnék mást. Hátamat hozzásimítom a pasim mellkasához, abba bele sem gondolva, hogy esetleg ezzel provokálom vagy ilyesmi. Az előző után már fel sem tűnik ez, teljesen természetesnek veszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimePént. 14 Okt. 2016 - 12:10


Hiro & Jihyuk

Még nem vagyok annyira kiütve ahhoz, hogy ne aggódjak kellőképpen a barátnőm miatt, bár lehet ez még akkor is igaz lenne rám, ha teljes homály fedné el a tekintetemet és kapcsolná ki az agyamat. Életfunkciómmá vált figyelni Hirora és hiába ügyes és harcias lány, úgy érzem sosem árt neki sem, ha van aki védelmezi őt és figyel rá. Persze nem vagyok testőr és szerintem elég nagy szabadságunk van külön-külön is, elnézve más kapcsolatokat, amikor a csaj szinte pórázon tartja a pasast, vagy fordítva. Nem, én teljesen megbízok benne és tudom, hogy nem fog kicseszni velem még részegen sem, ám mikor fellökik, egyből odalépek hozzá és segítek neki. Kell neki a friss levegő, még ha ezt ő nem is hiszi és azt feltételezi, hogy bekattantam és túlaggódom ezt az egészet. Hát, veheti úgy is, hogy akkor nekem kell levegő, de ebben az esetben is kijöhet velem, mert miért ne akarna? Szeret engem még részegen is, vagy nem? Akkor pedig úgy is kikísér, ha miattam megyünk ki és nem miatta. Ez az egész csak részlet és nézőpont kérdése.
Odakint is iszogatunk, Hiro pedig természetesen kér belőle. Ő már eleget ivott, belém viszont még fér, nem is adok neki, így sem lát ki a fejéből szegény. Holnap hosszú alvás lesz mindkettőnknek, az biztos. Nem adja fel és beveti képességeit. Nehéz elhinni a mostani csajról, hogy egy fegyverforgató harcgépezet, hisz olyan csábítóan és ártatlan cicusként fészkelődik az ölemben. Én persze sokat tudok róla, de azt hiszem ez teljesen rendjén van, arról nem is beszélve, hogy egy albérletben lakunk, szóval tényleg jól ismerjük egymást és nem csak az elmúlt londoni évek alatt mélyült a viszonyunk.
Trollkodok vele és miután megkapom azt a kényeztetést, amire vágytam, átnyújtom neki az alkoholt, ám előtte még megiszok belőle annyit, amennyit bírok egy húzásra. Kiakasztani a torkomat mégsem tudom, sajnos, így marad egy kicsi az alján, de nem sok. Hiro is érzékeli a huncutságom, azonban szerencsére nem kezd szidni, hanem poénként fogja fel és a fülembe súgja, hogy ezt még visszakapom.
- Nagyon helyes! - Büntessen meg nyugodtan, csak lehetőleg ne úgy, hogy otthon nem enged enni, vagy esetleg a mellékhelyiségbe menni. Na az ciki lenne, de hangjából ítélve ő sem így gondolja, annál vadabb ő. Megkérdezem, hogy nem megyünk-e vissza táncolni azzal a különbséggel, hogy immáron együtt és nem külön-külön. Ha visszamenne a lányokkal inkább, azt is megértem és nem kezdenék el problémázni rajta. Megcsókolom, hiszen ez már nagyon hiányzott, majd feláll az ölemből és én is így teszek. Egy kicsit megszédülök, de nem billenek el, talán csupán hirtelen történt a felkelés, noha bennem is van már elég sok pia. Bemegyünk, a többiek vagy jönnek velünk, vagy nem, bevallom őszintén nem igazán foglalkozok mással Hiron kívül, a lány túlságosan elvonja a figyelmemet. Lehet másnap ezt majd a fejemhez vágják, de végül is ők is pontosan értik mi a helyzet és egy szavuk sem lehet, ha azt mondom, hogy a csajommal akarok táncolni.
A táncparketten sokan vannak, nekünk mégis sikerül találnunk egy olyan helyet, ahol kevésbé szűkös a hely. Elkezdünk táncolni és ha jól tudom, Hiro nagyon szereti ezt a számot, látszik is mozgásán, hogy rögtön elkapja a ritmust. Én hozzá próbálok igazodni, ez így szokott lenni az esetek többségében, amikor fiú lánnyal táncol a diszkóban és nem mondjuk keringőznek vagy egyéb társas táncolnak. Átkarolom a derekát és nem engedem távol magamtól, kivéve mikor megfordul és aztán a háta érintkezik a mellkasommal. Kecsegtető, bár nekem az is megfelelt, amikor nem a háta, hanem más elülső testrésze érintkezett velem, ám így is jó és csak tovább provokál, feltételezem őt is. Eltelik néhány szám, nekem pedig kezd nagyon is fejembe szállni az alkohol. Azt az utolsó löttyöt nem kellett volna egyszerre leöntenem a torkomon, valószínűleg az az oka mindennek. Hiro is érezheti az állapotváltozásom, sokkal közvetlenebb és rámenősebb vagyok, mint eddig mikor sokan voltak körülöttünk. A tánc közben az a minimális távolság is megszűnik köztünk, egy pörgetéssel megfordítom a japánt, hogy újra velem szembe nézzen. Átkarolom és erősen magamhoz húzom, miközben vadul megcsókolom. Még részegen sem kívánok más lányt, csak őt! A hosszas csók után vállához hajolok és a nyakhajlatába teszem a fejem, már állni sem tudok normálisan, de még bírom és táncolok Hiroval, amíg csontjaim tudják tartani a testemet. Mosolygok, talán nevetek is, de hogy min, arról fogalmam sincs. Hirono, most akkor ki visz haza kit?

I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 715 szó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimePént. 14 Okt. 2016 - 20:46

tag: JiHyuk
Ruha | 2PM My House
Mindig is imádtam a bulikat, és ez most is meglátszik, nem akarom elhagyni a helyszínt, nincs szükségem a friss levegőre. Hyukie nem így gondolja, belőlem pedig hiányzik a tiltakozáshoz kellő energia, ezért követem. Leül mellém, majd egy finomnak tűnő italt nyomnak a kezébe, amit nekem is meg kell, kóstoljak. Muszáj! Többet is teszek a dologért, mint amennyit először gondolok. Nincs bajom az ilyesmivel, a társaság megértő és nem megyek ennél tovább, mert ez is elég. Alig két, három korty marad benne, ami nekem nem tetszik, nem azért güriztem ennyit, hogy most ilyen keveset igyak. Pillantásom nem rosszalló, inkább kíváncsi és biztató számára, ahogy a fülébe súgott mondat is. Úgy fogja fel, ahogy szeretné, nem szabom meg ezt számára, viszont a gondolataimat nem olvashatja ki. Még pontosan nem tudom, mit teszek vele, később kitalálom. A csók és a tánc lehetősége meglehetősen tetszik, amilyen gyorsan csak lehet, felpattanok, de nem olyan gyorsan, szeretnék nem elesni. A pasimnak nem sikerül, megszédül, én meg utána kapok, hátha sikerül megadakályozni az eldőlését. Lehet, nem bírnám meg és én ráesnék, de a szándék a lényeg, nemde. Én most roppant kedves vagyok vele, nem csak akkor, mikor akarok valamit.
Pont arra a számra érünk be, amit imádok, és rögtön mozogni kezdek az elkapott ritmusra. Részegen ez nem egyszerű, de megoldom és talán nem néz ki olyan rosszul, mint érzem. Tetszik a közelség, testemet átjárja a forróság. A pia és a mozgás meghozza a hatását, bár kezdem jobban érezni magam és már nem befolyás annyira az ital, mint mikor kint ültünk, mindazonáltal még van bennem bőven. Hirtelen ötlettől vezérelve, provokálás céljából megfordulok és hátamat izmos felsőtestéhez simítva mozgok tovább. Nekem is tetszik a dolog, tuti többet fogok követelni, ha hazaértünk, de ennek most nincs itt az ideje.
Pár számmal odébb még inkább hatalmába kerít a melegség, simán hihetnék azt, hogy lázas vagyok, de ez ilyenkor természetes, engem sem zavar. Kezdek egyre józanabb lenni, mindazonáltal még szükségem lesz az alvásra, hogy teljesen jól legyek, ezért is hagyom, ami a barátom csinál.
- JiH… - ennél többet nem tudok reagálni a pörgetésre, hangomban érezheti a meglepettséget. Hirtelen történt az egész, jelét sem adta annak, hogy ilyesmit tervez, nem mintha ez zavarna. A csók már nem ér váratlanul, minek fordított volna meg, ha nincs vele célja. Mellkasánál két oldalt megmarkolom a pólóját, hogyha akarna, sem tudna eltávolodni tőlem, és így viszonzom az érintkezést. Mindig képes újat mutatni nekem és a hirtelenségtől meg a vadságtól belenyögök a csókba. Nem érdekel, ha ez túl sok számára, mióta megismertem akarom őt, és nem engedem el. A végén lihegve válok el tőle és hagyom, hogy fejét rám hajtsa, miközben én bámulok magam elé elbambulva. Nem érdekel most senki, nézem az előttem táncolókat, akik akár be is szólhatnának miért vagyok olyan bunkó és nem fordítom el róluk a pillantásom, de senkit nem érdeklek. Pillanatokkal később nevetése ébreszt fel, én csak mosolygok az egészen, mert részegen még hülyébb, mint általában.
- Nem akarsz leülni egy kicsit? Nem ártana – kedvességem megint határtalan, de már nem veszi rossz néven, ismer engem teljes mértékben. Ha azt válaszolja nem, akkor sem engedem el, mert alig tudja megtartani magát és elesne, ezzel fellökve másokat. A pia nem csak a nőket üti ki.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeSzomb. 15 Okt. 2016 - 19:42


Hiro & Jihyuk

Kíváncsivá tesz, amikor azt mondja, hogy még visszakapom és megbüntet a szemétségem miatt. Hangjából érzem, hogy ő is hasonló gondolatfonalon van, mint én és ő sem gondol hű de durva dolgokra, elvégre semmi rosszat nem csináltam, csak nem hagytam neki sok piát. Ezért még nem kell rám dobni egy pokolgépet, kivéve ha Hiro maga a pokoli gépezet és rám ugrik. Na azt azért élvezném és meg tudnám szokni.
Egy csók után felállunk és együtt megyünk vissza a táncparkettre. A többieket magunk mögött hagyjuk és nem igazán figyelünk rájuk, bár továbbra is ott vannak körülöttünk, csak ki kéne nyitnunk a szemünket, ami szerelemben nem egyszerű feladat, jól mondom? Ismerem már annyira a lányt, hogy tudjam, ez az egyik kedvenc száma és ha a csajok meghallják az általuk imádott slágert, akkor aztán felforrósodik a hangulat és olyan táncot ejtenek, hogy mindenki csak les körülöttük. Én is nagyjából így vagyok, azzal a különbséggel, hogy követem testének mozgását és igazodok hozzá, hol szó szerint is teljesen összesimulunk, hol nem. Nem vesszük észre, de olykor-olykor másoknak is megakad rajtunk a tekintetük, de kit érdekelnek, Hiro valóban gyönyörű és szexi, ráadásul az enyém, a lányoknak - akik engem néznek, kivéve ha leszbikusok - meg kézcsók. Egy idő után megunom, hogy a csajom nekem háttal van, igaz így is sok örömmel megajándékozott, de mégis csak meg kell fordítanom ahhoz, hogy újra megízlelhessem ajkait. A pörgetés jól sikerül, Hiro kissé meg is szédül benne, de nem zavar, hiszen szoros karokra és ölelésre talál, majd utána elkapom a már említett és nagyra vágyott ajkait. Eltelt pár szám, én pedig most már kezdem túlságosan jól érezni magam és ehhez hozzásegít a nagy tömeg okozta fülledtség és a meleg, arról nem is beszélve, hogy a sok táncoló lehelete annyira telíti alkohollal a levegőt, hogy már egy józan is be tud rúgna szimplán attól, hogy eltölt nagyjából fél órát közöttünk és lélegzik. Számomra a rengeteg ital után nem is csoda, hogy elveszítem az önkontrollt, ám nem csinálok semmi butaságot, csupán vadul csókolom a szerelmemet, majd vállára ejtem a fejem és elkezdek röhögni a semmin. Igen, itt már bajok vannak, de még a saját lábaimon állok és nem is tervezem összeesni Hiron. Javaslatára elképzelem az általa felvetett jelenetet és a franc tudja miért, de bejön.
- De! - Emelem fel a fejem és megfogom a kezét, majd húzni kezdem a kanapék felé, ahol a pult is van, de oda úgysem engedne, nekem pedig nem is áll szándékomban több pénzt költeni a méregdrága koktélokra. Csoda, hogy ennyire részegen még ilyenekre is tudok gondolni, noha nálam az ittas állapot sosem azt jelentette, hogy abszolút elhülyül az agyam és az akaratommal teljesen ellentétesen cselekszik. Mindenkire máshogy és másmilyen mértékben hat a pia, nekem általában bódultságot, hatalmas jókedvet és mozgáskoordinálatlanságot eredményez. Elhaladunk a pult mellett, miközben biztosan a csajom már húzza össze a szemöldökét, hogy ne is próbáljak meg többet inni, én meg csak mosolygok mint egy hülye és valószínűleg sejtése nincs, hogy min, igaz én sem vagyok nála sokkal okosabb. Leülünk egy szabad fotelbe egymás mellé. Hozzá közelebbik eső karomat átteszem a másik derekához a háta mögött, a távolabbikkal pedig simogatni kezdem a combját. Arcommal közelebb hajolok az övéhez, ám meglepően nem csókolom meg, csak az orrunkat érintem össze aranyosan. Még mindig mosoly lepi el képem, de nem az a gonosz vigyor, hanem a boldog, szerelmes és jókedvű fajtája. Emelem szép lassan az arcom, amíg ajkaim lágyan hozzá nem simulnak a homlokához, ezzel pedig gyengéden adok oda egy puszit. Részegen is tudok romantikus lenni, tudtad Drágám?

I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 580 szó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeSzomb. 22 Okt. 2016 - 17:02

tag: JiHyuk
Ruha | 2PM - My House
A tánc ötlete nem is olyan rossz, kifejezetten tetszik, ezért hagyom magam a terembe vezetni. Általában nem szeretem a nagy tömeget, és a bulin is rengetegen vannak, ami kivételesen nem zavar. Biztos azért vagyok így, mert régebben nem sokat találkoztam másokkal, magántanuló is voltam, most meg az is taszít, ha idegenek érnek hozzám, természetesen néhány embernek megengedem. A zenék is elég jók ahhoz, hogy megjöjjön a kedvem a mozgáshoz és még csak pia sem kell hozzá, mint az előbb. Nem érdekelnek a körülöttünk lévő emberek, annyira figyelek rájuk, hogy ne lökjenek fel ismét, valamint én se menjek neki senkinek. Aztán felcsendül a kedvenc zeném és ténylegesen beindul a buli. Most már tényleg leszarom a körülöttünk lévőket, csak azzal foglalkozom, akivel kell és megérdemli. Többször is összeér a testem JiHyukéval, jobb már nem is lehetne a buli, mikor egy hirtelen gondolattól vezérelve megfordulok, és háttal neki kezdek táncolni. Remélem nincs nagy ellenvetése, nem távolodtam el tőle túlságosan, testünk így is többször összeér. Nekem bejön a dolog, már az alkohol sem módosítja annyira a tudatom, mint az elején, de van még bennem egy kicsi. Ahogy észreveszem, most a barátomon a sor, az utolsó italt igazán odaadhatta volna nekem, akkor most teljesen jól lenne, és nem akarna összeesni itt mögöttem. Lehet, tévedek, túlságosan is jól van, ezt az is jelzi, hogy kedve van pörgetni, méghozzá engem. Mondjuk, mást nem is engednék. Kissé elszédülök és, ha így folytatja, viszont fogom látni a piát, amit nem szeretnék, egyszer is finom volt, másodjára nem lenne az, mégse tudok rá mérges lenni, még csak így nézni sem. Túlságosan kiütötte magát ahhoz, hogy felfogja, holnapra meg én sem fogok emlékezni, így megússza a dolgot. Túlságosan is jó indoka volt a pörgetésre, ami ellen nem is tiltakozom, szorosan magamhoz húzom és nem is engedem. Nem érdekel, hogy a részegségtől csinálja ezt, nekem teljesen bejön, bár nem kívánnám, hogy többször legyen ilyen. A vad csókcsatánk után már mindenkinek feltűnhet, ami nekem is, de majd én foglalkozom JiHyuk állapotával. A nevetésre egy igazán kedves kérdést teszek fel neki, amire rögtön igennel válaszol. Kuncogok egyet a reakcióján, majd követem amerre megy. Vicces lenne, ha út közben elesne, engem magával rántva és tőlem várna segítséget. Az a szituáció mindig viccesen sül el, nem mintha szeretném, ha elesnénk. Sejtettem, hogy miért akar erre menni, megint a piákat kezdi vizslatni, legalábbis fél szemmel odapillant, ami nekem nem tetszik. Túlságosan kiütötte már magát, nem kéne többet innia, az előbb egyébként is nekem papolt ott kint. Szívesen mondanék neki valamit, ami akár fenyegetően is hathatna, de jelen pillanatban kedves vagyok, túlságosan is, visszafogva magam. Letelepszünk az első szabad helyre, még mielőtt elfoglalhatnánk. Félrészegen nem tudnám megvédeni azt, ami nem is a miénk. A barátomnak dőlök, fejemet a vállára hajtanám, mikor orrunk összeér, én meg elmosolyodom az egészen. Milyen idilli pillanat, olyan, amit már régóta megérdemeltünk, ketten együtt. Nem is értem, hogy akartam én őt bántani anno, átgondolva nem is lettem volna képes rá. Erre a gondolatfoszlányra sóhajtok egyet, amit ő nem érthet miért van, de, ha nem kérdez rá, nem kell magyarázkodnom. Hagyom, hogy ajkait a homlokomhoz érintse, imádom minden érintését, de most ennyi is megfelel.
- Annyira szeretlek – csak ennyit tudok mondani, azonban ő is tudja, hogy nem szoktam ilyen súlyos szavakkal dobálózni, azok kapnak tőlem ilyeneket, akik igazán fontosak és megérdemlik. Csak ő hallhatja ezt a két szót olyan hangos a zene, talán még ő sem, mert emellett még suttogom is. Talán mégsem olyan részeg, mint eddig gondoltam, vagy már nem annyira, mint pár perccel ezelőtt. Ha engedi egy kicsit eltávolodom tőle, és a szemébe majd egy kedves mosolyt küldök felé. Még ilyenkor is nagyon szeretem, ahogy mindig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitimeVas. 23 Okt. 2016 - 13:53


Hiro & Jihyuk

Hiro érzi rajtam, hogy kezd kiütni az alkohol, hogyne érezné, hiszen úgy ismer, mint a tenyerét, pontosan tudja, hogy mikor vagyok részeg, józan, szomorú, vagy boldog, mérges és büszke. Nem csoda, mivel rengeteg mindent átéltünk már, a mi történetünk kalandosabb és veszélyesebb, mint sok átlagemberé és nem mondom, hogy ez jó dolog, de ezáltal közel kerültünk egymáshoz és megismertük egymást a legextrémebb helyzetekben is. Ha eddig kibírtuk egymás mellett, akkor ezután sem lehet nagy baj, én legalábbis bízok benne, de majd kiderül. A legjobb a kapcsolatunkban az, hogy még mindig nem unjuk egymást, továbbra sem akarunk mást ölelni, csakis a másikat és azt hiszem ezt elmondhatom mindkettőnkről nyugodtan. Nem félek, hogy mérges lenne rám, amiért fejembe száll az alkohol és a vállára dőlök, nemrég egyébként is ő volt hasonló állapotban. Felismeri, hogy nem vagyok józan, mire nála is beindulnak a segítő ösztönök és megkérdezi, hogy nem lenne-e jobb leülni. Lehet arra számít, hogy ellenkezek, mégis azonnal bólintok és már indulok is vele a fotelekhez. Mozgásomon is látszik az ittasság, de mégis magabiztosan lépkedek, elhaladunk a pult mellett, mire biztosan azt hiszi, hogy inni akarok, de pár pillanattal később rájöhet, hogy nem így van. Valójában csak egyetlen egy dolog érdekel.
Leülünk az üres fotelbe és szorosan mellé bújok. A vállamra döntené a fejét, de nem hagyom, vagy más a célom: az orrhegyünk találkozik és kissé megcirógatom az enyémmel az övét. Hallok egy sóhajtást és egy másodpercre meglepetten nézek szemeibe, majd inkább úgy döntök, hogy nem kérdezek rá. Jobb így, nem akarom, hogy elvesszen a pillanat gyönyöre egy olyan téma miatt, amiről feltehetőleg úgyis tudok. Lassan emelem a fejem és lágyan homlokára nyomok egy aranyos puszit. Nem sokszor vagyok ennyire gyengéden romantikus, mert alapból nem ilyen a stílusom, de van, amikor rettentően élvezem a rózsaszín világot és Hiro mellet úgy érzem, minden rendben van, minden rendben lesz. Mert hogy is felejthetném el azt, amit történt velünk, bizony még mindig aggódok miattunk és beletelik némi időbe, mire újra megszokom, hogy csak egy átlagos hülye tinisrác vagyok. Elmosolyodok Hiro szavain és hajába túrva magamhoz húzom erősen, amíg ajkaink közti távolság mínusszá nem változik. Minden egyes csókunk más és más, ahogyan  ebben is van valami különleges. Itt vagyunk a bulin, üvölt a zene, körülöttünk mindenki részeg, még én is, de mégis annyira őszintén és annyira szerelmesen csókolom a barátnőmet, mintha a szívem kijózanított volna. Elég hosszú idő után távolodok csak el tőle pár centire. Szemem továbbra is csukva van.
- Annyira, hogy velem maradsz, amíg élsz? - Ezt én komolyan gondolom már régebb óta. Hirot akarom, vele szeretném leélni az életemet, noha még nem vagyok biztos abban, hogy ő is így gondol rám. Még félek azt megtenni, de már tervben van...

I love you there, I love you here! - ♪MINO - 몸(BODY)♪ - 445 szó
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





JiHyuk & Hiro - Start the party Empty
TémanyitásTárgy: Re: JiHyuk & Hiro - Start the party   JiHyuk & Hiro - Start the party Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
JiHyuk & Hiro - Start the party
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» JiHyuk & Hiro
» JiHyuk & Hiro & MinHo ~ Can You forgive me? part2
» Jinyoung (& Min Ho) & Hiro
» JiHyuk & MinHo ~ Can You forgive me?
» Jihyuk&Syd - elkaptam a szégyentelent!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: