Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mina ✖ Yuuki

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Mina ✖ Yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Mina ✖ Yuuki   Mina ✖ Yuuki Icon_minitimeKedd 6 Szept. 2016 - 22:04

Magasba lendülő műanyagpoharak, pirosak, zöldek és kékek, halk koppanással koccannak egymásnak; tulajdonosaik korántsem törődve azzal, hogy az italuk nagy részét a földre locsolják, vidáman táncoltak tovább, a hangfalakból üvöltő gépzene ritmusára hullámoztak a táncparketten lévő tömegben; ott volt köztük Kurosawa Yuuki is, büszkén a magasba lendítve a halvány pasztellkék színben díszelgő poharát, nem törődve azzal, hogy a tartalmának legalább a fele a jobb napokat is látott padlóra loccsant. Nem olyan hely volt ez a klub, ahol erre bárki is különösebb figyelmet fordított volna; a lokál egyébként sem tartozott a legjobb hírű helyek közé, lassan már a késdobálósnak ítélt helyek közé lehetett sorolni, de biztosan volt két előnye, amikért Kurosawa Yuuki ezt választotta a törzshelyének Szöul városában: az árait pont az ő zsebére szabták, ráadásul senki sem vonta felelősségre semmilyen okból, bárkit is követett volna el. Túlságosan értékelte a szabadságát ahhoz, hogy engedje az idejét ilyenekkel pocsékolni, mint fölösleges kérdések tömegei vagy a személyigazolványának villogtatása, hogy bebizonyítsa, aprócska, alig százhatvan centis termete ellenére igenis elmúlt már nem hogy tizennyolc, de huszonegy éves is és nyugodt szívvel kiadhattak neki bármilyen alkoholt, amit csak megkívánt. Igaz, furcsa látvány lehetett a rengeteg fura, punk arc között a maga puha, bundás pulóverével és majdnem tizenhét centis magassarkújában, de mit tehet az ember, ha a sors hobbit-termettel áldotta meg?
De ezen az estén Kurosawa Yuuki nem csak saját szórakoztatására érkezett ebbe a jobba napokat is látott klubba; igazából egy korábbi vendége invitálta meg, akit nemrég tetovált, mondván, hogy jelen lesz még néhány közös ismerősük is, de minél tovább várta őket, annál biztosabb volt abban, hogy a lány a legszebb szavakkal élve is átbaszta; elvégre is már másfél órája tartózkodott a szórakozóhelyen, az ez idő alatt elfogyasztott, olcsó alkohol már kezdett dolgozni a szervezetében, de a lányok, akiket várt, még sehol sem voltak és ő kezdte megunni a fölösleges várakozást...
...csakúgy, mint a táncot is; a tömegen átverekedve magát igyekezett eljutni a kopott bárpultig, próbálva menet közben nem elveszíteni a poharát, ami lassan kezdett a szívéhez nőni, már csak a visszataszítóan vibráló pasztellkék színe miatt is, de sejtette, hogy nem engednék neki, hogy hazavigye, így végül le is mondott erről a tervéről. Ehelyett már a bárpult mögötti polcra felsorakoztatott alkoholokat vette szemügyre, a következő áldozata után kutatva; és minél tovább nézegette a különböző üvegeket, annál biztosabb volt abban, hogy a mai este már akár szét is csaphatja magát, mint a messerschmidt, mert az este további részét is ugyanúgy egyedül fogja tölteni, mint az elmúlt másfél órát.
- Két abszint lesz! - Kétszáz wattos, fogkrémreklámba illő mosolyt villantott a pult mögött álldogaló és feltűnően unatkozó fiúra, abban a reményben, hogy ez majd megsürgeti a rendelését; korábban ez mindig bevált, még úgy is, hogy igazából nem is érdekelte őt a fiú, mert nem játszott a ligájában; de neki erről nem kellett tudnia, nem igaz? Meg hát, sosem lehetett biztos benne, hogy pár szép szó és egy angyali mosoly nem garantálnának neki egy ingyen italt meg egy beszélgetőtársat az este további részére.
TOM HARDY MADE ME THIS BRACELET
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Mina ✖ Yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mina ✖ Yuuki   Mina ✖ Yuuki Icon_minitimeSzer. 7 Szept. 2016 - 20:39

I work in the dead of night
when the roads are quiet

Semmi kedvem a mai estéhez, főleg nem a szüleimmel folytatott telefonbeszélgetés után, azonban megígértem a csajoknak, hogy elmegyek és én be szoktam tartani a szavamat. A megbeszélt időpont rég elmúlt és még mindig nem értünk oda, pedig a csapat egyik tagja a helyen vár ránk, nagyjából másfél órája. Nem is tudom mire ment el ennyi idő, jobban mondva mégis és arra, amit mi npk készülődésnek hívunk. Soha nem értettem miért kell ennyi ideig pepecselni a sminkkel és a ruhával, általában én hamar kész szoktam lenni, és nem csak a bulikra, hanem hétköznap is. Többször szólnom kellett, hogy ideje menni, de mindig lepisszegtek, mire én az ötödik ilyennél szemforgatva írtam a lánynak, hogy késni fogunk. Remélem nem sértődött meg, szeretném még egyszer megköszönni, amiért ilyen csodás tetoválást rajzolt rám, amiből kiindult a vita köztem és a szüleim között. Szerintük undorító és nem illik az ilyesmi, meg elcsúfítja az embert és stb. Nem igazán figyeltem rájuk, abban a pillanatban a körmömet lakkoztam. Az én testem, hadd csináljak azt vele, amit akarok. Azért elmondtam nekik, hogy nem ez lesz az utolsó és kinyomtam a telefont.
A helyre belépve magamban konstatálom, hogy régen lett felújítva és ráférne pár átalakítás, de engem nem zavar, ha ide akartak jönni, nekem megfelel. Utálom a nagy tömeget, ahogy azt is, ha hozzámérnek, most viszont tűrtem amennyire tudtam, csak néha könyököltem más oldalába. Hamar  szétvállunk a lányokkal, mind talál jobb és jobb szórakozást, amit gondolom mindenki ért, én még mindig az ránk várakozót keresem, egyébként sincs kedvem pasit fogni ilyen helyen. Egy italra azért szükségem van, ezért a bárpultot célzom meg, ahol megtalálom a keresett csajt és vigyorogva lépek felé, ami egyben egy bocsánatkérő mosoly is. Még mielőtt bármit mondhatnék, hirtelenjében csuklásroham tör rám, ami eddig jelét sem adta annak, hogy nem szeretné, ha beszélnék. De erre is jó az ital, mindjárt elmulasztja, amint rendelek valamit
- Bocs, néhány személy sokáig készülődött, de remélem megkaptad az üzit – kezdem a beszélgetést nehézkesen és letelepszek a mellette lévő székre. A pultosra pillantok és ujjaimmal hármas számor formázok, ezzel jelezve, hogy legyen még egy pohár, mert csak az ökör és, ha jó a látásom a lány nem az, ahogy én sem. Az utóbbiban biztos is vagyok. – Köszi a tetoválást, még mindig nagyon imádom.
Ezzel együtt szemeim is felcsillannak. Ha kapok valami újat, vagy lesz, valami új dolog az életemben én az sok ideig imádom, főleg, ha személyről van szó, mert akkor nem tudok betelni vele soha. Nincs sok barátom, akik mégis annak mondhatják magukat, azokkal aranyos tudok lenni és számíthatnak rám, míg a többi ember egyszerűen nem érdekel, akkor meg plána nem, ha már eláísta a lehetőségeit nálam. Körbenézek egy pillanatra, hogy hol vannak a többiek, de nem látok senkit és inkább visszafordulok Yuuki felé. A teljes nevét nem tudom, jobban mondva elfelejtettem. A nevekkel mindig problémám van, de jelen pillanat elég a keresztnevét tudjam, ami fordítva is igaz.
- Úgy tűnik ketten töltjük az estét, mert a többiek leléptek – nem mintha bánnám, legalább jobban megismerhetem a lányt, és soha nem szerettem a nagy tömeget. Mindig jobban preferálom az egy-két fős társaságokat.
No one is around
To Track my Moves

Yuuki & Mina | Ruha | BLACKPINK BOOMBAYAH
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Mina ✖ Yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mina ✖ Yuuki   Mina ✖ Yuuki Icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2016 - 18:02

Kurosawa Yuuki egyre gyakrabban gondolkodott azon, hogy megszakítsa a kapcsolatot minden nővel, akivel valaha is ismeretséget kötött; ez a gondolat már egy ideje nyúzta, főleg olyan alkalmakkor, amikor a lányklikkjét kellett várnia, mert amíg ő átlag húsz percet se szánt arra, hogy felöltözzön és rendbe tegye magát, addig minden más lánynak, akit ismert, ez legalább kétszer ennyi időbe telt, ha nem többe; most is épp ennek itta a levét, vagy egész pontosan az abszintját, a lehető legunottabb arckifejezéssel lógatva a lábait a bárszékről. Szerette volna azt mondani, hogy kurva mindegy volt neki, időben ideérnek-e vagy sem, de hazudott volna; hiszen ma estére még lehetett volna kliense, vagy egész pontosan kettő, akik már napok, ha nem hetek óta nyúzták őt, hogy tetoválja ki őket, csak eddig sosem tudott időt szakítani rájuk; bezzeg ha lett volna annyi esze, hogy a telefonját ne hagyja otthon, a szobájának éjjeliszekrényén, akkor felhívhatta volna valamelyiküket, hogy amennyiben elég bátrak lennének ahhoz, hogy egy enyhén illuminált állapotban lévő, önjelölt tetováló keze alá tegyék magukat, akkor ez az estéje szabad, de a telefonja hiányában nem sok mindent tehetett; buszba is szállhatott volna, hogy hazamenjen, de addigra már valószínű, hogy egyik telefonszám se csengett volna ki, tekintve a kései időpontot. Jobb híján csupán ezért maradt a klubban; arról már letett, hogy a barátnői, vagy lánykái, teljesen függetlenül attól, hogy nevezte őket, ideéljenek még éjfél előtt, vagy az előtt, hogy szétcsapta volna magát, mint egy jobb napokat is látott messerschmidt; és talán ezt is tenné, ha hirtelen a látóterében meg nem jelenne egy ismerős arc, egy azok közül, akik a kis társaságához tartoztak.
- Semmi baj. - Széles, majdnem kétszáz wattos mosolyra húzza ajkait üdvözlésképp, ha már a legegyszerűbb helló-t is kifelejti; valahogy ezt a részt mindig kifelejtette, még akkor is, amikor az egyik közös ismerősük elhozta őt hozzá, hogy kitetoválja, mert akkor se köszönt neki, csak egyből leültette a kanapéra és hozta a gépet, aztán lebeszélve ezt a találkozót kipakolta őket a küszöbön túlra. Nem volt a legkedvesebb dolog tőle, de a lakása nem volt olyan terület, ahol szívesen barátkozott vagy bandázott volna; jobban érezte magát a publikus helyeken, mert a lakása a kis királysága volt, ahova nem szívesen engedett be bárkit is, aki nem volt a lakótársa vagy a partnere, akikből egy ideje már hiányt szenvedett.
- Ugyan, a faszomnak sem kellenek a többiek, ha itt hagytak minket. - Ajkai közül halk kacaj szakad ki, de a fejben összetett monológját megszakítja valami; valami annyira banális és mindennapi, mint a dal, amit a DJ bekapcsol, mert nem mást tesz be, mint Kurosawa Yuuki kedvenc dalát; és ez az a pillanat, amikor a monológ hirtelen fölöslegessé válik, ő maga pedig egy lelkes minyon lendületével pattan fel a székéről, hogy megragadja a mellette ülő lány csuklóját és felrángassa őt is a székéről. - Úúú, ez az én dalom! Gyere, Mina, táncolj velem!
Lélekben még vállon veregeti magát, hogy sikerült megjegyeznie a lány nevét; bár a névmemóriája mindig is jó volt, csak azzal voltak néha problémái, hogy a közvetlenségét sokan nem bírták elviselni; és reménykedett abban, hogy vele most nem lesz így, főleg, mikor a táncparkett helyett a bárpult egy üresebb felé kezdte húzni; ha már egyszer táncolt, nem akarta alább adni a legelőkelőbb helynél, ami nem más volt, mint a pult teteje, ahova játszi könnyedséggel pattant fel, próbálva magával húzni a lányt is, hacsak azóta ki nem szabadította a kezét a fogásából. Nem ez lett volna az első alkalom, hogy a pulton táncolt; szinte már rendszeres látvány volt, hogy táncra perdült az italos poharak között, így nem is zavartatta magát, hogy figyelik-e vagy sem, csak engedte, hogy a zene magával ragadja, csak néha-néha hátrapillantva, hogy vajon Mina is követte-e vagy sem.
TOM HARDY MADE ME THIS BRACELET
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Mina ✖ Yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mina ✖ Yuuki   Mina ✖ Yuuki Icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2016 - 14:13

I work in the dead of night
when the roads are quiet

Nem szerettem késni, mégis mindig sikerült és soha nem zavartattam magam. Többen mondták már, hogy teljes ellentétekkel élek, biztos ez az egyik, amire gondoltak. Sietős léptekkel közeledünk a hely felé, ahol rögtön mindenki megy a dolgára, ergo egyedül közeledem a ránk várakozó lányhoz. Legalább köszönni odajöhetnének hozzá, az nem nagy, főleg ez után. Na, mindegy. A köszönést mellőzve vetődöm le mellé, de azért egy bocsánatot megeresztek, ne haragudjon rám annyira, mint kéne. Ha jól látom nem zavarja a dolog, ez engem is megnyugtat, így nem fogok rossz érzéssel hazamenni, na, nem mintha a pia ezt engedné. A többieket említve egy olyan mondat, hagyja el a száját, amivel teljesen egyetértek és nem zavartatom magam azon, hogy ki mit csinál. Nem az én dolgom, szórakozzanak külön, mi jól el leszünk ketten. Aranyos lánynak tűnik ez a Yuuki és nem csak azért, mert ő csinálta a tetoválásomat, hanem egyébként is. Több dolgot is hallottam felőle, bár nem szoktam hinni a pletykáknak, inkább magam ismerem meg a körülöttem lévő embereket. Energikus és pörgős, ami most megmutatkozik, a zenét hallva rögtön felpattan, és a bárpulton kezd táncot lejteni. Engem is hív, én azonban még nem ittam egy kortyot sem, úgyhogy előbb rendelek egy erőset és utána csatlakozom hozzá. Normális esetben sem nehéz rávenni az ilyesmire, szeretem az őrült dolgokat, de egy barátért simán belemegyek az őrültségekbe. Magassarkúban nehéz táncolni, de ez sem érdekel, inkább ledobom a cipőmet a bárpult mellé és ennyivel megoldom a dolgot. Az sem érdekel, ha a körülöttünk állóknak tetszik, vagy nem tetszik, nem ők csinálják ne pofázzanak bele a mi dolgunkba. A vezetőségnek több indoka lenne erre, de hát fiatalok vagyunk, hadd bulizzunk úgy, ahogy akarunk. A szám is nagyon jó, ha több ilyen lesz, nem fogunk unatkozni az biztos. Nem ittam még sokat, de már ettől az egytől is átjár a melegség és többet akarok belőle. Amint vége a számnak leszállunk a bárpultról, én pedig megkeresem a lábbelijeimet és visszahúzom őket. Kissé izzadtan, de vigyorogva kérek még két italt, amit én fogok fizetni.
- Tessék inni egy ilyen tánc után – nyomom a kezébe az italt, de szerintem nem kéreti magát. Miután lehúzom az alkoholt, a tömeget kezdem pásztázni szemeimmel. Nem keresek senkit, inkább csak nézek, hátha felismerek valakit, aki köphet anyáméknak, hogy hol vagyok, és mit csinálok. Kinézem belőlük, hogy rám állítanak valakit megfigyelés céljából, pedig már felnőtt vagyok, nem tehetnék ezt. Nekem is megvannak a jogaim, csak ők nem akarnak annak tekinteni, vagy tököm tudja mi. Visszafordulok a lányhoz és kíváncsi szemekkel kérdezem a következőt.
- Láttál már valakit, aki tetszene itt? – ez egy alap téma az ilyen bulikon, és általában jó is a felhozatal.
No one is around
To Track my Moves

Yuuki & Mina | Ruha | BLACKPINK BOOMBAYAH
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mina ✖ Yuuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mina ✖ Yuuki   Mina ✖ Yuuki Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mina ✖ Yuuki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» kurosawa yuuki
» Seol Ah && Yuuki
» Yuuki ✿ Xiuying
» Mina && Woo Hee
» Mina&&Cain-D. ~ Még mindig nem látlak....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: