Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Syd & Hiro - I need you

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitimePént. 28 Okt. 2016 - 14:40


Sisters

Ezt nem hiszem el, kurvára nem hiszem el. Mi történik már megint? Az univerzum direkt kínoz továbbra is, ezzel szórakoztatva magát, vagy tényleg megérdemlem és büntetni akarnak. A legrosszabb az egészben mégis az, hogy nem tudok semmit, jobban mondva vajmi keveset ahhoz, hogy nyugodt legyen. Nem mintha akkor az lennék. A tegnapi és a mai napom is szörnyű, bár még mindig a 24 órával ezelőtti történések akasztanak ki. Apám mellett hozzászoktam ahhoz, hogy bármikor kopogtathatnak a rendőrök, de egy ideje már nem dolgozok neki, így ez az érzés szívem legmélyebb bugyraiba süllyed, én pedig nem foglalkoztam vele, egészen tegnapig. Mikor ajtót nyitottam, azt hittem értem jönnek, mert kiderült minden, amit régebben csináltam, esetleg valaki felnyomott az egyenruhásoknak, de nem így történt. Nem engem akartak bevinni, hanem JiHyukot. Mondanom sem kell, hogy nem értettem a dolgot, értetlenül álltam a dolgok előtt, annyit mondtak, hogy betörés történt. Ennél többet is közöltek, de nem voltam képes felfogni a sokktól, ők meg nem ismételték meg. Azt sem mondták, nekem legalábbis nekem nem, hogy meddig lesz bent. Egész éjszaka ideges, riadt és szomorú voltam, meg persze értetlen is. Senkinek nem kívánom azt az érzést. A szemed láttára viszik el azt, akit a legjobban szeretsz, és semmit nem tudsz ellene tenni, különben még rosszabb lesz a helyzet. A tehetetlenséget mindig gyűlöltem, és most össze kellett vele barátkoznom. Legszívesebben mindent összetörtem, tönkretettem volna, ez viszont lehetetlen volt. Érzelmeimnek egy váza esett áldozatul, amit még anno én kaptam. Ha dühös és elkeseredett az ember, valahogy le kell vezetnie a feszültséget. Remélem, hamarosan hazajön mindent közöl velem és nem hagy kérdések között.
A hidegzuhany mégis ma érkezett, mikor mindkét teszt pozitív lett. Először hülyeségnek tartottam megcsinálni, mondván úgysem lesz semmi, és lám itt van. Úgy tűnik a hihetetlen dolgok sorozata folytatódik. Nem értem mivel érdemeltem ki ezeket, de nem túl kellemes érzés. A napokban többször is rosszul voltam, amit a barátom nem vett észre, vagy csak nem szólt miatta. Visszagondolva talán az utóbbi időben emiatt éreztem magam rosszul, más bajom viszont nem volt. Meg akartam bizonyosodni, hogy igazam van, és teljesen jól vagyok, csak a változás készít ki, és részben igazam is lett. A fürdőben percekig bámultam, azt, amit most sem vagyok képes felfogni, elfogadni. Én, mint leendő édesanya. Belegondolni is rossz, hiszen nem vagyok felkészülve, és nem is szeretnék még, de a barátom reakciójától jobban félek. Ismerem annyira, hogy tudjam, ő sem akar gyereket nevelni jelen pillanatban. Később biztos örültem volna ennek, mondjuk pár év múlva, mikor kijártuk az egyetemet és van rendes keresetünk. Akkor normális is lenne, repednék az örömtől, viszont most. Egy gyereket hordok a szívem alatt. Nem értem, hogy történhetett ez, mi mindig odafigyeltünk. Tanácsot sem tudok kérni senkitől, az egyetlen személy a közelemben, akinek már volt és van is gyereke, az a barátom édesanyja, vele azonban nem tudom milyen kapcsolatban állok, utál-e még engem, vagy már elfogadott. Az én szüleimet nem tudom megkérdezni, a nővéremtől meg nem szeretnék semmit.
Az egyetlen személy, akivel meg tudnám beszélni a dolgokat, több ezer km-re lakik tőlem, Londonban. Megmondaná, hogy nem ilyennek ismert meg, az ő nővére nem egy hisztis picsa, mindent a képembe ordítana, én meg tagadnék, hogy nincs igaza, holott mind a ketten tudjuk az ellenkezőjét. Szükségem van Syd-re, ő a másik felem, fontos számomra. Mióta kibékültünk, el sem tudnám képzelni az életemet, amilyen szarul indult a kapcsolatunk, most olyan jóban vagyunk, erre faképnél hagyom egy SMS-sel.  Megérteném, ha látni sem akarna, miközben mindent megtennék azért, hogy újra szóba álljon velem. Verbálisan nem adnék neki igazat, de én is tudom, hogy az lettem. Megváltoztam ezalatt a pár hónap alatt, magamra sem ismerek. Én csak élvezni akartam az életet, a szabadságot.
Vehetjük hirtelen felindulásnak, esetleg vissza akart térni a régi Hiro, ezért jöttem el este erre a helyre. Kabátomat összehúzom magamon, ahogy hűvös szellő támad, és körbenézek. Nincs senki a közelben, akit ismernék, de akkor ki küldte az üzenetet? Nem írt ki számot, csak helyet és időpontot, ahogy az illető a nevét is lusta volt leírni. Hajtott a kíváncsiságom, hogy megtudjam, viszont ebben a pillanatban nem érzem az akkori magabiztosságot. Bárki írhatott, én meg voltam olyan hülye, hogy eljöjjek. A felismerés villámként csap belém, ekkora ostobaságot nem csináltam már mióta. Indulnék visszafele, ha nem tartana fel a vállamra tévedő kéz. Szemem sarkából azonosítom be a személyt, ezt már tényleg képtelen vagyok elhinni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitimeVas. 30 Okt. 2016 - 10:24

the last dance
Nagyon sok dolgot elhittem Seoullel kapcsolatban. Az egyik ilyen az volt, hogy képes leszek úgy végigsétálni az egyetemen, hogy mindent elfelejtettem Haydenről. Akárhova megyek, folyamatosan eszembe jut, és ezen az sem segít, hogy már most sikerült találnom egy udvarlót, aki randira is hívott. Igent mondtam neki. Itt az ideje továbblépni, és elfelejteni azt a barmot, akinek sosem leszek jó. Ezer meg egy pasi van itt is, máshol is, és tényleg vonzóak a koreai srácok, szóval ezzel talán egy idő után nem lesz gondom. El fogom tudni felejteni.
A második dolog, amiről azt hittem, hogy soha nem fog megtörténni, az a hitelkártyám elküldetése anyuval. Azt hittem jók lesznek nekem azok a göncök, amiket idehoztam, de aztán megláttam az egyik bevásárlóközpontot, és… Szinte azonnal bereppentem, hogy vehessek magamnak néhány cuccot. Mondanom sem kell, hogy a kis szekrényem már teljesen teli van, pedig még nincs is tél. Na nem baj, majd hazaviszek belőlük néhányat, és akkor lesz hely azoknak is.
A harmadik dolog pedig Hiro volt. Nem tudtam elképzelni, hogy a nővérem miért választotta a pasiját helyettem. Én megértem, ha szereti, de pont akkor, amikor úgy tűnt, hogy a viszonyunk rendeződni fog… Hiro mond miért? Már nem is hívom az ostoba teljes nevén, pedig mindenkit így szólítok alapjáraton. Szóval azt hiszem, elmondhatom, hogy már nagyon szeretem a nővéremet, és rosszul érintett, hogy itt hagyott. Ezért gondoltam azt, hogy hatásos belépőt szervezek magamnak, mert amúgy is szeretem az olyanokat. A nővéremet meg igazán meg kell leckéztetnem, mert rossz volt. Mégis hogyan gondolta azt, hogy csak így elhagy?
Ma az új ruháimban indultam el, hogy új telefont vehessek magamnak, mert eddig még az egyetemi papírok intézése miatt nem volt lehetőségem ilyesmire. Szerencsére a campustól nem messze találtam egy üzletet, ahol megszereztem a 6s Goldomat, így már boldogan indultam vissza a kollégiumi szobámba. Út közben láttam meg a nővérem hosszú, fekete sörényét és fogalmam sincs miért, de behúzódtam a sarokba, így biztos vagyok benne: nem vett észre. Király. Pont ez volt a célom a dologgal. Nem akarom, hogy lásson.
Felmentem a szobámba, és a tökéletesen vetett ágyamra ugrottam, köszöntem a tanuló szobatársaimnak, én pedig csak feküdtem és az instagramommal szórakoztam. Az én szakom annyira nem tanulós, de ennek örülök is, a gimiben már rendesen kitanultam magam a maximalizmusom miatt. Pár óra múlva egy kósza gondolat szökött az agyamba, és küldtem egy sms-t a telefonomról Hironak, hogy hol és mikor várom, aztán intettem Ra Haelnek meg Rimnek és leléptem. Kedveltem őket, nagyon aranyosan fogadtak be, szóval valamilyen szinten örültem neki, hogy idejöttem. A régi barátnőim már… Túl cafkának tűntek. Így jobb.
Felültem egy buszra, ami azonnal a külváros egyik veszélyesebb részére szállított. Talán ez már egy picit túlzás volt, főleg az öltözékem miatt, de nem félek, vagyok annyira kemény csaj, hogy leüssem az embert.
Éreztem, ahogyan a pillangók elkezdenek verdesni a gyomromban. Azért… Nagyon hiányzott nekem. Szeretném látni, viszont még mindig haragszom rá, amiért így eltűnt. Ennyire nem számítanék neki?
Vártam, és amikor megláttam a nővéremet felém tartani a lábaim automatikusan indultak felé. Először csak léptem egyet, aztán még egyet, és végül már rohantam felé, hogy gyorsabban átszelhessem a közöttünk levő távolságot. Nem szimplán a karjaiba vetettem magam, hanem a lábaimat is a dereka köré kulcsoltam. Nem érdekelt ha elesik, vagy mind a ketten megsérülünk. Hogy mert ismét elhagyni?
- Utállak Hirono – mondtam neki, miközben az arcomat a nyakába fúrtam – Mégis mit gondoltál, amikor leléptél a pasiddal? Hm? Hogy engem csak otthagysz, amikor már végre nem vagyok egyke?
Leszálltam róla, aztán a két kezembe fogtam az arcát. Nem akarom, hogy megint elmenjen. Furcsa ebbe így belegondolni, mert pár hónappal ezelőtt még azt is utáltam, hogy él, hogy létezik, most pedig… Elveszettnek érzem magam nélküle. Talán néhány ember ennyire képes megváltoztatni másokat? Ő is megváltoztatott volna engem? Talán nem kéne keresnem a kérdésre a választ csak sodródni és hagyni, hogy formáljon, hogy tényleg a nővérem lehessen. Ezen túl már nem mondtam semmit, csak az ajkamba harapva vártam, hogy mondjon, vagy tegyen valamit. Nem lepődtem volna meg azon sem, ha elküld vagy, közli velem, hogy utál, megérdemeltem volna, hiszen nem a legjobban kezeltem a kapcsolatunkat, viszont most már kész vagyok arra, hogy megtegyem ezt.


tag: Hiro | 685 | Elisabeth - Haláltánc (Szabó P. Szilveszter) | ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitimeVas. 30 Okt. 2016 - 21:50


Sisters

Az elmúlt pár nap borzalmas számomra, kifejezni nem tudom a sokkot, ami mindkét esetben ért. Gyorsabban nem is haladhatnának az események, és én sodródom velük, nem tudok mást tenni. Leszarhatnék mindent, és szemet hunyhatnék felettük, viszont attól nem lesz jobb és az egyik változás a szívemet érinti, míg a másik az egész testemet. A mai napon többször pillantottam le a hasamra, mint eddig életemben bármikor, kezem is többször téved oda, van, amikor észre sem veszem, csak pár perc elteltével. Töröm az agyam, hogy miként fogom ezt elmondani ezt JiHyuk-nak, minden rossz lehetőség átfut a fejemben arról, hogy mit fog gondolni. Nem szeretném így magamhoz láncolni, sem hasonlók, remélhetőleg megérti, és nem akad ki nagyon.
Pár falatot vittem le a torkomon, amikor ez SMS érkezett. Nem tudom ki írta, vagy mit akart vele, főleg, mert a nevét sem említette, azonban biztos voltam benne, hogy el kell menjek. Felcsillant bennem a remény, lehet a barátom írt nekem és meg akar lepni, ezért nem gondolkoztam az esetleges következményeken, döntöttem és itt vagyok. Pár perce állok az utcán, nem szeretem ezt a környéket, amiket hallottam róla, azok túlságosan is rosszak, nem is engedett ide egyedül soha a barátom. Akkoriban forgattam a szemem, gondolván, hogy meg tudom védeni magam, de most terhesen, gyengén, fegyvertelenül, már nem így látom. El is indulnék hazafelé, a kéz azonban nem igazán enged, meg az utána érkező test sem a hátamon. Ahogy lábait rám fonja, rájövök, hogy nem támadó szándéka van, akkor meg ki lehet? Pár lépést teszek előre, ügyelek arra, hogy ne essek el, mert az a babának is rossz lenne, akárcsak nekem. Nem értem miért jut eszembe, alig pár órája tudok róla, mégis próbálok úgy cselekedni, hogy ne essen baja. Vajon miért van ez? A hangját és a nevemet hallva rögtön rájövök, ki terpeszkedik rajtam, és nem tudom, mi reagáljak rá. Pont rá volt szükségem, Syd-et az ég küldte nekem segítségképpen. Amennyire lehet, hátrafordulok, és bár nem látszik rajtam, hálás vagyok, amiért itt van, és velem méghozzá. Köszönöm húgi, most te vagy a legjobb személy, akit kaphattam. Szavaira rögtön elfog a bűntudta, nem így kellett volna lerendeznem az egészet, de szerelmes voltam és még vagyok is, az meg olyanokra vesz rá, amire normális esetben semmi. Azóta pár – értsd sok – üzenetet váltottam a lánnyal, de az nem pótolja a minőségi időt, amit együtt kell töltenünk. Hangjából érzem, hogy nem haragszik rám túlságosan, aminek nagyon örülök, de a magyarázkodásomat nem ússza meg. Nem válaszolok semmit a kérdésére, inkább leengedem karjaimat, amik automatikusan megfogták a lábát, nehogy leesen, ezzel óvatosan leteszem Syd-et. Remélem, engedi, de, ha nem akkor az ő baja, mégsem terpeszkedhet a hátamon, csak úgy, meg nem is tudom megölelni különben. Karjaimat szorosan köré fonom, nem engedem el, így szólok hozzá.
- Annyira hiányoztál, dongsaeng, el sem tudod képzelni mik történtek – egyelőre, ennyit mondok, nem szeretnék mindent egyből ráönteni, abból hatalmas katyvasz lenne, és nem értene semmit, és ezeket nem ismételném meg újra, nemcsak azért, mert utálok kétszer elmondani valamit, hanem, mert nem is lenne erőm hozzá. Percekkel később engedem el, ami miatt akár érzelgősnek is nézhet, leszarom, de ezt veheti felkészítésnek az este többi részére, ugyanis nem fogom elengedni, magam mellett tartom, bármi ára is legyen. Kivételesen nem sírok, nincs több könnyem, amik voltak azokat elsírtam, mégis láthatja rajtam, hogy nagyon boldog vagyok, amellett, hogy nincs minden rendben. Körbenézek az utcán, ahol egyre több a nemtetsző alak, akik már seggrészegek és némelyik minket figyel. Nem szeretnék bajba keveredni, ahogy a húgomat sem szeretném abban tudni. Elkezdem húzni a lakásunk felé, ahol egyébként is egyedül töltöm ezt a pár napot, így van okom felinvitálni oda, nem mintha amúgy keresnem kéne azokat, egyszerűen a testvérem és ennyi. Ott kényelmesebb lesz beszélgetnünk, akár teát is szívesen főzök neki, rám is rám fér még egy pohár a fekete teából. Ma vettem újabb csomaggal, alig bírják három napig, olyan gyorsan megiszom.
- Nem lakok messze, menjünk oda és tudunk beszélgetni, azt hiszem, van miről – magamból indulok ki, de biztos neki is vannak sztorijai, amiket szívesen osztana meg velem. Nem tudom, miként közöljem az őt jobban érintő hírt, nem gondoltam bele, még mindig nem hiszem el, hogy itt van. Ez lesz az első kérdés, amit felé fogok intézni a beszélgetésünk kezdetén, mondjuk, amilyen erőszakos ő fogja feltenni a sajátjait először és megver, ha nem válaszolok rájuk. Vele sem szeretnék balhézni, bármennyire is jó testvérem, még a párnacsathoz se lenne erőm, kedvem bugyiban és melltartóban, ahogy a lányok általában szokták, mindazonáltal lehet a szavakat harapófogóval kell kiszednie belőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitimeVas. 20 Nov. 2016 - 18:56

the last dance
Anya mindig mondta nekem, amikor meséltem neki Hiroról, hogy talán nem helyesen ítélem meg a lányt. Azzal érvelt nekem, hogy nem ő adott be egy gyerekotthonba, amikor baba voltam, és a legkevésbé sem tehet a fennálló helyzetről. Én ezt akkor nem igazán akaram elfogadni, mert mindig egyszerűbb bűnbakot keresni, mint belegondolni más helyzetébe is egy picit. Talán neki sem egyszerű, sőt… Igazából nem is tudom, hogy miért rá haragudtam. Talán nem is így volt a dolog, csak ellene irányult mindaz, amit a szüleim iránt éreztem. Most logikusan belegondolva úgy érzem, hogy nem érdemli meg a dolgot, ugyanis nem tudott tenni semmit, baba volt ő is, mint én. Maximum sírhatott, de gondolom azt figyelmen kívül hagyták.
Viszont, az, hogy otthagyott egyedül miután végre elfogadtam a helyzetet és sikeresen megtaláltuk egymást – talán nem csak egymást, hanem egymásra is találtunk – számomra teljességgel elfogadhatatlan volt. Mivel a nyáron megsérültem úgy gondoltam, hogy az akadémián amúgy is csak lábatlankodnék, a jegyeim és az eddig elért sporteredményeim viszont elég jók ahhoz, hogy megpályázzak egy helyet a Szöli Egyetemen. Pontosan tudtam, hogy ide fognak jönni, mert Hiro pasija koreai, ő meg jött utána, mint egy kiskutya. Én biztos szakítottam volna sráccal, de hát ő nem én vagyok. És nem értem miért azonosítom egy négylábú, csaholó állattal, amikor én ugyanezt tettem vele, de talán az egy picit más, mert mégiscsak a testvéremről van szó.
Ezért is gondoltam arra, hogy egy kis tréfa belefér a dologba, szóval elég sok időt töltöttem azzal, hogy a város legrosszabb környékeinek az egyikét kiválasszam, és oda invitáljam a lányt, egy névtelen találkozóra. Most megfizetsz Takeda Hirono, mégis hogyan gondoltad, hogy egy pillanatra is figyelmen kívül mersz hagyni engem? Ugyanis Sydhonie Takeda pontosan az a fajta lány, aki soha az életben nem tudná feldolgozni, ha valaki nem figyel rá. Szóval Hirono baszd meg, jó? És még magamban sem szoktam csúnyán beszélni, szóval ez elég nagy dolog most.
Amint megpillantottam a lányt, rögtön rohantam is hozzá, és a hátára vetettem magam, nem törődve azzal, hogy talán nem fogja tudni elbírni a súlyom. Megoldja, ha pofára is esik, és összetöri a csinos kis pofiját, engem akkor se hagyjon figyelmen kívül, mert az egyetlen kishúga igen is vágyok arra, hogy törődjön vele. Éreztem ahogyan megragadja a lábaimat, én pedig csak szorosabban fontam a nyaka köré a karjaimat és folytak a könnyeim. Amikor utáltam, akkor is önkéntelenül eljátszottam a gondolattal, hogy mi lett volna, ha nem így alakulnak a dolgok. Ha mindig ott van mellettem. Akkor valószínűleg nem akarnám magamnak önző módon mindig mindenkinek a figyelmét, és nem csesztem volna el mindent Haydennel sem. Miért gondolok megint rá? Részben azért is jöttem ide, hogy felejtsek végre, szóval igazán megtehetném már magamnak azt a szívességet, hogy nem figyelek oda rá, és nem kapom fel a fejem minden furcsa, H betűs koreai névre.
Hagytam, hogy letegyen a földre, és amint megéreztem a derekam körül az ölelését, én is a karjaiba bújtam és a mellkasába temettem az arcom. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányozni fog, sőt mindig úgy gondoltam, hogy csak áldás ha elmegy.
- Szégyelld magad – húzódtam el tőle és egy picit meglegyintettem az arcát – Egyrészt azért, mert olyan kifejezéseket használsz, amikről halvány lila fingom sincs, másrészt meg, mert elhagysz a pasiér, te ribanc. Hogy képzelted? Hm?
Dühös voltam rá azért, de azért folyamatosan öröm csillogott a tekintetemben. Örültem neki, hogy végre itt van, valahogy most már úgy éreztem, hogy sokkal teljesebb vagyok, kiegyensúlyozottabb. Akár bevallom magamnak, akár nem, az egy tény, hogy valami mindig hiányzó darab volt az életemből: Ő és Hayden. Az utóbbit talán pótolni fogja az újonnan megismert fiú, de azt hiszem a nővéremet soha senki nem tudja majd helyettesíteni, és ez így is van rendjén.
- Mesélj, és menjünk, kiver a víz ettől a helytől, de úgy éreztem, hogy kellőképpen meg kell bűnhődnöd amiért ezt tetted – egyből belé is karoltam, és most már talán egy picit bántam is, hogy szoknyát és magassarkú cipőt vettem magamra. Talán erre a terepre kifejezetten rossz döntés volt, meg amúgy is viccesebb lett volna, ha talpig feketében, eltakart arccal vetem rá magam egy játékpisztollyal. Mondjuk a reakciómra visszagondolva valószínűleg nem tudtam volna véghezvinni a dolgot. Túlságosan is hiányzott az a ronda – tudom, hogy gyönyörű – feje.
- Csak ne siessünk annyira – mondtam neki, megkocogtatva a lábam – Még nincs valami jól.
Skype-on meséltem neki, hogy a legutóbbi versenyem nem végződött kifejezetten jól, és csak azért merem felvenni ezeket az amúgy bokatörő cipőket, mert már elég régóta viselem őket, hogy magabiztosan tudjak haladni benne. Meg így magasabb is voltam Hironál, ami akaratlanul is büszkeséggel töltött el, mert szeretek kitűnni még mindig. Vannak dolgok, amik nem változnak.
- Még mielőtt megkérdezed – néztem rá őszintén – Igen, miattad vagyok itt. Meg egy picit más miatt is, de azt hiszem te vagy a fő ok. Szóval az a minimum, hogy majd kárpótolsz érte, te rossz lány.
A mondat végére már elmosolyodtam és az arcába csíptem. Most már én is látom, hogy hihetetlen, de tényleg hasonlítunk, mint ahogyan mindenki más is mondta. Talán a stílusunk más, és ő nem olyan finomkodó, mint én, de azt hiszem túlságosan is ránk van írva, hogy testvérek vagyunk. Nem is tudom hogy képzeltem amikor le akartam tagadni, lehetetlen lett volna.


tag: Hiro | 857 | Ikon - Apology | ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitimePént. 2 Dec. 2016 - 23:30


Sisters

Nem akartam, hogy ez történjen, miért is akartam volna? Nem akarom a börtönben meglátogatni JIHyuk-ot, azt szeretném, ha minden reggel mellettem ébredne, és nem egyedül feküdnék a nagy franciaágyban, emellett a hasamban lévő gyerkőcöt sem szeretném, legalábbis még nem. Ez így nincs rendjén, valahogy helyre kell, hozzam a dolgokat. Természetesen nem arra gondolok, hogy nem tartom meg a gyereket, bár az is egy pillanatig felmerült az agyamban, de gyorsan elkergettem. Nem lennék rá képes, sem miatta, sem pedig magam miatt, ennyire nem vagyok bátor, illetve nem cselekedhetek úgy, hogy az apja nem tud róla. Az ő gyereke is, joga van tudnia mindenről.
Két napja ki sem mozdulok itthonról, az egyetemre sem járok be, ami elég nagy hiba, tekintve, hogy szeretném a vizsgáimat jól letenni, viszont nincs hozzá lelkiállapotom és idegzetem végigülni a másfél, két órás előadásokat. Az evési szokásaim is megváltoztak az utóbbi időben, ahelyett, hogy sokat ennék, egyre kevesebb tápanyagot viszek a szervezetembe, amiről tudom, hogy fontos lenne, de tudok enni pár falatnál többet, bármennyire is próbálkozom. Csak kapnám már vissza a barátomat, és a húgomat, ennél nagyobb kívánságom nincs. Ma sem terveztem kimozdulni itthonról, de, ha nem teszem meg nemsokára, megőrülök, ha így haladok, börtönként fogok tekinteni a helyre, ahova magamat zártam be. Az SMS teljesen meglepett, főleg, mert nem írta ki kitől jött, csak a szöveget. Felkeltette az érdeklődésemet, hogy ki lehet az ügy mögött, és tudom, hogy hülyeséget csináltam, de eljöttem a találkozóra. A helytől feláll a szőr a hátamon, már nem akarok itt lenni, ezért elindulok hazafelé. Hamar változik a véleményem egyes dolgokról, ezt betudom a hormonoknak, mivel ennél jobb magyarázatom nincs rá. Régebben bátrabb voltam, simán kimerészkedtem az utcára egyedül, akár az éjszaka közepén is, most meg, nem ismerek magamra, a lehető leggyorsabban szeretnék elhúzni innen, nehogy valami bajom essen. Megkérdezhetnétek, hogy miért pont velem történhetne, vagy ehhez hasonló kérdést, azonban a mostani időszakot elnézve nem keresem a kérdéseket, a sors szeret kicseszni velem. Sajnos, jobban mondva nem sajnos, alig teszek pár lépést, és megérzek egy nagyobb súlyt a hátamon. Pár lépést teszek előre, nem esek el, majd meghallom annak a személynek a hangját, akire most a legnagyobb szükségem van, de mit keres itt? Nagyon örülök a húgom érkezésének, rögtön jobb lett a kedvem egy fokkal és megkönnyebbültem egy picit. Egy könnycsepp is megindul arcomon, nem szoktam elérzékenyülni, most mégis sírásra áll a szám.
- Nem is tudom, hogy bírtam eddig nélküled – válaszolom neki nagy nehezen, hangom többször is elcsuklik mire a mondat végére érek. Alig tudom szavakba önteni az érzéseimet, túlságosan nagy az örömöm. A kezdeteket elnézve nem hittem, hogy ilyen szoros kötelék alakul ki köztünk, ezt tettem tönkre azzal, hogy eljöttem mondhatni egy szó nélkül. Ez persze nem így van, hagytam neki egy üzenetet. Nem értem mit képzeltem abban a pillanatban, kellett volna, vele beszéljek, és nem önkényesen cselekedni, bár nem teljesen bántam meg a dolgokat. Viszont most itt van és megint jó testvérek lehetünk, hála neki. Közben szorosan ölelem magamhoz, olyan hosszú ideje nem láttam, szükségem van az ölelésére mindig, most főleg.
- Nem hagyhattad volna ki, igaz? – utalok a büntetésemre, ami régebben nem lett volna az, de most még a víz is kiver a helytől. Nem akarok tovább itt maradni, ezért ajánlom fel a lakásunk lehetőségét és indulok el arrafelé. Annyi mindent kell, megbeszéljünk, tuti nem engedem hazamenni, amíg JiHyuk haza nem jön. Velem fog maradni, ha tetszik, ha nem. Lepillantok a lábára, amelyiket megérinti a kezével. Hallottam a balesetéről, és ezt is mélységesen röstellem, hiszem nem lehettem mellette. Megbánó pillantással fordulok felé, szerintem nem kellenek szavak ahhoz, hogy tudja, mennyire sajnálom a balesetét. Mit mondhatnék? Hogy jobbulást? Azzal kicsit elkéstem, más nem illik ehhez a szituációhoz, így a hallgatásba merülök. Mostantól én leszek a világ legjobb nővére, ezt megígérem, de nem mondom ki, még túlságosan elbízná magát ezzel kapcsolatban. Ismét mosolyt csal az arcomra a mondatával, rettentően örülök, hogy miattam jött ilyen messze eddigi lakhelyétől, a szüleitől, a (felszínes) barátaitól és még ki tudja kiktől. Mekkora áldozatot képes még hozni értem ez a lány? Mellette elbújhatnék, ha lenne testvéri verseny, nem mintha anélkül nem. Az arcba csípést soha nem szerettem, ez olyan gyerekes, most az egyszer elnézem neki is. Nem szép dolog, de az utolsó mondatára egy számára akár sokkoló mondattal fogok válaszolni, ami nem vicces, vagyis szerintem semmi mulatságos nincs benne, de előbb, vagy utóbb megtudná az este folyamán, szóval most közlöm vele.
- Kárpótol az, ha nagynéni leszel – nézek rá komolyan, még csak el sem mosolyodok. Meglepheti, amiért ilyen vagyok, az elmúlt pár perc leginkább a sírásról szólt, és hirtelen egy ilyen kijelentéssel állok elé. Lassan elérünk a lakásunkhoz, még jó, hogy nincs messze az általa írt hely, bőven elég volt ennyi friss levegő, neki sem kéne sokat magassarkúban járkálnia a balesete után. Muszáj lesz átnéznem a cuccait és elkobozni az összes ilyen darabot, még a végén nagyobb baja lesz, és azt nem bocsátanám meg.
- Nyugodtan pakolj le, ahova csak akarsz, ketten leszünk egész éjszaka. Kérsz valamit inni? – az eleje túlságosan szomorúra sikerült, ezt a hangomból hallhatja, mert én elindulok a konyhába. Szükségem van egy újabb bögre teára, ami már a nem tudom hányadik lesz a mai nap.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Syd & Hiro - I need you Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd & Hiro - I need you   Syd & Hiro - I need you Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Syd & Hiro - I need you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása
» Jinyoung (& Min Ho) & Hiro
» Hiro & Nico
» JiHyuk & Hiro
» Hiro vs. Cainee ~ "Nem maradt nálad a gyerekem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: