Szöulban játszódó fórumos szerepjáték, mely egy egyetemi campus köré központosul, de mindenkit tárt karokkal várunk.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása   Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása Icon_minitimeSzer. 21 Dec. 2016 - 22:18

Reményt adhatsz pár mosollyal

El sem tudjátok képzelni mennyire szar terhesnek lenni, ha a rosszullét kerülget. Tudtam, hogy ez is el fog jönni, bár biológiából soha nem voltam jó, az ilyenekre mindig odafigyeltem, mégsem tudom elfogadnia a tényt, hogy bármikor rám jöhet a hányás. Mindennek megvan a hátránya, a terhességnek ez, de ennél rosszabb nem is lehetne. Nem elég, hogy nagy lesz a hasam, majd kínok kínja között megszülöm a gyereket, még arra is figyeljek, hogy hol járkálok, mit eszek és stb., különben bármi baj történhet, mint például ma is.
Össz-viszz egy órára kell ezen a napon bejárnom, vagyis a hülye órarendet így sikerült megcsinálni, nem mintha panaszkodnék, nem lakunk innen messze, de mondjuk, átpakolnék egy órát egy másik napomról, mikor alig vagyok otthon. Naivan azt hittem megúszom rosszullét nélkül ezt az egy órát, de nem így alakult, pont az óra közepe felé kellett kimásszak a padsorból, csak, hogy ne az asztalt hányjam le. Mélyeket lélegeztem, amik ilyenkor jót szoktak lenni, nevelőanyám mindig ezt hangoztatta, ha a kocsiban rosszul voltam, gondoltam itt is beválik. A cuccomat a teremben kellett hagyjam, szóval meg kell várjam, míg végeznek, addig nem mehetek haza, JiHyuk-nak órája van, Syd pedig edzésen leledzik, illetve nem is terhelném őket a problémáimmal, van nekik elég, a barátomnak biztosan azok után, amiket apám tett vele. Nem is értem a srácot, hogy képes mellettem maradni, én hoztam a fejére a bajt, könnyebb lenne számára, ha minden kapcsolatot megszakítana velem, élné nyugodt életét más karjaiban. Ez nekem fájna, de ő biztonságban lenne és az a legfontosabb számomra. Apám legutóbbi húzása után jobban féltem, mint eddig, noha az érzés már Londonban sem hagyott nyugodni. Nem képes felfogni, hogy már nem dolgozom neki, és a pénz sem boldogítja, amit odaadtunk neki, amikre még hitelt is felvettünk, ezeket most törlesztjük valahogy. A modellkedést most kezdtem, így az még nem hoz elég lóvét, közben itt a baba is, akire költeni kell, nem is tudom, hogy fogjuk megoldani. Tényleg csak a bajt hozom szegény JiHyukra, sokkal könnyebb lenne neki nélkülem. Mostanában egyre többször jut eszembe ez a gondolat, viszont képtelen lennék szakítani vele, vagy szó nélkül lelépni, nem szeretnék én is fájdalmat okozni neki. Ha ezekre gondolok, sírhatnékom támad, sokszor a zsepire is szükségem lesz, mert nem tudom visszatartani a könnyeimet, akkor sem, ha próbálok erős maradni. Minden rossz dolog jelen pillanatban történik velünk, sajnálom Hyukie.
Persze, a gyerek az nem rossz dolog, elvileg ő tartja össze a családot, és örülnék is neki, ha később érkezne, nem most, még mindig nem gondolom magam megfelelő anyának, egy csődtömeg vagyok. Próbálok felkelni a padlóról, több-kevesebb sikerrel, sőt most szó szerint is. Elértem a mosdót, így nem kell senkinek takarítani, avagy nem csináltam plusz munkát a takarítóknak. Lerogyok a WC kagyló mellé, hajamat kifésülöm a szememből ujjaimmal, majd a csempét kezdem bámulni. Nem akarok itt lenni, nem így, miért velem történik ez meg? Most leszek teljes tudatában annak, hogy valami ilyesmi vár rám a következő pár hónapban. Akarom én ezt? Az agyam egy apró szegletéből azt hallom, hogy igen, én szeretnék anya lenni, és bele fogok jönni. Gondolataimat cipők kopogása zavarja meg, mire én felkapom a fejem és feltápászkodom. Nem szeretném, ha bárki is így látna.

To: Woo Hee ||  Words: 523 || Notes: Hellósziaaa <33 || ruha

girlwhowaited @ (​shine)(cttw)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása   Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása Icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2017 - 21:39


Még nem szoktam meg a pocakom, és mivel sosem voltam kifejezetten kövér, kissé sután bántam a dolgokkal. Szerencsém, hogy az eddigi pár hónap alatt le tudtam rendezni a dolgokat úgy, hogy minden rendben legyen a környezetemben. Nem tudtam az emberek hogyan fogják fogadni a dolgokat, ezért amikor a korai előadásokról kifutottam a rosszulléteim miatt, és az emberek megkérdezték viccelődve, hogy terhes vagyok, kihúztam a hátam, és büszke pillantással mondtam meg az igazat. A dolog futótűzként terjedt el, aztán kiderültek a baba fogantatásának körülményei, akkor már nem néztek rám szúrósan, nem tartottak felelőtlen tinédzsernek, csak sajnáltak. Nem tudtam eldönteni, hogy melyik idegesített jobban, mindenesetre úgy voltam vele, hogy mindenki menjen már el a francba és hagyjon békén engem a fene nagy sajnálkozásával. Mit sajnálnak? Nem ők erőszakoltak meg. Nem is törődtem ezekkel az emberekkel túlzottan, az viszont jól esett, hogy sokan próbáltak segíteni. Minden kiderült rólam, mindenki tudja, hogy kirúgtak, és egyáltalán nem gúnyból hozták nekem a rózsaszín rugdalózókat, és tényleg érdeklődéssel a tekintetükben kérdezősködtek a baba hogylétéről. Talán még egy picit fel is néztek rám, amiért egész jól kezeltem a helyzetet. Nem mondom, hogy nekem sosem volt nehéz, de inkább átsírtam az éjszakákat, hogy reggelre megnyugodjak és jól legyek. Sokkal kevésbé vagyok így stresszes, mert könnyedén ki tudom adni magamból a problémáim okozta feszültséget.
Kissé idegesen vettem tudomásul, hogy feleslegesen jöttem be az egyetemre, ugyanis az első két órám ugyanazzal a tanárral lettek volna, de elmaradnak, mert megbetegedett. A szemem forgatva indultam el a folyosón, és már épp arra készültem, hogy veszek magamnak egy kávét, amikor megpillantottam egy hosszú fekete hajú lányt, aki szemmel láthatóan rosszul volt. Az arcát nem láttam, de ahogy a földre rogyott és próbált felállni az mutatta, hogy nincs jól. Valamiért meg tudtam érteni, az első reggeli rosszullétemnél én még el is ájultam és majdnem belefulladtam a saját hányásomba, ami nem lett volna valami gusztusos halál, és kettős gyilkossá váltam volna ezzel, ha Mina nincs ott velem. Talán ő is babát vár? Hova gondolok? Csak elrontotta a gyomrát, vagy lehet túl jól sikerült a buli a tegnap és másnapos. Mindenesetre tudok neki segíteni, mert van nálam gyógyszer meg víz is.
Már épp indultam volna meg felé, hogy felsegítsem, amikor végül csak felállt, és a mosdó felé iszkolt. Szóval hányni fog. Na mindegy, úgysincs semmi dolgom, és már teljesen megszoktam a dolgot, mert én is hetekig indítottam így minden reggelem. Sietős léptekkel, a hasamra tett kézzel indultam meg a lány felé, aki épphogy csak elérte a vécét, máris hányni kezdett. Láttam, hogy nem tudja rendesen hátrafogni a haját, ezért odatérdeltem mellé, és megtettem helyette. Milyen puha, szénfekete, és sok haja van! Sokkal sötétebb és több, mint nekem, amit most lófarokba kötöttem, mert már rutinos voltam. Ha esetleg rosszul lennék, már hányom le, ha egyedül vagyok. A kezemmel a hátát simogattam, és egyáltalán nem lettem rosszul se a szagtól, se a látványtól.
- Szerencséd van, hogy erre jártam, nem tudnál hol hajat mosni –mondtam neki mosolyogva – Megkérdezhetem, hogy mi történt veled? Mert van nálam gyógyszer, csak tudnom kell, mire adom. Választhatsz: norma flor a másnapra, hányás elleni gyógyszer, vagy olyan hányás elleni gyógyszer, amiben nincsenek a babára káros hormonok.



Nasziaaaa<3

521 | Red Velvet - Happiness | ruha
Made by Yuno
Vissza az elejére Go down
 
Woo Hee & Hiro - két kismama találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» JiHyuk & Hiro
» Kanata & Kwangsoo;; c# és a sejtplazma találkozása
» Syd & Hiro - I need you
» Jinyoung (& Min Ho) & Hiro
» Hiro & Nico

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
S.E.O.U.L :: Special (f)-
Ugrás: